TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: suszini » wtorek, 28 listopada 2017, 14:43

PAY kupiłem za ok. 21000 sat i też żałuję, że nie sprzedałem przy 29000 ale wtedy wszystko szło do góry i nie spodziewałem się takiego dumpu. O ile BTC się nie załamie, nie zamierzam się wyprzedawać, a nawet wtedy zostawię sobie część tokenów. Noszę się też z zamiarem zakupu ich karty, ale z komentarzy na ich stronie można wyczytać, że dostawa karty trwa ok. 3 miesiące... Ktoś może próbował i używa karty, może mógłby się podzielić wrażeniami? Jak wygląda np. płatność Dash w sklepie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: Rumcajs » wtorek, 28 listopada 2017, 14:49

Ta karta jest niby fajna o ile sie trzyma na niej coiny ktorymi sie chce placić, bezsensu wydawać tanie coiny na których się czeka na wzrost, oglądaem gdzieś film na youtube o tej karcie że jak się rozpędzi z wydawaniem to można zrobić tak jak z tą picca słynną kupiona za 10 000 btc. A nie wiem jak jest z opłatami za transakcje gdyby sie miało na tej katcie btc czy też to fee byłoby takie wielkie? Np do płacenia nią na miescie jakiś drobnych rachunków za picce i browarki to co z fee gdyby sie miało btc ? extra + kilkanascie zł nie wiem ile teraz wychodzi dokładnie fee w pln. Chyba zeby miec jakies inne crypto i nimi placić ale nie wiem. Chyba kazdy woli sprzedać swoje krypto kiedy chce i placić fiatami niż żeby mu zjadało bez względu na kurs coiny.
I jak oni to chcą w USA wprowadzić, co z podatkami wtedy jak zamierzają to rozwiązać, no i co z podatkami w innych krajach jak u nas bo jak taka karta jest na nasze konkretne nazwisko to w teori podatek powinno sie zapłacić od kupienia piwa za 6 pln tą kartą. A jak ktoś jest w drugim progu podatkowym to 32% to to piwo by kosztowało wtedy 6 + 2 zł = 8 zł + prowizje karty od transakcji nie wiem czy jest stala wysokośc czy przy różnych coinach różna prowizja.

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: suszini » wtorek, 28 listopada 2017, 15:54

Wychodzi na to, że ta karta może być bardzo przydatna dla kogoś kto chce płacić za usługi za granicą, w UE. Bez zakładania konta walutowego w banku albo bez bankowego, zawyżonego przewalutowania. Przykładowo w Holandii można płacić kartą wszędzie, gotówka przydaje się jak chcemy wyciągnąć wózek w lidlu albo na myjni :)
Karta Tenx w codziennych zakupach przegrywa ze zwykłym pln, gdyby jeszcze nie było opłat za transakcję to rozumiem...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: Kluka » środa, 29 listopada 2017, 00:17

Nie mam ale zamowie na dniach. Wg mnie dziala w ten sposob: przelewasz coiny na wallet podpiety do karty (na zasadzie prepaid) i tylko wtedy ponosisz oplate za przelew. Potem jest chyba bez oplat, wymiana jest w aktualnym kursie. Jak masz obrot powyzej 1000$ na rok karta jest darmowa inaczej 10$za dzien. A tokeny pay funkcjonuja bardziej jako akcje firmy, posiadacze ich dostaja 0,5% wg mnie to (i nie tylko mnie) jest to fajna opcja na kilka najblizszych pare lat, zanim platnosc w krypto stanoe sie normalna, moze byc podobnie jak z faxem, koedys byl praktycznie niezbedny i wygony teraz sle sie poprostu meile tak tenx przez jakis czas moze byc bardzo potrzebny ale gdy platnosc w krypto bedzie norma powoli bedzie odchodzic w zamomnoenie
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: paprykarz18 » środa, 29 listopada 2017, 17:32

Znowu szorujemy po dnie. Nie ma siły na wybicie. Wszystkie próby skutecznie duszone.
Moja niewielka cierpliwość powoli się kończy.

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: Czosnek Czesio » środa, 29 listopada 2017, 18:15

paprykarz18 pisze: Znowu szorujemy po dnie. Nie ma siły na wybicie. Wszystkie próby skutecznie duszone.
Moja niewielka cierpliwość powoli się kończy.
To samo, liczyłem na coś konkretnego tymczasem dno większe niż było. Kto sprzedał wczoraj na pompie może sie cieszyć a reszta szoruje po dnie dalej mimo że warunki na odbicie były naprawde dobre, cena w stosunku do btc cały czas w dół pomijajac pump &dump z nocy. Teraz nawet nie wiadomo co robić z tym :D Btc cały czas na krawędzi jak przykorekci to lecimy w dół z 2większym impetem niż btc, z drugiej strony alty powybijały i nie ma w co wejść teraz kompletnie

Edit: @paprykarz18 jak wychodzisz to na fiat czy w inne crypto?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: Kluka » środa, 29 listopada 2017, 18:21

chopaki napiszecie jak Wam sie skonczy cierpliwosc to wtedy dokupie ;) torche cierpliwosci, 2 tygodnie mielismy 1.6$ dzis w nocy bylo ponad 3$ teraz po korekcie mamy 2.3$ wiedlug mnie nie ma co narzekac
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: paprykarz18 » środa, 29 listopada 2017, 18:22

Jeszcze odrobinę cierpliwości mam. Jeszcze kilka dni poczekam. Ewentualnie spróbuję sprzedać na kolejnej pompie. Może do trzech razy sztuka i następnym razem polecimy. Głupio byłoby sprzedawać teraz - w największym dołku.

Nie wygląda mi na to, aby BTC miał mieć korektę. Może się okazać, że prędzej będzie po 20 tys $, niż będzie korekta. Chociaż nikt nie zna dnia ani godziny.

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: Czosnek Czesio » środa, 29 listopada 2017, 22:56

Największy dołek to dopiero może być :D
Kluka pisze: chopaki napiszecie jak Wam sie skonczy cierpliwosc to wtedy dokupie ;) torche cierpliwosci, 2 tygodnie mielismy 1.6$ dzis w nocy bylo ponad 3$ teraz po korekcie mamy 2.3$ wiedlug mnie nie ma co narzekac
3$ to był pump&dump, spojrz na cene odnosnie do btc a tam truptamy bardzo malymi kroczkami i to nie koniecznie do przodu

Mam w tym 30% wiec nie przesadnie dużo, gdyby to bylo wiecej pewnie bym bez zawahania wychodzil

Dodano po 4 godzinach 16 minutach 21 sekundach:
Czosnek Czesio pisze: Największy dołek to dopiero może być
@Kluka odkupione? ;)

Co to za giełda Bit-Z? Cena na niej na 2,5$, wolumen pokroju bitbaya czyli nie ma dramatu. Na arbitraż sie rzecz jasna nie szykuje bo cos tu musi byc nie tak

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: Kluka » środa, 29 listopada 2017, 23:14

@Czosnek Czesio, Nie Z-nam tej gieldy ;) Hu*a odkupione hehe trzymam na portfelu to co mam i nie ruszam w takich mometach ;)
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 29 stycznia 2014
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: czajaPL » czwartek, 30 listopada 2017, 06:35

ja kupiłem po 1.9x i zabunkruje na długo licząc na pomnożenie zysków.

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 29 stycznia 2014
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: czajaPL » piątek, 1 grudnia 2017, 15:18

18%+ i rośnie

jakiś komunikat był czy co,że tak wystrzelił ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: Kluka » piątek, 1 grudnia 2017, 21:17

Takie zwylke wachniecia. Wystrzeli jak wejda na inne rynki glownie ameryka i przyspiesza wydawanie kart, teraz podobno wysylaja 500 dziennie. Ja juz czekam w kolejce po swoja :) wgl na ta chwile mysle ze projekt mocno niedawartosciowany w porownaniu z innymi. Dokupilem dzis conieco :) nie zdziwie sie jak bedzie mial +100% pewnego pieknego dnia ;) drugi moj faworyt (moze nawet wiekszy) to omg ale nie o tym temat.. obydwa zdecydowanie long
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: Czosnek Czesio » piątek, 1 grudnia 2017, 21:30

czajaPL pisze: 18%+ i rośnie

jakiś komunikat był czy co,że tak wystrzelił ?

Gdzie ty widzisz wystrzał? Cały rynek poszedł o 20% bo bitcoin poszedł do góry.
Większość nawet poszła wyżej niż tenx a ty mówisz o wystrzale?

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 29 stycznia 2014
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: czajaPL » sobota, 2 grudnia 2017, 07:20

wczorajsze +22% urosło w ciągu 2h jakoś
co do karty też zamówiłem,dostałem komunikat że trafiłem na listę oczekujących.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 487
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 504
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: paprykarz18 » wtorek, 5 grudnia 2017, 09:51

Jak odbieracie dzisiejszy komunikat? Przez chwilę chciałem się ewakuować, bo statek tonie.
Jednak stwierdziłem, że niżej już raczej trudno spaść (pod warunkiem, że BTC trzyma wartość).
A w tym komunikacie jest drugie dno - w najbliższym czasie będą jakieś nowe giełdy (chyba duża i wymagająca) i jakiś porządny update.
Może wreszcie pofruniemy zanim wszystko padnie.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: melon » piątek, 8 grudnia 2017, 19:26

Wydaje się że PAY spadł już tak nisko że teraz tylko kupować:)

Początkujący
Posty: 211
Rejestracja: 29 stycznia 2014
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: czajaPL » sobota, 16 grudnia 2017, 13:48

2.95 drożeje bo inne drożeją , czy jakieś info było?

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 21 maja 2017
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: zjaranyjoe » sobota, 23 grudnia 2017, 23:45

Gdzie najlepiej kupić ich tokeny? I gdzie je polecacie przechowywać?

Początkujący
Posty: 164
Rejestracja: 30 maja 2016
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

TenX [PAY] spekulacja na temat kursu.

Postautor: KONAn » niedziela, 24 grudnia 2017, 02:38

No dolbra opisze co i jak bo koleg ama ta karte i uzywa.

Bez weryfikacji mozesz wyplacic 200$/dzien. Po weryfikacji duuuzo wiecej.
Karta ( w przypadku kolegi) operuje na funtach giblartarskich :lol: ...pani na stacji benzynowej sie pytala co to za flaga jej wyskoczyła :) ni wyszlo ze Giblartar heh.
Prowizji ponoc nie ma..tak kumpel twierdzi...robil przelew BTC z konta TenX na gielde BitBay i nie potracilo zadnej prowizji. Mowi tez ze jak wyplaca w bankomatach albo w sklepie jak placi to tez nie ma prowizji (jak dla mnie dziwna spraw aale twierdzi ze zawsze sprawdza jaka prowizje pobieraja i ciagle nie ma...ponoc jest tak ze jak zrobisz operacja na 1000$ w ciagu roku to rzeczywiscie prowizji nie ma)

Z konkurencji to mozna porownac do Monaco (MCO) i BonPAY (BON). Monaco ma nizsz elimity wyplat miesiecznych (ale tam chyba jest to niezalezne od weryfikacji) a BON mozna uzywac na razie tylko w Europie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości