Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: NaxMuscle » sobota, 6 stycznia 2018, 22:05

Dobry wieczór wszystkim,

Co myślicie o ATS, wychodzić już? Sporo spadł od bariery 0,08 mimo że premiera apki w poniedziałek.

Tak mi się wydaje że jedyna szansa na wzrost to wejście na nowe giełdy które niby może okazać się prawdą, zastanawiam się nad shortem z x3 zyskiem czy zatrzymać na long.
Ostatnio zmieniony sobota, 6 stycznia 2018, 22:10 przez NaxMuscle, łącznie zmieniany 1 raz.

Dyskutant
Posty: 199
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: makur » sobota, 6 stycznia 2018, 22:34

sud pisze:
OlafCrypto pisze: Ja jakoś przez przypadek kupiłem trochę BLOCKv (VEE) https://blockv.io/ bo mi się strona podobała i wykres bez pionowych wzrostów:)
Potem dopiero zacząłem czytać co to jest - zainstalowałem apkę i ktoś mi może wytłumaczy o co chodzi z tym skanowaniem boxów- co się skanuje co to za boxy bo nie ogarniam.
BOXy to wirtualne obiekty, które można tworzyć w dowolnych miejscach i pojawiają się na mapie w apce. Jak jestem w takim miejscu to skanujesz BOXa i dostajesz vAtoma - pewnie można zaimplementować w tym różne nagrody/rzeczy (nie czytałem whitepapera). Ciekawy ten projekt, czytałem o nim wcześniej jak z kimś partnerstwo robili (chyba z GiftZ).
BLOCKV idzie jak burza, marketcap z 35 milionów w wigilie wzrósł prawie x10 i wskoczył dziś do top100 coinmarketcapu :D

ALQO

https://coinmarketcap.com/currencies/alqo/
Też spora szansa na duże wzrosty, polecam poczytać ich wątek na bitcointalk

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: krypcik » niedziela, 7 stycznia 2018, 10:55

Cześć
Co sądzicie o Dentcoin (DENT), są na 4 giełdach. Jest aż 100 miliardów monet. Dzienny obrót to 38mln$. To ma być coin do handlu w telefonach. Przesył danych. Nie wiem do końca o co chodzi. Cena na 7 stycznia godzina 11:00 $0,073890 Często piszą w mediach społecznościowych. Jest road map.

Jestem nowy, z góry przepraszam, jeśli używam złej terminologii.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Rumcajs » niedziela, 7 stycznia 2018, 11:25

@NaxMuscle,

Jeśli aplikacja wyjdzie i będzie dobra to na pewno jest sens czekać na lepszą chociaż 1 giełdę, wtedy dopiero będzie wzrost ceny.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: pablo12 » niedziela, 7 stycznia 2018, 14:15

Pojawiła się informacja na twiterze ats że jutro godzina 13 rusza platforma. Miejmy nadzieje że nie wydmuszka :)

iii
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: iii » niedziela, 7 stycznia 2018, 14:59

W wolnej chwili zerknijcie sobie na FidentiaX (FDX) - handel ubezpieczeniami, rynek bardzo blisko finansowego, ogromnych rozmiarów, słabo jeszcze spenetrowany przez crypto, token niedawno dodany do coinmarketcap, na ten moment dostępny głównie na EtherDelta, planują kolejne giełdy, według roadmapy w lutym "Launch of fidentiaX Membership Marketplace", pociag dopiero zaczyna ruszać, wydaje się, że na mid-term jest spory potencjał do wzrostów, wsiadłem, zobaczymy co z tego wyjdzie

Total Supply: 130,000,000 FDX
Circulating Supply - ?
Aktualna cena: $0.652585

Główna strona: https://www.fidentiax.com/
Coinmarketcap: https://coinmarketcap.com/currencies/fidentiax/
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2277092.0
Twitter: https://twitter.com/fidentiax?lang=en

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: FuraTeściowej » niedziela, 7 stycznia 2018, 18:25

ATS powoli się zaczyna rozpędzać . Zdążyłem kupić po 410 sato , kilka chwil później było już nawet po 530 sato.

Obrazek

Jeżeli beta jutro wypali, to według roadmap'u oficjalny produkt będzie dostępny w czerwcu. Na Twitterze ATS jest wzmianka o kolejnej giełdzie i zapewne wejście na nią uzależnione jest od jutrzejszego efektu . Tak więc czekamy, obserwujemy i trzymamy kciuki ;)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6397
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: maxi82 » niedziela, 7 stycznia 2018, 21:58

Ogłoszenie parafialne ;) uprasza się o trzymanie jakiegokolwiek poziomu. 7dniowe bany będą rozdawane za ot bez ostrzeżenia. :twisted: :twisted:
Na dysputy macie powiązany wątek (proszę się choć trochę wysilić go odnaleźć) podpowiedź - nazwa tematu: "Dyskusja i pytania do tematu "Waluty o niskiej kapitalizacji"
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: mediabooker » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 01:52

CCT - Crystal Clear

Aplikacja mobilna portalu aukcyjnego typu allegro.

Marketcap :3mln

Total Supply : 6,924,060 CCT

Circulating Supply: 4,523,099 CCT

Giełdy: hitbtc, yobit, etherdelta

Roadmap / whitepaper : http://crystal-clear.io/Whitepaper_english.pdf

Strona projektu: http://crystal-clear.io

Cena ICO : 0.01 ETH za token!!!

Wątek na bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2046788.0

Twitter: https://twitter.com/CCS_Crystal

Plusy:

- jest już beta portalu do ściągnięcia z app store lub google play
- niska kapitalizacja jak na produkt który działa.
- team aktywnie pracuje, twitter jest żywy
- w maju uruchomiona zostanie pełna wersja apki,
- w czerwcu ruszają z kampania marketingową
- niski cap może wynikać z zerowego marketingu, podobnie jak w przypadku ATS/SNC
- cena wciąż poniżej ceny ico

Minusy:

- zerowy marketing
- duże skoki ceny w ostatnich dwóch tygodniach : od 0.3 usd do 2.6 usd - ryzyko, że mam do czynienia z pump#dump, możliwe, że wyprzedają Ci, którzy kupili ją po wyższej cenie podczas ICO.
- krótki roadmap
- pomysł nie należy do najoryginalnieszych ;))))


Wszedłem symbolicznie i rozstawiłem bidy na róznych poziomach, co sugeruje również ewentualnym nabywcom. Projekt ma potencjał wzrostów:
- minimum x 10 do wartości marketcap 30mln usd
- maksimum x 30 lub więcej do wartości marketcap 90mlnusd lub więcej.

Oczywiście najlepszym poziomem na wejście była cena 0.13-0.3 usd. Niech każdy sam oceni, czy warto. Trudno mi ocenić, czy należy wchodzić teraz, czy może czekać do marca. W razie dużych zwrotów nie zapomnijcie o napiwku:)

Wygadany
Posty: 524
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 367
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: ognos » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 14:22

Skoro uruchomili prawidlowo i planowo bete ATS to czemu kurs nurkuje 50%? Rynek oczekiwał czegoś innego? Wodotrysków? :)

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: TSD_WWA » poniedziałek, 8 stycznia 2018, 14:27

@ognos, realizacja zyskow a poterm kolejna zabawa , grube ryby odkupia od plotek i czekanie na wejscie na wielka gielde. Na tym to polega. Na przyszlosc, po takie informacje zapraszam do tego tematu https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=429016#p429016 . Tutaj zamieszczemy posty jak z pierwszej strony tematu. Pozdrawiam

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

Postautor: paprykarz18 » wtorek, 9 stycznia 2018, 14:52

Informacja tych, którzy uczestniczyli w airdropie / snapshotcie XCS / AMRM

Informacje o nowej walucie AMRM Network

Strona WWW będzie tu: https://armr.network/
Artykuł na Medium:
Twitter: https://twitter.com/ARMR_Network
Telegram: https://t.co/ZYJyASuMjW

Pozostaje trzymać backup portfela i czekać co najmniej do marca.
Za każde 5 XCS dostaniemy prawdopodobnie 1 AMRM.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 13 listopada 2017
Reputacja: 109
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

Postautor: interceptor » wtorek, 9 stycznia 2018, 23:59

interceptor pisze: Witam
Próbowałem szukać wyszukiwarką i nie znalazłem a nie obiło mi się o oczy więc podaje mój typ:
DROXNE - waluta gamingowa,
Circulating Supply
64,765,979 DRXNE
Total Supply
85,333,200 DRXNE
Market Cap
$1 065 025 USD
63 BTC
Volume (24h)
$31 414 USD
1.85 BTC
Powoli rośnie od kilku dni obecna cena to ok 120sat, na razie na Cryptopii ale mają w planach inne giełdy, Na forum Bitcointalk dev, społeczność i trolle piszą posty więc żyją
Drugi mój typ to podawany już wcześniej na forum XGOX
XGOX
Market Cap
$7 493 738 USD
445 BTC
Volume (24h)
$156 087 USD
9.26 BTC
Circulating Supply
987,249,653 XGOX
Total Supply
1,240,664,998 XGOX
cena jak na obecną chwilę 45 satoshi ale jeśli będzie hype i kolejne giełdy to możliwe dalsze wzrosty.
Obserwuję krypto od ponad roku ale jeśli chodzi o aktywny trading to jestem świeżakiem więc proszę nie uznawać tego jako pewniaka i tu da mun, niech bardziej doświadczeni zrobią research po swojemu i się wypowiedzą :D

DRXNE waha się w okolicach 500sat w tym dwa razy łapał po 900-1000sat. tendencja wzrostowa, team pracuje

XGOX tendencja wzrostowa na razie w okolicach 70-80sat. pomimo że nie ma niusów.

ESPERS (ESP) na telegramie na kilku grupach namawiają na to był po 8sat później 16sat teraz spadł do 12sat...

Przeczucie mi mówi że nastąpi spadek na BTC i spadnie do 13000USD a później strome odbicie ciekawe czy alty się wypompują też... jak myślicie?
Na moje poparcie przewidywania ulubienicy z TradingView:
http://tiny.pl/g4fzj
W takim przypadku nasze waluty o małej kapitalizacji mogą dostać trochę rzezi w odniesieniu do BTC ale do USD raczej powinny trzymać cenę.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

Postautor: Szyszkon » środa, 10 stycznia 2018, 00:27

Polecam zainwestować w najbliższym czasie w ATLANT. Dość sporo już poszedł odkąd paprykarz o nim napisał ale MCap 10 mln $ to wciąż nic, szczególnie, że projekt i team są całkiem sensowni.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

Postautor: Rumcajs » środa, 10 stycznia 2018, 00:39

@Szyszkon,

to ta platforma do wynajmowania i kupowania mieszkan i budynkow calych a potem ich tez wynajmowania lub sprzedazy ?
W marcu podobno mieli mieć jakąs bete aplikacji do tego, dobrze pamietam ? A ten ATS od ksiazek jakoś dupy nie urywał mimo ze wczoraj czy tam 2 dni temu jego platforma do sprzedazy ksiazek wyszla. Ja chyba wole jakies tehnologiczne projekty a nie takie zwyczajne :)
Ale zakupiłem kiedyś żeby nie było. Ale mało bo on był chyba drogi za sztuke a ja musze mieć dużo więc nie lubie drogich coinów bo ich mam mało wtedy :(

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

Postautor: NaxMuscle » środa, 10 stycznia 2018, 07:23

[quote="Rumcajs"] @Szyszkon,

Ats miał pick na 0,10 i chyba teraz już czeka nas spokojny zjazd, ewentualnie jeśli rzeczywiście wejdzie na nowe giełdy to być może wrócimy do tych 0,10.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

Postautor: Rumcajs » środa, 10 stycznia 2018, 09:48

Co do VIBE to możliwe że teraz jest faza akumulacji przez whalesów. Dla nich taki zacinający się i gubiący często wypłaty Hitbtc z volumenem na tym Vibe kilka-kilkanascie BTC to był nie warty uwagi. Co oni by tam skupili jak tam nie było dużych asków a i mało kto wieksze ilosci sprzedawał.
Teraz na tym dumpie mimo ze cena urosła sporo, faktycznie jednak i tak jest z 200% nadal od ceny z Hitbtc, to mogą skupować wielkie ilości i łapać na bidy wszystkie zrzuty, cena juz sie zatrzymała na okolicach 13 k s i nie chce spadać dalej. Czasami moze nawet pomagali temu spadać sami zrzucając w odpowiednich momentach. A jak zbiorą po pare milionów to już maja na co czekać w przyszłości na nowe giełdy i koncerty i wtedy zaczną pracować nad wzrostem ceny, ale teraz muszą skupić jeśli nie weszli w ICO tego.
Tak że to moze byc dopiero poczatek jeśl technologia będzie dobra.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

Postautor: sud » środa, 10 stycznia 2018, 10:07

Rumcajs pisze: Co do VIBE to możliwe że teraz jest faza akumulacji przez whalesów. Dla nich taki zacinający się i gubiący często wypłaty Hitbtc z volumenem na tym Vibe kilka-kilkanascie BTC to był nie warty uwagi. Co oni by tam skupili jak tam nie było dużych asków a i mało kto wieksze ilosci sprzedawał.
Teraz na tym dumpie mimo ze cena urosła sporo, faktycznie jednak i tak jest z 200% nadal od ceny z Hitbtc, to mogą skupować wielkie ilości i łapać na bidy wszystkie zrzuty, cena juz sie zatrzymała na okolicach 13 k s i nie chce spadać dalej. Czasami moze nawet pomagali temu spadać sami zrzucając w odpowiednich momentach. A jak zbiorą po pare milionów to już maja na co czekać w przyszłości na nowe giełdy i koncerty i wtedy zaczną pracować nad wzrostem ceny, ale teraz muszą skupić jeśli nie weszli w ICO tego.
Tak że to moze byc dopiero poczatek jeśl technologia będzie dobra.
No ja połowę puściłem na szybko, bo potrzebuję trochę ETH na nowe ICO. Wg. mnie cena trochę będzie skakać i da radę odkupić taniej, ale faktycznie to dopiero początek bo platforma nie ruszyła nawet, nie mają marketingu, koncertów itp.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

Postautor: fifiasty » środa, 10 stycznia 2018, 10:16

A są jakieś wieści co do reklamy na Super Bowl razem z Monster? No i pytanie czy wg was lepiej częściowo się wyprzedać przed tym wydarzeniem czy może będzie wystrzał po reklamie?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

Postautor: sud » środa, 10 stycznia 2018, 10:20

fifiasty pisze: A są jakieś wieści co do reklamy na Super Bowl razem z Monster? No i pytanie czy wg was lepiej częściowo się wyprzedać przed tym wydarzeniem czy może będzie wystrzał po reklamie?
Ja bym nie wiązał szczególnych nadziei z tą reklamą, bo kto z fanów futbolu nagle kupi bitcoiny, założy konto na giełdzie tylko po to żeby kupić jakiegoś altcoina? Bardziej liczę na pierwszą sprzedaż wirtualnych występów artystów i przekazy na żywo.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Viper_2008 i 15 gości