Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Wizipaci » piątek, 1 grudnia 2017, 22:05

Co sądzicie o inwestycji w ELIXIR, miałem zainwestować wczoraj przy cenie $0,1, ale mi zatrzymali środki i na coinexchange doszły mi dopiero teraz, kiedy cena podskoczyła do $0,15 :/

Wczoraj zapowiedzieli jakieś updejty na najbliższe dni(??) i zastanawiam się poważnie czy wejść teraz czy jednak wstrzymać się jak cena trochę pojedzie w dół O ILE POJEDZIE.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Jeff » sobota, 2 grudnia 2017, 00:48

@Wizipaci, Jest to investycja co najmniej na kilka miesiecy... $0.05 nie robi roznicy.
Jezeli widzisz w projekcie cos interesujacego investuj.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: gandzialf » sobota, 2 grudnia 2017, 22:51

Czy ktoś bardziej doświdczony mógłby spojrzeć na DomRaider (DRT) ?
Tak z opisu to dość przystępnie wygląda i cena dość atrakcyjna, ale no nie wiem, nie znam się :?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Rumcajs » sobota, 2 grudnia 2017, 23:06

SPOJRZAŁEM na nazwe i mi sie nie podoba, po nazwie to podobnie brzmi jak na trollboxie widzialem goscia z nikiem Adolf Hodler.
Przeczytaj pierwszy post z tego tematu. A jak masz pytania to jest wątek w co teraz inwestujemy i tam polecam pytać, w tym temacie się podaje propozycje ciekawych coinów/tokenów z niskim marketcapem po uprzednim reaserchu i podaniu wad i zalet projektu. A jak tylko pytasz to raczej mało kto słyszał, ja dziś pierwszy raz jeśli cie to jakoś pociesza czy coś :) Aha i tak jeszcze po pierwszym rzucie oka ten jak dla mnie ma za duża ilość sztuk w tym ledwie polowa jest w obiegu a druga pewnie w dev teamie.
O tu: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... start=8640

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: wojteks102 » niedziela, 3 grudnia 2017, 16:16

Witam,
Myślę, że @paprykarz18 nie obrazi się, że w jego wątku chciałbym coś zaprezentować.

POSToken (POS)
https://postoken.org/
https://coinmarketcap.com/currencies/postoken/

Cena: 0,7268$
Total supply: 1 082 684 POS (proszę pamiętać, że to waluta z dużym interest rate, więc ta wartość będzie ulegać zmianie)
Market Cap: 627 640$

Pierwszy token POS na platformie Ethereum z własnym standardem stake'u tokenów. Wersja 2.0 przełożona ze względu na lending platform, który ma wyjść 15 grudnia.

Zalety:
+token z Airdropów, 0% ICO
+pierwszy token POS na platformie ETH z własnym standardem
+mimo zakończenia airdropów, community nadal wygląda na aktywne
+573. pozycja na cmc
+15. grudnia planowo ma wyjść lending platform'a oparta na tym tokenie
+wersja 2.0 w przyszłości (przełożona przez plan wypuszczenia lending platfomy wcześniej)
+widać, że dev team robi coś w kierunku rozwoju tego tokenu, ponieważ co jakiś czas pojawiają się update'y
+wiem, że na pewno mimum 1 token (oczywiście poza POSToken'em) już działa na standardzie POSToken'u
+nazwa i ticker - unikalne

Wady:
-niski market cap, który jest jednocześnie zaletą jak i wadą - mniejsze zaufanie co do tego tokenu
-nie do końca jasny system lending'u - na czym ma on dokładnie polegać? Czy interest rate nie są przypadkiem za wysokie?
-duży POS interest rate jeśli chodzi o 1szy i 2gi rok funkcjonowania tokenu
-przełożenie wyjścia wersji 2.0 - implementacje, które miały być wprowadzone określiłbym jako 'crucial' czy też niezbędne w stosunku do możliwości rozwoju tego tokenu
-manualny system POS (wersja 2.0 miała to uprościć)
-możliwość manipulacji - 20% z początkowego 1mln nie jest przeznaczona do dystrybucji w Airdropach
-suchy roadmap

------
Jeśli w jakiś sposób skorzystałeś z moich porad i twoje RS5 z 2017r. błyszczy na podjeździe, możesz wysłać mi jakieś drobniaki :P :

BTC – 36WrJGX1RnirU2qKG5U7YwGNoNfHQUGjgf
ETH – 0xcF385E9b7A6080a7CC768F5B0E2D5dcE593e1Eb0

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: imosek8 » niedziela, 3 grudnia 2017, 20:57

Z SNC wszystko jest na dobrej drodze:

https://twitter.com/sun_contract/status ... 6149449729

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 1 kwietnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: cyrex » niedziela, 3 grudnia 2017, 22:51

Bierzecie Electroneum pod uwagę?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 34
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sprytnyJack » niedziela, 3 grudnia 2017, 23:12

cyrex pisze: Bierzecie Electroneum pod uwagę?
Jeśli poradzą sobie z problemami technicznymi to tak.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 1 kwietnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: cyrex » niedziela, 3 grudnia 2017, 23:23

do 9 grudnia hackerone ma zakończyć pracę odnośnie bezpieczeństwa, wieć etn będzie jedyną tak safe monetą na świecie @sprytnyJack,

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 28 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: listek » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 00:11

Ja próbowałem rozwinąć temat tutaj na forum o Electroneum jak kosztowało 0.009 $. Oberwało mi się od moderatora, który zmienił nawet temat wątku na "scam".
Uważajcie bo Was jeszcze zbanują za używanie nazwy tej krypto tutaj :mrgreen:

Według mnie bardzo fajny projekt, łatwe rozwiązania które przyciągną do tej krypto nowych ludzi (wymiana, trzymanie na portfelu a nawet kopanie jest/będzie dostępne za pomocą prostej apki na telefon. Tak jak ktoś kiedyś tutaj określił poziom użytkowników - nawet ci co ledwo fejsa umieją odpalić bedą mogli w pełni korzystać z wszystkich funkcji ETN).

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Wtorek » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 00:36

RafaelGrey pisze: Podziwiam Was, ja dla tej waluty niestety nie widzę przyszlosci:)
Pozdrawiamy bardzo serdecznie hehehehe hahaha buahaha :mrgreen: :geek: :geek: :geek:

Dodano po 2 minutach 29 sekundach:
@RafaelGrey, no tak na forum od 2014 a status poczatkujacy ;)

Zartuje sobie. Ale pozdrowienia sa szczere :D

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sud » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 08:31

listek pisze: Ja próbowałem rozwinąć temat tutaj na forum o Electroneum jak kosztowało 0.009 $. Oberwało mi się od moderatora, który zmienił nawet temat wątku na "scam".
Uważajcie bo Was jeszcze zbanują za używanie nazwy tej krypto tutaj :mrgreen:

Według mnie bardzo fajny projekt, łatwe rozwiązania które przyciągną do tej krypto nowych ludzi (wymiana, trzymanie na portfelu a nawet kopanie jest/będzie dostępne za pomocą prostej apki na telefon. Tak jak ktoś kiedyś tutaj określił poziom użytkowników - nawet ci co ledwo fejsa umieją odpalić bedą mogli w pełni korzystać z wszystkich funkcji ETN).
Napisałem w tamtym temacie moje zdanie.

@sprytnyJack @cyrex @listek
Jak przebrną przez aktualne problemy, uwolnią coiny inwestorów i przetrwają pierwszy dump to jest szansa że będą wysoko na coinmarketcap. Zobaczymy. Jednak ta waluta raczej nie pasuje do wątku o niskiej kapitalizacji, bo marketcap będą mieli bardzo wysoki.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: RafaelGrey » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 08:41

Wtorek pisze:
RafaelGrey pisze: Podziwiam Was, ja dla tej waluty niestety nie widzę przyszlosci:)
Pozdrawiamy bardzo serdecznie hehehehe hahaha buahaha :mrgreen: :geek: :geek: :geek:

Dodano po 2 minutach 29 sekundach:
@RafaelGrey, no tak na forum od 2014 a status poczatkujacy ;)

Zartuje sobie. Ale pozdrowienia sa szczere :D
Wyjaśnisz mi może jak data rejestracji lub ilość postów wpływa na wyniki tradingu? :) Bo ten argument na tym forum jest non stop podnoszony. Jakby @Wymazywanie założył nowe konto to jego wyniki automatycznie by spadły?
Jest takie powiedzenie, że mądry człowiek więcej słucha niż mówi.

Co do samego tematu dalej podtrzymuję SWOJĄ OPINIĘ. SNC jest ciekawym projektem ale kompletnie nie potrzebuje technologii crypto do działania. Może równie dobrze działać na klasycznych serwerach. To ostatnio strasznie modne że wpycha się blockchain byle gdzie i wymaga uznawania tego za rewolucyjne podejście kiedy sam projekt mógłby działać bez tego.

Jak bańka pęknie to pociągnie za sobą większość altów które już się nie podniosą (patrz 2014 rok).

Abstrachując od tego, to że nie wierzę w SNC nie znaczy że nie kupiłem pod czystą spekulacje:) Jest hype na to(zwłaszcza na naszym forum) więc trzymam od 5 centów całkiem sporą kwotę.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Wtorek » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 09:35

RafaelGrey pisze:
Wtorek pisze:
RafaelGrey pisze: Podziwiam Was, ja dla tej waluty niestety nie widzę przyszlosci:)
Pozdrawiamy bardzo serdecznie hehehehe hahaha buahaha :mrgreen: :geek: :geek: :geek:

Dodano po 2 minutach 29 sekundach:
@RafaelGrey, no tak na forum od 2014 a status poczatkujacy ;)

Zartuje sobie. Ale pozdrowienia sa szczere :D
Wyjaśnisz mi może jak data rejestracji lub ilość postów wpływa na wyniki tradingu? :) Bo ten argument na tym forum jest non stop podnoszony. Jakby @Wymazywanie założył nowe konto to jego wyniki automatycznie by spadły?
Jest takie powiedzenie, że mądry człowiek więcej słucha niż mówi.

Co do samego tematu dalej podtrzymuję SWOJĄ OPINIĘ. SNC jest ciekawym projektem ale kompletnie nie potrzebuje technologii crypto do działania. Może równie dobrze działać na klasycznych serwerach. To ostatnio strasznie modne że wpycha się blockchain byle gdzie i wymaga uznawania tego za rewolucyjne podejście kiedy sam projekt mógłby działać bez tego.

Jak bańka pęknie to pociągnie za sobą większość altów które już się nie podniosą (patrz 2014 rok).

Abstrachując od tego, to że nie wierzę w SNC nie znaczy że nie kupiłem pod czystą spekulacje:) Jest hype na to(zwłaszcza na naszym forum) więc trzymam od 5 centów całkiem sporą kwotę.
Oj tak tylko zartowalem, cena idzie up mam dobry humor. Fajnie ze jednak kupiles mysle ze cena 1 usd to jest minimum na nastepne miesiace. Dzis bedzie lekka korekta w okolice 15 centow a potem UP ze zdwojona sila. SNC TUDEMUN!!!!! ;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 571
Rejestracja: 19 października 2013
Reputacja: 521
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: nexushash » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 11:01

Ktoś siedzi w Ethereum Blue? ładowałem się dość wcześnie przy market cap 200 tys$ dziś patrze cap 20 mln $ i nie wierze.
Nie wiem czy sprzedawać pojawił się artykuł, że zespół pochodzi z Visa Seciurity link. Ogólnie projekt ma wykrywać czy inne krypto mają ukryty kod scamowy i dodatkowo zabezpieczać portfele przed wypłatą coinów przez hakerów którzy znają klucz prywatny. Co oznacza że włamy na giełdy by się zakończyły a ludzie nie tracili by monet poprzez phishingi i trojany. Wzrost 10000% w miesiąc więc odstrasza ale po dumpie za kilka tyg. można rozważać wejście. Sam pewnie sprzedam połowę jak zobaczę większe zrzuty.
crypto-trader.pl Prawda cię wyzwoli, ale najpierw porządnie wkurzy.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Wtorek » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 11:07

nexushash pisze: Ktoś siedzi w Ethereum Blue? ładowałem się dość wcześnie przy market cap 200 tys$ dziś patrze cap 20 mln $ i nie wierze.
Nie wiem czy sprzedawać pojawił się artykuł, że zespół pochodzi z Visa Seciurity link. Ogólnie projekt ma wykrywać czy inne krypto mają ukryty kod scamowy i dodatkowo zabezpieczać portfele przed wypłatą coinów przez hakerów którzy znają klucz prywatny. Co oznacza że włamy na giełdy by się zakończyły a ludzie nie tracili by monet poprzez phishingi i trojany. Wzrost 10000% w miesiąc więc odstrasza ale po dumpie za kilka tyg. można rozważać wejście. Sam pewnie sprzedam połowę jak zobaczę większe zrzuty.
Gratuluję wyczucia mam nadzieję że kupiłeś kilkaset tysięcy po parę groszy. ;)

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 621
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sud » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 11:23

@nexushash
No brawo, ja nawet nie wiedziałem o istnieniu Eth Blue.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 360
Rejestracja: 28 grudnia 2013
Reputacja: 206
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: wojteks102 » wtorek, 5 grudnia 2017, 17:47

Mnie ciekawi bardziej zachowanie ludzi jeśli chodzi o Ethereum Lite - projekt porzucony na rzecz Ethereum Lyte a i tak górka została zrobiona przez zakupy, no clue co tu sie wyprawia czasami :P

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: noob_biznesu » środa, 6 grudnia 2017, 02:56

Witam, ktoś ma jakieś informacje lub spostrzeżenia dotyczące coina Copico (xcpo)?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Sayan » środa, 6 grudnia 2017, 09:58

@paprykarz18, wracając do wcześniejszych postów śledzisz dalej VIBE? Wszedłem jak było po ok 0.033 obecnie trzyma poziom w okolicach 0.045-0.05. Wypuścili nową stronę, coś tam robią, ale na razie rynek mocno nie reaguje.
@stokarz, Wiesz co tam słychać w GVT, śledzisz to nadal? Ciężko śledzić telegrama, bo strasznie dużo ludzi tam pisze, widziałem tylko, że Charlie Shrem regularnie sie tam udziela.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 8 gości