Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sud » piątek, 5 stycznia 2018, 13:39

Avenged90x pisze: Ile tak +- idzie ETH z Bitbay na Etherdelta ? Jak to wygląda u Was?
Nie da się wysłać ETH na Etherdelta, to zdecentralizowana giełda i nie trzymasz tam tokenów. Podpinasz się tam przez MetaMask swoim własnym adresem ethereum.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Jeff » piątek, 5 stycznia 2018, 14:35

@Jeff

Szkoda, że nie podzieliłeś się tymi wnioskami na początku grudnia, tak ja to uczynił @paprykarz18. Nieładnie.


No przecież kolega znalazł monetę a ja ją kupiłem. Ty też mogles...

Co miałem to samo napisać pod jego postem?

Nie wiem o co ci chodzi..... kto posłuchał to teraz ma x20 pewnie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sciborsson » piątek, 5 stycznia 2018, 14:36

Jest ktoś z was wstanie coś powiedzieć na temat waluty ATMChain?
Obserwując patern jaki jest teraz to widzę na pierwszy rzut oka że ma potencjał do spekulacyjnego wystrzału.
Nie zagłębiałem się w temat szeroko patrzę tylko i wyłącznie pod kontem nastroju jaki panuje aktualnie na rynku krypto.
Widziałem tylko że team się udziela i że wykres ma potencjał. :)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: mediabooker » piątek, 5 stycznia 2018, 14:53

@Jeff
Spoiler:
@Paprykarz18 pisał o AERON pod koniec grudnia chyba. Zrozumiałem, że Ty zakupiłeś monetę na po początku grudnia. Wtedy mogłeś się podzielić, o to mi chodziło. Chyba, że publikacja @paprykarza18 była również na poczatku grudnia.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: mxxm977 » piątek, 5 stycznia 2018, 14:55

Cieszę się, że mam już 30 reputacji. Mogę w końcu minusować posty <3

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 1&start=40
Zapraszam

Droga administracjo/ moderacjo, a przede wszystkim @maxi82, (prawdopodobnie mój imienniku)- osobo, której mieliśmy zgłaszać tutejsze posty.
Czy jest możliwość zrobienia z tego tematu kompendium wiedzy i zablokowania możliwości pisania tutaj postów przez osoby z powiedzmy reputacją mniejszą niż 0? Albo od jakiejś rangi?
Jednocześnie uważam, że wiele osób powinno mieć podwyższoną rangę za wkład w forum, między innymi @Rumcajs, @paprykarz18, <--- w szczególności, @sud, .

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: pepekrk » piątek, 5 stycznia 2018, 15:30

mediabooker pisze: @Jeff
Spoiler:
@Paprykarz18 pisał o AERON pod koniec grudnia chyba. Zrozumiałem, że Ty zakupiłeś monetę na po początku grudnia. Wtedy mogłeś się podzielić, o to mi chodziło. Chyba, że publikacja @paprykarza18 była również na poczatku grudnia.
prawdopodobnie chodzi mu o ten post
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 29#p400929
też po nim wchodziłem...po 0,41$

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 34
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sprytnyJack » piątek, 5 stycznia 2018, 15:42

Ja myślę ,że za wzrostem Aerona stoi również Tweet Johna

https://twitter.com/officialmcafee

Który promuje ico opartę na bezpieczeństwu ,lotnictwie i mówi ,że to przyszłość.

iii
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: iii » piątek, 5 stycznia 2018, 16:17

paprykarz18 pisze: Nawet Linx coś zaczyna pokazywać. Jeszcze będzie ciekawie
Poszła przecena na wspominanym Linxie wiec jest okazja do ewentualnych zakupów

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: EdekzKrainyKredek » piątek, 5 stycznia 2018, 18:17

Gratulacje dla Paprykarza za doskonały research. Mówię między innymi o DaxxCoin , którego sam zakupiłem.
Mam natomiast pytanie o CybCSec a dokładnie o airdrop ktory ma nastąpić w okolicach 9 stycznia. Czy to informacja oficjalnie potwierdzona ? Gdzie można przeczytać na ten temat?

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 11 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: marmod » piątek, 5 stycznia 2018, 18:47

Chciałem was zainteresować projektem Internxt (INXT). Jak zrozumiałem polega to na decentralizacji usługi "chmury". Obecnie dane są trzymane w 1 miejscu czyli siedzibie firmy jak Google, OneDrive, itp. Stwarza to 2 zagrożenia. Jedno iż nie jesteśmy "jedynymi" posiadaczami naszych informacji oraz że w przypadku ataku hakerskiego albo pada chmura albo nasze dane wpadają w niepowołane ręce.

Inxt ma zamiar zrzeszać ludzi którzy chcą użyczać swoją powierzchnie dyskową za drobne opłaty. Cały cyrk polega na tym że dane nasze będą dzielone np. na 1000 kawałków i szyfrowane. Co dostajemy w zamian? Pewność że nikt oprócz nas nie posiada tych danych bo posiada np. 1/1000. Oraz w przypadku ataku hakerskiego - wykradana jest 1/1000 cześć. A więc mamy skok anonimowości oraz zniechęcenie hakerskie do ataku na fragment danych.

Dzisiaj cena podskoczyła (rebranding i nowa strona) - ale zobaczcie jaki mały jest wolumen oraz ilość INXT. Tylko 629,000 sztuk!! Żadne miliony, miliardy. I wszystko już w rynku.

Market Cap - 20mln $ na chwilę pisania posta.

Polecam do zapoznania się z nimi zanim dokonacie zakupu :)

Post umieszczam w 2 miejscach w tym forum - jedno tutaj a drugie w co inwesutjmy bo mieszczą się w granicach.

Szukałem po forum ale nie znalazłem wątku o tej walucie. Jeśli jest to prośba o linka, przerzucę tam posta.

Początkujący
Posty: 168
Rejestracja: 9 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: wijtek » piątek, 5 stycznia 2018, 18:51

@EdekzKrainyKredek
Cześć, na telegramie zespół publikuje newsy ;). I nie zaśmiecaj proszę tego tematu. Pytania kierujemy do https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=45&t=25981 Bo mnóstwo trzeba tracić czasu na przewertowanie stert niepotrzebnych postów.

Początkujący
Posty: 175
Rejestracja: 28 czerwca 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Kristof707 » sobota, 6 stycznia 2018, 02:33

Witam
Znalazłem nawet ciekawą monete z wykresu bardzo ładna i wygląda jakby miała wystrzelić chociaż wolumen troche słaby. Słyszałem o niej już pół roku temu, na jakiejs giełdzie reklamowała swoją sprzedaż tokenów. Poza tym twórcy zajmują sie tworzeniem systemu płatności dla akcesoriów z gier to moze np wejśc na steam czy gdzieś kto wie..
Działa od końca listopada więc dość nowa
https://coinmarketcap.com/currencies/skincoin/#charts
Co o tym myślicie? W sam raz na pompke, na dłużej? czy moze nie warta uwagi?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: pk456 » sobota, 6 stycznia 2018, 06:45

CRXEE8 pisze: Panowie, zaczyna się sporo za granicą mówić o SmartMesh (SMT) obecnie około 0,13$ ja chyba wejde w ten biznes, ktoś też już ma taki pomysł? co myślicie?
Być może ten projekt się uda w wielkich skupiskach taki mesh telefonów może powstać, duże miasta lub duże imprezy (koncerty, mecze, festiwale).

Mój zapał do takich projektów studzi bateria w telefonie - jak myślisz będąc aktywnym węzłem takiej sieci, bateria w telefonie wytrzyma więcej niż 2 godziny na LTE?

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 30 maja 2016
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: KONAn » sobota, 6 stycznia 2018, 12:19

Zainteresujcie sie BMC. Dlugo byl po 0.4$ zeby teraz w koncu ruszyc z niedawnych okolic 0.8$ do obecnych 1.45$. Sam Abramowicz w to inwestuje poprzez swoj fundusz inwestycyjny. Jako long term wydaje sie byc stabilnym coinem. Cena ICO to byla 1$ wiec mozna by powiedziec ze sobie dobrze radzi :)

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 28 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: listek » sobota, 6 stycznia 2018, 12:54

@KONAn, fajnie wiedzieć że niecałe 2 tyg temu był ponad 3x tanszy a teraz jest na pompie :|

Tą informacją sprowadziłeś moje zainteresowanie do 0. Uważam, że inwestowanie w shitcoiny które wykręciły w ciągu 14 dni 200-400% jest bardzo ryzykowne.

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 30 maja 2016
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: KONAn » sobota, 6 stycznia 2018, 14:49

@listek, Na poczatku pazdziernika zaraz po ICO wszedl na gielde i trzymal cene 0.8$. Potem na fali wzrostow BTC (oraz z powodu buyback-a tokenow po 0.8$) stracil na wartosci i spadl do 0.4$. Teraz zaczal rosnac co ciezko nazwac pompa bo dopiero 200% w dwa ygodnie co w przypadku innych alt/shit coinow jest wartoscia smeiszna bo one maja takei wzrosty w ciagu jednego/dwoch dni. Poczytaj o projekcie i wtedy wyraz swoje zdanie.
Ktos tu na forum tez stracil swoje zainteresowanie VIBE bo obejrzal na YT jakis filmik a CEO stwierdzajac ze to nie wypali i sprzedal swoje coiny jak byly po 0.17$...teraz VIBE stoi po 0.45$...nie ma co podjemowac pochopnych decyzji bo BMC to nie jest projekt jakiejs apki ulatwiajacej zycie tylko celuje bardziej w to zeby przyciagnac grube ryby z duzym kapitalem.


Zeby nie robic totalnego OFF TOP=u to jeszcze jedne coin do rozwazenia: SportyFi (SPF). Podoba mi sie idea ktora za tym stoi. Bardziej widze to jako long term niz szybki zarobek w stylu pump and dump

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Rumcajs » sobota, 6 stycznia 2018, 14:58

@KONAn,

BMC jest podobne do Iconomi tylko ma mieć też fundusze z walutami fiat i mniejszego ryzyka tez, nie tylko z crypto, z tego co pamietam. Ale road mam do konca 2018 starty najwazniejszych plus czesc na 2019. A BMC ma mniejsza ilosc tokenow i 10 razy mniejszy market cap niż Iconomi. Miejsce na wzrosty jest jak najbardziej. Po wyjsciu Ico spadło bo nic nie miało a wiele ico wtedy spadało. Jesli bedzie szło z road mapa to pokoleji beda dodawane fundusze w tym roku. Jakbym mial wolne bity to bym kupił. Plus jest lepiej zrobione bo tokeny maja dawac tez jakies oplaty ludziom co sa w rozny sposob zwiazani z platforma jest kilka funkcji do pelnienia plus nawet zrobic maja ze za trzymanie tokenow tez bedzie ale to jakos maja skomplikowac zeby nie podpadalo pod dywidende w USA.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sud » sobota, 6 stycznia 2018, 17:53

listek pisze: @KONAn, fajnie wiedzieć że niecałe 2 tyg temu był ponad 3x tanszy a teraz jest na pompie :|

Tą informacją sprowadziłeś moje zainteresowanie do 0. Uważam, że inwestowanie w shitcoiny które wykręciły w ciągu 14 dni 200-400% jest bardzo ryzykowne.
Pisałem o BMC 1 stycznia - https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 00#p422889 - był po $0,75. Wg. mnie to projekt z potencjałem na $10 i więcej, biorąc pod uwagę niską ilość tokenów w obiegu i to, że praktycznie jeszcze platforma nie wystartowała.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 13 listopada 2017
Reputacja: 109
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: interceptor » sobota, 6 stycznia 2018, 20:19

Witam
Próbowałem szukać wyszukiwarką i nie znalazłem a nie obiło mi się o oczy więc podaje mój typ:
DROXNE - waluta gamingowa,
Circulating Supply
64,765,979 DRXNE
Total Supply
85,333,200 DRXNE
Market Cap
$1 065 025 USD
63 BTC
Volume (24h)
$31 414 USD
1.85 BTC
Powoli rośnie od kilku dni obecna cena to ok 120sat, na razie na Cryptopii ale mają w planach inne giełdy, Na forum Bitcointalk dev, społeczność i trolle piszą posty więc żyją
Drugi mój typ to podawany już wcześniej na forum XGOX
XGOX
Market Cap
$7 493 738 USD
445 BTC
Volume (24h)
$156 087 USD
9.26 BTC
Circulating Supply
987,249,653 XGOX
Total Supply
1,240,664,998 XGOX
cena jak na obecną chwilę 45 satoshi ale jeśli będzie hype i kolejne giełdy to możliwe dalsze wzrosty.
Obserwuję krypto od ponad roku ale jeśli chodzi o aktywny trading to jestem świeżakiem więc proszę nie uznawać tego jako pewniaka i tu da mun, niech bardziej doświadczeni zrobią research po swojemu i się wypowiedzą :D

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: suszini » sobota, 6 stycznia 2018, 20:38

pk456 pisze:
CRXEE8 pisze: Panowie, zaczyna się sporo za granicą mówić o SmartMesh (SMT) obecnie około 0,13$ ja chyba wejde w ten biznes, ktoś też już ma taki pomysł? co myślicie?
Być może ten projekt się uda w wielkich skupiskach taki mesh telefonów może powstać, duże miasta lub duże imprezy (koncerty, mecze, festiwale).

Mój zapał do takich projektów studzi bateria w telefonie - jak myślisz będąc aktywnym węzłem takiej sieci, bateria w telefonie wytrzyma więcej niż 2 godziny na LTE?
Niby fajnie, pionierski projekt, ale jakoś nie widzę tego w praktyce. Tam gdzie wielkie skupiska ludzi, tam jest też internet, tak więc kto będzie się bawił w jakieś alternatywne sieci, skoro wszystko działa. Tam, gdzie internetu 3g chociaż nie ma to raczej kraje Afryki, część Azji... tam ten projekt może mieć sens . Choć po co używać mesha skoro mamy zwykłą sieć komórkową i sms/tel? Do tego problem skalowania - przy dużej ilości osób podłączonych do jednego node'a będącego uplinkiem jego utylizacja będzie wynosić 100% i problemy ze stabilnością połączenia gotowe.
No i taka kwestia, że żeby z tego skorzystać to trzeba mieć smartfona i to nie z androidem 2.2 :) A w Afryce nie ma takiego pokrycia smartfonami jak u nas :)
I jeśli dobrze zrozumiałem, to można łatwo dodrukowywać tokeny, skoro każdy node podłączony do internetu "kopie" tokeny?
Chociaż w trakcie rozwoju projektu, o ile będzie szedł zgodnie z roadmapem (póki co tak jest) może być nieźle pompowany na fali obecnego hurraoptymizmu.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości