Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: wind » wtorek, 28 listopada 2017, 09:06

Mateusz221993 pisze:
Desmond pisze:
Mateusz221993 pisze: witam Panowie ze wzgledu że jestem nowy mam pytanko chicałem założyc konto na bittrex gdybym je założył i dokonał depozytu w walucie dolar to np jak wy inwestujecie w SNC który jest w snc/eth to czy muszę najpierw zakupic eth ( np mam 500 $ eth kosztuje 2 tysiace kurs w tym momencie jest 4$ wiec kupuje 1 eth i z tych eth mogę kupić SNC ? ) OCZYWISCIE TO PRZYKŁAD dziekuje za odpowiedz
ETH/SNC => w takim razie za USD kupujesz ETH, następnie za ETH kupujesz SNC. Tak jak napisałeś :) Nic trudnego. Powodzenia
Dzieki kolego za odpowiedz a jaka gielde polecisz do tych altow ? Mozesz podzocic reflinka jak chcesz a ze to forum nie o tej tematyce wiec sorki z gory ale chcialem byc pewien i tylko potrzebowalbym gieldy na ktorej znajde te wszystkie alty a apropo kupna eth gdybym teraz kupil eth a za nie jakies inne alty a w tym momecie kupilbym eth za 2 tys a eth spadnie do1500 to automatycznie mniej zarabiam bo gdybym sprzedal te alty kupione za eth po kursie 2 tys a sprzedal je po kursie 1.5k to juz jestem na minusie czyli najlepiej kupowac gdy eth jest tansze a nie np na gorce
Hipotecznie tak, ale nie, jeśli kurs danego Alta spada wprost proporcjonalnie do waluty za jaką kupiłeś, ale zwykle tak pięknie nie ma.
Więc lepiej kupować w dole a sprzedawać na górze.

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: snajp » wtorek, 28 listopada 2017, 09:18

Mateusz221993 pisze:
Desmond pisze:
Mateusz221993 pisze: witam Panowie ze wzgledu że jestem nowy mam pytanko chicałem założyc konto na bittrex gdybym je założył i dokonał depozytu w walucie dolar to np jak wy inwestujecie w SNC który jest w snc/eth to czy muszę najpierw zakupic eth ( np mam 500 $ eth kosztuje 2 tysiace kurs w tym momencie jest 4$ wiec kupuje 1 eth i z tych eth mogę kupić SNC ? ) OCZYWISCIE TO PRZYKŁAD dziekuje za odpowiedz
ETH/SNC => w takim razie za USD kupujesz ETH, następnie za ETH kupujesz SNC. Tak jak napisałeś :) Nic trudnego. Powodzenia
Dzieki kolego za odpowiedz a jaka gielde polecisz do tych altow ? Mozesz podzocic reflinka jak chcesz a ze to forum nie o tej tematyce wiec sorki z gory ale chcialem byc pewien i tylko potrzebowalbym gieldy na ktorej znajde te wszystkie alty a apropo kupna eth gdybym teraz kupil eth a za nie jakies inne alty a w tym momecie kupilbym eth za 2 tys a eth spadnie do1500 to automatycznie mniej zarabiam bo gdybym sprzedal te alty kupione za eth po kursie 2 tys a sprzedal je po kursie 1.5k to juz jestem na minusie czyli najlepiej kupowac gdy eth jest tansze a nie np na gorce
Ja kupowałem tutaj https://hitbtc.com

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 10 października 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: dieanlager » wtorek, 28 listopada 2017, 14:59

@paprykarz18
Dzięki za cynk odnośnie SNC - dosyć mocno się zalokowałem.

Dodatkowo z mojej strony w portfelu m.in.:
Everex (EVX)
Privatix (PRIX) za chwilę będzie na nowej giełdzie coss.io
Anryze (RYZ)

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: lukasz37 » wtorek, 28 listopada 2017, 18:29

Zastanawia mnie gdzie się podziała ta grupa osób opiewających SNC i wróżących wzrosty do nieba ;) Przypomnę, odnotowano spadek z 0,000014 na 0,000008 BTC. Wygląda, że młodzież spekulacyjna wycofuje w popłochu kieszonkowe.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 69
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Moreabouthecrypto » wtorek, 28 listopada 2017, 18:52

Ethereum dark?Zaraz po whitepaper skok do 5.20 usd i ... Czy może być szansa na sukces jaki osiągnął btcd?Lub w jakiejś mierze przybliżony?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » wtorek, 28 listopada 2017, 19:03

lukasz37 pisze:Zastanawia mnie gdzie się podziała ta grupa osób opiewających SNC i wróżących wzrosty do nieba ;) Przypomnę, odnotowano spadek z 0,000014 na 0,000008 BTC. Wygląda, że młodzież spekulacyjna wycofuje w popłochu kieszonkowe.
Ta młodzież - starsza lub młodsza - nie śmieci, tylko udziela się w temacie dedykowanym SunContract - https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=45&t=24781
Wszystko idzie ku dobremu i daje nadzieje na dalsze wzrosty.
Właśnie dowiedzieliśmy się, że rebranding w grudniu.

Co do spadku ceny - taki rynek.
Nawet większe waluty mają tak, że jak dwa dni nie ma newsa z super informacjami, a coś innego drożeje, to ludzie wyskakują żeby wskoczyć gdzieś indziej.
Nawet taka IOTA nie może utrzymać ceny, skacze od newsa do newsa do góry, a gdy newsa nie ma, korekta.

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: -25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Mateusz221993 » czwartek, 30 listopada 2017, 01:36

Witam Panowie mam pytanko ponieważ 1 raz zakupiłem SNC i ogólnie poza lsk nigdy nic nie kupowałem a że lsk miałem na bitbay to nigdy ich na żadne portfel nie przelewałem i mam pytanko zakupiłem dziś SNC 500 sztuk za eth i 150 za usd chciałbym to przelać na jakiś portfel czy mógłby mnie ktoś pokierować jak to zrobić czy moge przelac snc kupione za eth i usd na jeden portfel i jezeli są jaki portfel polecacie ? byłbym wdzięczny za pomoc

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: dabalwwy » czwartek, 30 listopada 2017, 05:02

Możesz to trzymać na https://www.myetherwallet.com/ . Instrukcji szukaj w internetach . Ja tam własnie trzymam swoje tokeny ERC20 tylko ze autoryzuje sie przy użyciu Ledgera tobie wystarczy Keystore

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Crypt0 » czwartek, 30 listopada 2017, 14:32

Witam.
Długo obserwuje wiele wątków na forum ale dopiero teraz założyłem konto :)

@paprykarz18, świetny wątek utworzyłeś !

Poszperałem na temat altów, które wrzuciłeś.
Tak jak, zdecydowana większość zauważyła potencjał SNC tak widzę to i ja.

Została jednak pominięty jeden alcik , wg. mnie także z potencjałem, mianowicie VIBE.
Uderzają w technologię (według mnie) przyszłości czyli VR.
Na początku 2018 (pojawia się data 15 stycznia) planują udostępnić pierwszy koncert za pośrednictwem ich platformy
Jeżeli wypali, PRowcy zrobią swoje to powinien pojawić się ładny schodek w kursie.
Obecnie kurs waha się miedzy 4 a 5 centów.
Q4 2018 planują wypuścić pełną wersję ich plarfotmy AR/VR.
Ich wątek na bitcointalk jest ożywiony i widać, że chłopaki się nie opierdzielają.

Ktoś jeszcze zwrócił uwagę na VIBE i ma odnośnie jej jakieś przemyślenia/przeczucia?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sciborsson » czwartek, 30 listopada 2017, 14:49

@Crypt0, Witamy, tak się składa że jakbyś troszkę dokładniej przeglądnął wątek to @paprykarz18, wrzucał info odnośnie VIBE :) Nie da się ukryć że jest to ciekawy projekt- sam się zastanawiam czy nie wskoczyć, zwłaszcza że coraz więcej ludzi już ma telefony na których VR jest wykorzystywane. Wizja ludzi którzy siedzą u siebie na domówce z zestawami do VR i jednocześnie są na koncercie jest całkiem kusząca.

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Crypt0 » czwartek, 30 listopada 2017, 15:05

sciborsson pisze:@Crypt0, Witamy, tak się składa że jakbyś troszkę dokładniej przeglądnął wątek to @paprykarz18, wrzucał info odnośnie VIBE :) Nie da się ukryć że jest to ciekawy projekt- sam się zastanawiam czy nie wskoczyć, zwłaszcza że coraz więcej ludzi już ma telefony na których VR jest wykorzystywane. Wizja ludzi którzy siedzą u siebie na domówce z zestawami do VR i jednocześnie są na koncercie jest całkiem kusząca.
Mój reasearch na temat VIBE właśnie zapoczątkował post paprykarza.
Prawdopodobnie bym o tym alcie w ogóle nie słyszał a tym bardziej się nim nie zainteresował.
Myślę, że trafili z tematem. Tym bardziej, że w niedalekiej przyszłości możemy oglądać ich projekt już w praktyce, a to bardzo dużo.

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: TSD_WWA » czwartek, 30 listopada 2017, 15:10

@Crypt0, a VIBE na jakiej gieldzie mozna kupic?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sciborsson » czwartek, 30 listopada 2017, 15:14

@TSD_WWA,
1. EtherDelta VIBE/ETH
2. HitBTC VIBE/BTC

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: snajp » czwartek, 30 listopada 2017, 20:11

Mateusz221993 pisze: Witam Panowie mam pytanko ponieważ 1 raz zakupiłem SNC i ogólnie poza lsk nigdy nic nie kupowałem a że lsk miałem na bitbay to nigdy ich na żadne portfel nie przelewałem i mam pytanko zakupiłem dziś SNC 500 sztuk za eth i 150 za usd chciałbym to przelać na jakiś portfel czy mógłby mnie ktoś pokierować jak to zrobić czy moge przelac snc kupione za eth i usd na jeden portfel i jezeli są jaki portfel polecacie ? byłbym wdzięczny za pomoc
Tutaj masz film jak założyć portfel

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: -25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Mateusz221993 » piątek, 1 grudnia 2017, 01:09

Dzieki Dabalwwy i snajp za pomoc mam tylko pytanie czy jak kupilem w usd i eth to moge calosc puscic na ten portfel ( juz zalozony z pomoca filmiku od snajp ) ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Rumcajs » piątek, 1 grudnia 2017, 06:22

@Mateusz221993,

liczy się jakiego posiadasz coina/token a nie czym za to płaciłeś. Jak kupiłeś ten SNC to bez względu czym płąciłeś to masz token SNC więc jego przesyłasz tak jak Ci mówiono np. na myetherwallet bo to token erc20.

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: snajp » piątek, 1 grudnia 2017, 08:46

@Mateusz221993 tak jak Rumcajs pisze, możesz kilka razy robić przelew, portfel Ci zsumuje kwotę.

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: -25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Mateusz221993 » piątek, 1 grudnia 2017, 09:59

dzięki Panowie :)

Dodano po 34 minutach 28 sekundach:
pewnie męcze Panowie ale jeszcze jedno już przelane snc na portfel pytanie odnosnie jak zakupiłem snc na yobit a chce je przelac teraz na inną giełde w tym przypadku na hitbtc to czy mogę ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 21
Rejestracja: 25 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Invest » piątek, 1 grudnia 2017, 10:38

Mateuszu...
To tak jak z kontem w banku. Przecież możesz wysyłać pieniądze ze swojego konta, gdzie chcesz... Taki swoje tokeny możesz wysyłać na dowolny adres. Sprzedać na dowolnej giełdzie lub poza giełdą.
A tak na przyszłość to jeśli nie jesteś czegoś pewien, spróbuj przelać najpierw 1 token i zobacz czy wszystko działa, dopiero potem przelewaj większą ilość.
Powodzenia.

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: -25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Mateusz221993 » piątek, 1 grudnia 2017, 11:03

tak zrobiłem wszystko hula :) INVEST dzięki :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości