SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 34
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: sprytnyJack » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 12:45

Ma ktoś z was link do konferencji?

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 30 maja 2016
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: KONAn » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 13:52

Kupilem 20tys+ sztuk po 8 centow...no i teraz czekam sobie spokojnie aż do 1$ urośnie...nie spieszy mi się..leżą tokeny na Trezorze i dojrzewają. Jedynie to co kusi to szybkie akcje sprzedaży np tak jak teraz było po 20centow+ i odkupowania jak przykorekci...dobra to taktyka czy lepiej HODL ??

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: sciborsson » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 13:54

@KONAn, sprzedawanie na górkach i odkupywanie w dołkach to zawsze dobra taktyka, pod warunkiem że sprzedaż na górce, a odkupisz w dołku.

PS. Póki co trochę się kisimy w przedziale .000395 - .000405 Ja z racji że cena nie zjechała szybko, tylko się tak kisi odkupiłem już 25% z tego co sprzedałem z niewielkim ale jednak zyskiem, z resztą dalej czekam
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 grudnia 2017, 13:57 przez sciborsson, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: TSD_WWA » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 13:54

@KONAn, jak masz taka ilosc to lepiej siedz na dupie, bo bedziesz w plecy :) chyba ze przeznacz jakas mala ilosc na takie zabawy, jesli brakuje Ci adrenaliny

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 30 maja 2016
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: KONAn » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 13:58

Lepiej jednak HODL zrobię...doświadczenie pokazuje ze DT to nie dla mnie bo więcej tracę niż zyskuje. Na mid/long term lepiej wychodzę...tak wiec czekamy na 1$+ może nawet i rok albo i dwa...aczkolwiek w świecie krypto to cala wieczność...

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 13:59

@KONAn, mnie też kusi, aby jakąś mniejszą ilość sprzedać, aby odkupić przy korekcie,
jednak obecnie kursu nie jestem w stanie przewidzieć, bo to nie jest granie pod jednego newsa - konferencja trwa dwa dni i dwa razy występuje CEO SNC, do tego obiecali w tym tygodniu jakiś dobry news oprócz konferencji, na której też mają coś ciekawego pokazać i mówić o planach na najbliższe tygodnie...
w efekcie korekta może być mała i krótka - ryzyko, że nie zdąży się odkupić w dołku
ja osobiście nie ryzykuję

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Sayan » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 14:14

Moim skromnym zdaniem warto się jeszcze wstrzymać.
O wiele więcej przemawia za tym, że póki co nie mamy co liczyć na głębszą korektę, a raczej na lekki wystrzał w górę.
Dla osób które kupowały zaraz po tym jak Paprykarz opisał na forum SNC zjazd o 2-3 centy to żadna korekta, bo cena wtedy wynosiła ledwo ponad 3 centy.
Obserwując sytuację widać, że ktoś może czuwać nad kursem...może to nawet nie być jedna osoba i póki co nie pozwolą na zjazd ceny. Nie chodzi mi tutaj o pojedyncze wall'e a raczej o zachowania kursu przez ostatnie pare dni.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 15:13

Za 15 min przemowa ceo

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: pk456 » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 15:26

Wtorek pisze: Za 15 min przemowa ceo
Już leci

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Szyszkon » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 15:29

pk456 pisze:
Wtorek pisze: Za 15 min przemowa ceo
Już leci
Ała, ten kaleczony angielski daje po uszach.

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: lukasz37 » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 15:31

pk456 pisze:
Wtorek pisze: Za 15 min przemowa ceo
Już leci
Leci razem z kursem ;) To jakiś ruski? Akcent ma wczesnego szwarcenegera.

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Barragol » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 15:34

lukasz37 pisze:
pk456 pisze:
Wtorek pisze: Za 15 min przemowa ceo
Już leci
Leci razem z kursem ;) To jakiś ruski? Akcent ma wczesnego szwarcenegera.
kurs to poleciał jeszcze przed konferencją, a gosciu to sloweniec

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Lukas_z_Pola » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 15:54

Sprzedaż 80% SNC za 20+ centów to był dobry pomysł, kiepska konferencja i kompletny brak odpowiedzi na pytanie jak skonsolidować SNC z stanem prawnym i faktycznym w UE. Holduje nadal trochę SNC, zobaczymy co będzie w nast. roku, ale ja spodziewam się zjazdu jak wspomniałem wcześniej na 8-10 centów.
PS: Dla wszystkich załadowanych all-in, którzy zaraz na mnie się rzucą info:
Żeby aplikacja SNC miała sens, kraje musiałyby zmienić regulacje, a Operatorzy wziąć na siebie obowiązki sprzedawcy(bilans handlowy, tzn. bilansowanie energii wtłoczonej do sieci z energią odebraną, panele działają średnio +/- 12-14h/dobę, a prąd zużywa się całą dobę), na dzień dzisiejszy nie ma skutecznych baterii na masową skalę..., operator/albo SNC musiałby rozliczać akcyzę, kto zająłby się zgłoszeniami w ramach URD Operatora itd.?)
Niemniej SNC dało i pewnie jeszcze niejednokrotnie da zarobić.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 grudnia 2017, 15:59 przez Lukas_z_Pola, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 15:57

No I co jak wrazenia? Ceo mial lekki stresik ale wypadl bardzo dobrze. Jutro bedzie oficjalana prezentacja platformy.

Dodano po 2 minutach 48 sekundach:
Lukas_z_Pola pisze: Sprzedaż 80% SNC za 20+ centów to był dobry pomysł, kiepska konferencja i kompletny brak odpowiedzi na pytanie jak skonsolidować SNC z stanem prawnym i faktycznym w UE. Holduje nadal trochę SNC, zobaczymy co będzie w nast. roku, ale ja spodziewam się zjazdu jak wspomniałem wcześniej na 8-10 centów.
Popelniles blad drogi przyjacielu.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Peszkin » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 15:59

radze ogladać jak zachowuje się rynek, kto liczy na korekte moze sie przeliczyć, póki co ktoś skupuje wszystko co pojwaia sie under 390.

Jak nazywaja sie cząstki ethytrium?

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: lukasz37 » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 16:00

Lukas_z_Pola pisze: Sprzedaż 80% SNC za 20+ centów to był dobry pomysł, kiepska konferencja i kompletny brak odpowiedzi na pytanie jak skonsolidować SNC z stanem prawnym i faktycznym w UE. Holduje nadal trochę SNC, zobaczymy co będzie w nast. roku, ale ja spodziewam się zjazdu jak wspomniałem wcześniej na 8-10 centów.
Ja bym się wciąż trzymał wersji tudemunów, sam pracuje w branży OŹE, jeśli waluta jest z nią powiązana, to widziałbym tu wzrost. Ooo właśnie mamy pierd*lnięcie w górę z 37 na 41. Oby bez korekty.

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Lukas_z_Pola » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 16:03

Wtorek pisze: No I co jak wrazenia? Ceo mial lekki stresik ale wypadl bardzo dobrze. Jutro bedzie oficjalana prezentacja platformy.

Dodano po 2 minutach 48 sekundach:
Lukas_z_Pola pisze: Sprzedaż 80% SNC za 20+ centów to był dobry pomysł, kiepska konferencja i kompletny brak odpowiedzi na pytanie jak skonsolidować SNC z stanem prawnym i faktycznym w UE. Holduje nadal trochę SNC, zobaczymy co będzie w nast. roku, ale ja spodziewam się zjazdu jak wspomniałem wcześniej na 8-10 centów.
Popelniles blad drogi przyjacielu.
W przeciwieństwie do Ciebie znam się na rynku energetycznym i pozwoliłem sobie 2 dni temu zapoznać się z WhitePaper SNC. Widzę potężne luki, które opisałem w edycji poprzedniego posta.
PS: Piszesz tak, ponieważ jesteś all-in, tym sposobem rzeczywistości nie zmienisz.

Dodano po 2 minutach 14 sekundach:
lukasz37 pisze:
Lukas_z_Pola pisze: Sprzedaż 80% SNC za 20+ centów to był dobry pomysł, kiepska konferencja i kompletny brak odpowiedzi na pytanie jak skonsolidować SNC z stanem prawnym i faktycznym w UE. Holduje nadal trochę SNC, zobaczymy co będzie w nast. roku, ale ja spodziewam się zjazdu jak wspomniałem wcześniej na 8-10 centów.
Ja bym się wciąż trzymał wersji tudemunów, sam pracuje w branży OŹE, jeśli waluta jest z nią powiązana, to widziałbym tu wzrost. Ooo właśnie mamy pierd*lnięcie w górę z 37 na 41. Oby bez korekty.
Odpowiedz na to:
PS: Dla wszystkich załadowanych all-in, którzy zaraz na mnie się rzucą info:
Żeby aplikacja SNC miała sens, kraje musiałyby zmienić regulacje, a Operatorzy wziąć na siebie obowiązki sprzedawcy(bilans handlowy, tzn. bilansowanie energii wtłoczonej do sieci z energią odebraną, panele działają średnio +/- 12-14h/dobę, a prąd zużywa się całą dobę), na dzień dzisiejszy nie ma skutecznych baterii na masową skalę..., operator/albo SNC musiałby rozliczać akcyzę, kto zająłby się zgłoszeniami w ramach URD Operatora itd.?)
Niemniej SNC dało i pewnie jeszcze niejednokrotnie da zarobić.

Wspomniałem, że KAŻDY podmiot sprzedający prąd musi mieć absolutnie koncesje, którą dostają tylko i wyłącznie firmy mające zabezpieczenie finansowe, które ocenia organ nadzorujący, w Polskim przypadku URE?

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 16:13

Lukas_z_Pola pisze:
Wtorek pisze: No I co jak wrazenia? Ceo mial lekki stresik ale wypadl bardzo dobrze. Jutro bedzie oficjalana prezentacja platformy.

Dodano po 2 minutach 48 sekundach:
Lukas_z_Pola pisze: Sprzedaż 80% SNC za 20+ centów to był dobry pomysł, kiepska konferencja i kompletny brak odpowiedzi na pytanie jak skonsolidować SNC z stanem prawnym i faktycznym w UE. Holduje nadal trochę SNC, zobaczymy co będzie w nast. roku, ale ja spodziewam się zjazdu jak wspomniałem wcześniej na 8-10 centów.
Popelniles blad drogi przyjacielu.
W przeciwieństwie do Ciebie znam się na rynku energetycznym i pozwoliłem sobie 2 dni temu zapoznać się z WhitePaper SNC. Widzę potężne luki, które opisałem w edycji poprzedniego posta.
PS: Piszesz tak, ponieważ jesteś all-in, tym sposobem rzeczywistości nie zmienisz.

Dodano po 2 minutach 14 sekundach:
lukasz37 pisze:
Lukas_z_Pola pisze: Sprzedaż 80% SNC za 20+ centów to był dobry pomysł, kiepska konferencja i kompletny brak odpowiedzi na pytanie jak skonsolidować SNC z stanem prawnym i faktycznym w UE. Holduje nadal trochę SNC, zobaczymy co będzie w nast. roku, ale ja spodziewam się zjazdu jak wspomniałem wcześniej na 8-10 centów.
Ja bym się wciąż trzymał wersji tudemunów, sam pracuje w branży OŹE, jeśli waluta jest z nią powiązana, to widziałbym tu wzrost. Ooo właśnie mamy pierd*lnięcie w górę z 37 na 41. Oby bez korekty.
Odpowiedz na to:
PS: Dla wszystkich załadowanych all-in, którzy zaraz na mnie się rzucą info:
Żeby aplikacja SNC miała sens, kraje musiałyby zmienić regulacje, a Operatorzy wziąć na siebie obowiązki sprzedawcy(bilans handlowy, tzn. bilansowanie energii wtłoczonej do sieci z energią odebraną, panele działają średnio +/- 12-14h/dobę, a prąd zużywa się całą dobę), na dzień dzisiejszy nie ma skutecznych baterii na masową skalę..., operator/albo SNC musiałby rozliczać akcyzę, kto zająłby się zgłoszeniami w ramach URD Operatora itd.?)
Niemniej SNC dało i pewnie jeszcze niejednokrotnie da zarobić.
Jestes malo przebojowy THIS IS CRYPTO!!!! Tu trzeba miec jaja zeby zarobic powazne siano. Co z tego ze wyczytales jakies gowniane luki. 80% ludzi zainwestowalo miliony dolcow w ten projekt a to dopiero poczatek bo kolejne setki milionow przyplynie do snc. Ja widze tu potencjal wzrostu tokena do kilkunastu dolarow. A czym to jest poparte to inna historia dla mnie moga nawet zaczac recykling kondomow byleby SNC polecial TUDEMUN!!!!!!!

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 16:24

Lukas_z_Pola pisze:owanych all-in, którzy zaraz na mnie się rzucą info:
Żeby aplikacja SNC miała sens, kraje musiałyby zmienić regulacje, a Operatorzy wziąć na siebie obowiązki sprzedawcy(bilans handlowy, tzn. bilansowanie energii wtłoczonej do sieci z energią odebraną, panele działają średnio +/- 12-14h/dobę, a prąd zużywa się całą dobę), na dzień dzisiejszy nie ma skutecznych baterii na masową skalę..., operator/albo SNC musiałby rozliczać akcyzę, kto zająłby się zgłoszeniami w ramach URD Operatora itd.?)
Niemniej SNC dało i pewnie jeszcze niejednokrotnie da zarobić.
Powiedz to tym, którzy kupują IOTĘ, gdy perspektywa Internetu Rzeczy jest odległa o co najmniej kilka lat.
Za te kilka lat właśnie takie projekty jak SNC mogą okazać się idealnie trafione, a prawo będzie zmieniane w tym kierunku - OZE, prosument, zero CO2 itd.
Powiedz to też tym, którzy kupowali POWR przy kapitalizacji 200 mln $. Projekt bardzo podobny, ale dużo mniej zaawansowany, jedynie obecny na większych giełdach i lepiej rozreklamowany doszedł tak wysoko, więc czemu zaraz nie mamy obserwować ceny 2$ za SNC - SunContract zaraz będzie wchodził na giełdy, będzie miał produkt, będzie się reklamował.

Po pierwsze, spekulacja czyni kurs.
Zarabia się na przewidywaniu przyszłości.
Przewidywaniu, że SNC idealnie się wpisze i dopasuje do prawa UE, ale nie tego dzisiaj, ale tego za dwa i więcej lat.

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Lukas_z_Pola » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 16:26

@Wtorek,
Ja tylko staram się podzielić swoimi obawami i pokazać, że pomysł(jakkolwiek świetny, dał na dzień dzisiejszy +350% i nadal mam trochę tokenów) ma luki w rozumowaniu, co wpłynie na kurs. Nie uruchomią tradingu energią p2p, ponieważ do tego trzeba zmian w legislacyjnych(być może pojawi się jakiś pilotażowy program wewnątrz SONCE group).
Co do THIS IS CRYPTO, zgadza się. Tutaj liczy się spekulacja, być może będzie 10-50 dolców, ale pamiętaj, że jest to Token skupiony wokół aplikacji, bez możliwości kopania(co blokuje drogę na większość giełd) itd., dlatego też szczerze wątpię.
Inwestując w SNC wchodziłem w ciemno(ooo, jaki fajny token, ładną stronę mają), dopiero 2 dni temu jak wybijało kilkanaście centów zrobiłem research i wyszło, że pomysł fajny, ale absolutnie bez możliwości wprowadzenia do realnego życia bez zmian legislacyjnych...


@Paprykarz18,
Produkt bez możliwości użytku, ponieważ prawo w UE to uniemożliwia.
Olać prawo, stan faktyczny rynku to uniemożliwia.

Ja także chcę, żeby SNC dobiło do ceny np. BTC, ale piszę to, ponieważ znam się na rynku energetycznym i chcę ostrzec ludzi, którzy właśnie kupują SNC po 20 centów...
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 grudnia 2017, 16:31 przez Lukas_z_Pola, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: lobor i 15 gości