SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: marcinos_c » wtorek, 20 marca 2018, 08:59

na główny adres
powinien pojawić się w zestawieniu tokenów jak dojdzie

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: kondzio » czwartek, 22 marca 2018, 12:12

Mam pytanko co do przelewu na MEW. z tego co czytam na necie aby wysłać tokeny (obojętnie jakie ) z portfela na giełdę należy ustawić większy gas limit. Prawda to? domyślnie jest 21000 a wczoraj czytałem, że powinno ustawić się minimum 100000. Jeżeli do tego dam 60 gwei to koszt przelewu to ponad 3$. Jakie wy ustawiacie wartości, jeżeli chcecie szybko przelać swoje monety? piszę tutaj bo głownie chodzi mi o SNC.

///edit:
Ustwaiłem 50000/45 i brakło gazu, a huobi użyło tyle samo i przelew doszedł do mnie. Nie rozumiem dlaczego. następnym razem nie będę dziadoszył.
Ostatnio zmieniony czwartek, 22 marca 2018, 17:03 przez kondzio, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: marcinos_c » czwartek, 22 marca 2018, 14:25

Zostawiając 21000 chyba tez przejdzie (pewności nie mam bo zawsze ustawiam więcej - przy wysyłaniu obok okienka z ilością GASu(fee) jest nawet info że dla tokenów powinno być 200 000).
Ważniejsze jest chyba czy chcesz żeby przelew doszedł szybko czy możesz poczekać i jak mocno w danym momencie jest obciążona sieć.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: gringo1985 » środa, 4 kwietnia 2018, 15:44

Witam. Coś długo na forum nic się nie działo. Może zapoczątkuję temat z powrotem. Otóż 13 kwietnia ma zacząć działać nowa platforma kupna - sprzedaży prądu w Słowenii. Co o tym myślicie ? Z mojej oceny sytuacji możemy mieć wtedy nowe ATH. pozdrawiam. i czekam na Wasze opinie...przemyślenia...informację...

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: wiluu14 » czwartek, 5 kwietnia 2018, 09:07

Byłbym ogromnie szczęśliwy gdyby SNC osiągnął ATH, nie siedzę w projekcie od dawna lecz całkiem niedawno zakupiłem spora ilość , cierpliwie czekamy :)

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Dawid D » niedziela, 8 kwietnia 2018, 05:38

@wiluu14,

Wiekszosc walut idzie sladem BTC i trendu na calym rynku. SNC jest swietnym projektem z wielkimi mozliwosciami. Czekam razem z Toba.

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: emdecha » poniedziałek, 9 kwietnia 2018, 20:21

Najlepsza giełda gdzie można zakupić snc i portfel do trzymania tej krypto? Jak prowizje, fee itp.? Dzięki.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 473
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Mayoris » poniedziałek, 9 kwietnia 2018, 20:38

Giełda: Huobi, Kucoin
Portfel: MyEtherWallet, LedgerNano S
Prowizja dla Huobi za wypłatę: 5 SNC
Prowizja dla Kucoin za wypłatę: 10 SNC

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Sayan » czwartek, 12 kwietnia 2018, 09:59


Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 264
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: faktomix » czwartek, 12 kwietnia 2018, 12:28

SNC rysuje się flaga - zapinamy pasy idziemy w górę.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: wiluu14 » czwartek, 12 kwietnia 2018, 21:12

Tak z ciekawości , do ilu musi dobić snc abyście go sprzedali ?:)

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: TSD_WWA » czwartek, 12 kwietnia 2018, 21:19

100 dolców byłoby cool :D

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Dawid D » czwartek, 12 kwietnia 2018, 22:26

@TSD_WWA, musisz byc kolega Wtorka.

Dla mnie wystarczy $1 i bede zadowolony.

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: BobQ » czwartek, 12 kwietnia 2018, 23:02

Market Cap wart jest 22mln $ a cena to ok. 0,19$, a według mnie jest potencjał i na 22mld, a pewnie i więcej pewnego dnia więc za mniej niż 150$ nie oddam bo wsadziłem i tak taką kasę z której stratą się liczę i nie przewiduje bym ruszał to przez kilka lat :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » piątek, 13 kwietnia 2018, 05:02

Ja bym się tak aż nie podniecał tym tokenem, bo to jest token i o ile pamietam służy tylko do płacenia za prąd czy tam sprzedawanie prądu też.
No i tyle.
Taki ATS mimo że platformę w wersji beta 2.0 wydali niedawno - to taki token do kupowania książek i rejestrowania się na niej autorów książek i tłumaczy i pewnie czytelników - kosztuje tylko 1 cent przy ilosci w obiegu 80 mln. A książka kosztuje 5$ więc ile trzeba by wydać tokenów na 1 książke, dużo a cena wcale nie rośnie. Bo jest zbędny tak naprawde do kupna książki (ale tu dodam że ATS nie ma żadnej sensownej giełdy a z HitBtc zrezygnowali z przedłużenia opłaty za listowanie coina i możliwe że zostanie z niej niedługo usunięty, więc wiadomo że lepsze giełdy mogą to rozpędzić, ale do ilu niby)

A SNC kosztuje 17 centów mimo działającej platformy, dzis 13 kwietnia miał być dostępny handel za SNC, chociaz kiedys słyszałem juz dawno temu że niby platforma działa, nie wnikam, zakładam że podawali że od dziś sie bedzie dało płacić za prad to uznaje że od dziś.
No ale co z tego że ktoś może używać tych tokenów do płacenia za prąd lub kupowanie pradu ? No w sumie NIC.
Bedzie jak kolejny ATS. Więc ja bym sie wstrzymał z takimi oczekiwaniami z kosmosu w stylu poniżej 100$ nie sprzedam. Jak dojdzie do 5$ to będzie pewnie max.
Jak ktoś napisał jak będzie 1$ to ja też będe zadowolony.
Do tego jest na dziwnych odległych giełdach nie każdy tam ma konta - a firma na słowacji.
Coś konkretniej mogłoby się dziać jakby weszło na Bittrexa lub Binance czy jakąs powazną giełdę z europy lub USA.
Nawet jak dziś uruchomią to tak jak pisali to nie spodziewam się jakis mega wzrostów, większy impakt na cene miałoby dodanie tego na którąś z giełd o których pisałem.
Ale żeby nie zrobić jak to mam w zwyczaju (miałem-nawet ja ucze się na błedach, a przynajmniej po 10 tych samych) że co sprzedam do zera to rośnie, to sprzedam techniką 50% tokenów seluje jak będzie za ten przysłowiowy 1$ o ile do niego dojdzie cena, ewentualnie rozbije to na więcej części np. 30% sprzedam na 1$, kolejne 30% na wyższym poziomie a reszte zostawie na mid term i EWENTUALNIE jakby dalej rosło będę małymi % częściami z tego co zostało sprzedawał.
Wiem że to dla niektórych może wyglądać na fud ale sam mam tego w sumie sporo więc nie zależy mi jak ktoś to odbierze co napisałem, niestety czasami mam niemiły zwyczaj fudowania własnych coinów (bo akurat o tych co mam wiem zwykle więcej niz o jakis co ich nie mam więc sie nie udzielam w takich tematach co coinów nie mam).
Wyjaśni się jutro, a właściwie już dziś bo noc jest.
Po dużych spadkach Vibe i innych tokenach erc20 co mają funkcję tylko do płatności za korzystanie na własnej platformie trochę mi przeszedł zachwyt nad takimi tokenami nawet jeśli mają jakiśtam produkt. Jak cena wzrośnie to dlatego że będzie hype i spekulacyjnie a nie że istnieją jakieś realne przesłanki do jakiś specjalnych wzrostów tylko dlatego że zamiast fiatami może sobie ktoś prąd kupić za tokena.
Nieno to na bank juz wygląda na fud a dziś ma być handel, mogłem sobie darować posta bo mnie zaraz co niektórzy zlinczują.
Ale w sumie dzisiaj prawie każdy alt ma ponad 10% wzrostów więc pewnie jacyś koledzy wtorków z 2 mln tokenów zorganizują nam szaraczkom jakąś pompke :)

Tldr:
Spoiler:
buhahaha :oops:
Dodano po 27 minutach 41 sekundach:
A i zapomniałem dodać że do tego piątek 13-tego :shock:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 33
Rejestracja: 3 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Pukiel » piątek, 13 kwietnia 2018, 07:42

Rumcajs pisze: Ja bym się tak aż nie podniecał tym tokenem, bo to jest token i o ile pamietam służy tylko do płacenia za prąd czy tam sprzedawanie prądu też.
No i tyle.
Taki ATS mimo że platformę w wersji beta 2.0 wydali niedawno - to taki token do kupowania książek i rejestrowania się na niej autorów książek i tłumaczy i pewnie czytelników - kosztuje tylko 1 cent przy ilosci w obiegu 80 mln. A książka kosztuje 5$ więc ile trzeba by wydać tokenów na 1 książke, dużo a cena wcale nie rośnie. Bo jest zbędny tak naprawde do kupna książki (ale tu dodam że ATS nie ma żadnej sensownej giełdy a z HitBtc zrezygnowali z przedłużenia opłaty za listowanie coina i możliwe że zostanie z niej niedługo usunięty, więc wiadomo że lepsze giełdy mogą to rozpędzić, ale do ilu niby)

A SNC kosztuje 17 centów mimo działającej platformy, dzis 13 kwietnia miał być dostępny handel za SNC, chociaz kiedys słyszałem juz dawno temu że niby platforma działa, nie wnikam, zakładam że podawali że od dziś sie bedzie dało płacić za prad to uznaje że od dziś.
No ale co z tego że ktoś może używać tych tokenów do płacenia za prąd lub kupowanie pradu ? No w sumie NIC.
Bedzie jak kolejny ATS. Więc ja bym sie wstrzymał z takimi oczekiwaniami z kosmosu w stylu poniżej 100$ nie sprzedam. Jak dojdzie do 5$ to będzie pewnie max.
Jak ktoś napisał jak będzie 1$ to ja też będe zadowolony.
Do tego jest na dziwnych odległych giełdach nie każdy tam ma konta - a firma na słowacji.
Coś konkretniej mogłoby się dziać jakby weszło na Bittrexa lub Binance czy jakąs powazną giełdę z europy lub USA.
Nawet jak dziś uruchomią to tak jak pisali to nie spodziewam się jakis mega wzrostów, większy impakt na cene miałoby dodanie tego na którąś z giełd o których pisałem.
Ale żeby nie zrobić jak to mam w zwyczaju (miałem-nawet ja ucze się na błedach, a przynajmniej po 10 tych samych) że co sprzedam do zera to rośnie, to sprzedam techniką 50% tokenów seluje jak będzie za ten przysłowiowy 1$ o ile do niego dojdzie cena, ewentualnie rozbije to na więcej części np. 30% sprzedam na 1$, kolejne 30% na wyższym poziomie a reszte zostawie na mid term i EWENTUALNIE jakby dalej rosło będę małymi % częściami z tego co zostało sprzedawał.
Wiem że to dla niektórych może wyglądać na fud ale sam mam tego w sumie sporo więc nie zależy mi jak ktoś to odbierze co napisałem, niestety czasami mam niemiły zwyczaj fudowania własnych coinów (bo akurat o tych co mam wiem zwykle więcej niz o jakis co ich nie mam więc sie nie udzielam w takich tematach co coinów nie mam).
Wyjaśni się jutro, a właściwie już dziś bo noc jest.
Po dużych spadkach Vibe i innych tokenach erc20 co mają funkcję tylko do płatności za korzystanie na własnej platformie trochę mi przeszedł zachwyt nad takimi tokenami nawet jeśli mają jakiśtam produkt. Jak cena wzrośnie to dlatego że będzie hype i spekulacyjnie a nie że istnieją jakieś realne przesłanki do jakiś specjalnych wzrostów tylko dlatego że zamiast fiatami może sobie ktoś prąd kupić za tokena.
Nieno to na bank juz wygląda na fud a dziś ma być handel, mogłem sobie darować posta bo mnie zaraz co niektórzy zlinczują.
Ale w sumie dzisiaj prawie każdy alt ma ponad 10% wzrostów więc pewnie jacyś koledzy wtorków z 2 mln tokenów zorganizują nam szaraczkom jakąś pompke :)

Tldr:
Spoiler:
buhahaha :oops:
Dodano po 27 minutach 41 sekundach:
A i zapomniałem dodać że do tego piątek 13-tego :shock:
Moim skromnym zdaniem porównanie ATSa z SNC jest trochę nie na miejscu. SNC jako projekt i idea może się sprzedać, oczywiście nie takie kwoty jak tam ktoś pisał pokroju 100 dolarów ale tak jak pisałeś 5dolców, może 10. Hype na zachodzie i krajach rozwiniętych na energie słoneczną może to tylko napędzić i mimo tego, że również uważam kupno prądu za krypto jest trochę zbędne to mam wrażenie, że ten projekt może zaskoczyć pozytywnie.
ATS potencjał jest mniejszy, bo tak naprawdę jak chcesz kupić książkę zamawiasz albo kupujesz w Empiku. Chcesz taniej kupujesz audiobooka albo PDFa, lub ściągasz PDFa z neta. Ten projekt nabrałby rozpędu gdyby naprawdę team zaczął ściągać tam autorów, i to nie kilku na rok tylko kilkunastu co miesiąc. Mam tego trochę ale mam też mieszane uczucia, póki co trzymam.

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: TSD_WWA » piątek, 13 kwietnia 2018, 07:57

Dawid D pisze: @TSD_WWA, musisz byc kolega Wtorka.

Dla mnie wystarczy $1 i bede zadowolony.
Każdy w tym temacie jest kolega Wtorka :)
A 1$ już był. Przegapiłeś czy może kupiłeś wtedy i czekasz na zwrot włożonego kapitału? :)

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: bl4ckmind » piątek, 13 kwietnia 2018, 11:06

Może mi ktoś wytłumaczy dlaczego Power Ledger ma kapitalizacje 142mln$ a SNC tylko 24mln$??? SNC dzis ma otwarcie platformy, a POWR jeszcze dlugo nie bedzie jej mial, wiec skad taka roznica w cenie? Chodzi wylacznie o marketing? :) Byloby fajnie, gdyby kapitalizacja SNC dogonila chociaz POWR. :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » piątek, 13 kwietnia 2018, 11:58

bl4ckmind pisze:Może mi ktoś wytłumaczy dlaczego Power Ledger ma kapitalizacje 142mln$ a SNC tylko 24mln$??? SNC dzis ma otwarcie platformy, a POWR jeszcze dlugo nie bedzie jej mial, wiec skad taka roznica w cenie? Chodzi wylacznie o marketing? :) Byloby fajnie, gdyby kapitalizacja SNC dogonila chociaz POWR. :)
Myślę, że to jest kwestia:
1. marketingu
2. ceny ICO, która często ustawia projekt na starcie, a poniżej ceny ICO raczej nie ma podaży tokenów, o ile projekt nadal dobrze wygląda i rynek się nie wali;

POWR jest w tej chwili 6 razy droższy niż w ICO, co daje mu dużą kapitalizację 140 mln (popatrzcie, że 65% tokenów posiadają twórcy - scamowo to wygląda)
SNC jest w tej chwili 10 razy droższy niż w ICO, a dalej jest tani (23 mln)

Zakładając, że to w pewnym stopniu konkurencyjne firmy i potencjał wielkości rynku w wypadku SNC jest nawet większy, obecnie jako realna firma SNC również wygląda lepiej (produkt, wsparcie rządu), nie muszę mówić, która inwestycja wydaje się lepsza ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » piątek, 13 kwietnia 2018, 13:23

@bl4ckmind, @paprykarz18,

Dlatego też tak na oko po prostu na szybki rzut oka napisałem tą cene 1$ bo wtedy jak pisałem posta spojrzałem na Marketcapie na Powr i bez jakiejs wielkiej analizy ile było tokenow ile ich kto ma itp widziałem że cena SNC jest 0,17 $ a powr miał MC 5 x większy więc ze zwykłej matmy na oko mi wyszło że jakby SNC dorównał w marketcapie Powr to byłoby to właśnie x 5 więc stąd takie na oko 5 x 0,17$ to powiedzmy ten jeden dollar. W tym no właśnie SNC jednak ma działającą platformę a powr więcej na marketingu jechał.
Dopiero wstałem więc nie wiem czy juz ta platforma SNC działa i to płacenie i to pierwszy post pisze po obudzeniu ale jakiegos wzrostu ceny dużego nie widze a przy takich zielonych świacach na każdym coinie to powinien być więc pewnie w tym momencie nie ma jeszcze. Ale jest na 3 fajnych giełdach: OKEx, Huobi, Kucoin i jak pisałem przydałaby się jeszcze jedna giełda z "naszych" zachodnich klimatów jak Bitrex czy nawet Binance bo wiele osob jednak tam przeszło i dopiero mogłaby być fajna pompa. A tak to kogoś z azji co za bardzo interesuje możliwość płacenia prądem na Słoweni czy tam słowacji jeden pies.
Ale jak taka zmiana trendu na zielony by się utrzymała to wszystko jest w sumie możliwe, wzrostów po kilkadziesiąc % na altach to od miesiecy nie widziałem, ale też mało śledziłem bo tylko spadało all to na co było się gapić. I tak mój wallet całościowy to 25% tego co miałem w grudniu. Więc czekam i na te SNC też.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości