Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Sayan » piątek, 24 listopada 2017, 19:47

@makur, niestety to prawda, a najgorsze jest to, że jeden z większych whalesów na telegramie też sie tak zachowuje....

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Lukas_z_Pola » piątek, 24 listopada 2017, 19:58

Panowie, spokojnie... ustabilizuje się zapewne przez noc na +/- 10-12 centów i czekamy na newsy od Deweloperów SNC.

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 15 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: kklop15 » piątek, 24 listopada 2017, 21:09


Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: eluminatif » piątek, 24 listopada 2017, 21:13

AgentStonoga pisze: Ehh, trzeba było sprzedać za 12 centów
stąd ten jęk zawodu pewnie dlatego że wchodziłeś juz przy dośc wysokiej cenie, osoby co kupowały na poczatku jak odjeżdzał ze stacji w granicach 3-4 centy jakoś spokojniej podchodzą do sytuacji...

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Pavulon » piątek, 24 listopada 2017, 21:25

Sorry, to przeze mnie ;) jak ja wchodzę do biznesu to zawsze trochę spadnie :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » piątek, 24 listopada 2017, 21:53

Spokojnie, to jest inwestycja na kilka miesięcy, może pół roku.
Jutro nie osiągniemy 1$. W niedzielę nie będziecie wybierać koloru Lambo.

Akurat tak się udało, że SNC mocno podrożał od kiedy o nim napisałem. Może jutro zacznie drożeć VIBE, Atlant, Incent albo Authorship.

Trzymajmy rękę na pulsie, sprawdzajmy cenę i tyle.
Ja nie planuję zarabiać na górkach żeby nie wypaść z pociągu.

Co do newsu, wczoraj napisałem, że:
paprykarz18 pisze: Ja obstawiam ogłoszenie umowy z firmą sprzedającą pompy ciepła i możliwość zakupu ich sprzętu i usług za tokeny.
Zobaczymy jutro.
Ostatnio zmieniony piątek, 24 listopada 2017, 22:44 przez paprykarz18, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: lukasz37 » piątek, 24 listopada 2017, 22:16

lukasz37 pisze:Panowie czy wymienione tutaj waluty mozna trzymać na ledger nano ? Czy są jakies waluty, których nie da się na nim zabezpieczyć? Myślę, że nadszedł czas zakupu tego sprzętu, wszystko tak rośnie ;)
Ktoś coś wie czy wszyscy w kieszeni trzymają ? ;)
Dostałem od sprzedawcy taki link i tu nic na ten temat nie ma : https://ledger.zendesk.com/hc/en-us/art ... 5005439585

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: TSD_WWA » piątek, 24 listopada 2017, 22:27

Czy docelowo dążymy do poziomu 1$ ?czy to maksimum wartości takiego rodzaju walut? Czy jednak jest szansa osiągnąć poziom 5-10 $ za np rok?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » piątek, 24 listopada 2017, 22:46

TSD_WWA pisze:Czy docelowo dążymy do poziomu 1$ ?czy to maksimum wartości takiego rodzaju walut? Czy jednak jest szansa osiągnąć poziom 5-10 $ za np rok?
Czysto teoretycznie, przy tej liczbie tokenów, 10$ lub 100$ też jest realne.
Praktycznie, trzeba sobie wyznaczać bliskie i realne cele :)
Cel na początek przyszłego roku to kilka $.

Dodano po 2 minutach 50 sekundach:
lukasz37 pisze:
lukasz37 pisze:Panowie czy wymienione tutaj waluty mozna trzymać na ledger nano ? Czy są jakies waluty, których nie da się na nim zabezpieczyć? Myślę, że nadszedł czas zakupu tego sprzętu, wszystko tak rośnie ;)
Dostałem od sprzedawcy taki link i tu nic na ten temat nie ma : https://ledger.zendesk.com/hc/en-us/art ... 5005439585
Przecież w tym linku jest podany SunContract.

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: lukasz37 » piątek, 24 listopada 2017, 22:52

paprykarz18 pisze:
Przecież w tym linku jest podany SunContract.
Brawo, natomiast posiadamy tez inne alty ;) Trochę słabo to będzie wygladać, jak mi ta corvetta wiosną zniknie z konta na giełdzie, tak więc powinniśmy również porozmawiać o zabezpieczeniach, nie podniecać się kilkudniowym wzrostem jednego alta jak ... i wypisywać wróżby ile to dolarów będzie warte, praktyka pokazuje że moze być bardzo różnie ;)

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Wizipaci » piątek, 24 listopada 2017, 22:57

TSD_WWA pisze: Czy docelowo dążymy do poziomu 1$ ?czy to maksimum wartości takiego rodzaju walut? Czy jednak jest szansa osiągnąć poziom 5-10 $ za np rok?
Przy Circulating Supply ok 105 milionów coinów jest to możliwe, wystarczy porównać to z innymi coinami, o podobnej liczbie tokenów, jednak wydaje mi się, że $7 to jest już dość odległe marzenie, patrząc na to jaki musiałby być market cap. Wartość z rzędu 1 dolara jest już bardziej możliwa, ale wszystko zależy od tego, jak devy poprowadzą i zadbają o projekt, czy będą potrafili zadbać o marketing itp.

Pozytywne w przypadku tego coina jest to, że pomimo braku jakichkolwiek wątków na /r/CryptoCurrency, gdzie często powstają tematy o coinach, które potem bardzo szybko rosną (dziesiątki tematów, pozytywnych newsów, nawet fałszywych itp.) nasze SNC zdołało już sporo pójść w górę. Jednak nie ma co się za szybko "podniecać" i planować co zrobimy z zarobionymi pieniędzmi, bo przeszłość dała nam wiele powodów, żeby do wszystkiego podchodzić z dozą sceptycyzmu. Co będzie dalej zobaczymy, trzeba myśleć pozytywnie, ale także brać pod uwagę, że nawet niewielka wpadka ze strony teamu, może zniechęcić ludzi do projektu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Sayan » sobota, 25 listopada 2017, 00:02

Jak dla mnie cena 1$ za coina będzie w zupełności wystarczająca i pewnie jeżeli osiągnie taki pułap zrzucę ok 70-80% coinów. Jest wiele przykładów coinów, które miały podobne nazwijmy to parametry i urosły do tych kilku $, ale bądźmy realistami.
Obecnie rynek crypto zrobił się bardzo wybredny i dużo zależy od marketingu.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Wizipaci » sobota, 25 listopada 2017, 01:16

Mam teraz zasadnicze pytanie, pewnie większość z nas już trochę zarobiła na SNC, czy nie uważacie, że SNC może być teraz sztucznie pompowane?

Nie siedzę w krypto jakoś długo, ale kilka pnd przeżyłem, niby newsy zapowiedziane na grudzień są, ale czy to wystarczyłoby, żeby SNC poszedł aż tak wysoko w tak krótkim czasie?

Miałem potrzymać SNC i się tym nie interesować przez jakiś czas, ale analiza niektórych chybionych inwestycji mnie do tego skłoniła. Zastanawia mnie, skąd taki wzrost zainteresowania coinem, coś przeoczyłem? Niby jest ten artykuł na medium.com dodany 3 godziny temu, ale co o tym sądzić, sam nie wiem...

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: mediabooker » sobota, 25 listopada 2017, 01:42

@paprykarz18 Genialny temat. Dziękuję. Dopiero teraz będę wchodził.

Panowie...pierwsze trzy - cztery strony wątku trzymają poziom. Dalej zaczyna się syf jak w wątku liska.
To nie forum pump&dump. Jeśli mamy zachować poziom merytoryczny, informować się nawzajem, to nie może tak to wyglądać. Za chwilę ten temat zapełni się komnetarzami :" wzrośnie, spadnie, kupiłem na górce, a lisk to jest taki lub inny" ;)

Zgłaszam przynajmniej połowę postów do moderacji. Możecie mi pomóc i oczyszcić wątek ze spamu:)

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Wtorek » sobota, 25 listopada 2017, 09:03

Info z przed chwili: SNC zostalo dodane na YoBit :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » sobota, 25 listopada 2017, 10:08

mediabooker pisze:@paprykarz18 Genialny temat. Dziękuję. Dopiero teraz będę wchodził.

Panowie...pierwsze trzy - cztery strony wątku trzymają poziom. Dalej zaczyna się syf jak w wątku liska.
To nie forum pump&dump. Jeśli mamy zachować poziom merytoryczny, informować się nawzajem, to nie może tak to wyglądać. Za chwilę ten temat zapełni się komnetarzami :" wzrośnie, spadnie, kupiłem na górce, a lisk to jest taki lub inny" ;)

Zgłaszam przynajmniej połowę postów do moderacji. Możecie mi pomóc i oczyszcić wątek ze spamu:)
Masz rację.
Ten temat służy do dzielenia się informacjami na temat tanich kryptowalut z potencjałem.
Proszę tutaj nie śmiecić.
Założyłem osobny wątek poświęcony SunContract: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=45&t=24781
Zapraszam do obserwowania i udzielania się.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Wymazywanie » sobota, 25 listopada 2017, 12:12

mediabooker pisze: To nie forum pump&dump.
Niestety coraz bardziej jest, zwłaszcza dzięki forkom BTC.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: -25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Mateusz221993 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 23:44

witam Panowie ze wzgledu że jestem nowy mam pytanko chicałem założyc konto na bittrex gdybym je założył i dokonał depozytu w walucie dolar to np jak wy inwestujecie w SNC który jest w snc/eth to czy muszę najpierw zakupic eth ( np mam 500 $ eth kosztuje 2 tysiace kurs w tym momencie jest 4$ wiec kupuje 1 eth i z tych eth mogę kupić SNC ? ) OCZYWISCIE TO PRZYKŁAD dziekuje za odpowiedz

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 75
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Desmond » wtorek, 28 listopada 2017, 00:49

Mateusz221993 pisze: witam Panowie ze wzgledu że jestem nowy mam pytanko chicałem założyc konto na bittrex gdybym je założył i dokonał depozytu w walucie dolar to np jak wy inwestujecie w SNC który jest w snc/eth to czy muszę najpierw zakupic eth ( np mam 500 $ eth kosztuje 2 tysiace kurs w tym momencie jest 4$ wiec kupuje 1 eth i z tych eth mogę kupić SNC ? ) OCZYWISCIE TO PRZYKŁAD dziekuje za odpowiedz
ETH/SNC => w takim razie za USD kupujesz ETH, następnie za ETH kupujesz SNC. Tak jak napisałeś :) Nic trudnego. Powodzenia

Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: -25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Mateusz221993 » wtorek, 28 listopada 2017, 01:01

Desmond pisze:
Mateusz221993 pisze: witam Panowie ze wzgledu że jestem nowy mam pytanko chicałem założyc konto na bittrex gdybym je założył i dokonał depozytu w walucie dolar to np jak wy inwestujecie w SNC który jest w snc/eth to czy muszę najpierw zakupic eth ( np mam 500 $ eth kosztuje 2 tysiace kurs w tym momencie jest 4$ wiec kupuje 1 eth i z tych eth mogę kupić SNC ? ) OCZYWISCIE TO PRZYKŁAD dziekuje za odpowiedz
ETH/SNC => w takim razie za USD kupujesz ETH, następnie za ETH kupujesz SNC. Tak jak napisałeś :) Nic trudnego. Powodzenia
Dzieki kolego za odpowiedz a jaka gielde polecisz do tych altow ? Mozesz podzocic reflinka jak chcesz a ze to forum nie o tej tematyce wiec sorki z gory ale chcialem byc pewien i tylko potrzebowalbym gieldy na ktorej znajde te wszystkie alty a apropo kupna eth gdybym teraz kupil eth a za nie jakies inne alty a w tym momecie kupilbym eth za 2 tys a eth spadnie do1500 to automatycznie mniej zarabiam bo gdybym sprzedal te alty kupione za eth po kursie 2 tys a sprzedal je po kursie 1.5k to juz jestem na minusie czyli najlepiej kupowac gdy eth jest tansze a nie np na gorce

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości