SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: lukasz37 » sobota, 25 listopada 2017, 20:32

Wtorek pisze:
arekk pisze: Poziom rozchwiania emocjonalnego (szkoda , ze nie puscilem....szkoda ze nie kupilem....itd) pozwala mi na wnioski , ze spora czesc inwestujacych w SNC podejmuje decyzje nie na podstawie analizy i wlasnych przemyslen tylko emocjonalnie podchodzac do inwestycji. To przypomina ruletke bo gdy sprowokuje korekte zaczna na wyscigi puszczac to co przed chwila kupili. Chlodna glowa to podstawa.
Takie podejscie maja ludzie operujacy malym kapitalem. Poznalem kilkanascie osob majacych od 400k do 2 milionow sztuk SNC, i oni maja naprawde chlodna glowe. Ja jestem posiadaczem 40k sztuk ktore sobie spokojnie lezakuja na kartce w szafce.
Ps. BMW jest partnerem projektu SNC

Dodano po 17 minutach 46 sekundach:
Panowie ale doskonale wiemy, że jakąkolwiek dziedziną byśmy się zainteresowali, czy to motoryzacja, oźe, budownictwo, zdrowie, etc, na kazdym forum zderzycie się z takim samym przekrojem społeczeństwa, gdzie nie zawsze wiek, ale poziom kultury, a raczej jej brak, da się we znaki już od pierwszych chwil bytności tam. Częstokroć kończy się to zniechęceniem do tematu. Zastanawiasz się, z kim Ty w ogóle rozmawiasz. Niekoniecznie dzieci, ale ignoranci, trolle, klawiaturowe cwaniaki jednostrzałowe.
Całe szczęście można również spotkać osoby o wysokiej kulturze osobistej, a Wy już sami wiecie o kim można tak powiedzieć ;)

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: arekk » sobota, 25 listopada 2017, 21:13

Pierwsza powazniejsza korekta wywola frustracje i skonczy sie jak zwykle :) Czemu qr....nie sprzedalem na gorce :D:D:D

W sumie odkad jestem na kapitalowym zawsze bylo wesolo a na krypto z tego co wdze to wogole niezle walki odchodza :D

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: lufi » sobota, 25 listopada 2017, 21:26

Cały czas toczy się dyskusja na telegramie SunContract. Przez jakiś czas uczestniczył w niej Gregor Novak, CEO.
Zero konkretów, zapytany o nabijanie sztucznego volumenu odpowiedział coś wymijająco. Widać, że podbijają teraz cenę sami. A zapowiadało dobrze...

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: marcinzkomina » sobota, 25 listopada 2017, 21:34

Mam prośbę do wszystkich mniej doświadczonych inwestorów, szczególnie tych którzy weszli w SNC w ostatnich dniach aby zachowali zimną krew przy korekcie która na pewno wystąpi. To jest inwestycja na przynajmniej kilka miesięcy w trakcie których będzie jeszcze wiele momentów zwątpienia i euforii. Bardzo podobny projekt POWR osiąga wartości zbliżające się do okolic jednego dolara mając 9 razy więcej tokenów ale też ogromny hype i świetny marketing oraz jest na Bitrexie. Na szczęście działają oni na terenie Australii a SNC w Europie. Jednak to SCN będzie miało już w pierwszym kwartale 2018 działającą platformę do wymiany energii, POWR dopiero w 2019. Widzę że większość osób na Telegramie kalkuluje, że w takim wypadku jeden SNC będzie wart kilka razy więcej od POWR i będą też pod to czynić inwestycje. Mam nadzieję że wpłynie to z czasem na jeszcze kilkakrotny wzrost wartości SCN. A jakie wy macie przemyślenia?

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » sobota, 25 listopada 2017, 21:36

lufi pisze:Cały czas toczy się dyskusja na telegramie SunContract. Przez jakiś czas uczestniczył w niej Gregor Novak, CEO.
Zero konkretów, zapytany o nabijanie sztucznego volumenu odpowiedział coś wymijająco. Widać, że podbijają teraz cenę sami. A zapowiadało dobrze...
Co ty za bzdury opowiadasz. CEO odpowiadał bardzo sensownie i rzeczowo na każde pytanie. Co do podbijania volumenu powiedział że nawet nie obserwuje ceny bo najważniejsze jest uruchomienie platformy w marcu. Co ciekawe platforma będzie również dzialac jak kantor będzie można wymieniać fiat na SNC

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Sayan » sobota, 25 listopada 2017, 21:37

Mi osobiście już nawet nie chce udzielać się telegramie sun'a. Za duży chaos i brak moderacji.
Obecnie najlepiej chyba spokojnie sobie czekać i obserwować. Jest to chyba najgorszy moment dla świeżych w temacie, bo trzeba będzie ocenić i podejmować decyzję samemu
A i prośba do was... skoro uważacie się za bardziej doświadczonych, przestańcie spekulować, że na pewno będzie, to czy tamto bo historia już nie raz pokazała, że założenia roadmapy potrafiły się skutecznie przesuwać w czasie ;)

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: marcinzkomina » sobota, 25 listopada 2017, 21:56

Sayan pisze: Mi osobiście już nawet nie chce udzielać się telegramie sun'a. Za duży chaos i brak moderacji.
Obecnie najlepiej chyba spokojnie sobie czekać i obserwować. Jest to chyba najgorszy moment dla świeżych w temacie, bo trzeba będzie ocenić i podejmować decyzję samemu
A i prośba do was... skoro uważacie się za bardziej doświadczonych, przestańcie spekulować, że na pewno będzie, to czy tamto bo historia już nie raz pokazała, że założenia roadmapy potrafiły się skutecznie przesuwać w czasie ;)
Masz racje, czasami przydaje się kubeł zimnej wody na głowę ;) Jednak przyszła mi do głowy myśl,że sporo projektów z czołówki nie ma działającej platformy a wartość ich przekracza setki milionów np OmiseGo, Golem.

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Czosnek Czesio » sobota, 25 listopada 2017, 23:35

Dla spóźnionych może być dobry moment na wejście mamy powrót na 0,105$
Ostatnio zmieniony niedziela, 26 listopada 2017, 01:50 przez Czosnek Czesio, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wizipaci » niedziela, 26 listopada 2017, 02:16

Może mi ktoś skrócić, co ciekawego CEO pisał dziś na telegramie, bo nie miałem czasu śledzić.

Coraz bardziej zastanawiam się nad tym coinem, przeważnie jak jakiś coin leci tak szybko w górę to:

- na /r/CryptoCurrency jest o nim tak głośno, że nie przelecisz strony bez 3 wątków
- na reddicie samego coina community jest bardzo aktywne, a tutaj aktywność jest mierna

Trochę to co się dzieje z tym coinem przypomina mi p&d, ale może się mylę.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Sayan » poniedziałek, 27 listopada 2017, 19:02

Obserwując obecną sytuację chyba rozsądny wydaje się wniosek, że do konferencji - 5 grudnia - cena powinna zostać w granicach 0.10 - 0.13.
Chyba, że zaczną jakąś gre marketingową już od pierwszych dni grudnia, to może coś się ruszy do góry.
Obecnie sytuacja wydaje sie być zadowalająca, bo jest dosyć stabilnie :geek:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 19:35

Sayan pisze:Obserwując obecną sytuację chyba rozsądny wydaje się wniosek, że do konferencji - 5 grudnia - cena powinna zostać w granicach 0.10 - 0.13.
Chyba, że zaczną jakąś gre marketingową już od pierwszych dni grudnia, to może coś się ruszy do góry.
Obecnie sytuacja wydaje sie być zadowalająca, bo jest dosyć stabilnie :geek:
Było pump przed newsem, ale nie było dump, co cieszy.
Co raz więcej osób dowiaduje się, że istnieje coś takiego, jak SNC i że za chwilę może być baardzo wartościowe.

Nie tylko cieszę się, że trzymamy cenę, ale mam nadzieję, że będziemy szli codziennie kilka procent w górę.
W wypadku kolejnych dobrych wiadomości / skutecznego marketingu, nawet naście i dziesiąt procent w górę.

Należy przyznać, że SNC się uaktywnili w social media. Coś powoli zaczyna się dziać. Powoli tworzy się jakąś społeczność. Co raz więcej ludzi ich obserwuje.
Może zaskoczą rebrandingiem? Może nawet na dniach? Oby to dobrze rozegrali.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Karolak » poniedziałek, 27 listopada 2017, 20:09

A co myslicie nt. zachowania snc w razie korekty na BTC? Volumen tradingu wyraznie wskazuje przewage pary ETH/SNC. Obecnie szukam jakiejś wyspy zielonego przyladka na czas ew. korekty, a nie chce wyprzedawac sie z snc.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 22:17

@Karolak, jedyną wyspą może się okazać... waluta typu fiat, a na takową nie da się wymienić większości krypto
ryzykowna gra i tyle
plus taki, że właśnie SNC rządzi bardziej kurs ETH, niż w większości walut
kurs BTC wpływa na kurs ETH, ale w dużo mniejszym stopniu, niż na waluty o małej kapitalizacji
to właśnie wydawało mi się jednym z plusów SNC, gdy inwestowałem

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: wesley » wtorek, 28 listopada 2017, 16:47

cena poniżej 0,1$, lambo nie będzie ;)

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Karolak » wtorek, 28 listopada 2017, 16:49

stop loss mi sprzedal 47k snc haha :D W sumie nie placze bo i tak nie wiadomo co z tym btc i calym rynkiem, ustawie buy ordery i reszte na fiaty :P Wchodzilem na 0,0348 więc i tak profit spory.
Ostatnio zmieniony wtorek, 28 listopada 2017, 17:44 przez Karolak, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Lukas_z_Pola » wtorek, 28 listopada 2017, 17:33

wesley pisze: cena poniżej 0,1$, lambo nie będzie ;)
Korekta normalna rzecz, jedni realizują zyski, inni którzy wpadli na 13-14 centach robią panic sell. Zaczekajmy do 5 grudnia i do marca 2018 r. i wtedy zobaczymy co z tym lambo :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Sayan » wtorek, 28 listopada 2017, 17:36

Dla mnie, czyli dla osoby, która wchodziła dosyć nisko nie ma sensu sprzedawać przed 5 grudnia, a raczej skłaniałbym sie bardziej w stronę przyszłego roku

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » wtorek, 28 listopada 2017, 17:39

@Lukas_z_Pola,

Zgadłem z tą korektą bo sporo osób zakupiło od razu po temacie paprykarz18, więc taki wzrost jaki był to dla nich było chyba x 3 więc pewnie bez wahania zrzucili jak zaczeła się pompka. A reszta co weszli później na górce to jak zaczeła spadać to cieła straty.
A paprykarz pisał żeby się w 1 dzień nie spodziewać 1 $ to go nie słuchali a potem wywalali bo spadało :)
(ps ofc coniektórzy)

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: wesley » wtorek, 28 listopada 2017, 17:45

co jest 5 grudnia z SNC?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » wtorek, 28 listopada 2017, 18:20

Najlepsze przed nami. To jest moment żeby dokupić, a nie sprzedawać SNC :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości