Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 26
Rejestracja: 8 stycznia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: mgrobel » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 22:42

Cardano zostało 2 grudnia pierwszy raz zaprezentowane na konferencji w Rosji (FPCONF). Jeśli korzystacie z LinkedIn to polecam śledzić dwa profile na tym portalu związane z tym projektem: Input Output (IOHK) oraz Cardano Foundation.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 18 grudnia 2017, 22:53 przez mgrobel, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: boguslav » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 22:51

Witam! Czy mógłby mi ktoś doradzić co może być powodem, że nie mogę przesłać moich cardano z bittrexa na portfel daedalus? Wczoraj o tej porze skopiowałem adres z daedalusa do portfela na bittrex (sorry za ten łopatologiczny opis, ale może coś zrobiłem nie tak?) i wysłałem dla testu 300 ADA. Przed chwilą wszedłem w daedalusa i widzę, że w portefu 0, a na bittrexie coiny wciąż w rezerwacji. W czym może być problem?

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Selecto » poniedziałek, 18 grudnia 2017, 23:53

Wchodzić czy czekamy na korektę?

EDIT: Wszedłem :twisted:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: _det » wtorek, 19 grudnia 2017, 08:07

Selecto pisze: Wchodzić czy czekamy na korektę?

EDIT: Wszedłem :twisted:
Jak widać, ryzyko popłaciło :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 26
Rejestracja: 8 stycznia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: mgrobel » wtorek, 19 grudnia 2017, 09:26

Jest dobrze i stabilnie. Mieliśmy odbicie w okolicach 0.0006ETH i tutaj może być mocniejszy punkt wsparcia. Ponownie mamy 15 mld $ w MarketCap, trwa pogoń za LiteCoinem. ADA tak trzymaj :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: _det » wtorek, 19 grudnia 2017, 10:34

Jak połknie LTC to będzie duży sukces. Później tylko czekać na wejście coin'a na inne markety (na to czekam z niecierpliwością :) ).. i będzie można liczyć prawdziwe zyski. W sumie, póki co dla mnie to są tylko "gołe" cyferki - bardziej zabawa jak zarabianie. Sam fenomen ady mnie zadziwia - raptem 2 giełdy (Bittrex i od około tygodnia/dwóch koreańska - z 15 mln użytkowników) a taki sukces. LTC, ETH, DASH, ZEC, NEO etc... są na praktycznie wszystkich giełdach a takiego napływu gotówki nie odnotowały (tym bardziej w porównaniu do ilości monet). Zastanawia mnie co może być na rzeczy że tak jest to pompowane, o czym osobiście nie wiem.

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: RaptorPL » wtorek, 19 grudnia 2017, 11:38

@_det no właśnie to ostatnie zdanie jakie napisałem trapi mnie najbardziej, tak nagły skok ceny jest bardzo nienaturalny, sam sprzedałem na pułapie 0.5$ bo myślałem że struna już jest naciągnięta za mocno ale oczywiście się myliłem i jak widać poszło wyżej, ale mam dziwne przeczucie że możemy liczyć na dniach na jakąś większą korektę bo takie eksplozje cen już widzieliśmy (lisk, iota, bch itp.) i wszystkie się kończyły bardzo dużą korektą.
Osobiście czekam na spadek aby znów wskoczyć do pociągu ADY bo kryptowaluta wygląda obiecująco, czysto zarobkowo ciężko przewidzieć cenę za parę miesięcy bo ilość monet jest niebotyczna ale z tym rynkiem nigdy nic nie wiadomo i to jest piękne. :D

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: JuliaRoza » wtorek, 19 grudnia 2017, 13:18

Gdzieś na yt była mowa że chodzi tutaj o użytkowników z Japonii, którzy mają duże problemy z rejestracją na bittrexie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: _det » wtorek, 19 grudnia 2017, 18:35

JuliaRoza pisze: Gdzieś na yt była mowa że chodzi tutaj o użytkowników z Japonii, którzy mają duże problemy z rejestracją na bittrexie.
Prawda to, dlatego czekam aż wejdzie na ichrzy rynek :)
@RaptorPL Mi to wygląda na dobrego naprawdę coin'a - w wielu miejscach ma przeciwników jeśli mowa o inwestycji w niego - tylko jak to jest, że jest on tak pompowany? Prawda - "plankton" na naszym poziomie mówi "z daleka od tego bo to nic nie jest warte". Mówią to "mózgi" z 10 000 $ na pokładzie, którzy siedzą w krypto od kilku powiedzmy lat. Tylko właśnie - ten rynek nie jest przewidywalny. BTC w ostatnich 2 miesiącach pękał przynajmniej z 5 razy ;) - tak szacowały ww. "mózgi" analityczne. Jak wiadomo - logika do tej zabawy ma się ni jak. Przyjdzie "grubas" stwierdzi - aaa.. pod choinkę wpakuję ludziom 30 mld$ w coina :) i mamy to co mamy :) Co do grubasów - rzecz jasna robią co chcą (choć kierują sie TYLKO grubością swojego portfela), a jeśli chodzi o ADA - tu moneta daje "wszystko" - może dla tego ma taką ilość, aby w odpowiednim momencie zaspokoić odpowiednio rynek, a cena jego i tak wzrośnie w pewnym momencie - po wejściu na odpowiednie rynki. Czas pokaże - póki co mnie tam nawet największa korekta teraz nie zasmuci :), a wręcz przeciwnie - doinwestuje. Dalej traktuję to jako ciekawostkę - zabawę. A jak zacznę wypłacać gotówkę to zmienię zdanie :)

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: boguslav » wtorek, 19 grudnia 2017, 18:41

Uwaga! W sklepie Google Play jest do pobrania fałszywy portfel Daedalus.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: lukasz.tlj » środa, 20 grudnia 2017, 00:25

boguslav pisze: Uwaga! W sklepie Google Play jest do pobrania fałszywy portfel Daedalus.
Używacie daedalusa? czy jakiś inny portfel do ADY . Ja już drugi dzień próbuje go zainstalować i przy 95% się zatrzymuje .

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: gandzialf » środa, 20 grudnia 2017, 00:34

@lukasz.tlj, portfel u mnie działa ok, aczkolwiek o ile mam portfel póki co nie kupiłem Cardano :P

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Neoz » środa, 20 grudnia 2017, 01:39

gandzialf pisze: @lukasz.tlj, portfel u mnie działa ok, aczkolwiek o ile mam portfel póki co nie kupiłem Cardano :P
U mnie też działa i radzę się zaopatrzyć w tą walutkę jak najszybciej ;) bo poźniej będzie płacz i lament ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: _det » środa, 20 grudnia 2017, 09:06


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Marthu1990 » wtorek, 26 grudnia 2017, 21:42

Są tutaj osoby posiadające spore ilości Cardano i wierzące w ten projekt? :D
Dzisiaj trochę zakupiłem i będzie to typowy HODL, mam nadzieje że to dobra inwestycja na rok 2018.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: shaddy21 » środa, 27 grudnia 2017, 19:57

Aktualna cena 0,40 dolara, jak myślicie , warto wchodzić po takiej cenie ?

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: miso20 » środa, 27 grudnia 2017, 22:57

Ciężko powiedzieć. Kurs wygląda jakby tworzył się spory trójkąt, z dnem tak na 30 centów. Wszystko zależy od sytuacji na btc - jak tu się załamie to wszystko poleci w dół.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Marthu1990 » czwartek, 28 grudnia 2017, 02:17

Ja kupiłem, co prawda nie dużo ale to na longa. Niech sobie siedzi na portfelu 2-3 lata.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 242
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: VooCash » czwartek, 28 grudnia 2017, 02:37

Cały czas mam connecting to network. Już od 4 tygodni. Jakieś pomysły dlaczego? Win10

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 26
Rejestracja: 8 stycznia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: mgrobel » czwartek, 28 grudnia 2017, 12:11

Cześć

Wyczyść zawartość ukrytego folderu Wallet-1.0 w lokalizacji C:\Users\"twoja nazwa uzytkownika\AppData\Roaming\Daedalus\Wallet-1.0. Wcześniej zrób sobie kopię całego tego folderu w bezpiecznym miejscu.

Uruchom ponownie aplikację i spróbuj odzyskać zawartość portfela z użyciem passphrase.

Problem długiego łączenia się z siecią/lub jego brakiem oraz problem długiej synchronizacji z blockchainem jest znany i ma zostać usunięty przy kolejnej aktualizacji.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości