Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: katar14 » środa, 10 stycznia 2018, 00:47

Amazon ma zarejestrowane już domeny etheriumamazon, muszą wejść ny nie tracic klientów i isć za ciosem techniki, wydaje mi sie to nie unikniknione, czytałęm ze 2 lutego godz 16 naszego czasu ma byc konferencja lecz nie wiem gdzie szukać jej gdy juz bedzie, za ciosem pójdzie ebay ,allegro i inni pewnie - taka moja spekulacja popata spekulacjami innych ale coś czuje ze to bardzo realne.

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Martinez » środa, 10 stycznia 2018, 13:34


Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 10 października 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dexahs » środa, 10 stycznia 2018, 15:20

bl4ck pisze:
Dexahs pisze: nadchodzi czas mocnych altów pretendujących do tronu, może nie w przyszłym roku, ale tak czy inaczej najbliższa przyszłość rysuje się ciekawie
Wiesz od kiedy takie tak ludzie piszą? od początku powstania altcoinów...
Możliwe, że takie tak, nie widziałem takich opinii wcześniej, poza tym co to ma do rzeczy ?
Zobacz jak zmienił się stosunek BTC do reszty od 29. listopada, czyli od daty mojego postu.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Gordon Gekko, » środa, 10 stycznia 2018, 16:07

Dobry news a rynek opada powoli jak głowa zmęczonego piciem nastolatka. Kiedy uderzy w stół i sie obudzi?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 321
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: _det » czwartek, 11 stycznia 2018, 13:17

Dzisiaj w skośnookich Japońcach otwierana jest giełda krypto gdzie będzie można kupować krypto za Jeny. Są szanse na ruch kursu... https://bithub.pl/wiadomosci/dmm-com-ot ... e-japonii/

e/ XRP startuje i razem z nim ADA.
Wystarczy porównać wykresy czasowe na tym samym przedziale.

Z tego co widzę to mamy "młotek" i jeśli jutrzejszy dzień też będzie zakończony zieloną świeczką to możemy lecieć w górę.

Obrazek

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: MateuszKL » czwartek, 11 stycznia 2018, 23:59

tez macie brak mozliwosci wyslania tego coina z gieldy na np portfel? U mnie na binance juz z 5-6 dni

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 321
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: _det » piątek, 12 stycznia 2018, 07:32

MateuszKL pisze: tez macie brak mozliwosci wyslania tego coina z gieldy na np portfel? U mnie na binance juz z 5-6 dni
Na Bittrexie "konserwacja" trwała w sumie 2 albo 3 razy po kilka dnia (3 do 4). W takiej sytuacji trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: katar14 » piątek, 12 stycznia 2018, 19:58

_det pisze: Dzisiaj w skośnookich Japońcach otwierana jest giełda krypto gdzie będzie można kupować krypto za Jeny. Są szanse na ruch kursu... https://bithub.pl/wiadomosci/dmm-com-ot ... e-japonii/

e/ XRP startuje i razem z nim ADA.
Wystarczy porównać wykresy czasowe na tym samym przedziale.

Z tego co widzę to mamy "młotek" i jeśli jutrzejszy dzień też będzie zakończony zieloną świeczką to możemy lecieć w górę.

Obrazek
Ady nie bedzie na tej giełdzie, XRP
ps. co sądzicie o tym - Kodaccoin - jakie spekulacje po wejsciu na giełdę 31 stycznia 2018 - kupować od razu na starcie?
https://bithub.pl/biznes/kodak-wchodzi- ... yptowalut/

Dodano po 1 minucie 2 sekundach:
katar14 pisze:
_det pisze: Dzisiaj w skośnookich Japońcach otwierana jest giełda krypto gdzie będzie można kupować krypto za Jeny. Są szanse na ruch kursu... https://bithub.pl/wiadomosci/dmm-com-ot ... e-japonii/

e/ XRP startuje i razem z nim ADA.
Wystarczy porównać wykresy czasowe na tym samym przedziale.

Z tego co widzę to mamy "młotek" i jeśli jutrzejszy dzień też będzie zakończony zieloną świeczką to możemy lecieć w górę.

Obrazek
Ady nie bedzie na tej giełdzie, XRP owszem będzie, na ade nie wpłynie.
ps. co sądzicie o tym - Kodaccoin - jakie spekulacje po wejsciu na giełdę 31 stycznia 2018 - kupować od razu na starcie?
https://bithub.pl/biznes/kodak-wchodzi- ... yptowalut/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 321
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: _det » piątek, 12 stycznia 2018, 20:57

To co dzisiaj się zaczęło wygląda mi na długi, jednostajny wzrost (tak jak miało to miejsce na początku stycznia) - nie ma szarpania kursem, gwałtownego wyprzedawania czy innych "ciekawostek". Chwilowe konsolidacje... i dalej. Ogólny MC stoi w miejscu, a MC Cardano rośnie.

Ktoś z dużą gotówką chce się "obłowić" na początku by później przyspieszyć i aby na środku/końcu dołączyli inni którzy sami już pociągną ten pociąg. Ten co zaczął pewnie wyznaczy stację końcową ;)

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » piątek, 12 stycznia 2018, 21:26

Obecnie Cardano kosztuje 88 centów czy uważacie że to ostatni moment żeby wejść w to ?

Na jakim portfelu przechowywać Cardano i inne mniejsze krypto jak np. Stellar czy Tron ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: katar14 » piątek, 12 stycznia 2018, 21:45

inwestor2018 pisze: Obecnie Cardano kosztuje 88 centów czy uważacie że to ostatni moment żeby wejść w to ?

Na jakim portfelu przechowywać Cardano i inne mniejsze krypto jak np. Stellar czy Tron ?
ade mozesz przechowywac na ich własmym portfelu DEDALUS - pobrać z ich oficialnej strony https://www.cardanohub.org/en/home/
czy to ostatni moment? przy 8500 satoszi też sądziłem ze to ostatni moment, sądzę że to dobry moment ale to tylko moję przeczucie .

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 321
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: _det » piątek, 12 stycznia 2018, 22:39

inwestor2018 pisze: Obecnie Cardano kosztuje 88 centów czy uważacie że to ostatni moment żeby wejść w to ?

Na jakim portfelu przechowywać Cardano i inne mniejsze krypto jak np. Stellar czy Tron ?
ADA preferował bym na ich portfelu, a resztę - poczytaj w internecie. Jest dużo polecanych portfeli.

Ciężko jest wyznaczyć dobry moment - to musi być wyłącznie Twoja decyzja. Lecz jeśli ma być to długo terminowo to nie ma co się zastanawiać (kupić i "zapomnieć"). Jednak jak kurs spada to się robi żal na sercu i człowiek zaczyna "kombinować" jak tu pomnożyć to co ma :)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Menisiak » piątek, 12 stycznia 2018, 23:27

Czy ktoś orientuje się jak długo potrwa brak możliwości wypłaty ADA z Binance do portfela?

Druga sprawa czy ktoś się spotkał po 100% synchronizacji, ze portfel ADA po kolejnym uruchomieniu ma napisane „connecting to network” i nic się nie dzieje? Czy może są problemy z siecią po ich stronie aktualnie?

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: bl4ck » piątek, 12 stycznia 2018, 23:29

Menisiak pisze: Czy ktoś orientuje się jak długo potrwa brak możliwości wypłaty ADA z Binance do portfela?
Tyle

Network Busy, Withdrawl Suspend

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: katar14 » piątek, 12 stycznia 2018, 23:57

Menisiak pisze: Czy ktoś orientuje się jak długo potrwa brak możliwości wypłaty ADA z Binance do portfela?

Druga sprawa czy ktoś się spotkał po 100% synchronizacji, ze portfel ADA po kolejnym uruchomieniu ma napisane „connecting to network” i nic się nie dzieje? Czy może są problemy z siecią po ich stronie aktualnie?
Ogólnie ADA usprawnia przelewy z portfeli , byłoficjalny komunikat na ich stronie i usprawniają to, wejście na nową giełdę bitnex tez jest na czas okreslony jak narazie i bardziej w celach usprawnienia technicznego ADY - przyjnamniej taki jest oficjalny komunikat na ich stronie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Marthu1990 » sobota, 13 stycznia 2018, 00:08

Ładnie idzie do góry, ciekawe czy przebije 1$. Warto dodać, że właśnie wstaje korea więc jak zobaczą co ich omija to na pewno będą się ładować i pchać kurs :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 208
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: BTC-m » niedziela, 14 stycznia 2018, 14:11

Nie, coś ty, przecież jest korekta ceny, to sprawia że wszyscy porzucają projekt i ładują kasę tylko w te które urosły już 3000% i rosną dalej bez żadnej korekty.
Spoiler:
:)

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rafko » niedziela, 14 stycznia 2018, 14:56

@marcos pisze: Wierzycie jeszcze w Cardano?
Nie - sprzedałem jak kurs spadł -5% ..... :shock:

Żart - dokupiłem na dołku w okolicach 69centów żeby obniżyć średnią - myślę, że min 6 miesięcy trzymania .

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: superjakub » niedziela, 14 stycznia 2018, 21:06

Ma ktoś jakieś doświadczenie związane z przesyłaniem ADA z bittrex na Dedalusa ? Moja transakcja jest od ponad 24H w "pending" , ile to jeszcze może potrwać ?

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: miso20 » poniedziałek, 15 stycznia 2018, 01:50

@superjakub, a potwierdziłeś wypłatę mailem?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości