ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: AlgoryProject » poniedziałek, 20 listopada 2017, 18:17

Xzs78_98 pisze: w zasadzie mam te same odczucia co @Wymazywanie, rola tokena i brak gratyfikacji, jak już zdążyłem przeczytać w Waszym wątku na BItcointalk ALG będą służyć do "wkupienia się" w dodatkowe, rozszerzone opcje aplikacji oraz tradycyjnie, łączyć ALGORY'wców. I to by było na tyle. Moim zdaniem trzeba pomyśleć nad zwiększeniem popytu (nie wiem czy plan cokolwiek takiego przewiduje), bo cały roadmap jest bardzo rozciągniety i nie widzę sporych wzrostów dla inwestorów. Dodatkowo 20% bonus dla tych z WhiteList niestety spowoduje atak flipperowców, których taki zysk zadowoli na starcie, wraz z wejściem na giełdy (ciekaw jestem w jakie kierujecie? < pyt. ret) cena otwarcia po prostu spadnie. CAP > 30m, blisko 40 powiedziałbym niedługo, przy obecnych warunkach to jest nieco, a nawet i bardzo ponad średnią niestety (rozumiem plany rozwoju, ale patrząc ze strony inwestora i skupieniu się na cenie akcji i możliwościach wzrostu, nie widzę zarobku, nie przy tym Capie). Na chwilę obecną brak działającego produktu może nieco też zmniejszyć potencjalne zainteresowanie. Sam jednak projekt bardzo ciekawy i z chęcią bym zainwestował ale przy obecnych warunkach na rynku po prostu nie mogę, kupię na giełdzie przy cenie ponizej ICO, bo jestem niemal pewien, że będzie taka możliwość, powątpiewam w wysoki hype na starcie

Są pewne kwestie dotyczące gratyfikacji userów, które rozważamy. Jednak na ten moment nie możemy ich oferować. Czekamy na uregulowanie niektórych spraw. Niestety, ale z tygodnia na tydzień zmienia się wiele regulacji, które w pewnym stopniu bardzo komplikują wprowadzenie dodatków jak masternode, dywidendy itd. To temat na dłuższą dyskusję, zapraszamy do Katowic 24.11 na konferencję organizowaną przez Flying Atom. Będzie można porozmawiać na żywo :)

Odnośnie capu, wzrostu ceny ETH. Wszystko na bieżąco analizujemy i na pewne zmiany jesteśmy otwarci.

Dodano po 18 minutach 48 sekundach:
Rumcajs pisze: @Xzs78_98,

Wiekszosc ostatnich ICO cena była mniejsza niż w samym ICO ludzie płacili, może o wzrost btc, eth a może jest ich juz zbyt wiele i się okazywało że projekty które zebrały za dużo kasy i tokeny/coiny były drogie po prostu ich wartość spadała. Dlatego sporo kupiłem na giełdzie PO ico i taniej a nie pakowałem się w ICO. Ciągłe wzrosty Bita wiele ico rzuciły na glebę. Przy takim capie jestem pewien że cena po ICO będzie niższa niż w samym ICO przy braku produktu i tej road mapie na ponad rok, wiem że wszystko trwa ale istnieje wiele ICO które już na starcie miały coś działającego lub wczesne alphy/bety więc od chyba 3 miesiecy nie kupowałem żadnego ICO w samym ico, jedynie z giełdy jak były tańsze i prawdopodobnie też tak zrobie z Algory. A brak popytu w nowych tokenach z ICO i małe ich powiązanie z sukcesem projektu to temat na osobną dyskusję, uważam że to się musi zmienić i z czasem się zmieni bo ludzie przestaną ślepo pakować btc/eth w każde nowe ICO tym bardziej że jest ich coraz wiecej i po starcie cena często spada a sam token nie daje niczego , żadnego zysku. Powtórze się ale Iconomi to dokładny przykład bezużyteczności tokenu po sukcesie samej platformy, zebrali kasę ale sam token jest bezwartościowy bo jest bezużyteczny, nie ma żadnego zastosowania ani jednego dosłownie, to cud że trzyma cene 1$. W Algory token bedzie służył do płacenia za rozszerzozne wersje aplikacji ale nie pamietam juz teraz czy tylko ALG bedzie sie dało płacić czy też innymi krypto co zmniejszy popyt na samo ALG.
Ale obecnie to jeszcze ciągle jest standard że brak chociaż niewielkiej dywidendy za to że ludzie się złożyli na duże pieniądze żeby jakaś grupa osób mogła rozwinąc swój projekt. Dzieki za kase a cene tokena ureguluje rynek bo my nic wam za to nie damy haha. Obecnie takie jest podejscie w wiekszości ICO wychodzących. Nie we wszystkich ale w większosci.
Tak że ten niczym negatywnym się nie wyróżnia a sama aplikacja wygląda na bardzo fajną i ciekawą, niestety zanim będzie w większości funkcjonalna to trzeba poczekać do końca 2018 jeśli nie będzie jakiś opóźnień.
Rumcajs, płacić będzie można tylko poprzez ALG, w ten sposób pragniemy utrzymać popyt na odpowiednim poziomie. Jak również odpisałem w poprzednim poście, rozważamy inne sposób gratyfikacji, jednak nie możemy na tym etapie jeszcze podać żadnych szczegółów. Jeżeli jesteś z okolic Śląska zapraszamy na konferencję Flying Atom w Katowicach 24.11.

Na koniec 2018 przewidujemy większość funkcji gotowych, które będą jedynie bieżąco rozwijane. Natomiast pierwsze funkcje będą w 2 kwartale 2018. Zawsze trzeba brać poprawkę to racja, niestety taka specyfika IT.
Wszechstronny skaner w czasie rzeczywistym oraz agregator newsów ze świata kryptowalut :!:

:arrow: Cryptocurrency Scanner and Real-time cryptocurrency news aggregator

Wygadany
Posty: 666
Rejestracja: 14 lutego 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: esse » poniedziałek, 20 listopada 2017, 18:32

@Rumcajs, już się zmienia, popatrz na wykresy https://hackernoon.com/the-coming-era-o ... 7350b34b42
@AlgoryProject, czy próbowaliście oszacować, choćby z grubsza, popyt na Wasz produkt?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 20 listopada 2017, 18:56

@AlgoryProject,

Nie no rozumiem.
Faktycznie była chyba mowa wcześniej że tylko ALG będzie się płaciło za dodatkowe funkcje, zawsze coś. Tylko, że to trochę tez słabe bo jak ktoś zapłaci ALG to Wy zrzucicie od razu to ALG na giełdy żeby zrealizować swój zysk na fiat więc nie będzie efektu że więcej osób kupuje bo potrzebują ALG a jest go coraz mniej skoro zaraz będzie wracał na rynek. Taka luźna uwaga. A co do ewentualnych innych pomysłów że cośtam się zastanawiacie to niestety takie są realia że każdemu ICO po zebraniu kasy przestaje zależeć na ludziach co kupowali ich tokeny bo w sumie nie ma prawnego powiązania tokenu z sukcesem projektu bo to tylko token służący do zebrania środków a żeby je zebrać to na starcie trzeba jakoś go "przykleić" do produktu żeby nie był całkowicie bezużyteczny tak jak u Was że będzie się nim płaciło i w teorii im więcej osób będzie używac Waszej aplikacji to więcej tych tokenów będzie skupowało z giełdy ale z koleji jak pisałem te tokeny wrócą z powrotem za moment więc ten efekt może być nie zauważalny, no chyba że byście dodali do tego częściowe palenie tokenów np. 20%-25% z tych otrzymanych jako zapłatę to powinno zwiększać cenę powoli.
Ale weźcie przykład z tego zasranego Iconomi oni obiecali na poczatku że będą płacili troche dywidendy z zysków z platformy z funduszami inwestycyjnymi w crypto dlatego weszłem w to ICO, potem niestety chyba przez problemy prawne w USA z wypłatą dywidendy zamienili to na buy-back i palenie tokenów. Niestety jak wspomniałem ten ich token nie ma żadnej absolutnie użyteczności bo do niczego nie służy nawet nie można nim za nic płacić na ich platformie więc samo palenie bezużytecznego tokenu i zmniejszanie jego ilosci nie poprawiło wcale ceny, to tak jakby palić makulature która jest nic nie warta a to że jest jej mniej potem nie zwiększa wcale jej wartości. Ale podobno "myślą" nad wprowadzeniem jakiegoś zastosowania ich tokenów. Ale po fakcie i jak cena jest w satoshi praktycznie w cenie ICO a mineło 2 lata a platforma super im działa i oni zarabiają ale posiadacze tokenu który kiedyś był warty około 5$ teraz jest warty 1$.

Wspomniałem o tym abyście nie powtórzyli ich błędów i nie stworzyli tokenu mało użytecznego i nie przynoszącego zysku dla posiadaczy bo bez odpowiedniej zachęty to może być problem jednak zebrać całą kwotę a jak się zbierze a po ICO wejdzie na giełdę i cena zacznie spadać to Was zaleją fudem.
Niepotrzebnie założyliście tu oficjalny temat swojego ICO teraz każdy będzie tu wylewał swoje żale do wszystkich ICO jakie napotkał na swojej drodze lub fudował :twisted:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: AlgoryProject » poniedziałek, 20 listopada 2017, 21:39

esse pisze: @Rumcajs, już się zmienia, popatrz na wykresy https://hackernoon.com/the-coming-era-o ... 7350b34b42
@AlgoryProject, czy próbowaliście oszacować, choćby z grubsza, popyt na Wasz produkt?
Tak esse, to nie są nasze pierwsze biznesy.. Od oceny potencjału się zaczyna. Przedział użytkowników kont premium szacujemy na poziomie 8000-15000 do wielkości 100 000. Oczywiście w szczegóły na ten moment nie będę wchodził, gdyż to są efekty naszej pracy. Natomiast ilości które podałem bazują na określonym poziomie cenowym dostępu do funkcji premium.
Kolejna kwestia to współpraca z giełdami i integracja narzędzi pod określoną giełdą.


-----------------------------
Rumcajs, wiekszy hardcap wiąże się również z tym, ze z opłat nie chcemy realizować zysków firmy w szybkim tempie. Tylko zatrzymywac je w większej części aby zmniejszać podaż tokenów. Częściowe palenie jest jedną z opcji gratyfikacji, którą mocno rozważamy. Na ten moment jednak nie możemy nic potwierdzić, gdyż tak jak wspomniałem wcześniej, jest kilka ciekawych możliwości, jednakże pewne regulacje mocno nas w tym zakresie ograniczają.

Natomiast jednego możesz być pewien - nie po to ujawnialiśmy się publicznie w społeczności, np. polskiej, aby potem móc zostawić samym sobie osoby, które z tej społeczności nam zaufały.
Wszechstronny skaner w czasie rzeczywistym oraz agregator newsów ze świata kryptowalut :!:

:arrow: Cryptocurrency Scanner and Real-time cryptocurrency news aggregator

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: Rumcajs » wtorek, 21 listopada 2017, 04:01

AlgoryProject pisze: -----------------------------
Rumcajs, wiekszy hardcap wiąże się również z tym, ze z opłat nie chcemy realizować zysków firmy w szybkim tempie. Tylko zatrzymywac je w większej części aby zmniejszać podaż tokenów. Częściowe palenie jest jedną z opcji gratyfikacji, którą mocno rozważamy. Na ten moment jednak nie możemy nic potwierdzić, gdyż tak jak wspomniałem wcześniej, jest kilka ciekawych możliwości, jednakże pewne regulacje mocno nas w tym zakresie ograniczają.

Natomiast jednego możesz być pewien - nie po to ujawnialiśmy się publicznie w społeczności, np. polskiej, aby potem móc zostawić samym sobie osoby, które z tej społeczności nam zaufały.
Rozumiem.
Właściwie byłem nawet zdziwiony, że zdecydowaliście się założyć regionalny (mam na myśli na krajowym forum) temat swojego projektu ICO zamiast zostawić tak jak jest zwykle czyli strona ICO plus blog, media społecznościowe, bitcointalk i tyle.
W sumie mimo trochę czepialskich postów przyjąłem to podświadomie za plus bo przecież kwoty zebrane z Polski nie zrobią wielkiej różnicy w skali całości ICO i trochę podziwiałem za odwagę :twisted:

PS. widzę, że ju z są inne wersje językowe stronki, strasznie szybko to załatwiliście, ale nadal polskiej wersji nie ma, mam nadzieję że jest w planach :geek:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: AlgoryProject » wtorek, 21 listopada 2017, 20:28

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem [ENG] o naszej pierwszej funkcji: Cryptoscanner

Link do artykułu:

W razie pytań lub niejasności, chętnie na nie odpowiemy!
Wszechstronny skaner w czasie rzeczywistym oraz agregator newsów ze świata kryptowalut :!:

:arrow: Cryptocurrency Scanner and Real-time cryptocurrency news aggregator

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 21 listopada 2017, 22:32

@AlgoryProject, 1. Kiedy będzie dystrybucja tokena? Zaraz po końcu ico?

2. Czy będziecie starać się dostać na jakąś giełdę czy zachowania fałszywe typu golem czyli "mamy w dupie giełdy, nie chcemy trexa który chce z nami gadać; giełdy to nie nasza sprawa" a potem po 2 miesiącach żebranie o giełdy przez developera golema?

3. Deklarowana ilość w whitelist to ilość maksymalna jaką można w nim kupić? Nie ma problemu kupić mniej niż się zadeklarowało?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: AlgoryProject » wtorek, 21 listopada 2017, 23:59

@Wymazywanie,

poniżej odpowiedzi na Twoje pytania:

1. Tokeny ALG będziesz w stanie zobaczyć w swoim portfelu bezpośrednio po przesłaniu ETH na adres kontraktu. Natomiast ich dalszy transfer będzie możliwy zaraz po zakończeniu ICO.

2. Tak, jak najbardziej. Rozpoczęliśmy rozmowy z kilkoma giełdami odnośnie możliwości wprowadzenia naszego tokenu na ich rynki. Na ten moment jednak nie chcemy potwierdzać czy zaprzeczać jakie to są nazwy, natomiast zabiegamy o to i gdy tylko będzie jakieś update, damy znać.

3. Nie ma najmniejszego problemu. Będzie można kupić DO maksymalnej zadeklarowanej ilości. Załóżmy, że zadeklarował ktoś 10 ETH, to będzie mógł równie dobrze wysłać transakcję na 9.5, jak i 6.
Można dokonać również kilku przelewów z zapisanego adresu, natomiast tak samo - maksymalnie do kwoty zadeklarowanej.

Nie ukrywamy jednak, że najlepszą sytuacją jest, gdy zapisy są na realnie planowaną ilość. Pozwala to na wstępie oszacować dalsze działania. Aczkolwiek zrozumiałe jest, że mogą się zdarzyć przypadki, w których realna transakcja będzie niższa od zadeklarowanej i jesteśmy na to przygotowani - nasz kontrakt to zaakceptuje. ;)
Wszechstronny skaner w czasie rzeczywistym oraz agregator newsów ze świata kryptowalut :!:

:arrow: Cryptocurrency Scanner and Real-time cryptocurrency news aggregator

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: AlgoryProject » czwartek, 23 listopada 2017, 20:24

Zapraszamy do zapoznania się z naszym kolejnym artykułem [ENG], tym razem o funkcji: Cryptonews

Link do artykułu:

Obrazek
Wszechstronny skaner w czasie rzeczywistym oraz agregator newsów ze świata kryptowalut :!:

:arrow: Cryptocurrency Scanner and Real-time cryptocurrency news aggregator

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: sud » czwartek, 23 listopada 2017, 21:53

Hej, pytanka dwa z mojej strony (przyznam że jeszcze nie miałem czasu przeczytać whitepaper). Czy za dodatkowe opcje na platformie będzie można płacić tylko tokenami ALG? Co będziecie robić z uzyskanymi przez was w ten sposób tokenami?

BTW hardcap... może jeszcze w wakacje bym się nie doczepiał, ale przy dzisiejszym klimacie i cenie etheru to przeginka. Wiele osób nie zainwestuje przez to (dla mnie o jedno zero za dużo).

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: AlgoryProject » czwartek, 23 listopada 2017, 22:40

@sud,

Odnośnie pierwszego pytania - będziemy wkrótce informować. Część z nich będzie spalana, część stanowić będzie zysk firmy. Dokładne liczby pojawią się wkrótce w oficjalnym oświadczeniu.
Dostęp do funkcji premium na platformie będzie możliwy wyłącznie poprzez płatność w tokenach ALG.

Odnośnie hardcap, wypowiadaliśmy się już wielokrotnie. Na ten moment obserwujemy zmiany ceny ETH, jeżeli trend się utrzyma podejmiemy odpowiednie decyzje.
Wszechstronny skaner w czasie rzeczywistym oraz agregator newsów ze świata kryptowalut :!:

:arrow: Cryptocurrency Scanner and Real-time cryptocurrency news aggregator

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 27 listopada 2017, 22:33

Dobry news - dostałem właśnie maila, że jest zmniejszenie hardcapa ze 100k ETH do 60k ETH.
Hard Cap decrease

We would like to announce that we are decreasing the Hard Cap number by 40 000 ETH, from 100 000 ETH to 60 000 ETH.

Important! This change does not affect your subscription to Whitelist.

We have decided to make the change as a result of the upcoming end of registration to the Whitelist. The decision was also motivated by opinions drawn from the environment of cryptotraders and the community focused around the project. There is no doubt that the dynamic increase of the Ethereum price also had an impact on the above decision.

Keeping in mind the soaring price of Ethereum, by over 50%, which has taken place in recent days, we have decided to adjust the planned level of hard cap to the current market situation. As an Algory, we declare that this change will not affect changes in the project Roadmap, rather, it will encourage a bigger group of people interested in the project to take part in the token distribution.


Algory is going to become a leader in the cryptocurrency trading tools. Algory platform will be connected with the key global cryptocurrency exchanges.


“Reducing the hard cap was motivated by the opinions of the community focused on trading in cryptocurrency for whom the product was created. As traders, we are also aware of the recent strong increase of the Ethereum price. Adjusting to the existing conditions will meet the expectations of people interested in our ICO”, says Tomasz Przybycień, Co-Founder of Algory Project.

Join our Social Media community, so you will always keep up to date with the latest news we provide:
Telegram
Twitter
Facebook

Find it. Trade it. Profit!
Algory Team
http://www.algory.io
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: AlgoryProject » wtorek, 28 listopada 2017, 00:37

@Wymazywanie, dziękujemy, za szybką reakcję na newsa! Potwierdzamy!


Algory Project, ogłasza zmniejszenie Hard Capu o 40 000 ETH, z poziomu 100 000 ETH do poziomu 60 000 ETH.
Decyzja podyktowana była opiniami płynącymi ze środowiska doradców i traderów oraz społeczności skupionej wokół projektu. Nie ulega wątpliwości, że wpłynęła na to również ostatnia dynamiczna zwyżka kursu Ethereum.

Mając na uwadze blisko ponad 50% wzrost kursu Ethereum jaki miał miejsce w ostatnich dniach, zespół Algory Project zdecydował się na dostosowanie planowanego poziomu Hard Cap do aktualnych realiów rynkowych. Oznajmiamy, że zmiana ta nie wpłynie na zmiany w Roadmapie projektu, zachęci natomiast szersze grono osób zainteresowanych projektem do udziału w ICO


Oficjalna strona: https://algory.io
Wszechstronny skaner w czasie rzeczywistym oraz agregator newsów ze świata kryptowalut :!:

:arrow: Cryptocurrency Scanner and Real-time cryptocurrency news aggregator

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: prezes » wtorek, 28 listopada 2017, 16:37

@AlgoryProject, dałem wam -1 za brak polskiej wersji językowej na stronie. Jestem w stanie wiele zrozumieć ale to że macie język rumuński wśród kilkunastu języków i brak polskiego, nijak nie jestem w stanie zrozumieć.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: Rumcajs » wtorek, 28 listopada 2017, 16:46

@prezes,

jeszcze tego nie dodali ? No a ja od poczatku tak zaatakowałem o brak PL wersji i wyszłem na tego złego a tu jakis rumuński jest a naszego nie ma nadal no nie załamka.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 28 listopada 2017, 17:01

@Rumcajs, @prezes,

Bo Cyganie maja wincyj złota niż Polacy by włożyć w to ICO. :)

Żarcik oczywiście. A Cyganie a Rumunii to też nie to samo, wiem. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: prezes » wtorek, 28 listopada 2017, 17:02

A miało być tak pięknie.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: Rumcajs » wtorek, 28 listopada 2017, 17:03

Bo cyganie to romowie ale oni mają tombak a nie Au prawdziwe :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: prezes » wtorek, 28 listopada 2017, 17:05

Już miałem gotówkę szykować ale bez polskiego to nie wiem jak się po stronie poruszać a googlowskiemu tłumaczowi w sprawach finansów nie ufam. Wiem wiem trza się było języków uczyć, a nie domagać się teraz polskiej wersji na polskim ICO.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ALGORY - wielofunkcyjne narzędzie dla traderów!

Postautor: Rumcajs » wtorek, 28 listopada 2017, 17:35

AlgoryProjekt przeprzaszam Project zaraz napisze, że za tłumaczenia każdego języka odpowiadają różne osoby i szybkość dodawania języków jest losowa i przypadkowa dlatego nie ma jeszcze polskiego :)
Bo mają tłumacza kiepskiego do wersji PL co ortografji za bardzo nie ogarnia :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 8 gości