SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Dawid D » piątek, 13 kwietnia 2018, 14:57

TSD_WWA pisze:
Dawid D pisze: @TSD_WWA, musisz byc kolega Wtorka.

Dla mnie wystarczy $1 i bede zadowolony.
Każdy w tym temacie jest kolega Wtorka :)
A 1$ już był. Przegapiłeś czy może kupiłeś wtedy i czekasz na zwrot włożonego kapitału? :)

Jak juz mnie wywolales to odpowiem.

$1 SNC jeszcze nie kosztowalo, sugerowales sie pewnie wielkoscia spadkow calego rynku piszac o tym dolarze.

Na tle innych walut SNC w moim portfelu trzyma sie bardzo dobrze, nie zaliczyl tak duzych spadkow jak wiekszosc rynku.

ATH na coinmarketcap bylo kolo $0.60 ale pamietam ze bylo kolo $0.70 przez moment na jednej gieldzie. Wiem to poniewaz w przeciwienstwie do Ciebie posiadam SNC, interesuje sie nim i wierze w niego.

To ze napisalem ze $1 by mnie ucieszylo to jak najbardziej moje zdanie i komentarze w stylu nie sprzedales lub kupiles za dolara sa strasznie plytkie, ogarnij sie i jak juz piszesz to niech to wnosi cos konkretnego do tematu

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: TSD_WWA » piątek, 13 kwietnia 2018, 15:00

@Dawid D, posiadam tez SNC i gwarantuje Ci ze 1 $ SNC juz kosztowal. Przejrzyj porzadnie wykresy.OD kiedy siedzisz w krypto? od grudnia? to nic dziwnego. sporo Cie ominelo

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Jeff » piątek, 13 kwietnia 2018, 15:07

@TSD_WWA,

Przestan juz spamowac i obrazac.
Zachowujesz sie jak dziecko. Kiedy SNC bylo po $1 na jakiej gieldzie? Czym gwarantujesz tego dolara?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » piątek, 13 kwietnia 2018, 18:22

Co za różnica czy było po 1$ czy nie skoro - jak już - były to tylko kilkuminutowe piki na wykresie ;)
60-70 centów było do wyciągnięcia i - niedługo potem - dało się odkupić po 15 centów.

Do meritum - to co dzisiaj dzieje się w Słowenii wygląda bardzo dobrze.
Świetne przemówienie CEO i uroczysty start platformy. Niektórzy śmiali się, że gada jak S. Jobs :)

Całe to wydarzenie jest bardzo profesjonalne i nie przypomina tandetnych meet-upów Liska, a raczej wygląda na oficjalne spotkanie poważnych biznesmenów i przedstawicieli rządu oraz UE.

Uważam, że SNC bardzo pozytywnie wyróżnia się na tle rynku krypto, gdzie roi się od scamów, cwaniaków grających jedynie marketingowo i cudów nikomu nie potrzebnych. SNC to dzisiaj bardzo porządna i innowacyjna firma, która za kilka lat może zwojować świat.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » piątek, 13 kwietnia 2018, 19:28

@paprykarz18,

ofc racja i takie firmy właśnie są potrzebne żeby kryptowaluty nie kojarzyły się każdemu pseudodziennikarzynie że są do kupowania narkotykow i broni, a co dopiero zwykłym ludziom co tylko nazwę słyszało i to w takim podanym kontekście.
Więc takie projekty gdzie token jest nawet tylko do płatności za usługę i łatwo dostepny też są potrzebne, ale poza tą funkcją co posiadaczom dają konkretnego? I co że firma sie nawet super rozwinie i na pół europy jak to nie są prawdziwe akcje, nikt nie dostanie żadnej dywidendy że ma tokeny czy firma sie super rozwineła czy trochę gorzej, moze sobie tylko nimi zapłacić jak ma fantazję, z SNC za prąd. Ale to problem wielu tokenów czy coinów. A wzrost ceny takiego tokena będzie głównie spekulacyjny no chyba że tak dużo ludzi będzie chciało płacić za prąd tokenami że aż ich będzie brakować i cena o to wzrośnie, ale takie coś jest chyba niemożliwe, przynajmniej w najbliższym czasie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: gandzialf » piątek, 13 kwietnia 2018, 20:26

Ja moge tyle powiedzieć, że mimo uznania jakim darzę SNC i mimo iż sam go posiadam ( choć troszkę mniej po staniu się fanboyem ekosystemu NEO 8-) ) to chyba jednak @Rumcajs, ma tutaj rację.
Sukces biznesowy rozwiązania może mieć się tutaj nijak to wartości instrumentu jakim jest token SNC. Jego wycena jest uzależniona od zbyt wielu rzeczy na które team nie ma wpływu.
- kurs BTC
- kurs ETH
- widzimisię rynkowych graczy

Moim zdaniem o pewnym uniezależniu się można by mówić, gdyby gdzieś powstała mozliwość wymiany SNC do dolara. Bo co z tego, że SNC wybije kiedy BTC czy ETH będa pikować w dół. Poza tym rynek energetyczny to wielkie pieniądze, gra interesów i wpływów. Konkurencji ( biznesowej) nie brakuje. Co może robć niezadowolona konkurencja ? Póki Suncontract nie jest notowany na normalnej głedzie to poza krecią robotą próbować wpływać na wycenę ich wirtualnego tokenu.
Nie wiem, może mam kryzys wiary w zwycięstwo :cry:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » piątek, 13 kwietnia 2018, 22:24

W najprostszym ujęciu - aby móc handlować prądem należy posiadać na platformie minimum 1000 SNC dla zabezpieczenia transakcji. SNC jest tylko 100 mln. Wzrost zainteresowania usługami SNC spowoduje wzrost popytu na tokeny. Zatem mamy tutaj tę samą sytuację co w przypadku kryptowalut do płacenia, mimo że to tylko token...
Do tego mamy gwarancję, że na rynku więcej tokenów nie będzie... a popatrzcie tylko na większość nowych lub już istniejących projektów - często team posiada 50% lub nawet więcej tokenów - strach inwestować!
Oprócz tego to mamy tokeny jako akcje firmy. Jak to się rozwinie? nie wiadomo, ale niewykluczone, że w przyszłości tradycyjne akcje i papiery wszelkiego rodzaju będą tokenami... taka nowa ekonomia...
co do wahań ceny - tu wszystko raczkuje, kiedyś - gdy rynek będzie większy i bardziej dojrzały - ceny będą bardziej stabilne; na razie zarabiamy na tych wahaniach jako spekulanci

P.S. Dzisiaj SunContract podpisał 9 umów o partnerstwie, w tym z dużymi firmami z branży. Wokół tego projektu w ogóle nie ma hype, bo pewnie za mało osób wciąż o nim wie. Nie pompują oni kursu jakimiś dziwnymi zapowiedziami umów, zapowiedziami zapowiedzi czy innymi akcjami na twitterze, reddicie itd.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: bl4ckmind » sobota, 14 kwietnia 2018, 08:54

Troche szkoda, ze nie stawiaja az tak na marketing, bo jednak jest on też ważny. No chyba, ze najpierw mieli w planie wszystko dograć, podpisać umowy, itd, a jak juz to zakonczą to dopiero postawia na agresywny marketing. :) Nie mniej, milo patrzec, ze to solidny produkt i team wywiazuje sie ze swoich obietnic, a nie obiecuje złotych gór, zeby potem w nieskonczonosc przesuwać terminy.

Dodano po 9 minutach 36 sekundach:
Orientujecie sie moze kiedy beda wysylac koszulki dla pionierów? :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 92
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: cornl » sobota, 14 kwietnia 2018, 18:22

Z tego co kojarzę z jakiegoś Tweeta to po launch party mają wysyłać, zatem od maja można się będzie lansować po mieście :P

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » niedziela, 15 kwietnia 2018, 13:33

Mnie trochę dziwi taki spadek ceny, projekt ruszył , giełdy sa nie najgorsze a cena leci...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » niedziela, 15 kwietnia 2018, 14:55

@pawel296,

spekulanci co trzymali pod to wydarzenie zobaczyli ze pompki nie było więc zrzucili co mieli i wyszło że inne alty wiecej wzrosły niż cały SNC.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Jeff » niedziela, 15 kwietnia 2018, 16:10

Rynek krypto lubi blyskotki i swiecidelka, dlatego mimo tego ze SNC jest solidnym projektem z juz dzialajaca platforma, nie odbija sie to znczaco na cenie. Brakuje mu hype'u, marketingu, odpowiedniego podejscia do inwestorow.
Niestety obecnie w krypto wygrywaja ci co krzycza najglosniej i obiecuja najwiecej.

Druga sprawa to trend wzrostowy w BTC wyciaga kase z tanich altow, moze to byc oznaka poczatku kolejnego cyklu

Ja dalej trzymam swoje SNC, zdrowy powolny wzrost jest dla mnie wystarczajacy. Nie zalezy mi na chwilowych skokach cenowych.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 09:26

Ja akurat SNC kupiłem spekulacyjnie na krótko w zeszłym roku ale jak wszystko walneło w styczniu to mi z tego long wyszedł :D
Dlatego chciałbym obecnie żeby wzrosło żebym mógł chociaz połowe sprzedać i dokupić jakieś lepsze na mid/long term co mi sie bardziej podobają.
Ale jak to zwykle te co zamierzałem dokupić rosną a to co chciałem żeby wzrosło i szybko sprzedać to jakoś nie rosną lub za wolno do innych.
Taki przewrotny los.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: bl4ckmind » środa, 18 kwietnia 2018, 19:05

Też mnie martwi, że cena SNC stoi w miejscu, a wlasciwie to nawet lekko spada. Przyznam szczerze, ze w ten projekt wpakowalem znaczną część swojego kapitalu z wielkimi nadziejami. Porównywałem kapitalizacje z takim POWR, na dodatek czekałem na wielkie otwarcie 13 kwietnia... i nic... wcześniej ten coin miał kilka wystrzałów nawet w marcu. Liczyłem właśnie na taki wystrzał chociażby do tych 0,45$ i wtedy część zysku bym zrealizował. No nic, widocznie trzeba jeszcze poczekać...

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: suszini » środa, 18 kwietnia 2018, 21:24

Nie lękajcie się
Będzie gorzej, jak BTC pocałuje 4k usd...
;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » środa, 18 kwietnia 2018, 22:44

Podpisali sporo umów o współpracy, ale na razie słabo to ogłosili.
Teraz widać, że kładą nacisk na rynek niemiecki. Podpisali umowę m.in. z Vaillant.
Dzisiaj na telegramie było info o współpracy z jakąś dużą chińską firmą. Oficjalnie to podadzą po sformalizowaniu, czyli po powrocie CEO z dużej konferencji w Berlinie.
Cierpliwość nagradza. Na SNC przyjdzie czas. Pewnie jeszcze w tym roku.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: bl4ckmind » niedziela, 22 kwietnia 2018, 19:42

Czyżby jakas pompka sie szykowala? :)

Początkujący
Posty: 278
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: pawel296 » czwartek, 3 maja 2018, 12:29

SNC weszło na kolejną giełde, niezbyt znaczącą ale zawsze coś. Po przeczytaniu odpowiedzi na reddicie, jeszcze bardziej utwierdziłem się w tym , że to bardzo dobry projekt. Z tego co czytam to pionierzy maja prad tanszy o 20-30%. Paprykarz bardzo dobre pytania zadales ;)

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: bl4ckmind » sobota, 5 maja 2018, 09:46

A takie ładne wystrzały miało do 0,40-0,45$ w okresie, gdy wszystko spadalo, a teraz nic nawet po starcie platformy. I zrozum tu rynek. Jednak czekam cierpliwie i holduje, bo znając życie, jakbym teraz sprzedał, to jutro będzie wystrzał. :D Pamiętam też jak były jakieś prognozy za granicą, że niby easy 2$ w styczniu haha. To chyba styczeń 2019 mieli na mysli. ;)

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: wesley » sobota, 5 maja 2018, 21:30

czym spowodowany spadek na 0,20$ ?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości