Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sciborsson » piątek, 15 grudnia 2017, 08:15

@paprykarz18, Ja mogę załatwić z kilkoma klubami ze striptizem w krakowie taką akcję, potrzebne zaplecze techniczne i zbieramy hajsy na ICO :twisted:

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: dabalwwy » piątek, 15 grudnia 2017, 08:30

Panowie macie jakieś fajne propozycje z cryptopia . Szukam czegoś o bardzo niskiej kapitalizacji . Mam tam ETN i XBY na razie trefiłem i nie narzekam ale by sie jeszcze coś przydało.

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 28 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: listek » piątek, 15 grudnia 2017, 19:19

Fastcoin (FST)
cena 0,013USD
max supply 165 888 000
market cap 2,05 mln $
https://www.fastcoin.ca/
najnowszy wywiad z przedstawicielem
giełda: cryptopia
Jest to projekt open source, istnieje od 2013 roku. Jeden z pierwszych forków bitcoina, według twórców jak sama nazwa wskazuje przedstawiany jest jako jeden z najszybszych (czas transakcji) coinów.

Bardzo prosta, chwytliwa nazwa, niska cena coina i transakcji, długa historia istnienia, zachwalana szybkość to cechy które mogą skłonić do zakupu kilku tysięcy sztuk motodą kup zapomnij. Zauważyłem wzmożoną aktywność developerów w ostatnich tygodniach ( mam na to teorię: prawdopodobnie przespali 4 lata i jak usłyszeli w tv o bitcoinie to sobie przypomnieli, że mają fastcoina i można próbować na nim zarobić ;p ). Przyznam, że nie sprawdzałem nawet czy wallet działa, wypowiedzi z tego co czytałem na ten temat podzielone. Rozmawiają z hitbtc .
Szału nie ma, roadmapy nie ma, z drugiej strony jakby roadmapa była to i cena byłaby zapewne 10x większa

Z tej samej epoki crypto jest Feathercoin, gdyby FST powtórzył jego historię byłoby całkiem spoko

Nie namawiam, nie polecam aczkolwiek chętnie przeczytam co o tym FST myślicie

Przyczajona pantera?
Obrazek

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 264
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: faktomix » piątek, 15 grudnia 2017, 21:50

Linx,
TNT,
Vibe

- 3 ściśnięte sprężyny.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: rapcior » piątek, 15 grudnia 2017, 22:25

HMQ prwie 300% i dalej idzie do gory szok

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sud » piątek, 15 grudnia 2017, 23:13

rapcior pisze: HMQ prwie 300% i dalej idzie do gory szok
Dawno nie sprawdzałem tego tokena, a to było moje pierwsze ICO w jakim brałem udział. Wygląda na pump&dump, bo apka już jakiś czas temu się pojawiła.

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Crypt0 » sobota, 16 grudnia 2017, 09:21

faktomix pisze:Linx,
TNT,
Vibe

- 3 ściśnięte sprężyny.
W vibe wszedłem , podobno maja do końca roku rozpocząć nadawanie koncertów na platformie z tego co pamietam. Przynajmniej jakieś pierwsze szlaki maja w tym kierunku przecierać

Notka z bitcointalk z 13 grudnia odnośnie VIBE:

"The performance capture commences on December 15th, but will be available to purchase on the oculus store by January 20th under the VIBEHub application. The cost of the performance will be $8.99 U.S.D payable to the equivalent amount in VIBE"

EDIT2:

Na oficjalnym kanale na discord'zie. Poszła dzisiaj informacja od członka zespołu, że zmierzają wraz z Monster wypuścić reklamę na Super Bowl (oglądalość 100mln, 3 sekundowa reklama potrafi "zwykłym" firmą przynieść znaczące wzrosty w sprzedaży) . W dalszej przyszłości (nie wiem kiedy) planują z Monster zrobić google do VR. W Q1 2018 ma/mają być nowe giełdy

EDIT3:
za tydzień ma być oficjalny kanał na telegramie. Dziwne, że dopiero teraz. Łatwiej będzie obserwować poczynania
Ostatnio zmieniony niedziela, 17 grudnia 2017, 00:03 przez Crypt0, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: JuliaRoza » sobota, 16 grudnia 2017, 09:38

Na początku witam wszystkich Forumowiczów :)

Na cryptopii znalazłam coś takiego ABC Alphabit , może mi ktoś wyjaśnić z jakiego powodu jest taki skok ?
https://coinmarketcap.com/currencies/al ... nd/#charts

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » sobota, 16 grudnia 2017, 12:44

Crypt0 pisze: Mógłbyś coś o tnt i Linx napisać ?
LINX - obiecali społeczności ukończyć wiele produktów do końca roku,
coś tam oddali, a cena się nie zmieniła
mają niby asa w rękawie - ma ich promować jakaś gwiazda muzyki dużego kalibru
mieli to podać przed świętami, a teraz chyba to przełożyli na nowy rok, bo forki bitcoina
wymyślają za bardzo, team anonimowy, czysta spekulacja, nie wiem, czy nie robią nas w bambuko

ja mam symboliczną ilość i czekam do stycznia

Dodano po 1 godzinie 2 minutach 17 sekundach:
JuliaRoza pisze:Na początku witam wszystkich Forumowiczów :)

Na cryptopii znalazłam coś takiego ABC Alphabit , może mi ktoś wyjaśnić z jakiego powodu jest taki skok ?
https://coinmarketcap.com/currencies/al ... nd/#charts
Nie dotykaj się tego. Ta waluta jest w tej chwili co najmniej 100 razy za droga. Policz sobie market cap. Ktoś pospekulował, typowe pump i zaraz będzie dump -90%.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: gandzialf » sobota, 16 grudnia 2017, 14:02

Ja osobiście nie inwestuję w żaden projekt gdzie team jest nieznany.
Spoiler:
@sciborsson, Paradise coin 8-)

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: rapcior » sobota, 16 grudnia 2017, 14:05

Vibe

dość spoko to wygląda, nikt nie myślał że im sie uda ;')

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 27 lipca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Markok » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 17:43

Warto przenieść 3 ETH z Bittrexa na EtherDelta i załadować się w te VIBE ? Zostawić je tam albo znowu przenieść na EtherWallet czy jak to tam się zwie.
Edit. Aha tam się nie przenosi tylko ciągnie właśnie z Walleta, ok.

Gaduła
Posty: 339
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 223
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: anty » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 19:19

Kupiłem jakiś czas temu za drobne, kilka z tych walut od paprykarza, i ładnie wszystko skoczyło
incnt (dzisiaj 50%) vibe snc
jedyny problem to wypłacić to np z tego hitbtc, z jednej strony szkoda wypłacać bo duże fee maja, a z drugiej niepewna ta giełda hmmm...
np snc chca 36
a vibe 145
no to jak by to za jaki rok jakos sensownie urosło, to szkoda oddawać :P

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 19:21

anty pisze:Kupiłem jakiś czas temu za drobne, kilka z tych walut od paprykarza, i ładnie wszystko skoczyło
incnt (dzisiaj 50%) vibe snc
jedyny problem to wypłacić to np z tego hitbtc, z jednej strony szkoda wypłacać bo duże fee maja, a z drugiej niepewna ta giełda hmmm...
np snc chca 36
no to jak by to za jaki rok jakos sensownie urosło, to szkoda oddawać :P
SNC niby negocjowało z HitBTC w sprawie obniżenia fee za transfer. Kiedy obniżą, nie wiem, chyba są ostatnio zarobieni i sobie nie radzą.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Karolak » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 19:36

Wynegocjowali obnizki, ale w tym samym czasie byly korki w sieci za sprawa kotkow, podniesli z 8 na 30- pare. Robilem wtedy przelewy po 8 snc fee. Podniesli fee, zeby zwiekszyc gas do transferow :p
Btw. Zakupiony w ATS, SNC, RPX, Vibe, wyciagnalem wszystko z hitbtc bo ostanio strasznie lubi zaskakiwac niesprawnoscia portfeli ( niemoznosc depozytow i wyplat na zmiane). Urlop od krypto, swieta, trzeba zresetowac mozg i licze na mile niespodzianki po nowym roku. HODL, wesolych panowie : ) /Autoban

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 30 maja 2016
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: KONAn » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 20:32

Karolak pisze: Wynegocjowali obnizki, ale w tym samym czasie byly korki w sieci za sprawa kotkow, podniesli z 8 na 30- pare. Robilem wtedy przelewy po 8 snc fee. Podniesli fee, zeby zwiekszyc gas do transferow :p
Btw. Zakupiony w ATS, SNC, RPX, Vibe, wyciagnalem wszystko z hitbtc bo ostanio strasznie lubi zaskakiwac niesprawnoscia portfeli ( niemoznosc depozytow i wyplat na zmiane). Urlop od krypto, swieta, trzeba zresetowac mozg i licze na mile niespodzianki po nowym roku. HODL, wesolych panowie : ) /Autoban

I dobrze zrobiles. Ja tez wycofalem z HitBTC wszystko na MEW ale nie zdazylem z XDN i jak dzisiaj podskoczylo o 130% to juz sie nie da z tym nic zrobic...ani z gieldy wybrac ani na trading wrzucic..to samo z ETH i z BCN....juz wiecej nic tam nie bede kupowal.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 21
Rejestracja: 25 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Invest » wtorek, 19 grudnia 2017, 09:06

Wygląda jakby ktoś skupował Authorship. Ruszyło od rana i jest już po 90... Może o czymś nie wiemy.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » wtorek, 19 grudnia 2017, 09:14

Invest pisze:Wygląda jakby ktoś skupował Authorship. Ruszyło od rana i jest już po 90... Może o czymś nie wiemy.
Wszyscy wiemy, 1 stycznia rusza platforma!

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 27 lipca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Markok » wtorek, 19 grudnia 2017, 10:28

Hitbtc dalej nie funguje, na Etherdelta wiele poniżej wymienionych coinów nie kupię w dobrej nie zawyżonej cenie.
Tak jak niszę rynkową dla VIBE jeszcze mogę dostrzec, tak obrót energią z SNC wydaje mi się mniej przekonujący, w ATS się nie zagłębiałem, ale prędzej w niego bym zainwestował niż 500kWh za 1.236569256 SNC i to już w styczniu kiedy inne tego typu coiny dają sobie rok dwa.. Poradzicie coś ? Wszystko w VIBE ? Wszystko podzielić na te trzy ?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 lutego 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: wielkig » wtorek, 19 grudnia 2017, 11:06

Markok pisze:Hitbtc dalej nie funguje, na Etherdelta wiele poniżej wymienionych coinów nie kupię w dobrej nie zawyżonej cenie.
Tak jak niszę rynkową dla VIBE jeszcze mogę dostrzec, tak obrót energią z SNC wydaje mi się mniej przekonujący, w ATS się nie zagłębiałem, ale prędzej w niego bym zainwestował niż 500kWh za 1.236569256 SNC i to już w styczniu kiedy inne tego typu coiny dają sobie rok dwa.. Poradzicie coś ? Wszystko w VIBE ? Wszystko podzielić na te trzy ?
Co jest nie tak z HitBTC?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości