Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 02:38

kotek34 pisze: Ja od siebie dorzuce taki twor jak FLIXXO - projekt dosc solidnie wyglada, cena pomalutku idzie w gore, wchodzilem po 0,07$ ale uwazam, ze dalej jest jeszcze dobry czas na wejscie i 1$ to nie bedzie nic nadzwyczajnego do osiagniecia w niedlugim czasie. Team projektu jest caly czas aktywny, w styczniu mozliwe ze pojawia sie nowe gieldy, badz konkretne informacje na ten temat. Sama platfroma ma w przyszlosci konkurowac z Youtubem co moze teraz wydawac sie zartem, ale nie takie rzeczy swiat widzial ;)
Co z cenzurą i prawami autorskimi ? You tube jest moze fajne do czasu co sie czegos szuka w sensie piosenki lub by chciało film obejrzeć a go nie ma bo kasują o prawa autorskie, nie mowiąc o treściach dla dorosłych. Pozostaje torent potem czy jakies gówniane radia/TV online.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 91
Rejestracja: 3 czerwca 2013
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: kotek34 » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 02:50

Rumcajs pisze:
kotek34 pisze: Ja od siebie dorzuce taki twor jak FLIXXO - projekt dosc solidnie wyglada, cena pomalutku idzie w gore, wchodzilem po 0,07$ ale uwazam, ze dalej jest jeszcze dobry czas na wejscie i 1$ to nie bedzie nic nadzwyczajnego do osiagniecia w niedlugim czasie. Team projektu jest caly czas aktywny, w styczniu mozliwe ze pojawia sie nowe gieldy, badz konkretne informacje na ten temat. Sama platfroma ma w przyszlosci konkurowac z Youtubem co moze teraz wydawac sie zartem, ale nie takie rzeczy swiat widzial ;)
Co z cenzurą i prawami autorskimi ? You tube jest moze fajne do czasu co sie czegos szuka w sensie piosenki lub by chciało film obejrzeć a go nie ma bo kasują o prawa autorskie, nie mowiąc o treściach dla dorosłych. Pozostaje torent potem czy jakies gówniane radia/TV online.
Otoz to, wlasnie przez polityke Youtuba ten projekt ma prawo wypalic, napisalem, ze ma konkurowac z Youtubem, a nie stac sie drugim Youtubem ;) Uwazam, ze warto zapoznac sie z tym co ta platforma ma oferowac i jakie sa zalozenia, czy to sie przyjmie - zobaczymy, na razie nastroje sa optymistyczne :)

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sud » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 09:19

Chyba nikt jeszcze nie wspominał w temacie o BMC, a właśnie zauważyłem, że zaktualizowali supply na coinmarketcap i obecny marketcap wynosi $16.7M. Pierwsze fundusze mają wystartować Q1 2018 i raczej nie będzie opóźnień. Niedługo powinni też przedstawić szczegóły tego jak zostać współpracownikiem żeby otrzymywać zyski z tych funduszy. Cena od połowy grudnia rośnie, ale cały czas poniżej ICO.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 1 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: freestyle » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 20:25

https://www.deepbrainchain.org/
Ciekawy projekt (sztuczna inteligencja) tani token aktualnie okolo 0,12$
Tworcy NEO wsparli go kwota 1mln$ wiec mysle ze jest duzy potencjal.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 21:47

Dla lubiących totalne egzotyki:
Senderon (SDRN)


jutro nowy portfel, pojutrze ogłoszą współpracę z kimś, w następnych dniach ogłoszą drugą współprace z kimś
a market cap poniżej 1 mln $ i mało tokenów

może się dziać, chociaż projekt nie robić jakiegoś szczególnie dobrego wrażenia i raczej niczym się nie wyróżnia
ja spróbowałem

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: marcinzkomina » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 21:53

freestyle pisze: https://www.deepbrainchain.org/
Ciekawy projekt (sztuczna inteligencja) tani token aktualnie okolo 0,12$
Tworcy NEO wsparli go kwota 1mln$ wiec mysle ze jest duzy potencjal.
freestyle pisze: https://www.deepbrainchain.org/

Ich strona wygląda odstaraszająco, cena jak na 10mld też nie jest promocyjna. Możesz przybliżyć ilość tokenów w obrocie na tę chwilę?

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Robredo » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 22:32

Witam, chciałem Wam przedstawić token ICO, który do mnie przemawia. Obecnie jest w fazie Presell, Jak widać idzie im to bardzo dobrze i szybko, sprawdziłem i zakupiłem już tokenki - leżą bezpiecznie na MEW i czekają. Nie ma ich jeszcze na żadnej giełdzie. ICO to większe ryzyko, lecz i szansa na dużo większe zyski (1000-2000x się trafiały już w historii, nie % a razy :) ).

Cena: Dzień dzisiejszy - 0.006$
Nazwa: Storiqa (STQ)
Opis: W skrócie oparty oczywiście na blockchain, sklep internetowy. Platforma, dzięki której będziemy kupowali przedmioty/dobra za pomocą kryptowalut (proste lecz mega chwytne na ten moment). Będą konkurowali z gigantami typu Amazon, ebay, allegro itd. Dlaczego więc postanowiłem zainteresować się projektem? Rzućcie okiem niżej, gdzie przedstawię w zaletach różnice z tymi tradycyjnymi stronkami.

Zalety:
-token oparty na ERC20 (portfel MEW)
-przejrzysty roadmap i whitepaper (biznesplan)
-płatność kryptowalutami w sklepie
-brak dodatkowych opłat (prowizji)
-brak fałszywych opini/recenzji - blokchain uniemożliwia kasowanie tych niepasujących
-szybki dostęp do platformy (wejście na rynek)
-ograniczona ilość tokenów
-intersująca, przykuwająca oko i przejrzysta strona (https://crowdsale.storiqa.com/)
-bonusy w przedsprzedaży tokenów - % zależne od kwoty i dnia w którym się kupi
-możwliwość zakupu tokena w różnorakich kryptowalutach
-innowacyjny projekt

Wady:
-konkurencja rynku z potentatami jak Amazon, ebay itd.
-ograniczone dzienne liczby sprzedaży tokenów w przedsprzedaży (kto pierwszy ten lepszy)

O projekcie powiadomili mnie znajomi z zagranicy, tzw ,,grube ryby". Reserach w 100% mój :).


Gdzie można kupić - oficjalna stronka - https://tokensale.storiqa.com/?ref=d9a2 ... ba1a5d5179 (tak wiem to reflink, nie zmuszam, tylko podaję - Wy na tym nic nie tracicie, a ja mogę dostać w formie bonusu dodatkowe tokenki dla siebie.)

Myslę, że warto zainteresować się projektem.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 27 lipca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Markok » poniedziałek, 1 stycznia 2018, 23:47

Nooo Paprykarz tego ATS-a nam ładnie zaserwowałeś, mam u Ciebie dług nie tylko w postaci wdzięczności ale też wór tokenów :) Ale poczekamy z dobrowolnymi haraczami na dolara :P
Pytanko co do ATS-a mam, wciągnąłem się w wir pompki i dokupiłem za 1ETH po 290sat i drugie ETH po 340sat, chociaż trochę mi źle z tym że to odpowiednio trzy i trzy i pół raza drożej niż za całkiem pierwsze ETH, czujecie na horyzoncie korektę po takich wzrostach ? Może bym sprzedał te drogo kupione tokeny z jakimś zyskiem zanim *ebnie.

Co do Storiqa, czy faktycznie ci co w to weszli w pierwszym tygodniu będą liczyli 5-cio krotne zyski w porównaniu do tych z 11-stego tygodnia ? Czy raczej zawsze po ICO cena spada ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Rumcajs » wtorek, 2 stycznia 2018, 00:30

freestyle pisze: https://www.deepbrainchain.org/
Ciekawy projekt (sztuczna inteligencja) tani token aktualnie okolo 0,12$
Tworcy NEO wsparli go kwota 1mln$ wiec mysle ze jest duzy potencjal.
Wg coinmarketcapa to ma aż 10 miliardów tokenów a teraz na giełdach jest już w cenie 1220 satoshi tj. około 16 centów.
Nie napisali ile jest w obiegu więc sie marketcap nie wyliczył ALE licząc te 10 mld coinów x 0,15$ to wychodzi marketcap całkowity 1,5 miliarda $ za coś co dopiero wyszło co wrzuciło by go od razu do top 30 marketcapa, ale liczy sie go niby wg coinow w obiegu więc tyle nie wyjdzie ale nie wiem ile jest w obiegu , co nie znaczy ze reszta znika i nie istnieje, kiedys wejda na rynek.
Chociaż z Verge i Tron nie zgadłem że cena wzrośnie, ludzie rzucili sie na to jak szaleni patrząc tylko za cene za 1 coina a ignorując jego ilosc. Dla mnie to niepojęte.

Do tego ma konkurencję, nie wczytywałem się ani sie nie znam czym sie różnią ale jest Golem, Sonm, iEx.ec i to o wiele tańsze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Rumcajs » wtorek, 2 stycznia 2018, 00:31

@Robredo,

Storiqa (STQ)
Co do wielkich sklepów online to niedługo może będzie więcej wielkich po prostu przyjmowało kryptowaluty zamiast zakładać nowe co przyjmują kryptowaluty.
Na crypto sklepy maja być w SYS i Particl, pewnie jeszcze w innych których nie znam. A teraz kolejny.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: gandzialf » wtorek, 2 stycznia 2018, 02:41

DBC może pojechać w górę na ogólnym rozwoju platformy NEO w dłuższej perpektywie.
Aktualnie konkurują do wejścia na Binance, choć w tym głosowanku raczej już mocno odstają.
Ogłaszałem w tym temacie wejście DBC na Kucoina. Można było kupić za 0.05$ a w porywach nawet 0.04$. Teraz to już nie wiem czy to opłacalne, raczej x4 nie poleci już szybko w górę.

Co do ATS to jeszcze wczoraj myślałem, że spadnie na ew zakup a tu nici, leci w górę i nie zapowiada się na jakiś zjazd. No nic chyba już nie kupię. Nie mam niestety wolnych środków a tak mi się spodobał XEM że żal mi go sprzedawać.
Chyba zbyt sentymentalnie do tego podchodzę :?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Rumcajs » wtorek, 2 stycznia 2018, 10:18

paprykarz18 pisze: Dla lubiących totalne egzotyki:
Senderon (SDRN)


jutro nowy portfel, pojutrze ogłoszą współpracę z kimś, w następnych dniach ogłoszą drugą współprace z kimś
a market cap poniżej 1 mln $ i mało tokenów

może się dziać, chociaż projekt nie robić jakiegoś szczególnie dobrego wrażenia i raczej niczym się nie wyróżnia
ja spróbowałem
Udało mi się kupić trochę w nocy na cryptopii dobrze że miałem tam konto już założone. A akurat była fajna paczka w askach, po 0,02 $ to można było kupić sporo. Mam nadzieje, że to będzie coś jak ATS i się ruszy i te newsy bedą ciekawe jakieś.

Gorzej, że bardzo mało jest posiadaczy tego tokena, tylko pierwsze 34 wallety mają ilość coinów większą niż 40 000 tokenów, a to 40 000 było aidropem rozdanym za darmo dla 1000 ludzi co sie zapisali jakos na ten airdrop. ALE teraz istnieje TYLKO około 250 walletów z tym tokenem w tym te 34 powyżej 40 000 coinów. Więc reszta te swoje z aidropu juz dawno musiała sprzedać:
https://etherscan.io/token/0x73b534fb6f ... 7#balances

Więc to faktycznie mało znany token, dlatego ma taki minimalistyczny market cap nawet 1 mln nie ma bo mała ilosc a cena 2 centy.
Troche strach kupować :) tokena co ma go 250 osob na swiecie w tym 34 więcej niż darmowe, no pewnie niektorzy może na giełdzie trzymają ale to tylko 1 giełda jest Cryptopia.
Zobaczymy jak wyjdzie, w sumie z 2 centów to ma gdzie rosnąć :)
Mam tylko nadzieje że nie zdechnie bo raczej staram sie nie kupować juz coinów z końcówki marketcapa.

Dodano po 2 godzinach 45 minutach 2 sekundach:
Aaa i zapomniałem dopisać, to chyba token erc 20 ale mają być Masternody i własny wallet ma mieć, liczba tokenów na Masternode to 250 000 podobno już tyle jest ustalone ale troche dużo mi się wydaje przy takiej małej liczbie coinów bo 40,5 mln w obiegu, Top 14 walletów ma jedynie wymaganą ilość żeby Masternoda zrobić.

Dodano po 7 minutach 17 sekundach:
Widze że po tym poście i na bitcointalku zapowiedzi newsów chyba już co niektórzy zaczęli zakupy, już cena wzrosła o 28% do tego do 200 satoshi jest coinow moze na 2 Masternody, potem juz na askach mało jest. Szkoda że nie kupiłem więcej jednak :)

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 30 maja 2016
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: KONAn » wtorek, 2 stycznia 2018, 10:22

Ile kupiles ??..bo ja 10k sztuk wzialem i licze ze z 1000$ na tym zarobie ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Rumcajs » wtorek, 2 stycznia 2018, 10:32

@KONAn,

Troche więcej. Ale ja kupowałem po około 140 satoshi a teraz jest już po ~190 satoshi, poza tym nie przyglądałem się jakie ordery są wyżej bo wydałem to co miałem wydać i zakończyłem zakupy.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Tosz » wtorek, 2 stycznia 2018, 10:58

Chciałem zauważyć, że praktycznie nikt nie mówi o walucie którą paprzykarz podał w pierwszych postach, a która zdecydowanie zaliczyła największy skok ze wszystkich.
- ELIX z 0,062$ na 1,2$

Co prawda był pod koniec listy ale i tak szacun za genialny research. Szkoda, że mnie akurat do niego nie przekonałeś :(

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Rumcajs » wtorek, 2 stycznia 2018, 11:14

@Tosz,

Ja wtedy za późno zacząłem kupować je bo nie miałem wtedy za co bo wszystko miałem w innych altach i do tego ani jednej nie kupiłem z Cryptopi bo nie miałem tam wtedy konta. Nawet nie wiedziałem że ELIX to tyle wzrosło omg, a ja tego akurat nie kupiłem :(
Mam nadzieje że wysyłacie paprykarzowi tipy po takich zarobkach :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Jeff » wtorek, 2 stycznia 2018, 12:58

Ja kupiłem Elix. Rośnie ponieważ Salt poszedł do góry. Myślę że to dopiero początek. Fajna moneta aktywny team.

Dodano po 4 minutach 46 sekundach:
@paprykarz18, zarobił dla nas wszystkich kupę kasy. Mój tip dla niego dziś wychodzi.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 33
Rejestracja: 3 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Pukiel » wtorek, 2 stycznia 2018, 13:02

paprykarz18 pisze:Dla lubiących totalne egzotyki:
Senderon (SDRN)


jutro nowy portfel, pojutrze ogłoszą współpracę z kimś, w następnych dniach ogłoszą drugą współprace z kimś
a market cap poniżej 1 mln $ i mało tokenów

może się dziać, chociaż projekt nie robić jakiegoś szczególnie dobrego wrażenia i raczej niczym się nie wyróżnia
ja spróbowałem
ja wszystko sprzedaje i biorę w ciemno, kolega to taki mały jasnowidz!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Rumcajs » wtorek, 2 stycznia 2018, 13:13

@Pukiel,

SDRN
To zdejmijcie te aski na 197 i 199 satoshi za 0,5 i 0,36 bo potem nie ma już sensownych ilosci a Masternode wymaga 250 k coinów.
Tez mam nadzieje że ten coin wypali bo na poprzednie to się spóźniłem z kupieniem od razu i głupio zrobiłem że kupiłem troche a potem dokupywałem jak już wzrosły sporo, i z ATS tak zrobiłem, i z SNC i z VIBE, i z HVN że sam juz nie wiem w jakich cenach to kupowałem.
Tym razem kupiłem od razu więc byle coin sie okazał ze wzrosnie chociaz ze 2 razy po tych newsach to byłoby fajnie :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » wtorek, 2 stycznia 2018, 14:09

Spokojnie, SDRN mega ryzykowny. Już urósł trzy razy, może teraz spaść i stracimy 50% wkładu!
Projekt mi się nie podoba, więc tutaj moja intuicja krzyczy - NIE KUPUJ.
Zagrałem typowo pod newsy.
Sytuacja krypto w Indiach nieciekawa, a jakieś powiązania są.
Zobaczymy jakie będą te newsy. Może być tak, że po newsach kurs -50%.

Uwaga, uważam że to nie jest inwestycja na long term, tak jak Elixir, SunContract, Vibe i inne.


Elixir dopiero rusza. On nadal jest tani. Jak dobrze pójdzie, zrobimy na nim x200!

ATS dalej ryzykowny. Nie wiemy, czego się spodziewać po 8 stycznia. Może być dump 7 stycznia, dlatego trzeba na to mieć oko. Ja trzymam i czekam na rozwój projektu.

Incent rusza. Jeszcze można wskakiwać na korektach.

Vibe może być mega wystrzał na początku lutego.

Nawet Linx coś zaczyna pokazywać. Jeszcze będzie ciekawie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości