SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » niedziela, 4 marca 2018, 19:29

@Krachu1895,
W kwietniu bedzie premiera pierwszej na świecie platformy do handlu prądem P2P. Teraz mamy mala korektę wzrostu ( idealny czas na zakupy) od przyszlego tygodnia kolejny rajd UP.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Krachu1895 » niedziela, 4 marca 2018, 21:20

@Wtorek,
O ile BTC nie zacznie korekcić znowu :)
Czyli liczycie tutaj ogólnie na jakiś wystrzał do kwietnia?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: pk456 » poniedziałek, 5 marca 2018, 07:53

Krachu1895 pisze: @Wtorek,
O ile BTC nie zacznie korekcić znowu :)
Czyli liczycie tutaj ogólnie na jakiś wystrzał do kwietnia?
Trudno powiedzieć czy będzie wystrzał, a wiadomo że każdy kto SNC ma czeka na niego. Jeśli być chciał dopiero kupić to akurat jest korekta i wydaje mi się że może jeszcze trochę spaść, ale sam musisz podejmować decyzję.

Jedna rada - która już pojawiała się w tym wątku (i innych) nie rób tego u oszustów z HitBTC. Jako że sporo osób tam kupiło i być może jeszcze trzyma więc opiszę moją przygodę.
1. Wysłałem 3 różne tokeny erc20 na 3 różne adresy portfeli które mi HitBTC wyświetlało.
2. Na każdy z tych portfeli tokeny doszły, etherscan pokazywał ich stan i na portfelach nie było żadnych innych tokenów. Ale nie pojawiły się w moim balansie.
3. Zgłoszenie do HitBTC, było rozpatrywane w tempie 4 odpowiedzi z ich supportu w czasie 80 dni czyli średnio prawie 3 tygodnie na email.

Ostatnią 4 odpowiedź dostałem w piątek, wyjaśniającą że ja się pomyliłem i przesłałem 3 tokeny na konto VIB, a odzyskanie ich jeśli wyrażę taką chęć to koszt 100$ od każdego tokenu.
Sprawdziłem portfele na które wysyłałem i teraz faktycznie 2 z nich są puste, a na trzecim są 3 tokeny. Czyli support przerzucił tokeny z trzech różnych portfeli na jeden i żąda teraz kasy.

Mimo że interfejs HitBTC bardzo mi leży to definitywnie rozstaję się z tą giełdą, w sumie podarowałbym im zagubienie tych 3 przelewów, ale bezczelnego wałka z żądaniem zapłaty już nie....

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » poniedziałek, 5 marca 2018, 09:21

Obecnie najlepiej jest kupic snc na huobi. Strona bardzo fajna, troche muli , ale mozna pobrac aplikacje na kompa i jest ok. Bez weryfikacji mozna wyplacic 30tys sztuk.
Ja juz odkupilem snc po tym jak sprzedalem w piatek. Pewnie jeszcze spadnie, ale juz nie chce mi sie pilnowac kursu. Wiadomo cos odnosnie nowych gield ?

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » poniedziałek, 5 marca 2018, 10:01

@pawel296,
Nową giełdę zobaczymy do końca marca. Od razu mówię że będzie to nowa dobrze rokujaca gielda. Jeżeli chodzi o istniejące giełdy to lepiej odpuścić sobie Hitbtc, historia pk456 nie jest odizolowanym przypadkiem. Na dzień dzisiejszy polecam Kucoin i Huobi dwie bardzo solidne giełdy. Wyplata to około 5 -10 SNC w przeciwieństwie do 88snc na Hitbtc plus dlugi czas realizacji.

Początkujący
Posty: 156
Rejestracja: 4 stycznia 2014
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: JanBatory » poniedziałek, 5 marca 2018, 10:22

też odradzam HitBTC odnosnie SNC, wypłaciłem w sumie dopiero za 3 razem po kilku mailach.
W sumie wypłata trwała 1,5 miesiąca...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: sciborsson » poniedziałek, 5 marca 2018, 10:30

@JanBatory, Wow to już lepiej chyba zamienić sobie SNC na BTC/ETH przelać BTC/ETH na huobi albo kucoin i kupić znowu SNC i wtedy przelewać :D

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: BobQ » poniedziałek, 5 marca 2018, 11:07

@sciborsson,
I taniej;) ja wymieniłem swoje SNC na BTC a je na BTG i wysłałem na Kucoin, a wybrałem Golda bo prowizja za wysyłkę jest malutka 0.0005 BTG.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 27
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: michaty » środa, 7 marca 2018, 11:58

Obrazek

13 kwietnia wchodzimy w STAGE 3. Wypychajmy nasze portfele SNC. Long-termy, short-termy, HODLerzy i pozostała społeczności tegoż zgromadzenia - korzystajmy, póki BTC się gubi!

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: peppo » czwartek, 8 marca 2018, 08:39

Gdzie to teraz polecacie trzymac? Na HitBtc po tych historiach sie boje..znowu na oficjalnej platformie nie wiem czy bedzie mozna wyplacic zeby opchnac za jakis czas..

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 33
Rejestracja: 3 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Pukiel » czwartek, 8 marca 2018, 09:39

peppo pisze: Gdzie to teraz polecacie trzymac? Na HitBtc po tych historiach sie boje..znowu na oficjalnej platformie nie wiem czy bedzie mozna wyplacic zeby opchnac za jakis czas..
jak już na giełdzie to sprzedaj na hitbtc, kup za to LTC i wyśij na huobi, tam kup ponowie snc, powinno pójść w miarę sprawnie i nie powinieneś za dużo na tym stracić.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: peppo » czwartek, 8 marca 2018, 20:03

Jesli dobrze rozumiem, to SNC mozna rowniez trzymac na myetherwallet, tak? To jest chyba bezpieczniejsze miejsce niz HitBtc? Trzeba tam najpierw przelac cos ETH a pozniej SNC?

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: marcinos_c » czwartek, 8 marca 2018, 21:26

ETH będziesz potrzebował do wypłaty, Przy wpłacie SNC nie musisz na MEW mieć ETH.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: peppo » sobota, 10 marca 2018, 19:11

Jak myslicie, co sie stanie z kursem SNC w kwietniu, po uruchomieniu platformy? Zalozmy, ze kurs BTC bedzie oscylowal w granicach 10k$

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » sobota, 10 marca 2018, 19:22

peppo pisze:Jak myslicie, co sie stanie z kursem SNC w kwietniu, po uruchomieniu platformy? Zalozmy, ze kurs BTC bedzie oscylowal w granicach 10k$
Z jednej strony, można się spodziewać przed 13 kwietnia pompy, a tuż przed premierą platformy, dumpu. Co będzie dziełem spekulantów.
Z drugiej strony, firma świetnie się rozwija. Jeszcze niedawno byli bardzo zaściankowi, nikt o nich nie słyszał. Teraz Davos, wsparcie rządu, szykują się umowy z firmami z różnych kontynentów. Żaden Amazon czy Google też nie powstało w kilka miesięcy. To, co do tej pory zrobił zespół SNC i co nadal robi, pozwala mieć nadzieje, że to będzie w przyszłości całkiem spora, międzynarodowa i dochodowa firma.
Ostatnio zmieniony sobota, 10 marca 2018, 19:23 przez paprykarz18, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: RuckenFetard » sobota, 10 marca 2018, 19:22

peppo pisze: Jak myslicie, co sie stanie z kursem SNC w kwietniu, po uruchomieniu platformy? Zalozmy, ze kurs BTC bedzie oscylowal w granicach 10k$
Nikt tego nie wie, ja obstawiam, że nadal będziemy w bessie i kurs zareaguje niemrawo, chodź na pewno wzrośnie, pytanie jaki będzie kurs w kwietniu :) gdyby to się wydarzyło podczas hossy to zapewne byłby konkretny wystrzał.
Tak to już jest że z ludźmi jak jest hossa to coś potrafi wystrzelić z byle jakiego gów^^& newsa, nawet rebranding lub jakaś słaba plotka, w fazie bessy jest zupełnie na odwrót, ludzie pozostają obojętni nawet na mocne newsy. Ja 3mam SNC , jeden z niewielu coinów których się nie pozbyłem na czas bessy, a było tego mase :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 266
Rejestracja: 7 grudnia 2017
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Krachu1895 » sobota, 10 marca 2018, 20:22

Co to w ogóle znaczy start platformy? Cały ten ich projekt wejdzie już w życie i będzie można płacić ich walutą za energię, czy jak? Wybaczcie jeśli pytanie jest głupie ale serio nie wiem z czym się wiąże to całe wydarzenie :P

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » poniedziałek, 12 marca 2018, 19:04

@Krachu1895, dokladnie tak jak mowisz. W kwietniu rusza platforma umozliwiajaca handel pradem. SNC to jeden z najlepszych projektow w swiecie krypto.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: peppo » wtorek, 20 marca 2018, 07:48

Chcialbym przelac SNC na MyEtherWallet. Przelewam je na glowny adres ktory mam po prawej stronie 'Account adress' ? To jest wspolny adres dla kazdego tokenu ERC20, czy dla SNC potrzebuje jakis osobny?

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 8 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: empty » wtorek, 20 marca 2018, 08:56

peppo pisze:Chcialbym przelac SNC na MyEtherWallet. Przelewam je na glowny adres ktory mam po prawej stronie 'Account adress' ? To jest wspolny adres dla kazdego tokenu ERC20, czy dla SNC potrzebuje jakis osobny?
Wspólny.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości