TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Początkujący
Posty: 586
Rejestracja: 9 kwietnia 2018
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: Mosteque » sobota, 30 czerwca 2018, 10:28

Poza kilkoma filmikami wrzuconymi wczoraj, to nic nie kojarzę. Może poza faktem, że bardzo chciałem go od jakichś dwóch tygodni sobie dokupić, ale kasy brakło...

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: pokavb » poniedziałek, 21 stycznia 2019, 11:15

Ładne wzrosty na PAY .Ciekawe kiedy Binance doda go na swoją giełde .
Myślę że dobijemy do 2,2zl a potem korekta do 1,8zl i dalej wzrost.

Cena obecnie mocno zaniżona na BB .Przelew już idzie ;)

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: japu » poniedziałek, 21 stycznia 2019, 12:43

A jest jakies uzasadnienie tego wzrostu? Bo wyglada jak zwykla pompka. Oddal troche wykres i zobacz jak wygladaly poprzednio. Moze warto sie wstrzymac z zakupem po wzroscie 300%....

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: pokavb » wtorek, 22 stycznia 2019, 10:51

Udało mi sie wyskoczyć przy 1,60zl . Szkoda że nie miałem większej ilości PAY.
Teraz korekta ciekawe jak daleko ?1,1zl?
Jak BTC wybije nowe ATH myśle że PAY da sporo zarobić .

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: szlagaag » wtorek, 22 stycznia 2019, 11:17

pokavb pisze: wtorek, 22 stycznia 2019, 10:51Udało mi sie wyskoczyć przy 1,60zl , Ładnie udało sie zarobić . Szkoda że nie miałem większej ilości PAY.
Teraz korekta ciekawe jak daleko ?1,1zl?


Zmierz sobie fibo. 1.00zł bądź 0.82zł wychodzi.
Bitcoin walnie korektę to żadne wyznaczniki nie będą grały roli ,także trzeba mieć to na uwadzę.

PS: Aż dziwie się ,że jestem twórcą tego wątku. :lol:.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3093
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 22 stycznia 2019, 12:03

pokavb pisze: wtorek, 22 stycznia 2019, 10:51 Jak BTC wybije nowe ATH myśle że PAY da sporo zarobić .
Ameryki nie odkryłeś, dopowiem, że praktycznie każdy zakup każdej monety przy nowym ath btc da zarobić.

Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: moratar » wtorek, 19 lutego 2019, 19:38

Tenx od miesiaca zaczął rozsyłać swoje karty. Narazie mają obsłuzone kraje: singapur, Australia, Nowa Zelandia, w q1 maja byc dodane jeszcze kolejne kraje z azji. Bez chin.

Dodano po 10 minutach 11 sekundach:
W sumie dziwnie, w firmie im sie wszytko uklada, apka jest updatowana, sa nowi klienci, podejrzany element wywalony (julian), karta jest i dziala. Wiadomo ze to nie scam, a kurs szoruje po dnie jakby nie mieli produktu. Widac ze troche slabo maja z reklamą, i nie wykladaja kasy na promo.
Ale np mco mialo 30m usd z ico tenx mial 80m usd. Tenx zarobil 20 usd na kursie btc i maja 100m. Mco nie ma realnego produktu i ma czkawke w wydawaniy kart, jakby kart nie byli.

Za to tenx ma spory support szybko raguja, czyli maja sporo klientów i obsluguja ich.
Wiec jakim cudem wydmuszka mco tylko dlatego że ładuje kasę w promo w tokenach jest warta 40m, 30% wiecej niz ico. A tenx który ma działający wallet i kartę jest wart 25% z ico. 500% roznicy.

Cena mco jest x5 wzgledem tenx mimo słabego supportu mco, braku produktu, ale za to maja marketing i objetnice :)
Nie kumam czemu ludzie tak błędnie alokuja kasę.

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 30 marca 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: 4everHodl » niedziela, 31 marca 2019, 14:53

I jak Panowie, jakie ruchy odnośnie projektu? :) Podczas Hossy projekt może dać sporo zarobić.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 13 lutego 2021
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bartek1 » niedziela, 14 lutego 2021, 09:14

Witam obserwuje to forum juz od kilku lat z game credits skonczyłem przygode dokładnie ponad rok temu, znalazłem alternatywe co do game tenxpay mam takie pytanie czy jest gdzies jakies aktywne forum odnosnie tenx, mysle ze na tym coinie jest o wiele większa szansa zarobku jest nisko w market capie i jest na kilku dużych giełdach, bardzo kiepsko z nimi z reklamą dlatego tak niska cena, na koniec miesiąca mają ogłosic jakies powiązania tego altcoina co do swojego nowego projektu mimo capital, jest to cos na zasadzie stablecoina euro, jak im sie powiedzie ten projekt to mysle ze cena razy 1000% jest do zobaczenie w etherscanie idzie sprawdzic czymają 55mln dolarów w etherium, nieoficjalnie mają dodac jakies nowe giełdy w tym półroczu

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości