SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: drzejmsbond » środa, 3 stycznia 2018, 22:02

Czytałem. Czy nie prosciej byłoby napisać jasno jak przelać SNC na ledgera, nie pisać zagadkami? Ten temat przeczyta zapewne setki osób i część z nich będzie miała takie same pytania jak ja. Część z nich nie przebrnie przez to. Dodatkowo zostałem jakiś czas temu przez kolege z forum poinformowany że SNC to tylko na MEW, stąd pytanie.

Obrazowo : janusz przelewa 5000zł w snc "na czuja" bo dostał niepełne instrukcje od "pana zagadka". Janusz się pier****lnął i pół passata zginęło w eterze. Janusz będzie musiał teraz tyrać 3 miesiące u "pana niemca" na magazynie, nie obejrzy ulubionego serialu, nie obróci sąsiadki, straci 600 godzin, żeby odrobic te pól passata.

Kumasz czacze? :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: gandzialf » środa, 3 stycznia 2018, 22:17

@drzejmsbond, kolega z forum mógł Ci nawet napisać, że możesz trzymać SNC tylko w jego portfelu i co, przelał byś mu 8-) Trzeba weryfikowac informacje. Na forum są nie tylko eksperci ale też ci co nie bardzo ogarniają.
drzejmsbond pisze: Czytałem. Czy nie prosciej byłoby napisać jasno jak przelać SNC na ledgera, nie pisać zagadkami?
Ale co tutaj ma miano zagadki ? Pod tym linkiem jest jasno napisane które tokeny wspiera Ledger. Przelewasz i masz.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: drzejmsbond » środa, 3 stycznia 2018, 22:28

gandzialf pisze: @drzejmsbond, kolega z forum mógł Ci nawet napisać, że możesz trzymać SNC tylko w jego portfelu i co, przelał byś mu 8-)
Ale co tutaj ma miano zagadki ? Pod tym linkiem jest jasno napisane które tokeny wspiera Ledger. Przelewasz i masz.
Dlatego weryfikuję pytając w, mam nadzieję, odpowiednim temacie.

To jeszcze raz, odpalam ledgera, instaluję na ledgerze ETH bo jak rozumiem jest czysty, przelewam norrrmalnie SNC czy ATL na adres ETH i mogę w nim trzymać wszystkie wymienione w linku tokeny?
Jesli nie ma tam DOGE to musze go doinstalować na LEDGERZE, nie ma DLT a że go nie widzę na liście w ledgerze i na erc20, wiec trzymam na MEW.
Tak prosto to działa?

Wygadany
Posty: 666
Rejestracja: 14 lutego 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: esse » środa, 3 stycznia 2018, 22:29

drzejmsbond pisze:
Czytałem. Czy nie prosciej byłoby napisać jasno jak przelać SNC na ledgera, nie pisać zagadkami? Ten temat przeczyta zapewne setki osób i część z nich będzie miała takie same pytania jak ja. Część z nich nie przebrnie przez to. Dodatkowo zostałem jakiś czas temu przez kolege z forum poinformowany że SNC to tylko na MEW, stąd pytanie.
Dałem Ci linka z informacjami od producenta Ledgera, jak go używać z ETH/tokenami. Po prostu przeczytaj ze zrozumieniem. Poza tym, w google jest pełno informacji jak zarządzać tokenami na Ledgerze - szukałeś? Jeśli ktoś nie jest w stanie zrozumieć podstaw, to krypto nie jest dla niego i tyle.
Obrazowo : janusz przelewa 5000zł w snc "na czuja" bo dostał niepełne instrukcje od "pana zagadka". Janusz się pier****lnął i pół passata zginęło w eterze. Janusz będzie musiał teraz tyrać 3 miesiące u "pana niemca" na magazynie, nie obejrzy ulubionego serialu, nie obróci sąsiadki, straci 600 godzin, żeby odrobic te pól passata.
A ile się przez to nauczy! Musisz zrozumieć, że nauka kosztuje. Trzeba poświęcić czas albo wydać pieniądze.
Kumasz czacze? :)
Tak, kiedyś piłem.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » środa, 3 stycznia 2018, 23:10

Witajcie, ogolnie duzo sie dzieje w świecie SNC. Cena jest w okolicach 23 centy. Mam info że będą 3 nowe giełdy więc radzę wsiąść do pociągu bo odjazd nastąpi już niedługo. W 2018 zobaczymy kilka USD SNC TUDEMUN!!!!!!!!!!!!!!!!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » środa, 3 stycznia 2018, 23:20

Dobra dokupie jeszcze niech ci będzie. Tylko już połowe Ark'ów sprzedałem na te zakupy różne.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » środa, 3 stycznia 2018, 23:32

https://t.me/joinchat/DWLYBkaRzAzCyFSu-gZ1Cw

Zapraszam na oficjalny Polski telegram SNC mnóstwo Polaków fajną mamy ekipę.

Dodano po 3 minutach 7 sekundach:
Rumcajs pisze: Dobra dokupie jeszcze niech ci będzie. Tylko już połowe Ark'ów sprzedałem na te zakupy różne.
Dobra decyzja pamiętaj HODL a będziesz zarobiony. Rumcajs dlaczego nie ma Cię na telegramie? Mamy też oddzielna Polska grupę poszukiwaczy krypto perełek które dadzą x100 lub więcej w 2018. Dołącz bo warto

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » środa, 3 stycznia 2018, 23:40

Nie używam slaków ani telegramów. Ja mam z 30 różnych coinów i tokenów na eth, musiałbym zwariować jakbym u każdego chciał siedzieć na slakach czy telegramach a komputer by mi wybuchł od tylu zakładek w przeglądarce.
Poza tym ja nie hypuje nawet coinów które mam to po co mam być na tym telegramie, jak urośnie to bede widział :)
A o ewentualnych plotkach możecie zarzucić info tutaj jak coś będzie wiadomo. Ale ja nie daytraduje więc jakieś chwilowe newsy mi wiele nie dają bo wszystko trzymam mid term i wychodze kawałkami a nie całością.
Właściwie to ja lubie fudować coiny które mam, kiedyś pamietam tak fudowałem w wątku ze swoim jednym że aż mi dev odpisał a kurs spadł o 45% :)
A miałem wtedy najwiecej tego coina :)
Więc może lepiej żebym sie nie udzielał :)

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » czwartek, 4 stycznia 2018, 00:09

Rumcajs pisze: Nie używam slaków ani telegramów. Ja mam z 30 różnych coinów i tokenów na eth, musiałbym zwariować jakbym u każdego chciał siedzieć na slakach czy telegramach a komputer by mi wybuchł od tylu zakładek w przeglądarce.
Poza tym ja nie hypuje nawet coinów które mam to po co mam być na tym telegramie, jak urośnie to bede widział :)
A o ewentualnych plotkach możecie zarzucić info tutaj jak coś będzie wiadomo. Ale ja nie daytraduje więc jakieś chwilowe newsy mi wiele nie dają bo wszystko trzymam mid term i wychodze kawałkami a nie całością.
Właściwie to ja lubie fudować coiny które mam, kiedyś pamietam tak fudowałem w wątku ze swoim jednym że aż mi dev odpisał a kurs spadł o 45% :)
A miałem wtedy najwiecej tego coina :)
Więc może lepiej żebym sie nie udzielał :)
Ale ja mówię o telegramie który jest tak jak forum każdy się udziela i razem dyskutujemy i szukamy fajnych inwestycji. Tam nikt Ci nie da bana ani minusa fajna jest atmosfera. Jak będziesz chciał dołączyć to daj znać.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Marthu1990 » czwartek, 4 stycznia 2018, 00:28

Podziwiam wasz optymizm mino tego, że SNC ciągle spada w dół. Team niby dużo działa a niestety nie przekłada się to na ruch kursu. Waluty które są bardzo daleko w rankingu mogą się nigdy nie doczekać "pompy".
Jak ktoś gra krótkoterminowo to mógł niedawno zebrać prawie 100% kupując POWR za 0,85$ :)

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » czwartek, 4 stycznia 2018, 00:35

Marthu1990 pisze: Podziwiam wasz optymizm mino tego, że SNC ciągle spada w dół. Team niby dużo działa a niestety nie przekłada się to na ruch kursu. Waluty które są bardzo daleko w rankingu mogą się nigdy nie doczekać "pompy".
Jak ktoś gra krótkoterminowo to mógł niedawno zebrać prawie 100% kupując POWR za 0,85$ :)
Ciągle spada w dół człowieku o czym ty mówisz. Snc poszedł up od 0.02 centy do 30 centów w niecałe dwa miesiące. Od kilkunastu dni utrzymuje się w przedziale 22 - 25 centow to jest normalne odreagowanie ostatnich mega wzrostów. Dużo newsów pojawi się w styczniu oraz nowe giełdy do końca stycznia będzie >40 centów. Jestem na bieżąco bo od listopada siedzę w temacie po kilka godzin dziennie. Wiem co mówię w ptzeciwenste to tego gościa wyżej.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Marthu1990 » czwartek, 4 stycznia 2018, 01:03

@Wtorek, Większość walut urosła przez te ostatnie 2 miesiące ponad 1000%. Zwiększyła się kapitalizacja rynku i ogólne zainteresowanie kryptowalutami. POWR wystartował od 5 centów a teraz jest ponad 1,7$ więc zaliczył większy skok ceny od SNC mimo że teoretycznie nic specjalnego się nie wydarzyło :)
Po prostu niektórzy muszą ochłonąć, widzą tylko mega zyski i "TUDEMOON". Aktualnie sukcesem dla SNC będzie 1$, jako waluty która jest bardzo mało znana, bez większej giełdy i bez pieniędzy na marketing.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » czwartek, 4 stycznia 2018, 01:13

Marthu1990 pisze: @Wtorek, Większość walut urosła przez te ostatnie 2 miesiące ponad 1000%. Zwiększyła się kapitalizacja rynku i ogólne zainteresowanie kryptowalutami. POWR wystartował od 5 centów a teraz jest ponad 1,7$ więc zaliczył większy skok ceny od SNC mimo że teoretycznie nic specjalnego się nie wydarzyło :)
Po prostu niektórzy muszą ochłonąć, widzą tylko mega zyski i "TUDEMOON". Aktualnie sukcesem dla SNC będzie 1$, jako waluty która jest bardzo mało znana, bez większej giełdy i bez pieniędzy na marketing.
Tak te waluty zrobiły 1000% z zajebistymi gieldami i mocnym marketingiem. Snc zrobił 1500% na gownianej giełdzie i bez pieniędzy na marketing. To teraz rusz głową i pomysł co się stanie jak SNC za lilka tyg. wejdzie na duże giełdy Power nie ma nic oprócz hype. Właściciele Power trzymaja znaczna część tokenow co jest złym znakiem. Snc dziala powoli ale systematycznie. Zobacz na market cap Power dużo już nie pójdzie bo jest zbyt dużo tokenow i zbyt obszerny market cap. Market cap SNC to 25 milionów na dzień dzisiejszy ja widzę potencjał x100 bo to daje tylko 2.5 miliarda market cap. Snc przebije Power bo mają mega dobry produkt i 10 razy mniej tokenow.

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Czosnek Czesio » czwartek, 4 stycznia 2018, 01:28

Marthu1990 pisze: Podziwiam wasz optymizm mino tego, że SNC ciągle spada w dół. Team niby dużo działa a niestety nie przekłada się to na ruch kursu. Waluty które są bardzo daleko w rankingu mogą się nigdy nie doczekać "pompy".
Jak ktoś gra krótkoterminowo to mógł niedawno zebrać prawie 100% kupując POWR za 0,85$ :)
Niestety sporo prawdy. Jeżeli chodzi o team to dla nich liczy się platforma cena tokena ich nie bardzo interesuje. W zasadzie nie wiadomo dlaczego nie chcą wprowadzić tego na jakieś łatwo dostępne giełdy. Nowe giełdy = napływ nowych inwestorów, cena idzie do góry a jak idzie to ludzie zaczynają się interesować tokenem i mamy świetną reklame. Wprowadzenie na taką cryptopie to pewnie pikuś. @paprykarz18 może ty coś wiesz? Hitbtc to złodziejska giełda... Chciałem dziś wypłacić jednego tokena fee 200zł zdębiałem i muszę to trzymać u nich.

Dużo ludzi się też żali że nie dbają o inwestorów, jest w tym trochę racji bo nie robią absolutnie nic aby cena szła do góry. Taka prawda że krypto to 95% spekulacja i newsy a tego tutaj brakuje.

Tak jak mówił paprykarz to jest inwestycja na longterm więc na szybki zysk nie ma co liczyć team też to potwierdza.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Marthu1990 » czwartek, 4 stycznia 2018, 01:41

@Wtorek, To jest bardzo życzeniowe myślenie nie poparte żadnymi faktami. 100x w górę czyli market cap większy niż u Liska to kompletny brak realizmu. Chyba że patrzysz w perspektywie 2-3 lat. Liczba tokenów ma małe znaczenie. Liczy się market cap i to ile nowych pieniędzy napływa do danej kryptowaluty.
SNC na ten moment bardzo potrzebuje większej giełdy. Niestety jest wiele równie ciekawych projektów które są w rankingu na pozycjach powyżej 200 miejsca i też czekają na wejście na większe giełdy. Wiele z nich się tego nigdy nie doczeka. Mam nadzieje że SNC się to uda ale musicie brać pod uwagę też negatywny scenariusz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: pk456 » czwartek, 4 stycznia 2018, 05:31

Wtorek pisze:Snc przebije Power bo mają mega dobry produkt i 10 razy mniej tokenow.
Sam mam SNC więc liczę na wzrosty... ale mega dobry produkt? Ile zawarto transakcji na ich platformie zakupowej? Mają licencję, mają giełdę do handlu prądem - jeszcze muszą być klienci. Puste sklepy zysku nie przynoszą.

Aby kupić/sprzedać energię (zakładam że jestem słoweńcem bo tam działają) muszę użyć jakiejś giełdy, kupić BTC, ETH (ryzyko kursu). Następnie przelać tą walutę na hitbtc, kupić SNC, przelać na swój prtfel lub na platformę SNC... jeśli szczęśliwie uda mu się dokonać transakcji sprzedaży to żeby kupić sobie obiad za zarobione pieniądze muszę zaliczyć co najmniej 2 giełdy krypto żeby wyciągnąć kasę. Na każdym kroku jestem narażony na mega ryzyko kursu, na duże opłaty transakcyjne, na pomyłki w przelewach w nieznanym mi środowisku krypto itd, itp.
To nie jest MEGA DOBRY PRODUKT, to jest jak dla mnie platforma testowa. Musi być łatwa wymiana fiat-SNC to podstawa, myślisz że przeciętny domowy producent energii siedzi na giełdach krypto :?:

Tak że spokojnie, podziwiam tych którzy kupili SNC tanio i jeszcze nie zrealizowali zysków. Ja staram się sprzedawać na górkach i odkupywać potem licząc na dalszą spekulację. Nie ma w świecie krypto gotowych dobrych produktów, wszystko to pieśń przyszłości i obietnice więc radzę trochę realniej patrzeć na świat :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » czwartek, 4 stycznia 2018, 07:18

@pk456,

Sprowadziłeś sporo osób trochę na ziemię ;)
Faktycznie jesli zwykła emerytka chcialaby przyoszczedzic na prądzie to sobie z giełdami nie poradzi zeby kupować te tokeny. Chyba żeby była na tej ich platformie jakaś bramka fiat i automatyczna wymiana na tokeny żeby odciążyć zwykłych ludzi od skupowania ich na własną ręke z giełd.

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: eluminatif » czwartek, 4 stycznia 2018, 07:26

Dużo prawdy w tym co piszecie w ostatnich postach, taki kubeł zimnej wody :), ale chyba warto poczekać i zobaczyć czy cos z tego wyjdzie odnośnie tych informacji dot. nowej giełdy
Końcowa cena tak czy siak bedzie czystą spekulacją

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: pk456 » czwartek, 4 stycznia 2018, 08:14

To nie do końca kubeł zimnej wody - dotyczy to 99% krypto. Mimo to da się na nich zarobić po 100, 200, 1000 i więcej %. Ale można też stracić, z tym że w tą stronę tylko 100% swojego kapitału :)

Po pierwsze trzeba zdawać sobie sprawę że to spekulacja, a sukces produktu w naszych realiach będzie polegał na minimalizowaniu roli tokenu i przechodzeniu na standardowe waluty.
Long term raczej rozumieć jako miesiące nie lata - realizować co jakiś czas zyski!!!
Inwestować na dłuższy czas w projekty które wyglądają na realne - SNC mimo wszystkich braków jest realnym projektem, bo braki SNC wynikają głównie nie z jego słabości tylko ze słabości wszystkich kryptowalut.

Nim kryptowaluty zastąpią waluty (wierzę że tak będzie) - muszą wpierw być łatwo wymienialne z nimi, no i muszą być prawnie zalegalizowane żeby zostały masowo używane.

Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 29 czerwca 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: EmCortess » czwartek, 4 stycznia 2018, 09:44

Ale przecież nikt (rozsądny!) chyba nie uważał, że po miesiącu trzymania SNC zostanie miliarderem. Już nawet nie trzeba śledzić takiego Telegrama albo Twittera, wystarczy sobie zadać trud i przeczytać informacje z linków podawanych w tym temacie, aby wiedzieć jak deweloperzy traktują swój projekt, jakie są plany na przyszłość i gdzie mają spekulantów co chwila awanturujących się o nowe newsy.

To nie jest setna hiperanonimowa waluta, czy tysięczna z kolei platforma to budowania zdecentralizowanych aplikacji. To jest przede wszystkim REALNY projekt, twórcy są pionierami w swej dziedzinie, przecierają szlaki i często stają przed problemami, z którymi nikt wcześniej przed się nie mierzył. Tak jak pisał jeden z devów, przed wypuszczeniem platformy testowej, nie mieli czasu nawet na posiłek, nie mówiąc już o chorobie czy życiu osobistym. Praca, praca i jeszcze raz praca.

Dlatego warto zadać sobie i odpowiedzieć na pytania:,
1. Czy wolisz pospekulować sobie na krypto i zarobić (stracić?) gaziliard procent - wtedy jest od tego setka innych walut.
2. Czy dajesz kredyt zaufania twórcom i czekasz kwartał, 6 miesięcy, może rok.

Jak napisał kiedyś jeden z devów - jakiej wartości było Ethereum jak zaczęło funkcjonować? Ile czasu zajęło jej dobicie do obecnego poziomu?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości