SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » sobota, 25 listopada 2017, 10:07

Po moim wpisie w temacie "Waluty o niskiej kapitalizacji", wielu Forumowiczów zainwestowało w SNC.
Ryzyko i marzenia rodzą emocje. Tutaj możecie się nimi dzielić, nie zaśmiecając wątku służącego do dzielenia się swoimi opracowaniami na temat tanich kryptowalut.

Zatem - SNC podrożeje, czy potanieje?
Jakie nowe wiadomości? Plotki?
Analizy techniczne wykresów.
Kiedy kupować? Kiedy sprzedawać.

Zapraszam.

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: wesley » sobota, 25 listopada 2017, 10:17

Na lambo czyli x100 - x500 najprawdopodobniej nie ma co liczyć, ale realne +30% jest na wyciągnięcie ręki. (-50% też wchodzi w rachubę ;))

p.s.
@paprykarz18 - jesteś oficialnym przedstawicielem SNC?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » sobota, 25 listopada 2017, 10:52

wesley pisze:Na lambo czyli x100 - x500 najprawdopodobniej nie ma co liczyć, ale realne +30% jest na wyciągnięcie ręki. (-50% też wchodzi w rachubę ;))

p.s.
@paprykarz18 - jesteś oficialnym przedstawicielem SNC?
Hehe. Nie. Po prostu ustawiłem sobie taki awatar na forum, w celach reklamy tego tokenu :)

Ile podrożeje? Zależy po ile się kupiło.
Pierwsza setka rankingu coinmarketcap jest realna w najbliższych miesiącach, a to oznacza wzrost do 1-3 $, co wy moim wypadku byłoby x100.

Należy zwrócić uwagę, że po wczorajszej przed newsowej pompie nie było dump. Kurs wrócił do dosyć stromego trendu wzrostowego.
To dobrze rokuje na przyszłość i dobrze świadczy o jakości tego newsa.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wizipaci » sobota, 25 listopada 2017, 12:10

SNC zostało dodane na Yobit.net

Kod: Zaznacz cały

https://yobit.net/en/trade/SNC/USD
https://twitter.com/YobitExchange/statu ... 2765032448

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » sobota, 25 listopada 2017, 12:19

Sory że spytam ale Yobit to duża giełda? bo nigdy jej na oczy nie widziałem. Większa od HitBtc moze tak spytam ?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » sobota, 25 listopada 2017, 12:22

Rumcajs pisze:Sory że spytam ale Yobit to duża giełda? bo nigdy jej na oczy nie widziałem. Większa od HitBtc moze tak spytam ?
HitBTC, mimo że sporo osób na nią narzeka, to jedna z największych giełd na świecie.
Yobit to mała giełda wyspecjalizowana w walutach, o których nikt nie słyszał.
Bardziej Yobit chce zarobić na wzrostach SNC, niż SNC zyska na wprowadzeniu na Yobit.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: lufi » sobota, 25 listopada 2017, 13:39

@paprykarz18 Dzięki za kawał dobrej roboty i czasu poświęconego na wykopanie ciekawych informacji. Niestety nie zdążyłem kupić SNC przed ostatnim skokiem. Zamierzam zainwestować 1000 PLN w trzy waluty z Twojej listy.

Jestem początkujący. Chciałbym zapytać o najlepszą drogę żeby kupić SNC. Na razie przesłałem euro na CEX.io (od czwartku czekam aż pojawią się na koncie); zamierzam kupić Etherum i przesłać je na hitbtc.com, na hitbtc.com kupić SNC. Czy to również dobra droga dla INCNT i ATS?

Pozdrawiam,
lufi

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » sobota, 25 listopada 2017, 13:49

lufi pisze:@paprykarz18 Dzięki za kawał dobrej roboty i czasu poświęconego na wykopanie ciekawych informacji. Niestety nie zdążyłem kupić SNC przed ostatnim skokiem. Zamierzam zainwestować 1000 PLN w trzy waluty z Twojej listy.

Jestem początkujący. Chciałbym zapytać o najlepszą drogę żeby kupić SNC. Na razie przesłałem euro na CEX.io (od czwartku czekam aż pojawią się na koncie); zamierzam kupić Etherum i przesłać je na hitbtc.com, na hitbtc.com kupić SNC. Czy to również dobra droga dla INCNT i ATS?

Pozdrawiam,
lufi
To temat poświęcony SunContract, mogłeś napisać w temacie o tanich kryptowalutach. Odpowiem na priv.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wymazywanie » sobota, 25 listopada 2017, 14:11

paprykarz18 pisze: Po moim wpisie w temacie "Waluty o niskiej kapitalizacji", wielu Forumowiczów zainwestowało w SNC.
UWAŻAJ.

Jak zarobią będą Cię chwalić i uznają za guru, równocześnie żądając kolejnych typów.

Jak stracą będą winić Ciebie i okażesz się naganiaczem.

I tak źle i tak niedobrze. :) Nieco przerysowany komentarz oczywiście, ale często te elementy występują.
Jak masz wiele dobrych typów i się nimi dzielisz, po pewnym czasie dochodzi do sytuacji, że jak się mylisz, jest Ci to wytykane od razu, może być beka że "oo wielki znawca się pomylił haha" itp. dziwne rzeczy.
Plebs, który wchodzi na forum i kupuje co inni radzą bez żadnego własnego myślenia zawsze generuje problemy.
Jak zarobi, jest nagle błyskotliwym inwestorem, jak straci, uległ wstrętnemu naganiaczowi-pseudo znawcy z forum. :mrgreen:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: paprykarz18 » sobota, 25 listopada 2017, 14:22

Wymazywanie pisze:
paprykarz18 pisze: Po moim wpisie w temacie "Waluty o niskiej kapitalizacji", wielu Forumowiczów zainwestowało w SNC.
UWAŻAJ.

Jak zarobią będą Cię chwalić i uznają za guru, równocześnie żądając kolejnych typów.

Jak stracą będą winić Ciebie i okażesz się naganiaczem.

I tak źle i tak niedobrze. :) Nieco przerysowany komentarz oczywiście, ale często te elementy występują.
Jak masz wiele dobrych typów i się nimi dzielisz, po pewnym czasie dochodzi do sytuacji, że jak się mylisz, jest Ci to wytykane od razu, może być beka że "oo wielki znawca się pomylił haha" itp. dziwne rzeczy.
Plebs, który wchodzi na forum i kupuje co inni radzą bez żadnego własnego myślenia zawsze generuje problemy.
Jak zarobi, jest nagle błyskotliwym inwestorem, jak straci, uległ wstrętnemu naganiaczowi-pseudo znawcy z forum. :mrgreen:
Wiadomo :)
Każdy ponosi odpowiedzialność za swoje decyzje.
Każdy jest pełnoletni itd.

Każdy inwestuje swoje pieniądze, nie moje.
Ewentualny błąd w kryptowalutach może mieć skutki bardzo szybko i bolesne finansowo.

A co o mnie sądzą i będą sądzić? Raczej jest mi to obojętne.
Forum jest do wymiany myśli i opinii - raz lepszych, raz gorszych.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » sobota, 25 listopada 2017, 14:39

@paprykarz18,

Nie każdy tu jest pełnoletni :)
Wiele osób na mamowe dowody rejestruje konta na giełdach :P
http://zarabiam.com/Temat-17-latek-na-k ... ach-151189

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: arekk » sobota, 25 listopada 2017, 16:20

Poziom rozchwiania emocjonalnego (szkoda , ze nie puscilem....szkoda ze nie kupilem....itd) pozwala mi na wnioski , ze spora czesc inwestujacych w SNC podejmuje decyzje nie na podstawie analizy i wlasnych przemyslen tylko emocjonalnie podchodzac do inwestycji. To przypomina ruletke bo gdy sprowokuje korekte zaczna na wyscigi puszczac to co przed chwila kupili. Chlodna glowa to podstawa.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » sobota, 25 listopada 2017, 17:06

arekk pisze: Poziom rozchwiania emocjonalnego (szkoda , ze nie puscilem....szkoda ze nie kupilem....itd) pozwala mi na wnioski , ze spora czesc inwestujacych w SNC podejmuje decyzje nie na podstawie analizy i wlasnych przemyslen tylko emocjonalnie podchodzac do inwestycji. To przypomina ruletke bo gdy sprowokuje korekte zaczna na wyscigi puszczac to co przed chwila kupili. Chlodna glowa to podstawa.
Takie podejscie maja ludzie operujacy malym kapitalem. Poznalem kilkanascie osob majacych od 400k do 2 milionow sztuk SNC, i oni maja naprawde chlodna glowe. Ja jestem posiadaczem 40k sztuk ktore sobie spokojnie lezakuja na kartce w szafce.
Ps. BMW jest partnerem projektu SNC

Dodano po 17 minutach 46 sekundach:

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: lufi » sobota, 25 listopada 2017, 17:30

Ps. BMW jest partnerem projektu SNC
[/quote]

@wtorek gdzie jest napisane, że BMW jest patronem SNC?
Nie ma tego ani w artykule ani na stronie SNC.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » sobota, 25 listopada 2017, 17:33

lufi pisze:
Ps. BMW jest partnerem projektu SNC
@wtorek gdzie jest napisane, że BMW jest patronem SNC?
Nie ma tego ani w artykule ani na stronie SNC.[/quote]
BMW jest supporterem. Pod artykulem jest infografika

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: lufi » sobota, 25 listopada 2017, 17:49

Wtorek pisze: BMW jest supporterem
Jest napisane, że CEO SNC będzie jednym z mówców podczas jednego z paneli eventu którego jednym z supporterów jest BMW. Żeby oddać poziom absurdu łączenia SNC i BMW mógłbym napisać, że jestem partnerem biznesowym PKN bo zatankowałem samochód na jednej z ich stacji i zbieram punkty vitay...

@wtorek dzięki za tą akcje, była mi potrzebna, żebym sobie przypomniał jak podchodzić do komentarzy w internecie :) no bad feelings

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 21
Rejestracja: 25 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Invest » sobota, 25 listopada 2017, 18:00

Moim skromnym zdaniem ekscytacja "planktonu" (czyt. nastolatków, którzy kupili skromne ilości SNC, wierzą i wypisują w Internecie i w Telegramie teksty "tu da moon" etc.) może pomóc uzyskać większe zainteresowanie inwestorów z niewielkim kapitałem tym tokenem, a w konsekwencji zwiększyć wolumen obrotów i cenę... Jeśli będą ludzie tak nakręceni projektem jak zwolennicy Liska, to chyba na tym nie stracimy...

Co do BWM... Zaiste, nie naginajmy rzeczywistości... konferencja odbędzie się w mieście-domu BMW - Monachium :)

Przy okazji: Dziękuję Paprykarzu za dobry digging i cynk. Skorzystałem i jeśli się uda zarobić, odwdzięczę się tipem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Rumcajs » sobota, 25 listopada 2017, 18:03

@lufi,

to poczytaj sobie trollboxa na HitBtc - co druga linijka jest o SNC i w kólko "konferencja 5 grudnia", Munich, 1$ in december, x 100, 10$ , 100$ już wymiotuje tym SNC po prostu jak siedze na HitBtc i śledze pare swoich bidów w innych altach i to czytam a niektóre niki to od rana to spamują to samo co chwile, chyba wole giełdy bez trollboxa jednak, chociaż na Poloniexie to banowali jak ktoś spamował wkółko to samo a na tym HitBTC najwyrazniej nie skoro kolesie od rana spamują to samo, wiele z polskimi nikami ehh. Pewnie niedługo będzie jakaś korekta na tym SNC jak ci naganiacze się zmęczą pisaniem cały dzien na trollboxie, chyba że to botem jakimś piszą bo musieli by być chyba upośledzeni pisać 10 godzin co chwile te same teksty. Dobrze że jeszcze zdążyłem kupić kilka dni temu po 0,00013500 eth bo już wzrosło do 28000 niestety za długo czekałem żeby coś sprzedać i dokupić więcej.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: lufi » sobota, 25 listopada 2017, 18:16

@Rumcajs

Dopiero zacząłem zajmować się tym tematem i sam się nakręciłem, na szczęście refleksja przyszła szybciej niż można by się spodziewać. Jak większość zacząłem się zastanawiać nad Crypto licząc na zysk. A wizja szybkiego zysku x100 jest mega kusząca.

Jak widać kampania spamerów robi robotę bo waluta wzrasta. Co do korekty to sam nie wiem bo nie mam doświadczenia. Mimo to jeśli coś tak pikuje to zwykle życie samo weryfikuje :).

Pozdrawiam i życzę owocnych zakupów.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SunContract (SNC) - spekulacje i informacje

Postautor: Wtorek » sobota, 25 listopada 2017, 18:38

Zapraszam na oficjalny telegram teraz jest 980 osób. Tysięczna osoba dostaje 1000 sztuk SNC za darmo

Dodano po 1 minucie 13 sekundach:
lufi pisze:
Wtorek pisze: BMW jest supporterem
Jest napisane, że CEO SNC będzie jednym z mówców podczas jednego z paneli eventu którego jednym z supporterów jest BMW. Żeby oddać poziom absurdu łączenia SNC i BMW mógłbym napisać, że jestem partnerem biznesowym PKN bo zatankowałem samochód na jednej z ich stacji i zbieram punkty vitay...

@wtorek dzięki za tą akcje, była mi potrzebna, żebym sobie przypomniał jak podchodzić do komentarzy w internecie :) no bad feelings
Ok

Dodano po 5 minutach 43 sekundach:
Właściciel tego portfela to organizuje tak dla zabawy. https://etherscan.io/address/0x0e010e2d ... #tokentxns

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości