Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » środa, 6 grudnia 2017, 11:06

Sayan pisze:@paprykarz18, wracając do wcześniejszych postów śledzisz dalej VIBE? Wszedłem jak było po ok 0.033 obecnie trzyma poziom w okolicach 0.045-0.05. Wypuścili nową stronę, coś tam robią, ale na razie rynek mocno nie reaguje.
Projekt fajnie się rozwija, ale nie znajduje to odzwierciedlenia w cenie.
Powoli dochodzę do wniosku, że najważniejsza jest obecność na dużej giełdzie. Bez tego nie ma mowy o pompowaniu kursu.
Co z tego, że VIBE jest bardzo ciekawym projektem, skoro mało kto ma szansę o nim usłyszeć i zainwestować.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Sayan » środa, 6 grudnia 2017, 11:30

@paprykarz18, no niestety tak to wygląda...poczekam do końca roku, może kurs jeszcze podskoczy, a później zrzucam wszystko, zostawiam max 3-4 alty na long i robię wakację od krypto :geek: :mrgreen:

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: pawelz2121 » piątek, 8 grudnia 2017, 22:39

Co myślicie o Aeron (ARN) ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Jeff » piątek, 8 grudnia 2017, 22:46

@pawelz2121,

wpisz w wyszukiwarce forum zanim napiszesz posta

znajdziesz wszystkie odpowiedzi

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 264
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: faktomix » sobota, 9 grudnia 2017, 19:02

Jak tam w temacie niskiej kapitalizacji - co teraz kupujemy?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Jeff » sobota, 9 grudnia 2017, 19:07

No wlasnie dobre pytanie.
Czy moze kolega @paprykarz18 ma jakies nowe znaleziska?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » sobota, 9 grudnia 2017, 19:13

paprykarz18 pisze: Proszę, dzielcie się wynikami swoich poszukiwań. Wskazujcie wady i zalety konkretnych walut. Napiszcie coś o samym projekcie. Nakreślcie, jakich wydarzeń w najbliższym czasie możemy się spodziewać.

To nie jest temat dla leniwych, którzy chcieliby, aby ktoś za nich opracował daną walutę. Pytania czy taki albo owaki coin jest wart zainwestowania nie są tutaj mile widziane.
Ja napisałem, w co zainwestowałem.
Pora na Wasze propozycje.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sciborsson » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 08:08

@paprykarz18, Ja tak obserwuje sobie ten Authorship (ATS) o którym coś wspominałeś wcześniej i widzę że tam głównie to boty póki co grają ale jednak teoretycznie cena podskoczyła o 100%. Nie ma żadnego newsa od 7 listopada, teoretycznie zgodnie z ich roadmap 1 stycznia ma być start platformy, ale milczą totalnie i zastanawiam się czy przypadkiem to nie jest opuszczony projekt. Masz może jakieś info na ich temat?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 12:12

sciborsson pisze:@paprykarz18, Ja tak obserwuje sobie ten Authorship (ATS) o którym coś wspominałeś wcześniej i widzę że tam głównie to boty póki co grają ale jednak teoretycznie cena podskoczyła o 100%. Nie ma żadnego newsa od 7 listopada, teoretycznie zgodnie z ich roadmap 1 stycznia ma być start platformy, ale milczą totalnie i zastanawiam się czy przypadkiem to nie jest opuszczony projekt. Masz może jakieś info na ich temat?
Bardzo specyficzny jest ten ATS. To jest firma. Chłopaki sobie siedzą w USA i tworzą platformę za kasę z ICO. Totalnie przy tym zlewają swoich inwestorów, ale z innej perspektywy, nie tańczą przy nich i nie zabawiają ich co tydzień.
Nie ma społeczności. Są tylko cierpliwi trzymający tokeny i czekający do końca roku.
Jest obietnica, jest routemap. Wszystko na razie idzie zgodnie z planem. Chyba nawet wyprzedzają grafik. Ostatnio pisali, że projekt w 100% realizowany i nie ma żadnego zagrożenia, platforma będzie 1 stycznia 2018. Ja deweloperom wierzę i trzymam.

Kwestia jest tylko taka - coin wcale nie reklamowany od czasu ICO, ludzi o nim zapomnieli. Wolumen bardzo niski. Czy pojawienie się platformy skłoni kogokolwiek do zainwestowania w tokeny? Oprócz platformy potrzebna reklama, wielki news i nowe giełdy.

Przy kompletnym braku talentu twórców do marketingu, może nie ruszyć. Jeżeli zainwestują w reklamę i profesjonalistów, będę wybierał kolor Lambo.

Plus w tym momencie jest taki - kupujesz po 50 sato (albo nawet 40 jak się uda) i trzymasz. Cena ATS w stosunku do BTC się nie zmienia - jakbyś trzymał bitcoina. Ale jeżeli ATS ruszy, startując z obecnej ceny, będzie takie mnożenie, że można być bogatym.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 13:17

@paprykarz18, @sciborsson,

Odnośnie ATS
Ale oni zamkneli temat na bitcointalk i jest tylko read only, do tego ostatnio i na twiterze i na facebooku ostatni ich news jest z tego samego dnia z 7 listopada że robią beta testy platformy podobno. I potem do dziś cisza.
Nie szukałem innych kontaktów jeśli jakiś z nimi w ogole jest poza mailowym, bo ich stronke www widziałem ale kazde ico ma strone www i to 2 gosci w sumie tam sie przedstawiło tylko, moze i mają firmę ale po zebraniu kasy od ponad miesiaca cisza nawet słowa nigdzie nic nie napisali.
Ja kupiłem troche tego jak miałem okazje bo botowi sie skonczyła kasa na wystawienie bida i wstawiłem swojego, ale teraz to w sumie bałbym sie kupować skoro oni nawet nie racza po zebraniu kasy sie odezwać czy w ogole coś robią skąd mam wiedzieć że to nie scam i nie uciekli już dawno a ich stronka wisi nadal.
@paprykarz18, oni maja jakis kanał komunikacji gdzie jest cos nowszego niz ten 7 listopada i moznaby myslec ze jednak działaja? a firme moga miec ale tokena moga porzucic skoro zebrali kase to po co on im juz :)
Anyway tam boty poustawiały wielkie bidy i aski na minimalnej cenie dozwolonej przez giełde , minimalny bid i o numer wiekszy minimalny ask więc jak ktos im to sprzedaje i kupuje to maja 100% zysku. Ale na to nie ma sensu swojego nakłądac tam jak ostatnio patrzyłem około 2 mln coinów na bidzie stoi zanim tyle skupia przy takich malych obrotach to kilka tygodni moze minać a pewnie co jakis czas dokladają kolejne bity zeby trzymac buy walla duzego. Ja raz kupilem jak tego bida nie było w ogole i udało mi sie kupic 1 mln tego czegos ale to nawet 1 centa nie było warte za sztuke tylko jakieś ułamki centa więc jak doge to kupilem, jak strace boto porzucą to trudno, nie musio cos byc scamem zeby nie zostało porzucone, jak maja firme prawdziwa w usa to by ich dopadli ale jak robia to co obiecali tylko tokenem sie nie interesuja to co im ktos zrobi, token nie ma zadnej mocy prawnej sluzy tylko do zebrania kasy w ICO. Boze ja to jakies wypracowania musze rypnąć zawsze, ale dawno nie pisałem bo grałem w KryptoKitty mam juz ze 20 kotow ale eth mi sie skonczyło na kupowanie i rozmnazanie nowych.
Edit: literówki.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 11 grudnia 2017, 13:38 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: gandzialf » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 13:32

Oceniając jak Solejukiowa z Rancza (po aparycji) nie wiem czy powierzył bym tym ziomkom (przynajmniej tym 2 kórzy się pokazli na stronie) swoje środki, nie przypominają deweloperów, tacy bardziej yolo.
Choć w tej branży może to i dobrze.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 13:40

Zgadzam się z Wami. Ryzyko duże, ale też dlatego cena taka niska.
Od 7 listopada nie napisali nic, poza komentarzami pod postami.
Bitcointalk zamknęli pewnie dlatego, że wyzywali ich od scamu z powodu afery z airdrop.

Boty nieźle zarabiają, bo jak się kupi po 50 i sprzeda po 60 sato, wychodzi 20% zysku.

Oni są powiązani z jakąś firmą wydawniczą czy tam księgarską.
Ja nie mam dużo, więc trzymam - najwyżej stracę.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Sayan » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 15:40

Jeżeli ruszą z samą platformą i nic poza tym nie zrobią, to wgl będzie dobrze jeżeli to skończy chociaż tak jak wygląda teraz SNC....

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Jeff » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 15:49

paprykarz18 pisze: Zgadzam się z Wami. Ryzyko duże, ale też dlatego cena taka niska.
Od 7 listopada nie napisali nic, poza komentarzami pod postami.
Bitcointalk zamknęli pewnie dlatego, że wyzywali ich od scamu z powodu afery z airdrop.

Boty nieźle zarabiają, bo jak się kupi po 50 i sprzeda po 60 sato, wychodzi 20% zysku.

Oni są powiązani z jakąś firmą wydawniczą czy tam księgarską.
Ja nie mam dużo, więc trzymam - najwyżej stracę.
Ja tez mysle ze warto sprobowac. Bardzo maly vol to ciezko taniej kupic. Ja juz dwa tygodnie w kolejce na buy czekam po 0.00001ETH w takim tempie to moze przed koncem roku kupie.... hehe zebym tylko zdazyl przed platforma...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Sayan » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 15:55

Teraz dopiero zobaczyłem co to za projekt.
Stronę i ideę mają fajną, ciekawe co z tego będzie

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 16:47

Na twitterze obserwuje ich tyle osób, co SunConctact - prawie 12 tys.
Ja pisałem na początku tego tematu, to jest najtańsza waluta jaką znalazłem, a która nie jest scamem i za którą stoi sensowny projekt i nieanonimowi deweloperzy.
Na wydawaniu książek pewnie się znają, ale na prowadzeniu ICO i kryptowaluty zupełnie nie. Pewnie tworzy to też za mało osób. Ja wolę żeby wszyscy siedzieli nad platformą, niż w tym czasie ktoś miałby pisać bez przerwy na twitterze, telegramie itp.

@Jeff, proponuję kupić za BTC, tam się chociaż coś dzieje

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 16:56

@Jeff,

dokładnie, na ATS jest buy wall na najnizsza mozliwa kwote w eth 0,00001000 eth na około 3,5 mln coinow i równocześnie pewnie po kupieniu wstawiany na aski za 2 x wiecej czyli po 0,00002000 eth i jest w tym momencie tam 1,5 mln coinow bo nie ma kwoty dostępnej do postawienia pomiedzy tymi progami. 100% zysku. Ale taki obrot mały że mozna miesiac czekać zanim sie doczeka ktoś na swoją kolejke schodzenia orderów po nałożeniu na czyjeś. Ja akurat kupilem kiedyś jak bidów było pusto bo ktoś zrzuciił a bot czy ktoś nie postawił więc wstawiłem swojego miliona do kupienia :) Ale nie mialem eth na tyle bo kupowalem inne rzeczy tez i kurcze nie dopilnowalem bo moglem ustawić wiecej by by mi ten wall stall do tej pory i byłby mój a tak to potem nałożyli na mnie i mój zszedł a ja nie miałem eth a jak mialbym to juz tam stalo 1,5mln na bid i czekalbym miesiac.
Takj za btc są mniejsze ścianki i łatwiej coś ustawić.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Sayan » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 18:48

Kupiłem tego kilkanaście tysięcy jedynie za jakieś drobne, które mi zostały.
Jeżeli urośnie to kiedyś do ceny 10-20 centów (chociaż) to będzie miło :mrgreen:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 18:52

Sayan pisze:Kupiłem tego kilkanaście tysięcy jedynie za jakieś drobne, które mi zostały.
Jeżeli urośnie to kiedyś do ceny 10-20 centów (chociaż) to będzie miło :mrgreen:
Z takiego samego założenia wyszedłem. Zamroziłem kilkaset zł. Lepiej w ATS niż na lokacie bankowej.
Jeżeli stracę kilkaset zł - trudno. Wliczone w ewentualne zyski na innych krypto.
Jeżeli kurs ruszy, za głupie kilka stów z ATS będzie można kupić auto z salonu :)
Kupując za mniej niż centa walutę o tak małej liczbie tokenów można liczyć na ładne mnożenie. Cena bliska 1$ jest realna za kilka miesięcy/rok.

W sumie takie inwestycje są najlepsze dla psychiki inwestora. Kapitał włożony taki mały (niektórzy wydają tyle na jednej imprezie), że o kurs się nie martwię. Wisi mi, czy spada, czy rośnie. Przypomnę sobie za kilka miesięcy i sprawdzę, czy jest coś do przodu, czy nie ma komu sprzedawać i zostanie na pamiątkę. Najważniejsze to nie zaprzątać sobie głowy.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 19 sierpnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: duczek » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 21:37

A jest portfel do ATS? Czy trzymacie na giełdzie?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości