Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: mxxm977 » czwartek, 4 stycznia 2018, 18:52

Panowie (może i Panie).
To jest temat o walutach niskiej kapitalizacji. W zamierzeniu (wedle pierwszego posta @paprykarz18, ) mieliśmy tu publikować waluty o niskiej kapitalizacji, które mogą wystrzelić niebawem lub po prostu są warte zainteresowaniem. Takie trochę kompendium wiedzy.

Do dyskusji istnieje drugi temat -> https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=45&t=25981
Do pytań jak przenieść kasę z giełdy na wallet dział przedszkole -> https://forum.bitcoin.pl/viewforum.php?f=27

Nie traktuj tego jako atak tylko raczej jako prośba o czytanie kilku postów wstecz gdzie już o to prosiłem. (Szukaj czerwonego koloru) i zachowanie porządku.

A że nie lubiłem nigdy ludzi, którzy nie pomagali tylko się wymądrzali i sam nie chcę być jednym z nich...
mateuszx pisze: btw. długo BTC z bitfinexa na CoinExchange będzie szedł ?
Długo i drogo. Preferuje wysłać w LTC i później znowu wymienić.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: adolek17 » czwartek, 4 stycznia 2018, 19:32

Obrazek

Czytelnicy będą mogli kupować książki po uruchomieniu wersji beta. Płatności ATS są gotowe! Pozostało 4 dni do rozpoczęcia wersji beta. Kolejny ciekawa wiadomość.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwietnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Tocky39 » czwartek, 4 stycznia 2018, 20:12

Rozważa ktoś możliwość, że beta okaże się kompletnym niewypałem i kurs poleci w dół, tak jak miało to miejsce z odliczaniem do "super" wiadomości ogłoszonej przez dev team EMC2, która okazała się totalną porażką?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: pk456 » czwartek, 4 stycznia 2018, 20:19

Tocky39 pisze: Rozważa ktoś możliwość, że beta okaże się kompletnym niewypałem i kurs poleci w dół, tak jak miało to miejsce z odliczaniem do "super" wiadomości ogłoszonej przez dev team EMC2, która okazała się totalną porażką?
Myślę że na załączonym powyżej obrazku widać bardzo ważną rzecz, można płacić ATS, $, PayPal. Myślę że gdyby był tylko ATS klapa byłaby kwestią czasu, a tak to są możliwości do rozwoju, oczywiście konkurencja na rynku jest ogromna więc łatwo nie będzie.

A kurs, jak to kurs... kto go tam wie :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » czwartek, 4 stycznia 2018, 21:47

Tocky39 pisze:Rozważa ktoś możliwość, że beta okaże się kompletnym niewypałem i kurs poleci w dół, tak jak miało to miejsce z odliczaniem do "super" wiadomości ogłoszonej przez dev team EMC2, która okazała się totalną porażką?
Ja dla odmiany podgrzeję atmosferę:

Kod: Zaznacz cały

"Once the beta is live we'll submit our listing to several other exchanges as a fully working product is what big exchanges look for."
A widzieliście, kogo śledzi oficjalny profil twitterowy Authorship? HitBTC i B.... w końcu są z USA ;-))

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sodom2000 » czwartek, 4 stycznia 2018, 21:59

mateuszx pisze:@paprykarz18 dzięki za info! mógłbyś napisać mała instrukcje jak przesłać bezpiecznie na wallet XCS <prosze> nigdy tego nie robiłem, a nie chce czegoś zjebać :P btw. długo BTC z bitfinexa na CoinExchange będzie szedł ? Pozdrawiam
Sciagasz walllet ze strony :http://cybcsec.com/
potem przelewasz z gieldy twoje xcs,pamietaj ze sie nie pokarza do poki nie zsynchronizujesz portfela.
Wazne zeby coiny byly na normalnym adresie a nie na stellath,Portfel posiada dwa adresy(tak przynajmnej dev mowil)
9 stycznia musisz miec monety na swoim portfelu,wazne zeby snapshot sie liczyl dla ciebie musisz miec ten portfel otwarty:)
Oczywiscie polecam zrobic encrypt walllet ,jest to w funkcji backup:)
Lepeij przelej LTC bo oplata w BTC cie troche cie pociagnie
Jeszcze jedno testowalem pertfl i rozmawailem z devem ,jak masz wiecej pytan to wal smialo :)
Pozdrawaim
P.S DAXX wyglada jakby mial isc wyzej

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Crypt0 » czwartek, 4 stycznia 2018, 22:33

Qlink

Dopiero rusza. Pare dni na giełdach.

Market cap: ~125mln
Totaly supply 600mln
Circulating supply: 240mln
Cena z ICO: 0.10$
Cena na dzisiaj: 0.48$

https://qlink.mobi/f/qlink#home

Pierwsza na świecie zdecentralizowana telefonia komórkowa.
Technologia oparta o NEO. Bardzo obiecujące rozwiązanie coraz częściej wykorzystywane w nowych projektach.


- Ma umożliwiać WiFi Sharing:
Mieszkając w miejscu, w którym jest słaby zasięg albo transmisja danych ( za granicą) jest zbyt droga, czy też sąsiad wyjątkowo chce ściągnąc coś na komputer a nie ma internetu, możemy udostępnić WIFI za opłatą.
Filmik na stronie pokazuje w jakis sposób aplikacja działa. Mamy mapę z miejscami takich udostępnień.
Polecam przyjrzeć się najświeższemu artykułowi:


- Przesył danych z wykorzystaniem telefoni
Firmy korzystające z transmisji strumieniowych, takie jak Netflix lub YouTube, mogą kupować dane komórkowe za pośrednictwem Qlink, a następnie rejestrując ich zawartość, pozwalając współtwórcom przesyłać strumieniowo filmy bez ponoszenia dodatkowych opłat za przesyłanie danych.

- Decentralized E2P SMS service (enterprise-to-person)
Firmy będą miały możliwość zakupienia wiadomości premium/reklam/wiadomości z linkami aktywacyjymi.
Rozwija się to niesamowicie : W 2015 r. SMS E2P stanowił 22,4% całkowitego ruchu SMS na świecie, w czasie gdy było 7,17 miliarda abonentów telefonii komórkowej, wysyłając łącznie 7,3 biliona wiadomości SMS rocznie.

TEAM:
Ludzie z dużym zapleczem doświadczenia z wielkich firm: Huawei , Alibaba, BOSS solutions i wiele innych.

ROADMAP:
Bardzo obiecujący, w każdym kwartale będą impelmentowane kolejno usługi - polecam sprawdzić roadmap.

Moja opinia:
Wielki projekt, którym kierują doświadczeni ludzie.
Społecznośc bardzo aktywna.
Obecnie tylko na kucoin i gate.io - to plus jezeli jeszcze się nie zainwestowało.
Większe giełdy to tylko kwestia czasu.
Roadmap powinien przyczynić się do stabilnego wzrostu, bez większych pump&down. Za projektem stoi realne rozwiązanie, które jeszcze w tym roku będzie wykorzystywane. Cena w dużej mierze będzie odzwierciedlać postępy pracy teamu.
Cena z ICO 0.10$. Projekt wszedł na giełdy pare dni temu i można było już zarobić blisko 500% - nie! pociąg nie odjechał ;)

Jestem w 100% pewny, że cena będzie szła do góry. Zanstanawiam się tylko jak szybko i ile.

Jeżeli ktoś nie posiada konta na Kucoin to byłbym wdzięczny za rejestracje z mojego linku. Nic nie kosztuje, a dla mnie jest to wyraz podziękowania za analizę tego projektu:

https://www.kucoin.com/#/?r=E5_KJD
Ostatnio zmieniony czwartek, 4 stycznia 2018, 22:57 przez Crypt0, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Posty: 342
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 136
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: OlafCrypto » czwartek, 4 stycznia 2018, 22:43

No jeśli cirkulating suply to 240mln a cena to ok ,40$ to market cap 100mln a nie 10

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Rumcajs » czwartek, 4 stycznia 2018, 22:54

@Crypt0,

Jedna uwaga Marketcap tego Qlinka podałeś 10 mln a to nieprawidłowy, sam napisałeś że cena wzrosła już 500% bo fakt teraz kosztuje około 0,5$ a w obiegu podałeś że jest 240 mln z total 600 mln. Więc market cap powinien być 120 mln $.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Jeff » piątek, 5 stycznia 2018, 05:16

Ja ja trzymam od poczatku grudnia po tym poscie:
stokarz pisze: Cześć, odkryłem całkiem interesującą rzecz. Może kilka osób pamięta jak napisałem tu o Aeron (ARN), który dał na sobie zarobić 100%. Otóż obserwuje wykres od kilku dni. Po pierwsze kilka faktów:
- około 5 milionów kapitalizacji (samo to daje sygnał, że warto spojrzeć na projekt)
- dostępny na Binance
- 12 milionów tokenów w obiegu, 20 łącznie (8milionów jest zablokowanych na kilka lat przez twórców), a 80 milionów tokenów ostatnio zostało spalonych
- Od tygodnia, pomimo tak znikomej kapitalizacji, ma po 2.5 miliona $ obrotu dziennego
Nie będę wnikał w to jaki jest to projekt, czego dotyczy itd. to może sprawdzić każdy. Jednak mnie interesuje cena. Obecnie chodzi po ok. 0.38$. 5 milionowy market cap, cena w ico 0.5$, po kilka milionów dolarów dziennie w obrocie, cena, ani drgnie, a na dodatek dwa razy ktoś wrzucił po 25 milionów dziennego wolumenu skupując co się dało. Chore, jak na taką małą walutę.

W dodatku przejrzałem eksplorer bloków. Otóż jak się okazuje, pojawił nam się ostatnio nowy adres na który od doby spłynęło już 25% całej ilości dostępnych tokenów. Co więcej, pogrzebałem głębiej i okazuje się, że reszta największych portfeli również robi stopniowo transakcje na ten największy. Z moich obliczeń wynika, że około 50-65% wszystkich tokenów w obiegu jest obecnie pod kontrolą jednej osoby/grupy. Przypominam, że ARN jest już od dwóch tygodni na Binance, ma mały market cap oraz gigantyczny wolumen, plus ktoś kontroluje większość podaży.

Widziałem już kilka takich pomp na Binance. Tak samo było na WaltonChain, czy Nulls. Garstka kontrolująca podaż tokenu, pompa x10 albo i więcej, po czym zbijanie ceny i ponowne odkupienie jeśli projekt jest dobry. Wyciągnijcie więc wnioski. Oczywiście mogę się całkowicie mylić i niczego takiego nie będzie. Jednak ten wolumen i kontrola nad podażą, cena poniżej ICO, malutki marketcap jak na taką giełdę, każą wręcz mi myśleć, że mam racje. Czas pokaże, jednak uważam, że warto na to spojrzeć.

Ps. Twórcy na telegramie powiedzieli, że rozmawiają z kolejnymi giełdami, plus niedługo publikują w końcu swoją usługę i kończą pracę nad portalem. Aha i orderbook oraz cena jest mocno manipulowana przez boty. Jeśli ktoś wejdzie, to sugeruje, po tym jak waluta pójdzie x5-x10, od razu sprzedać bez żadnych sentymentów.
Dodano po 5 minutach 11 sekundach:
Dla zainteresowanych


Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: TSD_WWA » piątek, 5 stycznia 2018, 08:30

paprykarz18 pisze:
Tocky39 pisze:
Ja dla odmiany podgrzeję atmosferę:

Kod: Zaznacz cały

"Once the beta is live we'll submit our listing to several other exchanges as a fully working product is what big exchanges look for."
A widzieliście, kogo śledzi oficjalny profil twitterowy Authorship? HitBTC i B.... w końcu są z USA ;-))
Podejrzewasz o jaka giełde chodzi?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: CRXEE8 » piątek, 5 stycznia 2018, 08:41

makur pisze: paprykarz18 pisze:
Przejdź do cytowanego posta Moja propozycja na mid/long term:

Aeron (ARN)
Bezpieczeństwo ruchu lotniczego wspierana przez blockchain.

Bardzo ciekawy, solidny projekt. Wszystko uporządkowane, czytelne, wiarygodnie wyglądający zespół.
Nie mają ambicji przekonywania do siebie wielkich linii lotniczych, bo mają one swoje systemy. Nie spodziewajcie się za tydzień super newsa, że Emirates będą korzystać z ich produktu (i ceny 150$ za ARN). Jest za wcześnie na wprowadzanie technologii blockchain do lotnictwa mainstreamowego.
Jednak podpisali oni ostatnio umowę z agencją rządu w Bahrajnie. Mają ambitny plan i precyzyjnie sformułowane cele.
Próbują wypełnić białe plamy i wpisać się w pewną lukę. Celują w loty szkoleniowe, prywatne i dostarczać produkt dla obszarów niepokrytych kontrolą ruchu lotniczego (Afryka).
Mnie to przekonuje, choć traktuję projekt jako inwestycje long term.

Niemniej jednak, x100 możliwe nawet w tym roku, bo market cap to dopiero 12 mln $.
Już są na Binance, więc łatwo przyjdzie pompowanie kursu, np. do 50$ za sztukę
Jeżeli nie macie jeszcze tam konta, możecie skorzystać z mojego ref: https://www.binance.com/?ref=15699856

Przy realizacji zysków pamiętajcie z owoców czyjej pracy korzystaliście:
ETH 0xD381da7bdB3eDF878518128E27FAffF8561Eefd9

Wysokich kursów.

Właśnie poszła pompa $5.07 USD (343.17%) w pare godzin
edit: już
$6.29 USD (454.52%)

była pompa teraz spadki (3,87$) uważacie, że warto obecnie wejść?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Rumcajs » piątek, 5 stycznia 2018, 08:44

@CRXEE8,

Nie wiem, ja tego nie kupiłem , nie przekonują mnie tokeny "lotnicze" na blockchainie. Przerost formy nad trescia jak dla mnie. Ofc to nie znaczy że faktycznie może cena wzrosnąć itp ale ja tam wole kupic cos innego.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » piątek, 5 stycznia 2018, 08:49

Areon to świetny projekt. Nie sprzedałem. Liczę na cenę rzędu 50$.
Projekt oryginalny, nośny, są na Biannce i mają istotne umowy.

Sprawdziły się moje prognozy dotyczące pompy na Daxx. Już sprzedałem, gdyby ktoś pytał.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Rumcajs » piątek, 5 stycznia 2018, 08:57

@paprykarz18,

Daxx.
Szybkie to było, ja nawet nie zdążyłem kupić :)
Ale nie za wcześnie sprzedałeś ? na cenie okolice 70 s to troche mało jak były poważne akumulacje to będą wyżej pompować pewnie :P Chyba :P
500 mln coinów w obiegu to nie tak dużo jak patrzec na te inne które zaleciały aż do top a miały miliardy.

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: eluminatif » piątek, 5 stycznia 2018, 10:01

Rumcajs pisze: @paprykarz18,

Daxx.
Szybkie to było, ja nawet nie zdążyłem kupić :)
Ale nie za wcześnie sprzedałeś ? na cenie okolice 70 s to troche mało jak były poważne akumulacje to będą wyżej pompować pewnie :P Chyba :P
500 mln coinów w obiegu to nie tak dużo jak patrzec na te inne które zaleciały aż do top a miały miliardy.
wolumen cigle rosnie z tego co patrzylem wczoraj i dzisiaj

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 33
Rejestracja: 3 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Pukiel » piątek, 5 stycznia 2018, 10:07

Rumcajs pisze: @paprykarz18,

Daxx.
Szybkie to było, ja nawet nie zdążyłem kupić :)
Ale nie za wcześnie sprzedałeś ? na cenie okolice 70 s to troche mało jak były poważne akumulacje to będą wyżej pompować pewnie :P Chyba :P
500 mln coinów w obiegu to nie tak dużo jak patrzec na te inne które zaleciały aż do top a miały miliardy.
no właśnie ja chyba jeszcze chwile też poczekam.

@Aeron
mi po 0,93$ udało się zakupić i chyba ten rok poczekam jak pisał paprykarz, w te 100x nie do końca wierze ale 50x jest możliwe.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: mediabooker » piątek, 5 stycznia 2018, 12:14

@Jeff

Szkoda, że nie podzieliłeś się tymi wnioskami na początku grudnia, tak ja to uczynił @paprykarz18. Nieładnie.

Dodano po 30 minutach 51 sekundach:
Viuly (VIU)

1)Wrzucam na szybko, ponieważ token podrożał dziś w nocy o 50% z 0.16usd na 0.24 usd. Kapitalizacja skoczyła z 18 mln do 24 mln. Cena podrożała trzykrotnie od końca grudnia:

https://coinmarketcap.com/currencies/viuly/#charts


2.Kolejna platforma z nagraniami video typu youtube. Działająca beta:


https://viuly.io



3)Whitepaper i roadmap:



https://viuly.com/Viuly_Whitepaper.pdf

4. Ma być ogłoszona nowa giełda w styczniu:


http://www.coincalendar.info/to-be-announced/



Projekt mnie nie przekonuje oczywiście. Najlepszy moment na wejście był dziś w nocy przy cenie 0.16 usd. Bezpośrednia decyzja o zakupie była spowodowana tweetem o ogłoszeniu nowej giełdy. Spodziewam się wzrostu x 5 - x10.
Piszę w pośpiechu, bo może ktoś skorzysta. Sam nie mam monety, bo po rejestracji na egozytcznej giełdzie bit-z.com wtf? Nie działa mi hasło...:D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » piątek, 5 stycznia 2018, 12:25

Aeron - info na dziś
kto nie sprzedał na górce albo sprzedał i odkupił niżej może się cieszyć
Aeron wszedł na BitZ - jedną z największych i szybko rozwijających się chińskich giełd
Chiny go właśnie pompują, u nich kosztuje już 8$

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 219
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Badoomdangboi » piątek, 5 stycznia 2018, 12:58

paprykarz18 pisze: Aeron - info na dziś
kto nie sprzedał na górce albo sprzedał i odkupił niżej może się cieszyć
Aeron wszedł na BitZ - jedną z największych i szybko rozwijających się chińskich giełd
Chiny go właśnie pompują, u nich kosztuje już 8$
A ja radziłbym się nie podniecać i nie pakować teraz na ślepo - volume na BitZ jest póki co kiepski, wręcz żałosny i moim zdaniem ciężko mówić o pompowaniu jeżeli ma miejsce jedna (!) transakcja na pół godziny. Wygląda na to, że zainteresowanie na tej giełdzie tym coinem jest póki co niemal zerowe.

Fałszywy, albo co najmniej przedwczesny alarm.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości