SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: wesley » wtorek, 5 grudnia 2017, 18:11

co daje ta rejestracja?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » wtorek, 5 grudnia 2017, 18:26

Zgodnie z zapowiedziami, została udostępniona nowa strona SNC oraz platforma w wersji testowej (już ją widziałem dzisiaj wcześnie rano, też strona działała).
Można się rejestrować, przelewać swoje SNC i testować. Od 1 stycznia także, za jej pośrednictwem, handlować prądem. Żeby móc to robić, trzeba złożyć depozyt w wysokości min. 2000 SNC, co może być czynnikiem sprzyjającym spadkowi podaży tokenów na giełdach, co może skutkować wzrostem ceny SNC.
Za jakiś czas (po jakieś konferencji w Nowym Jorku?) będzie możliwość kupna i sprzedaży tokenów SNC za euro!

Teraz platforma będzie rozbudowywana i udoskonalana, a przede wszystkim reklamowania, aby chętnych do korzystania z niej było jak najwięcej.
I tutaj potrzebne wejście na dużą giełdę.

DODANE NEWSY:
- W związku ze wzrostem wartości SNC, wynegocjowali z HitBTC niższe opłaty za wypłatę tokenów SNC.
- Tokeny, które będą trzymane na platformie będą bardzo bezpieczne, bo przechowywane w cold storage. Jednak uwaga, możliwość ich wypłaty z platformy w inne miejsce będzie możliwa dopiero w pełnej wersji platformy, od stycznia.
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 grudnia 2017, 18:45 przez paprykarz18, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 9 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: nevida13 » wtorek, 5 grudnia 2017, 18:32

No to chyba czas na ostatnie wejscia;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » wtorek, 5 grudnia 2017, 19:26


plusujemy wpis i w ten sposób pomagamy reklamować SNC

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Sayan » wtorek, 5 grudnia 2017, 19:37

Wiele rzeczy już widziałem, ale czegoś takiego, to już chyba dawno nie było...wszystko dopięte na ostatni guzik, dotrzymali słowa ze wszystkim i cena dalej stoi...
Rozumiem, giełda i tak dalej, ale bez przesady.
Przecież HitBtc, to nie jakiś jakiś bubel pokroju cex lub cryptopii.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » wtorek, 5 grudnia 2017, 19:41

Zobaczcie na ścianę buy. Myślę że za chwilę powinien być wystrzal w górę na 25 centow

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Szyszkon » wtorek, 5 grudnia 2017, 19:57

Sayan pisze: Wiele rzeczy już widziałem, ale czegoś takiego, to już chyba dawno nie było...wszystko dopięte na ostatni guzik, dotrzymali słowa ze wszystkim i cena dalej stoi...
Rozumiem, giełda i tak dalej, ale bez przesady.
Przecież HitBtc, to nie jakiś jakiś bubel pokroju cex lub cryptopii.
Za słaby marketing

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: wesley » wtorek, 5 grudnia 2017, 20:04

Wtorek pisze: Zobaczcie na ścianę buy. Myślę że za chwilę powinien być wystrzal w górę na 25 centow
poleciało do góry

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: lukasz37 » wtorek, 5 grudnia 2017, 20:18

wesley pisze:
Wtorek pisze: Zobaczcie na ścianę buy. Myślę że za chwilę powinien być wystrzal w górę na 25 centow
poleciało do góry
To ja mam chyba starą wersje internetu zainstalowaną, bo u mnie poleciało w dół, sięgnęło 00037. Szczęśliwi, którzy sprzedali dziś po 00045 i odkupili x1,1~1,2 ;)

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: JJSKY90 » wtorek, 5 grudnia 2017, 21:10

No bez rewelacji póki co :)

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: wesley » wtorek, 5 grudnia 2017, 21:14

z 440 na 370 - piękny dump oczywiście był, może będzie niebawem 1$ ale obecnie jest pump & dump

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » wtorek, 5 grudnia 2017, 21:16

wesley pisze:z 440 na 370 - piękny dump oczywiście był, może będzie niebawem 1$ ale obecnie jest pump & dump
Haha :lol: Ty chyba nie widzisles pump and dump. Cena bardzo dobrze sie trzyma Sam jestem zaskoczony bo oczekiwalem korekty w okolice 15 centow.

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 10 października 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: dieanlager » wtorek, 5 grudnia 2017, 21:25

Dajcie spokój z tymi rewelacjami co minutę... Naprawdę nie macie nic innego do roboty? Projekt świetnie realizuje założenia, wszystko przed nim. Kilka centów w tą czy w tamtą?! Są lepsze coiny to spekulacji.

Widać, że goście mają "głowę na karku" i spokojnie realizują swój plan, widać również, że społeczność pomoże :)

Kupcie co macie kupić i dajcie czas. Realnie jak zrobią marketing na poziomie Stratisa i wejdą na takie same giełdy to można spodziewać się nawet poziomu $5 USD w "krótkim czasie" (≈ 12 miesięcy).

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » wtorek, 5 grudnia 2017, 21:26

wesley pisze:z 440 na 370 - piękny dump oczywiście był, może będzie niebawem 1$ ale obecnie jest pump & dump
Cena od kilku dni pozostaje bez zmian, a Ty tu piszesz o pump and dump :)
Gdyby spadła do 0,05$ to byłby dump. Gdyby poszybowała na 0,5$ to byłby pump.

Wejdź sobie w moje opracowanie walut o niskiej kapitalizacji, gdzie we wstępie napisałem, że tanie waluty mogą dziennie skakać na +/-50% we wstępnej fazie. SNC mamy kolejną fazę, więc skacze już tylko 20% w ciągu dnia.

Kupiłeś, sprawdzaj kurs raz dziennie i śledź informacje o projekcie, a nie emocjonuj się ceną co dwie godziny :)

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 10 października 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: dieanlager » wtorek, 5 grudnia 2017, 21:33

Ja osobiście życzyłbym sobie spadku na tym etapie do poziomu 0,05$ ;)

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » wtorek, 5 grudnia 2017, 22:34

dieanlager pisze: Ja osobiście życzyłbym sobie spadku na tym etapie do poziomu 0,05$ ;)
Nie rozumiesz ze taki spadek spowodaowalby brak wiary w projekt? Kazdy potencjalny inwestor balby sie wsadzic w to kase widzac wykres. Juz jest za pozno na spadki do kilku centow projekt ruszyl pelna para. Zamiast marzyc o jakichs mega korektach proponuje kupcic teraz poki jest ponizej 1usd

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Karolak » wtorek, 5 grudnia 2017, 22:44

Przeslalem 2k snc na platforme zeby miec status pioneer, ale od 2 h mimo 288 potwierdzien dalej nie zaksiegowalo mi snc na platformie snc. Ktos mial podobny problem? Podobno maja byc z tego jakies profity dla tych 1000 szczesliwcow, a i tak hodluje snc, wiec zamrozenie do stycznia malego procenta z calosci nie robi mi zadnego problemu.

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: lukasz37 » wtorek, 5 grudnia 2017, 22:46

Wtorek pisze: Nie rozumiesz ze taki spadek spowodaowalby brak wiary w projekt? Kazdy potencjalny inwestor balby sie wsadzic w to kase widzac wykres.
To chyba doskonale widać jak jakaś grupa murzynów pompuje kurs i pilnuje, żeby nie spadł, dokupując raz po sztuce, a raz jak dziś przy pompie na 00045. Twórca projektu dba o niego i o te nasze corvetty na lato.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » wtorek, 5 grudnia 2017, 22:50

Karolak pisze:Przeslalem 2k snc na platforme zeby miec status pioneer, ale od 2 h mimo 288 potwierdzien dalej nie zaksiegowalo mi snc na platformie snc. Ktos mial podobny problem? Podobno maja byc z tego jakies profity dla tych 1000 szczesliwcow, a i tak hodluje snc, wiec zamrozenie do stycznia malego procenta z calosci nie robi mi zadnego problemu.
Sieć ETH ma dziś problemy z kotami i przelewy mogą iść długo... więcej w newsach.

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: TSD_WWA » środa, 6 grudnia 2017, 08:44

@Wtorek, i jak tam TUDAMUN ? :) moze troche ostygniesz, dzisiaj kurs 0.00030 ETH. To jak sie jarasz non stop dawalo wiele sygnalow o Twoim wieku i braku dojrzalosci, ale teraz gdy piszesz o AMG albow ogole o RS6 jako o supersamochodach w porownaniu do perelek amerykanskiej motoryzacji to juz doszczetnie zdradza Twoj etap dojrzalosci :) tez lubie niemiecka motoryzacje. Jestem ogromnym fanem BMW. Ale jesli mialbym do wyboru M3 albo Corvette czybralbym to drugie. A najchetniej to bym wzial Mustanga GT z lat 60 :D

A tak na marginesie. Pochwle sie troche swoim pierwszym sukcesem w swojej 3 miesiecznej karierze tradera. Sprzedalem all SNC za 0.00042 ETH i kupilem IOTA za 0.0052. Latwo policzyc ile teraz jestem do przodu, chociazby SNC ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości