SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 2 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: AgentStonoga » niedziela, 7 stycznia 2018, 21:00

Ładny wzrost, a ja nie mam dostępu do konta na HitBTC przez stracony Authenticator dzięki resetowi telefonu, a support HitBTC to porażka, 17 dni bez odpowiedzi.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: gandzialf » niedziela, 7 stycznia 2018, 21:19

@michaty, haha z tym telegramem to chyba moja zasługa, napisałem im w opinii że mają many investors from Poland, tak to by o tym nie wiedzieli :mrgreen:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 27
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: michaty » niedziela, 7 stycznia 2018, 21:21

gandzialf pisze: @michaty, haha to moja zasługa, napisałem im w opinii że mają many investors from Poland, tak to by o tym nie wiedzieli :mrgreen:
Oj jak to ma tak wyglądać że userzy mają palcem im pokazywać co się dzieje to bierzmy się do roboty :D

Kct
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 17 grudnia 2015
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Kct » niedziela, 7 stycznia 2018, 21:28

Czy jest jakiś powód tych wzrostów czy po prostu pompa?
Peszkin pisze:ja jade od 3ccentów
ten sam moment wejścia, paprykarz dzięki :) jak zrealizuje zyski to będę pamiętać o Tobie :)

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: drzejmsbond » niedziela, 7 stycznia 2018, 21:30

Peszkin pisze: @drzejmsbond, ja jade od 3ccentów tak więc mogę już dziś liczyć po dzisiejszym dniu over 1000% na snc, z większością coinów czekam spokojnie do marca a mniejsza częścia co jakis czas handluje.
O jakim btc mówisz bo nie zrozumiałem
Hej, literówka, BCN, ten o którego tu pytam a szanowna gawiedź milczy, zadumana nad głowami i ogonami: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 70#p424170.

SNC również kupiłem po 3 cencisze. Ale 10x to w tym czasie na byle czym można było zrobić ;) Pytanie co dalej. Wszystko w tudemunie, codziennie pewnie sto tysięcy nowych januszy zastawia swoje zaskórniaki za "te bitkojny". Przyjdzie gilku grubasów, wycofają duży kapitał, padnie jeszcze jakaś giełda i scenariusz z końca wakacji się powtórzy.

Taka ciekawostka: 1 przelew DCN z hitbtc kosztuje w tym momencie około 2000 zł.A był też dziś droższy prawie dwukrotnie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Marthu1990 » niedziela, 7 stycznia 2018, 21:31

@Peszkin, Do tego wystarczy kalkulator i zdrowy rozsądek. Spekulować może każdy ale mi chodziło o podejście realistyczne. A niestety takie 12$ to mega mega optymistyczna opcja z SNC na co najmniej 2 dużych giełdach (np. Bittrex/Binance) oraz bardzo dobrym przyjęciu idei handlu prądem do zastosowania codziennego. Tak może się stać, oczywiście ale nie nagle, nie "TUDEMUN" w kilka tygodni...
Ale policzmy: Żeby cena wynosiła 8$ to łączna kapitalizacja musiałaby wynosić około 870 mln$. Czyli SNC NAGLE musiałby przeskoczyć 274 kryptowaluty i wylądować za Augurem na 46 miejscu.

PS Snovio to słaby przykład bo zrobił 600% a nie 3000% jak niektórzy tutaj wyrokują dla SNC.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: pk456 » niedziela, 7 stycznia 2018, 21:45

Marthu1990 pisze:
Ale policzmy: Żeby cena wynosiła 8$ to łączna kapitalizacja musiałaby wynosić około 870 mln$. Czyli SNC NAGLE musiałby przeskoczyć 274 kryptowaluty i wylądować za Augurem na 46 miejscu.
Wiesz że wszystko co napisałeś to prawda, to logiczne itd. tylko że teraz trudno szukać logiki w tym co się dzieje. Wystarczy że ktoś puści plotkę że Google i Apple swoje serwerownie będą zasilać zielonym prądem kupionym na giełdzie SNC i będzie wojna z Ripple o drugie miejsce :D

Ludzie widzą że to rośnie dziennie 100%, tamto 400% i chcą żeby wszystko tak rosło... i będzie rosło aż trzaśnie z hukiem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Marthu1990 » niedziela, 7 stycznia 2018, 22:46

@pk456, W świecie krypto wszystko się może wydarzyć, nie można zaprzeczyć nagłego kontraktu z dużą firmą. Szanse minimalne ale są. Ja po prostu należę do osób bardziej wierzących w matematykę. Zaliczam się raczej do grona sceptyków którzy lubią postraszyć że istnieje też ta negatywna strona i duże ryzyko w inwestowaniu ;)

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: suszini » niedziela, 7 stycznia 2018, 23:47

AgentStonoga pisze: Ładny wzrost, a ja nie mam dostępu do konta na HitBTC przez stracony Authenticator dzięki resetowi telefonu, a support HitBTC to porażka, 17 dni bez odpowiedzi.
Nie pocieszę Cię bo ja już czekam na odpowiedź chyba 2 miesiące. Miałem ten sam problem. Ale założyłem nowe konto, na starym miałem pusty portfel na szczęście. Jedyny sposób to bombardować ich mailami, może to coś pomoże. Zawsze można jeszce się odezwać do moda na ich trollboxie (przez inne konto ofc), próbować przez twittera itp.

EDIT
co do kursu SNC to niestety wolumen 24h nam nie wzrósł znacznie i pozostaje na podobnym poziomie jak przez parę ostatnich dni. Wcześniej dziś zauważyłem, że kurs jest sztucznie pompowany przez bota ustawiającego ściany na kupno po 2k tokenów. Spora częśc wzrostu na transakcjach typu 0.01 SNC. Czas pokaże

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: pawlo1508 » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 00:16

hej, dokupiłem trochę SNC przed wzrostami i chciałem przesłać na MyEtherWallet a tu zong mam problem ;/ a to było dobre kilka tysi SNC :(
czy ktoś spotkał się z takim problemem? koledzy bardziej doświadczeni jak myślicie powinienem skontaktować się z supportem hitbtc czy jednak ta transakcja ma możliwość przejścia ?

TxHash:0x30a78ea0ce5e1405f8f6c5e31ff9a997b3351ca5afeb9a91936a985f4150669e
TxReceipt Status:Fail
Block Height:4864839 (6595 block confirmations)
TimeStamp:1 day 4 hrs ago (Jan-06-2018 06:21:13 PM +UTC)
From:0x898859a79bd6c2e28b3fed67818b92d9bb6b4ef7
To:Contract 0xf4134146af2d511dd5ea8cdb1c4ac88c57d60404 (SunContractToken)
ERC-20 Token Transfer Failed to complete, check with sender for more information.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 01:27

suszini pisze:
AgentStonoga pisze: Ładny wzrost, a ja nie mam dostępu do konta na HitBTC przez stracony Authenticator dzięki resetowi telefonu, a support HitBTC to porażka, 17 dni bez odpowiedzi.
Nie pocieszę Cię bo ja już czekam na odpowiedź chyba 2 miesiące. Miałem ten sam problem. Ale założyłem nowe konto, na starym miałem pusty portfel na szczęście. Jedyny sposób to bombardować ich mailami, może to coś pomoże. Zawsze można jeszce się odezwać do moda na ich trollboxie (przez inne konto ofc), próbować przez twittera itp.

EDIT
co do kursu SNC to niestety wolumen 24h nam nie wzrósł znacznie i pozostaje na podobnym poziomie jak przez parę ostatnich dni. Wcześniej dziś zauważyłem, że kurs jest sztucznie pompowany przez bota ustawiającego ściany na kupno po 2k tokenów. Spora częśc wzrostu na transakcjach typu 0.01 SNC. Czas pokaże
Wczoraj volumen 1.5 m dziś 2.5 m. To chyba jakaś moda na szukanie problemu na siłę. Rosnie? Rosnie. Dziękuję

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 01:47

@suszini, @Wtorek,

Lepszy bot niż "radzcie sobie sami" :)

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: wesley » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 07:43

@Rumcajs - z moich obliczeń to na SNC gra bot i my z tego watku :)

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Czarsky » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 08:55

pk456 pisze: SNC wszedł na yobit, giełda o chyba najgorszej obecnie reputacji - no ale dobre i to, cena lekko zareagowała.
Jakie fee za wypłatę z tej giełdy? Na HitBTC cena w FIATach (36 SNC) zaczyna lecieć mocno do góry... ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: pk456 » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 09:07

Czarsky pisze:
pk456 pisze: SNC wszedł na yobit, giełda o chyba najgorszej obecnie reputacji - no ale dobre i to, cena lekko zareagowała.
Jakie fee za wypłatę z tej giełdy? Na HitBTC cena w FIATach (36 SNC) zaczyna lecieć mocno do góry... ;)
Tylko 1 SNC. Mam login na tej giełdzie ale nigdy jej nie używałem, jeśli chcesz tam handlować to wpierw poszukaj opinii o tej giełdzie, zapewne trudno będzie znaleźć pozytywne. Są wręcz projekty których zespół ostrzega i prosi żeby nie handlować tam ich tokenami.

Początkujący
Posty: 103
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Czarsky » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 09:27

@pk456 dzięki za szybki odzew. W takim razie chyba poczekam z moim skromnym zapleczem SNC do momentu realizacji zysków i tyle (myślałem o przerzuceniu środków z portfela i kręceniu kółeczek, ale chyba odpuszczę temat) ;)

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: SpiderBTC » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 10:07

Myślicie że warto dokupić jeszcze trochę SNC przy obecnych kursach? Miałem to w planach ale pomka sprawiła że nie wiem czy czekać czy doładować czym prędzej. :)

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 13:20

SpiderBTC pisze: Myślicie że warto dokupić jeszcze trochę SNC przy obecnych kursach? Miałem to w planach ale pomka sprawiła że nie wiem czy czekać czy doładować czym prędzej. :)
Każdy zakup poniżej 2 usd to dobry zakup.

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: TSD_WWA » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 13:33

@Wtorek, kilka postow wczesniej pisales ze kazdy zakup ponizej 1 $ bedzie ok. Wez juz ziomus sie ogarnij nie znudzily Ci sie bany co chwila? Ogolnie nie sadze ze naganiasz tylko po prostu podjarales sie ostro bo zaczynasz przygode z krypto i snc to Twoj pierwszy powazny i pewnie udany zakup. Ale uwierz ze projektow takich wchodzacych dopiero i dobrze sie rozwijajacych jest masa i nie tylko snc. wiec radze Ci poswiecic czas na poczytanie forum i szukaniu kolejnych perelek bo hajs Ci ucieka na pisaniu tutaj tych durnot :D

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: wesley » wtorek, 9 stycznia 2018, 10:32

Oprócz tego muna jeszcze mega dump SNC przed nami, to co teraz jest to tylko pump. Przy naganianiu na SNC nie zapominajcie że HitBTC mocno nie stabilny, odłącza zasilanie i po giełdzie wraz z munem :(. A optymistycznie to SNC dał zarobić na swoich wahaniach, gram na nim tylko kwota którą mogę bezpowrotnie stracić.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości