Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 483
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 500
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji (ZAKAZ pytań i dyskusji!)

Postautor: paprykarz18 » czwartek, 16 listopada 2017, 10:49

Zapraszam do dzielenia się informacjami na temat tanich krytpowalut, które w najbliższych miesiącach mogą znacznie podrożeć. Wątek „W jakie waluty teraz inwestujecie” bardzo się już rozrósł, dlatego pozwoliłem sobie założyć nowy.

Interesują nas tutaj waluty, które są na tyle tanie, że aby znaleźć się w pierwszej dwudziestce zestawienia coinmarketcap.com, pod względem kapitalizacji, musiałby podrożeć co najmniej dwudziestokrotnie.

W chwili zakładania, temat dotyczy walut z market cap wynoszący poniżej 25 mln $ (granica bardzo umowna, będzie się zmieniać w czasie wraz ze wzrostem kapitalizacji całego rynku).

Proszę, dzielcie się wynikami swoich poszukiwań. Wskazujcie wady i zalety konkretnych walut. Napiszcie coś o samym projekcie. Nakreślcie, jakich wydarzeń w najbliższym czasie możemy się spodziewać.

To nie jest temat dla leniwych, którzy chcieliby, aby ktoś za nich opracował daną walutę. Pytania czy taki albo owaki coin jest wart zainwestowania nie są tutaj mile widziane.

Interesuje Cię jakaś waluta i chcesz na niej zarobić? Zrób własny research, oceń jej mocne i słabe strony, podejmij decyzję o ewentualnej inwestycji, a następnie podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi. Do tego właśnie służy ten temat. Późniejsza dyskusja i polemika są oczywiście mile widziane.

Uwaga dla nowych na rynku. To, że dana waluta kosztuje 0,01$ wcale nie znaczy, że jest tania i będzie za rok kosztować ileś dolarów. Uwzględniamy cenę pomnożoną przez całkowitą liczbę monet / tokenów. Wbrew pozorom, mało jest tanich walut, za którymi stoi jakiś sensowny projekt.

--------------------------------------

EDIT:
W tym wątku zamieszczamy tylko i wyłącznie wyniki własnych poszukiwań oraz istotne informacje na temat walut o niskiej kapitalizacji.

W dniu 8 stycznia 2018 roku, zgodnie z moją pierwotną definicją, walutą o niskiej kapitalizacji można nazwać taką, której realna kapitalizacja (cena razy total supply) nie przekracza 80 mln $.

Wszelkie pytania i dyskusja z zamieszczanymi tutaj informacjami jest prowadzona w wątku: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=45&t=25981
Ostatnio zmieniony czwartek, 11 stycznia 2018, 19:26 przez paprykarz18, łącznie zmieniany 4 razy.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 483
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 500
Reputacja postu: 
16
Napiwki za post: 0.001 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » czwartek, 16 listopada 2017, 10:56

Jako gospodarz tematu dam przykład i podzielę się wynikami moich poszukiwań.

WPROWADZENIE

Celem mojej pracy był przegląd rynku kryptowalut o kapitalizacji mniejszej niż 25 mln $ oraz wybór walut najlepiej rokujących, w perspektywie wzrostów rzędu tysięcy procent, w najbliższych miesiącach (koniec 2017 roku i pierwsza połowa 2018 roku).

Inwestując kapitał na tak płytkich rynkach należy zdawać sobie sprawę z ryzyka dużych wahań kursowych (np. ±50%) spowodowanych przypływem lub odpływem kapitału rzędu nawet kilkunastu BTC. Stosowanie stop lossów w początkowej fazie niskich cen waluty jest wyjątkowo trudne, gdyż może doprowadzić do automatycznej sprzedaży posiadanych monet ze stratą podczas normalnych, aczkolwiek znacznych, krótkookresowych zmian ceny. Ponadto, jeżeli scenariusz wzrostów wartości danej waluty się nie sprawdzi, sprzedaż większej ilości monet po kursie rynkowym może być trudna do realizacji ze względu na spodziewany mały 24-godzinny obrót monetami na giełdach.

Moje opracowanie oczywiście niee stanowi porady inwestycyjnej, w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715), a jest jedynie zbiorem obiektywnych danych i subiektywnych opinii. Decyzję inwestycyjną podejmują Państwo na własną odpowiedzialność. Szczególnie w wypadku tego typu inwestycji, nie ryzykuje się nigdy więcej, niż jest się w stanie stracić.


ŹRÓDŁA DANYCH I KRYTERIA SELEKCJI

Opracowanie zostało wykonane na podstawie strony CoinMarketCap (stan na 7 listopada 2017 roku, godz. 14:08 oraz 30 października 2017 roku, godz. 22:16, a także 28 października 2017 rok, godz. 10.02, według czasu UTC+1).

Zapoznanie się z chociażby najbardziej podstawowymi informacjami dotyczącymi wszystkich kryptowalut (1263 waluty), zajęłoby zbyt wiele czasu. Z tego powodu, wybór kryptowalut odbył się na drodze eliminacji. Najpierw dokonano selekcji kryptowalut ze na kapitalizację oraz giełdowy obrót 24-godzinny. W ten sposób uzyskano zbiór kryptowalu najbardziej odpowiednich pod względem przyjętych kryteriów.

Każdej pozostałem kryptowalucie poświęcono kilka minut. Obliczono realny market cap mnożąc aktualną (na 7 listopada) cenę kryptowaluty przez total / max supply (o ile dostępny), gdyż monety dopiero wykopywane oraz te, będące własnością deweloperów, również mają wartość rynkową i w perspektywie kilku miesięcy mogą zostać chwili użyte, a także wliczają się do realnego market capu. Jeżeli kryptowaluta nadal spełniała założone kryteria, poddano ją dalszej ocenie, korzystając przede wszystkim z oficjalnej strony internetowej, bloga, profili w mediach społecznościowych, a także tematów na forach (bitcointalk oraz reddit).

Kryptowaluty oceniono pod kątem kontaktu deweloperów z inwestorami (aktualność wpisów i komunikatów dotyczących postępów prac, odpowiadanie na pytania na forach, publikacje na blogach i wideorelacje). Sprawdzono nastroje, odbiór społeczny i zainteresowanie inwestorów projektem (opinie na forach, intensywność dyskusji i liczba osób w niej się udzielających) oraz możliwości wymiany waluty (obecność na giełdach).

Subiektywnie oceniono sens niewyeliminowanych dotąd projektów po lekturze ich stron internetowych, wpisów announcement oraz przejrzeniu białej księgi (o ile dostępna). Sprawdzono zespół pod kątem jego anonimowości oraz dorobku (CV, o ile dostępne). Sprawdzono stan zaawansowania projektu i zestawiono go z routemap.

Wybrane projekty oceniono pod kątem możliwego wzrostu wartości waluty w relacji do nadchodzących wydarzeń zapowiadanych i prawdopodobnych.


WYNIKI SELEKCJI

Wyeliminowano waluty z kapitalizacją (market cap według CoinMarketCap) przekraczającą 25 mln $ (w dniu 7 listopada). Było to 141 walut (11,1%).

Wyeliminowano waluty, których 24-godzinny obrót giełdowy w żadnym z analizowanych z sytuacji pomiarowych (28 października, 30 października oraz 7 listopada) nie przekroczył 2000$. Były to 549 (43,5%) walut.

Wyeliminowano również 140 waluty, który 24-godzinny obrót giełdowy co najmniej raz, w analizowanych sytuacjach pomiarowych, był niższy niż 2000$, a średnia arytmetyczna 24-godzinnego obrotu giełdowego z trzech sytuacji była niższa niż 5000$.

Pozostałe waluty poddano dalszym analizom. Dla każdej z nich obliczono realny market cap uwzględniając cenę i Total Supply lub Max Supply (o ile dostępne). Wyeliminowano kryptowaluty o realnej kapitalizacji przekraczającej 25 mln $. Stanowiły one około 30% pozostałych kryptowalut. Co ciekawe, realny market cap kilkudziesięciu kryptowalut z miejsc 150-1000 przekracza 100 mln $, a kilkunastu 1 mld $, choć są to nieznane szerzej waluty.

Porównano maksymalną liczbę monet / tokenów walut o kapitalizacji ponad 150 mln $ z wszystkimi walutami CoinMarketCapu. Ustalono, że waluty o liczbie monet liczonej w setkach milionów lub wynoszącej około miliarda sztuk mają niemal dwukrotnie więcej reprezentantów w grupie walut o najwyższym kapitale, niż wynikałoby to z ich liczebności w całym rynku. Natomiast waluty o liczbie monet rzędu tysięcy (dziesiątki i setki) oraz pojedynczych milionów są rzadziej reprezentowane w grupie walut o wysokim kapitale, niż wynikałoby to tylko z ich obecności na całym rynku. Na tej podstawie zdecydowano odrzucić waluty o liczbie monet (circulating supply) poniżej 9 mln oraz powyżej 9 mld sztuk, gdyż prawdopodobieństwo osiągnięcia przez nie wysokiej kapitalizacji wydaje się mniejsze, niż dla pozostałych kryptowalut.

Ponadto odrzucono kryptowaluty nieobecne na co najmniej dwóch giełdach, w tym co najmniej jednej dużej (subiektywnie, np. HitBTC, Bittrex, Liqui, Coinexchange). Odrzucono także waluty o nazwach udających znane marki (np. Ethereum Gold) lub posiadające skrót dublujący się z inną kryptowalutą.

Następnie wyeliminowano kryptowaluty, których oficjalne profile (twitter, facebook) od ponad miesiąca nie były aktualizowane, oraz te, których deweloperzy są anonimowi. Na podstawie pobieżnego przeglądu oficjalnych stron internetowych oraz whitepaperów (o ile były dostępne), oceniono ogólny koncept pozostałych projektów, aby odrzucić najgorsze. Sprawdzono także tematy typu announcements pod względem liczby komentarzy, ich aktualności oraz opinii inwestorów.

W opisany wyżej sposób wyeliminowano 98,6% wszystkich kryptowalut, uznając je za scam, projekty mało oryginalne, martwe, pozbawione głębszego sensu lub o realnej kapitalizacji większej, niż maksymalna zakładana (25 mln $).

Pozostałe kryptowaluty przeanalizowano jeszcze dokładniej. Niejednokrotnie kontaktowano się zespołem autorów projektów w celu wyjaśnienia wątpliwości. Następnie podjęto decyzje w sprawie ewentualnej inwestycji kapitału. Ostatecznie zdecydowano, iż największe prawdopodobieństwo zysku w perspektywie kilku miesięcy daje 16 kryptowalut.

Waluty, w które zainwestowałem, będę po kolei Wam przedstawiał w kolejnych komentarzach.

Waluty, w które – z różnych względów – nie zdecydowałem się zainwestować, a które przeszły sito selekcji, to:

Name -----Symbol----- RealMarketCap
Voise -----(VOISE)----- 4 710 706
Embers -----(MBRS)----- 5 016 600
Indorse Token -----(IND)----- 8 260 666
InvestFeed -----(IFT)----- 8 628 041
AirToken -----(AIR)----- 8 797 150
KickCoin -----(KICK)----- 10 040 373
Hive -----(HVN)----- 10 793 000
Cindicator -----(CND)----- 20 254 000

Należy również zwrócić uwagę, iż od momentu rozpoczęcia pracy do momentu jej publikacji kursy walut uległy, w niektórych przypadkach znacznej, zmianie. Co ciekawe, niektóre waluty odrzucone przeze mnie jako słabe projekty, urosły nawet dwukrotnie od momentu rozpoczęcia pracy do momentu jej publikacji.


WNIOSKI

W drodze selekcji prawdopodobnie wyeliminowano wiele ciekawych, wartych inwestycji kryptowalut. Co więcej, codziennie pojawiają się nowe kryptowaluty, więc konkurencja robi się co raz większa. Niemniej jednak, warto samodzielnie pochylić się teraz nad wszystkimi wymienionymi tutaj z nazwy walutami, gdyż – zdaniem autora – za kilka miesięcy mogą być dużo droższe.

Z drugiej strony, odsetek wartych uwagi tanich walut jest bardzo niski, co pokazuje, jak dobrze działa rynek, ale również, jak trudno znaleźć sensowny projekt pośród setek walut i ICO.

Szczegółowe wnioski i tak, każdy musi wyciągnąć samodzielnie.


-----------
Podoba się Wam to opracowanie?
Chcecie nagrodzić ponad stugodzinną pracę autora oraz zachęcić go do dalszego działania?
Zostawcie napiwek.

Jeżeli dzięki zawartym tu informacjom wzbogacicie się lub wręcz dorobicie się Lamborghini, pamiętajcie o autorze:

BTC – 18c34J3BsPSPfqUeDvhCKKuZg8jc8gXnr4
ETH – 0xD381da7bdB3eDF878518128E27FAffF8561Eefd9

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 483
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 500
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0.005 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » czwartek, 16 listopada 2017, 11:04

:

SunContract (SNC)
https://suncontract.org/

cena 0,0389$
total supply 122 712 011
realny market cap 4,77 mln $

Jest to platforma dla prosumentów energii elektrycznej - handel prądem p2p, zakup paneli PV za tokeny itd.

Zalety:
+ niewiele osób o tym słyszało, bo nie było nagłaśniane, więc to dobra okazja do zakupy, gdyż...
+ nowa strona www i rebranding praktycznie przygotowane, będą „very shortly” (uzyskano w rozmowie z twórcami projektu), więc czasu na zakup może nie być dużo
+ zaraz potem reklama (25% ICO idzie na marketing); czym bliżej finiszu, reklama bardziej intensywna
+ właśnie rozmawiają o wprowadzeniu SNC na jakaś dużą giełdę (byli bardzo tajemniczy, więc pewnie jeszcze to nic pewnego)... później na telegramie pojawiły się sugestie, że trwałą rozmowy i ich token w 2018 roku może trafić na Giblartar Stock Exchange (czyli prawdziwą giełdą papierów wartościowych), gdyż prawo w Giblartarze od nowego roku ma ulec zmianie i możliwy będzie handel tokenami i ICO w spółce-córce giełdy giblartarskiej! to może być wystrzał ceny!
+ wzorowy kontakt zespołu z inwestorami, za którym idzie bardzo dobra opinia społeczności
+ team kompetentny, obeznany w prawie UE,
+ jest to część grupy SONCE Group, która podpisała niedawno umowę z największym słoweńskim operatorem energetycznym
+ czas na ostatni etap projektu - praca „u podstaw” została wykonana, okres przestoju za nami, pora na wzrosty?
+ aktualna cena zbliżona do tej z ICO (0,0001 ETH), spodziewany wzrost rzędu x100(?)
+ ciekawy, przyszłościowy projekt twardo stąpający po ziemi, bardzo użyteczny i w miarę innowacyjny

Wady:
- jest jeszcze co najmniej jedyna, ekologiczno-energetyczna waluta, więc choć prezentują się znacznie gorzej i nie jest tym samym
- waluta POWR stanowi największą konkurencję, jest również bardzo podobna i także bardzo dobrze się prezentuje, ale jest już droga (pierwsza setka marketcap), a SunContract ma uruchomić platformę wcześniej i reklamować gotowy produkt
- cena tokena, bez odpowiedniego nagłaśniania projektu oraz kontraktów z dużymi firmami może nie osiągnąć stałego, wysokiego poziomu

Z setek kryptowalut i ta wzbudziła we mnie największe zaufanie, więc zdecydowałem się zainwestować w nią największe środki.

------
Jeżeli dzięki zawartym tu informacjom wzbogacicie się lub wręcz dorobicie się Lamborghini, pamiętajcie o autorze:

BTC – 18c34J3BsPSPfqUeDvhCKKuZg8jc8gXnr4
ETH – 0xD381da7bdB3eDF878518128E27FAffF8561Eefd9


Dodano po 54 sekundach:


Authorship (ATS)
http://authorship.com/

cena 0,0037$
total supply 100 000 000
realny market cap 0,37 mln $

Jest to platforma łącząca autorów książek z wydawcami i czytelnikami.

Zalety:
+ najtańsza waluta, za którą stoi sensowny projekt
+ trwają testy platformy, wkrótce ma powstać i zacząć działać, co może doprowadzić do wzrostu ceny
+ zespół ma doświadczenie w branży wydawniczej i ciężko pracuje
+ kupując przy tak ekstremalnie niskiej cenie, jeżeli podrożej do chociażby 0,1$, można nieźle pomnożyć swój kapitał

Wady:
- "afera promocyjna" - ludzie z jednego adresu IP wielokrotnie wysyłali zgłoszenia po darmowe tokeny; po jakimś czasie zespół ATS się zoreintował i ograniczył rozdawnictwo; w efekcie sporo ludzi w internecie było oburzonych, że nie dostało obiecanych tokenów za darmo i opinia o tej kryptowalucie jest nienajlepsza - wręcz możecie tracić na opinie, że jest to scam, choć zespół nadal działa jako normalna firma w USA
- zła opinia=niska cena i małe zainteresowanie mimo wysiłku twórców i beta testów platformy

Jest tak tania, że mnie skusiła. Nie wydaje mi się, żeby nagle miała przestać istnieć. Już nie ma z czego potanieć, więc wydaje mi się, że za kilka miesięcy, po uruchomieniu platformy pójdziemy w górę. Kupując za 60 sato, szykujcie się na niezłe mnożenie.
Dodano po 54 sekundach:


DAO.Casino (BET)
https://dao.casino/

cena 0,068$
total supply 167 261 209
realny market cap 11,3 mln $

+ najbardziej nowatorska (moim zdaniem) waluta związana z grami hazardowymi (i nie tylko).
+ przekonało mnie zespół, to, co już zrobili oraz to, co planują zrobić.
+ cena 1$ wydaje mi się do osiągnięcia w najbliższym czasie.
+ W kasynach jest ogromna kasa. Jeżeli tylko część skapnie BET, będą spore wzrosty.
+ Obecna cena zachęca do zakupów.
+ Jeżeli nie będzie stabilnej wysokiej ceny, a jedynie solidna pompa - i tak się będzie opłacało.

- rosyjska polityka w sprawie kryptowalut
- inna waluta ma ten sam skrót BET

Sami oceńcie.


Dodano po 54 sekundach:


Elixir (ELIX)
http://elixirtoken.io/

cena 0,062$
total supply 134 010 686
realny market cap 8,3 mln $

Tania waluta z sensownym projektem.
Cały czas coś się dzieje. Dobrze to wygląda - mnie przekonało.
Widzę szansę na spore wzrosty, mimo, że jest to jedna z wielu podobnych walut pożyczkowych.
Wrzuciłem skromną sumkę i czekam, aż wypuszczą platformę (2018 rok).


------


Ciąg dalszy nastąpi...


------
Jeżeli dzięki zawartym tu informacjom wzbogacicie się lub wręcz dorobicie się Lamborghini, pamiętajcie o autorze:

BTC – 18c34J3BsPSPfqUeDvhCKKuZg8jc8gXnr4
ETH – 0xD381da7bdB3eDF878518128E27FAffF8561Eefd9
Ostatnio zmieniony czwartek, 16 listopada 2017, 17:22 przez paprykarz18, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: lukasz37 » czwartek, 16 listopada 2017, 13:42

Dzięki za analizę, będę śledził Twoje opracowanie. Mam nadzieję, że wielu z nas na tym skorzysta.

Lambo i inne włoskie bardzo drogie w serwisie, łatwiej utrzymać aston matrina lub porsche (dopracowane motory turbo) ;)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: papetto » czwartek, 16 listopada 2017, 15:08

PoSW coin (POSW)

cena: 0,13$
total supply: 70 000 000
circulating supply: 44 100 000
realny market cap: 5 600 000$

Jest to kryptowaluta, która ma umożliwić osiąganie korzyści z Proof-of-Stake (POS) z innych monet w sytuacji gdy nie posiadamy wystarczającej ich ilości. Przykładowo gdy Ethereum (ETH) przejdzie na Proof-of-Stake i będzie wymagało np. 1000 ETH by rozpocząć stackowanie, kryptowaluta ta umożliwi posiadaczom niewystarczającej ilości ETH zebranie wymaganego limitu i osiąganie przychodu proporcjonalnie do wpłaconej kwoty. Kluczowe jest, że będzie się to odbywać bez zaufanej trzeciej strony a za pomocą kryptowaluty PoSW coin. Obecnie w fazie testów jest funkcjonalność masternod-ów które będą wymagały około 10-50 tysięcy PoSW. Warto również zauważyć, że PoSW coin posiada wsparcie portfela Ledger Nano S i Ledger Blue co jest niespotykane w innych projektach o podobnej kapitalizacji.Zalety:
+ przyszłościowy sensowny projekt
+ zapowiadane szybkie wdrożenie masternod-ów
+ pełne wsparcie sprzętowego portfela Ledger
+ publicznie znane nazwiska twórców
+ działający webwallet umożliwiający przechowywanie monet PoSW i odnoszenie korzyści ze stackowania coinów
+ wyjątkowo niska kapitalizacja w porównaniu do zapowiadanych i obecnie testowanych mozliwości

Wady:
- brak obecności na większej giełdzie altów
- projekt był przez pewien czas martwy i dopiero niedawno odżył, spekulacje na bitcointalk mówią o przejęciu przez nową grupę deweloperów co jest bardzo możliwe zważywszy na niedawne ich ujawnienie.

Jeżeli dzięki zawartym tu informacjom wzbogacicie się lub wręcz dorobicie się Lamborghini, pamiętajcie o autorze:

DASH – XdQ86NDKHmZyaGPwYt7CDfjET5aoM2YrVu
PoSW coin - PWMchxgQd392kTftfM4Hy7m9tP8XDQihyK

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 38
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: blessu » czwartek, 16 listopada 2017, 19:45

papetto pisze: PoSW coin (POSW)
PoSW brzmi... ciekawie. Możesz nieco rozwinąć temat w jaki sposób wygląda stackowanie i wypłata późniejszych należności? Wystarczy mieć coiny, na jakimkolwiek portfelu, który go obsługuje?
Ostatnio zmieniony czwartek, 16 listopada 2017, 20:05 przez blessu, łącznie zmieniany 1 raz.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 592
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sud » czwartek, 16 listopada 2017, 20:02

Świetnie, że założyłeś ten temat. Jak znajdę chwilę to poczytam i postaram się coś napisać od siebie.

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 15 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: kklop15 » czwartek, 16 listopada 2017, 20:42

świetny temat postaram się pomóc a w razie gdyby nie było jakiś danych na coinmarket, można spróbować na tej stronce znaleźć informacje https://coincheckup.com/

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 483
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » czwartek, 16 listopada 2017, 20:50

kklop15 pisze:świetny temat postaram się pomóc a w razie gdyby nie było jakiś danych na coinmarket, można spróbować na tej stronce znaleźć informacje https://coincheckup.com/
Tak w ramach ciekawostki. Ze wspominaną przeze mnie walutą InvestFeed (IFT) jest związana strona https://www.investfeed.com/currency

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 lipca 2014
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: RafaelGrey » czwartek, 16 listopada 2017, 21:42

Zastanawiam się jak technicznie chcą w POSW rozwiązać taka zrzutke np na 1k ETH żeby to było bezpieczne. Sama idea jest całkiem spoko gdyby dało się ubrać to w formę jakiegoś smart contractu

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 489
Rejestracja: 2 listopada 2016
Reputacja: 53
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Sayan » czwartek, 16 listopada 2017, 21:51

SNC naprawdę ciekawy projekt z miejscem do dużych wzrostów.
Jędyną bolączką dla mnie są ludzie na telegramie - troszeczkę są postrzeleni i dzień w dzień lecą teksty typu SNC will to SNC will tamto i do tego nie może zabraknąć SNC definitely x100. :lol:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 483
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » piątek, 17 listopada 2017, 10:49

Sayan pisze:SNC naprawdę ciekawy projekt z miejscem do dużych wzrostów.
Jędyną bolączką dla mnie są ludzie na telegramie - troszeczkę są postrzeleni i dzień w dzień lecą teksty typu SNC will to SNC will tamto i do tego nie może zabraknąć SNC definitely x100. :lol:
Telegram nie da się śledzić. Śmiałem się, że Lisk ma swoich zagorzałych fanów, pośród których znajdzie się kilku fanatyków. Patrząc na telegram SunContract, tam są sami postrzeleńcy :-))
Czasem na bitcointalk ludzie piszą, jak coś się ciekawego wydarzy na telegramie. Wtedy tam wchodzę i odszukuję wpisy Novaka.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3191
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 737
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: Rumcajs » piątek, 17 listopada 2017, 13:46

@papetto,

No tego Posw to nawet nie mam jak kupić gdybym chciał bo jest na takich jakiś małych giełdach że nie mam na żadnej z nich konta.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 34
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sprytnyJack » piątek, 17 listopada 2017, 16:43

Zainwestował ktoś z was w SunCotract?
Ja wrzuciłem kilka satoshi :)

Początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: lukasz37 » piątek, 17 listopada 2017, 17:10

sprytnyJack pisze:Zainwestował ktoś z was w SunCotract?
Ja wrzuciłem kilka satoshi :)

Ja. Jeśli to branża OŹE, to ma przyszłość, pracuję w tym parę lat i węszę tu przysłowiowe lambo ;) No chociaz skromnego passata ;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 483
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 500
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: paprykarz18 » piątek, 17 listopada 2017, 17:22

lukasz37 pisze:
sprytnyJack pisze:Zainwestował ktoś z was w SunCotract?
Ja wrzuciłem kilka satoshi :)

Ja. Jeśli to branża OŹE, to ma przyszłość, pracuję w tym parę lat i węszę tu przysłowiowe lambo ;) No chociaz skromnego passata ;)
Jak na moje skromne warunki finansowe, wrzuciłem w SunContract sporo, bo dwie pensje. Jednak jak napisałem. Przejrzałem bardziej lub mniej wnikliwie setki kryptowalut, a ta wydaje się zdecydowanie najlepsza. Większość nie ma sensu, przyszłości, jest scamem lub już jest droga.

To Lambo oczywiście przysłowiowe... ja zbieram na wkład własny do kredytu mieszkaniowego :) Z samochodów, Yaris wystarczy :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 34
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sprytnyJack » piątek, 17 listopada 2017, 17:31

W takim razie powodzenia panowie projekt wygląda bardzo solidnie!
U mnie wjechała 1 pensja ale z euro :)
Paprykarz kiedy myslisz ,że zacznie się więcej dziać w naszym Sun?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: sciborsson » piątek, 17 listopada 2017, 17:42

SNC panowie kupujecie jak się domyślam na HitBTC za ETH bo innej opcji to raczej nie widać, tak?

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: wind » piątek, 17 listopada 2017, 17:52

sciborsson pisze:SNC panowie kupujecie jak się domyślam na HitBTC za ETH bo innej opcji to raczej nie widać, tak?
Można i za btc, pamiętam, że przy którejś walucie było drożej za 1 snc

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 9 listopada 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Waluty o niskiej kapitalizacji

Postautor: nevida13 » piątek, 17 listopada 2017, 17:54

Warto teraz wchodzic w SNC przy 0.39 centa, czy lepiej poczekac na lepsza cene?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adiqq, Bing [Bot] i 3 gości