Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: TSD_WWA » piątek, 24 listopada 2017, 09:23

A ja wlasnie popelnilem fatalny blad....;/ wyslalem swoje tokeny ETH na hitbtc ale na portfel SNC....ale jestem zly. Napisalem do nich z prosba o prawidlowe zaksiegowanie ale jestem ciekaw czy mi to ograna, czy to w ogole wykonalne i jezeli tak to czy to jest proste do zrobienia. Ma moze ktos z Was doswiadczenie w tym temacie?

Dyskutant
Posty: 199
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: makur » piątek, 24 listopada 2017, 10:24

TSD_WWA pisze: A ja wlasnie popelnilem fatalny blad....;/ wyslalem swoje tokeny ETH na hitbtc ale na portfel SNC....ale jestem zly. Napisalem do nich z prosba o prawidlowe zaksiegowanie ale jestem ciekaw czy mi to ograna, czy to w ogole wykonalne i jezeli tak to czy to jest proste do zrobienia. Ma moze ktos z Was doswiadczenie w tym temacie?
Raczej odzyskasz ale ten ich support to porażka pewnie z tydzień zejdzie zanim sie z nimi dogadasz
https://support.hitbtc.com/hc/en-us/art ... t-deposits

Ja z kolei dokonałem depozytu jednego eth dwa dni temu w celu zakupu SNC
Przelałem go z "main account" na "trading account" i etherum wyparowało, więc piszę na support i dostaję odpowiedź:
Thank you for reporting to us!

Some issues are up to appear lately. Transfers from Main to Trading account and vice versa could lead to funds disappearing.

Your coins are safe with us. They are on your account, waiting for you. Our team is fully aware of the situation and necessary updates are being implemented right now.
I czekam drugi dzień. Czy oni są poważni, kurs SNC od tamtej pory skoczył o 25%

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: TSD_WWA » piątek, 24 listopada 2017, 11:10

@makur, ja dopiero dzisiaj sie zalogowalem na ta gielde i nawet nie wiedzialem ze aby kupic /sprzedac krypto to trzeba cos przenosic z konta takiego na inne. Skomplikowana ta gielda w takim razie

No i wlasnie czytalem na tej ich stronie ze niby to zmudna praca na dwa miesiace i ze beda chcieli 100$ haha jak ja tam nawet nie wrzucilem eth o takiej wartosci :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sciborsson » piątek, 24 listopada 2017, 11:15

@TSD_WWA, Hmm no niestety za błędy się płaci, a giełda nie jest jakoś bardzo skomplikowana. Wydaje mi się że po paru chwilach wszystko jest dosyć jasne. Natomiast rozumiem, że SNC wiele ludzi chcę kupić JUŻ! przez co logują się szybko na nową giełdę której nie widzieli wcześniej i omyłkowo w emocjach mogą zrobić przelew na zły adres. Dlatego zalecam przy przelewach zawsze zachować ostrożność i zrobić double-check adresów ;)

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: TSD_WWA » piątek, 24 listopada 2017, 11:29

@sciborsson, dokladnie taki blad popelnilem. kompletnym swiezakiem nie jestem ale w pospiechu po prostu popelnilem tak glupi blad....dobrze ze to nie byla jakas gruba kasa
sciborsson pisze: @TSD_WWA, Hmm no niestety za błędy się płaci, a giełda nie jest jakoś bardzo skomplikowana. Wydaje mi się że po paru chwilach wszystko jest dosyć jasne. Natomiast rozumiem, że SNC wiele ludzi chcę kupić JUŻ! przez co logują się szybko na nową giełdę której nie widzieli wcześniej i omyłkowo w emocjach mogą zrobić przelew na zły adres. Dlatego zalecam przy przelewach zawsze zachować ostrożność i zrobić double-check adresów ;)
I bylem na tyle debilem ze zrobilem double-check i mi sie zgadzalo :) tylko zgadzalo mi sie nie to co trzeba :P

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: wind » piątek, 24 listopada 2017, 12:32

makur pisze:
TSD_WWA pisze: A Czy oni są poważni, kurs SNC od tamtej pory skoczył o 25%
Ja czekam na korektę btc, może i snc opadnie to dołożę do tego co mam. Jeżeli w ogóle się to stanie

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » piątek, 24 listopada 2017, 12:39

wind pisze:
makur pisze:
TSD_WWA pisze: A Czy oni są poważni, kurs SNC od tamtej pory skoczył o 25%
Ja czekam na korektę btc, może i snc opadnie to dołożę do tego co mam. Jeżeli w ogóle się to stanie
SNC jest przed wszystkim wymieniane na ETH. Aktualnie ETH rośnie, a wzrost SNC podwaja zyski w stosunku do dolara.
BTC nie powinien wpływać na kurs SNC aż tak mocno, jak na waluty wymieniane głównie na BTC.
Ostatnio zmieniony piątek, 24 listopada 2017, 15:08 przez paprykarz18, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 342
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 136
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: OlafCrypto » piątek, 24 listopada 2017, 13:30

No okazuje się że pomyliłem się i wysłąłem faktycznie SNC na adres ETH na giełdzie a nie do portfela.
Mi też napisali że to dużo pracy i ok 2 miesiące będą to odzyskiwać i będzie to kosztować 100$:) a wartość tokenów to 100zł więc już o nich zapominam.

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: TSD_WWA » piątek, 24 listopada 2017, 13:34

@OlafCrypto, jestem ciekaw czy to naprawde praca na dwa miesiace i czy taka ciezka....hehe ale jezeli to prawda to 100$ za dwa miesiace pracy to jak praca niewolnicza. Smieszni sa

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: wind » piątek, 24 listopada 2017, 13:37

paprykarz18 pisze:
wind pisze:
makur pisze:
Ja czekam na korektę btc, może i snc opadnie to dołożę do tego co mam. Jeżeli w ogóle się to stanie
SNC jest przed wszystkim niewymienione na ETH. Aktualnie ETH rośnie, a wzrost SNC podwaja zyski w stosunku do dolara.
BTC nie powinien wpływać na kurs SNC aż tak mocno, jak na waluty wymieniane głównie na BTC.
O tym nie pomyślałem. No tak. Raczej eth korekty mieć nie będzie szybko, co najwyżej, do tego stanu co jest teraz

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: TSD_WWA » piątek, 24 listopada 2017, 14:02

Ok, sluchajcie, kupilem sobie SNC i teraz pytanie, aby znowu nic nie schrzanic. mam portfel na myetherwallet. Mam wyslac tokeny z adresu snc na swoj adres myetherwallet i tyle? i tam sobie beda wsrod tych wszystkich moich tokenow grzecznie czekac?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 34
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sprytnyJack » piątek, 24 listopada 2017, 14:03

TSD_WWA pisze: Ok, sluchajcie, kupilem sobie SNC i teraz pytanie, aby znowu nic nie schrzanic. mam portfel na myetherwallet. Mam wyslac tokeny z adresu snc na swoj adres myetherwallet i tyle? i tam sobie beda wsrod tych wszystkich moich tokenow grzecznie czekac?
Zgadza się :)

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: TSD_WWA » piątek, 24 listopada 2017, 14:34

Kurde chce jeszcze kupic SNC a pokazuje mi ze nie mam srodkow mimo ze mam. Ktos wie ocb?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sciborsson » piątek, 24 listopada 2017, 14:39

@TSD_WWA, może musisz je przelać na kontro transakcyjne ?

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: TSD_WWA » piątek, 24 listopada 2017, 14:50

@sciborsson, sa na koncie transakcyjnym i mimo to pokazuje mi brak srodkow gdy chce zlozyc zamowienia. jak narazie nie podoba mi sie ta gielda

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Jeff » piątek, 24 listopada 2017, 15:09

Ja dzis kupilem XVG. 63 sat to wedlug mnie dobra cena. Spadlo ostatnio przez hack kilku kont na gieldzie i zamierzam to wykorzystac. Waluta z 80 miejsca pod wzgledem cap z dosyc aktywna community.
Widze w miare szybkie wybicie.

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: TSD_WWA » piątek, 24 listopada 2017, 15:12

a teraz udalo mi sie zlozyc poprzez opcje limit ale ciagle trwa skladanie zamowienia, tak jakby sie laduje....czy ktos z Was wie o co chodzi?

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: lukasz37 » piątek, 24 listopada 2017, 16:07

Panowie czy wymienione tutaj waluty mozna trzymać na ledger nano ? Czy są jakies waluty, których nie da się na nim zabezpieczyć? Myślę, że nadszedł czas zakupu tego sprzętu, wszystko tak rośnie ;)

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 5 września 2015
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: wesley » piątek, 24 listopada 2017, 16:52

kilka SNC zakupiłem, lekkie zamieszanie co i jak zrobić z tymi tokenami ale jakoś poszło i są na trezorze, teraz czekanie aż skoczy do góry ;)

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Nozib » piątek, 24 listopada 2017, 17:48

SNC poleci jeszcze w dol w okolice 5-6 centow czo to juz raczej przebicie 10 i utrzymanie sie powyzej tej ceny?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości