SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » sobota, 2 grudnia 2017, 18:24

@Wtorek,

Ja mam już kupione ale fakt planowałem dokupić ale mi nie wyszło bo to co miałam sprzedać żeby dokupić spadło o 25% :)
Kupiłem w końcu inne tokeny.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » sobota, 2 grudnia 2017, 18:30

Rumcajs pisze: @Wtorek,

Ja mam już kupione ale fakt planowałem dokupić ale mi nie wyszło bo to co miałam sprzedać żeby dokupić spadło o 25% :)
Kupiłem w końcu inne tokeny.
I gitara. Ja sprzedalem wszytsko co mialem I jestem all in w SNC. Dlatego siedze i obserwuje telegramy tweetery I wszytsko co mozliwe. Jak jest cos ciekawego to staram sie tym podzielic w tym temacie :D

Dodano po 1 minucie 20 sekundach:
Jak chcesz jeszcze dokupic to lepiej wcześniej niż później.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » sobota, 2 grudnia 2017, 18:34

@Wtorek,

Tak z ciekawości uważasz w ogóle że na tym 5 grudnia konferencji będzie więcej newsów niż teraz się wszyscy spodziewają ? zwykle po newsach cena spada i ludzie dumpują. Jesteś pewien że to nie jest już teraz wliczone w cene że dojechało aż tyle od tych listopadowych tanich zakupów ?
Może się okazać że ci co teraz kupią kupili na górce a 5 grudnia będą dumpy i realizacja zysków tych co kupili wcześniej. Jak ktoś pisał wiele osób jak dojdzie do 100% zysku to selnie.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » sobota, 2 grudnia 2017, 18:51

Rumcajs pisze: @Wtorek,

Tak z ciekawości uważasz w ogóle że na tym 5 grudnia konferencji będzie więcej newsów niż teraz się wszyscy spodziewają ? zwykle po newsach cena spada i ludzie dumpują. Jesteś pewien że to nie jest już teraz wliczone w cene że dojechało aż tyle od tych listopadowych tanich zakupów ?
Może się okazać że ci co teraz kupią kupili na górce a 5 grudnia będą dumpy i realizacja zysków tych co kupili wcześniej. Jak ktoś pisał wiele osób jak dojdzie do 100% zysku to selnie.
Może tak się zdazyc że nastąpi korekta do 0.09 choc nie sądzę. CEO będzie przemawiał 4 i 5 grudnia usłyszymy wiele nowych newsów. Będzie można oglądać transmisję na żywo z konferencji. Najważniejsze jest to że konferencja będzie przełomowa pod względem marketingu. To właśnie wtedy SNC zostanie zaprezentowany nowym inwestorom, ja obstawiam że po 5 grudnia nastąpi masowy napływ kapitału co znacznie zwiększy market cap a co za tym idzie cena będzie rosla.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » sobota, 2 grudnia 2017, 18:55

Coż , zobaczymy, ale sell wall na 0,0003 0000 eth został zjedzony. Wszamał go ten whales jednak lub ktoś.

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: lukasz37 » sobota, 2 grudnia 2017, 18:56

Chłopaki twierdzą, że spadnie znów o 20%, warto sprzedać teraz i dokupić więcej za tą samą kwotę. Przecież widać, ze kurs jest w tej chwili sztucznie pompowany zakupami za 4zł.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » sobota, 2 grudnia 2017, 19:24

A tym czasem Whale dopial swego i wykupil cala sell Wall łącznie z 0.0003 eth :D :o

Dodano po 2 minutach 20 sekundach:
Panowie róbcie jak uważacie. Ja mam wszytsko na papierzaku i nie dotykam. Mam tyle że nawet cena 1usd będzie Life changing dla mnie 8-)

Dodano po 6 minutach 22 sekundach:
I mamy 14 centow .
SNC TUDEMUN!!!!!!!

Dodano po 19 minutach 18 sekundach:
Zgodnie z tym co pisałem 3h temu mamy 15 centów!

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Sayan » sobota, 2 grudnia 2017, 19:26

Faktycznie coś się dzieje, nie zdziwiłbym się gdyby do końca roku doszło w granice 0.20-0.25.
Ja sobie trzymam 90% swoich coinów na zaszyfrowanym wallecie i nawet tam nei wchodzę. Reszte mam na giełdzie i próbuje coś uciułać z tego jak mi brakuje adrenaliny.
Mam małą uwagę panowie...nie chwalcie się tutaj ile macie, co macie i ile będziecie mieli jak będzie "tuudeeemooon" - smutni panowie w garniturkach czuwają :lol:

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » sobota, 2 grudnia 2017, 19:38

Oczywiscie podatek z przyjemnoscia zaplace. Zawsze płacę

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Sayan » sobota, 2 grudnia 2017, 19:41

@Wtorek, Nie mówię, że ktoś tutaj nie płaci, tylko żeby sie pilnować, bo rząd i inne instytucje interesują się mocniej krypto i społecznością krypto.
Ps. Masz księgowego, czy sam rozliczasz?

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 10 października 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: dieanlager » sobota, 2 grudnia 2017, 19:43

Czyżby giełdy mercatox.com i kucoin.com wkrótce ;)?

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » sobota, 2 grudnia 2017, 19:44

Sayan pisze: @Wtorek, Nie mówię, że ktoś tutaj nie płaci, tylko żeby sie pilnować, bo rząd i inne instytucje interesują się mocniej krypto i społecznością krypto.
Ps. Masz księgowego, czy sam rozliczasz?
Mam księgową. Fx też mi rozliczala.
Ale wiadomo o co chodzi trzeba się pilnować na forach :idea:

Dodano po 30 sekundach:
dieanlager pisze: Czyżby giełdy mercatox.com i kucoin.com wkrótce ;)?
Dokładnie takie chodzą plotki po telegramie. Więc coś jest na rzeczy.

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 10 października 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: dieanlager » sobota, 2 grudnia 2017, 19:49

Widziałem na profilu słoweńskiego portalu na Twitterze:
@cryptoworldsi

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » sobota, 2 grudnia 2017, 19:56

dieanlager pisze: Widziałem na profilu słoweńskiego portalu na Twitterze:
@cryptoworldsi
Juz o tym mówią na telegramie więc możemy się spodziewać nowych gield w najbliższym czasie :D

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 10 października 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: dieanlager » sobota, 2 grudnia 2017, 20:00

Wydawałoby się to rozsądne: Europa i Azja.
Wiadomo plotki ... widzę jednak sprytny wstęp do marketingu.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » sobota, 2 grudnia 2017, 20:14

dieanlager pisze: Wydawałoby się to rozsądne: Europa i Azja.
Wiadomo plotki ... widzę jednak sprytny wstęp do marketingu.
Zauwazylem ze team bardzo madrze prowadzi projekt. Dozuja informacje, wszytsko jest przemyslane. Podoba mi sie ;)

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: wesley » sobota, 2 grudnia 2017, 20:37

heh @Wtorek, obeznany jesteś głównie w temacie SNC. Mam wrażenie że te ściany to ten wieloryb sam postawił i sam zjada sztucznie podnosząc cenę, volumen 20BTC ma się nijak do Ciągle zwiększającej się ceny SNC. Cenę utrzymują tylko ściany po 50-60000SNC które zapobiegają by płotki się wyprzedały. Nie przewidujesz że lada chwila ten wieloryb ściągnie swoje ściany i trach do 0.002 i niżej. @Rumcajs a ty jak sądzisz bo właściwie w całym tym wątku to jedno naganianie na kupno przez świerzaków z miesięcznymi kontami :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » sobota, 2 grudnia 2017, 20:47

@wesley,

Aż tak tego nie śledze, mam wiele innych tokenów niż siedzieć na kanałach z SNC. Kupiłem troche na poczatku ale za mało jak sie okazało ale narazie tylko trzymam to co mam. Poza tym nie chce krakać. Ale wg mnie spadnie 5 grudnia. To już jest w cenie co by nie powiedzieli. Bez dodania nowej giełdy to sie może kisić na tym hitBtc miesiącami. Nie twierdze że później nie wzrośnie ale po newsie spadnie, każdy wie o konferencji bo na trollboxie hitbtc spamuja o niej od tygodnia. Więc cena do 5 grudnia bedzie rosla a 5 spadnie jeszcze przed konferencja lub zaraz po zalezy ile newsów dadzą.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » sobota, 2 grudnia 2017, 21:52

wesley pisze: heh @Wtorek, obeznany jesteś głównie w temacie SNC. Mam wrażenie że te ściany to ten wieloryb sam postawił i sam zjada sztucznie podnosząc cenę, volumen 20BTC ma się nijak do Ciągle zwiększającej się ceny SNC. Cenę utrzymują tylko ściany po 50-60000SNC które zapobiegają by płotki się wyprzedały. Nie przewidujesz że lada chwila ten wieloryb ściągnie swoje ściany i trach do 0.002 i niżej. @Rumcajs a ty jak sądzisz bo właściwie w całym tym wątku to jedno naganianie na kupno przez świerzaków z miesięcznymi kontami :)
Zapewniam Cie ze on nie robi takich zagrywek. Rozmawiam z nim na telegramie codziennie i mimo ze ma prawie 2% total supply to jest gosciem ktory stresznie sie jara i liczy na 10 usd za token. Plan ma takie ze po osiagnieciu 1 usd za snc bedzie sprzedawal 10% tokenow rocznie. Co do mojego konta to owszem jest swierze ale na forum jestem od ponad roku. Nie udzielalem sie bo nie mialem nic do powiedzienia glowmie czytalem.
Panowie wielkie uklony dla paprykarza to on zapodal temat i dzieki temu sporo nas moglo wskoczyc do tej lokomotywy. Paprykarz jak cena osiagnie 1 usd to wysylam Ci 1% moich tokenow SNC. Piona :D

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » sobota, 2 grudnia 2017, 21:56

Rumcajs pisze: @wesley,

Aż tak tego nie śledze, mam wiele innych tokenów niż siedzieć na kanałach z SNC. Kupiłem troche na poczatku ale za mało jak sie okazało ale narazie tylko trzymam to co mam. Poza tym nie chce krakać. Ale wg mnie spadnie 5 grudnia. To już jest w cenie co by nie powiedzieli. Bez dodania nowej giełdy to sie może kisić na tym hitBtc miesiącami. Nie twierdze że później nie wzrośnie ale po newsie spadnie, każdy wie o konferencji bo na trollboxie hitbtc spamuja o niej od tygodnia. Więc cena do 5 grudnia bedzie rosla a 5 spadnie jeszcze przed konferencja lub zaraz po zalezy ile newsów dadzą.
Powstaly dwa obozy: jedni sa zapakowani all in i czekaja na SNC TUDEMUN!!! A drudzy kupilki kilka sztuk na probe widza ze projekt ma sens i licza na gleboka korekte aby moc wrzucic wiecej koinow na walleta. Normalka.
Korekta bedzie ale mysle ze ceny ponizej 10 centow juz nie zobaczymy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości