Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: gandzialf » czwartek, 7 grudnia 2017, 23:54

Czy ktoś jest w stanie mniej więcej okreslić perspektywę dla Cardano ?
Przyznam, że od strony czysto projektowej dość mnie to zainteresowało.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 2 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: rapcior » sobota, 9 grudnia 2017, 22:43

małe info fakt prawie miesiąc temu ale fajnie wytłumaczone
https://steemit.com/polish/@philk/krypt ... inwestowac

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: gandzialf » niedziela, 10 grudnia 2017, 00:19

Dobre.
Choć przepowiednie dotyczące braku wzrostu troszkę niesprawdzone.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: boguslav » niedziela, 10 grudnia 2017, 16:06

Troszkę? Kosmicznie nie sprawdzone. W ciągu miesiąca 500%. Trochę dużo monet, ale też teraz można dużo kupić :D Co właśnie uczyniłem

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: gandzialf » niedziela, 10 grudnia 2017, 18:32

Pytanie czy to nie koniec wzrostów.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 4 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Zwora » niedziela, 10 grudnia 2017, 22:25

gandzialf pisze: Pytanie czy to nie koniec wzrostów.
to po pierwsze. a po drugie: jak działa ich portfel? generuje ADA?

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: odoja » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 13:55

gandzialf pisze: Pytanie czy to nie koniec wzrostów.
A czy na jakiejkolwiek czołowej krypto kiedykolwiek był koniec wzrostów? ;) Znaczy,hmm, pewnie może teraz będzie przestój, ale moim zdaniem ada wciąż jest warta grosze, tym samym ja kupuje. Z iotą też mawiali, że dużo monet a teraz mówi się o 10$ na przyszły rok i więcej. Niech ada dobije do 1 $ to już będzie ekstra. Lecz to jestem ja ,niech każdy inwestuje jak uważa.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: gandzialf » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 14:25

Mam pewne nadzieje związane z Cardano ale porównując do IOTY to jednak marketcap 25% a monet ponad 20x więcej.
Z technicznego punktu widzenia raczej minie sporo czasu zanim dobije to do 1$ natomiast fakt zespół i rozwój są na plus.
Traktował bym Cardano na ten moment jak bardziej stabilną lokatę kapitału nie licząc na wielkie wzrosty ani też spadki.

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: odoja » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 23:03

gandzialf pisze: Mam pewne nadzieje związane z Cardano ale porównując do IOTY to jednak marketcap 25% a monet ponad 20x więcej.
Z technicznego punktu widzenia raczej minie sporo czasu zanim dobije to do 1$ natomiast fakt zespół i rozwój są na plus.
Traktował bym Cardano na ten moment jak bardziej stabilną lokatę kapitału nie licząc na wielkie wzrosty ani też spadki.
Żebyś się nie zdziwił, od momentu jak kupiłem IOTE (lipiec) nie liczyłem na 4 $ ,na 2 $!! do maja 2018. Także też nie czekam na dolara ADA w najbliższym czasie,ale wcale się nie zdziwię jak osiągnie ten pułap do 3-4 miesięcy, nawet jeśli ma tyle monet.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: bl4ckmind » środa, 13 grudnia 2017, 09:58

Witam, jestem nowy na forum, więc liczę na wyrozumiałość. Zamierzam kupić trochę Cardano (za powiedzmy 1000PLN) na longterm i chciałbym się dowiedzieć w jaki najszybszy, a zarazem najtańszy sposób można to zrobić? Założyłem konto na Bitbay i na Bitrrex. Z tego co się zorientowałem to najpierw muszę wpłacić kasę np. ze swojego konta bankowego na Bitbay, kupić BTC, następnie przelać kasę z Bitbay na Bitrrex i tam zamienić BTC na ADA. Czy nie ma możliwości aby obejść konieczność zakupu BTC? Z tego co się zorientowałem to przy obecnej bańce jest dosyć duża prowizja za wypłatę BTC z Bitbay (ok. 28zł), podczas gdy wypłata ETH to zaledwie niecałe 3zł (wszystko w przeliczeniu oczywiście). Jak mogę zrobić to najtaniej? Czy giełda Bitrrex będzie optymalna do zakupu Cardano i innych altów? Zarejestrowałem się też na Bitfinex, ale mam problem z przeprowadzeniem weryfikacji, bo chcą strasznie dużo dokumentów i ciągle wyskakuje mi jakiś błąd, podczas ich wysyłania. Dzięki za odpowiedź.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: wojtekinwest » środa, 13 grudnia 2017, 11:00

bl4ckmind pisze: Witam, jestem nowy na forum, więc liczę na wyrozumiałość. Zamierzam kupić trochę Cardano (za powiedzmy 1000PLN) na longterm i chciałbym się dowiedzieć w jaki najszybszy, a zarazem najtańszy sposób można to zrobić? Założyłem konto na Bitbay i na Bitrrex. Z tego co się zorientowałem to najpierw muszę wpłacić kasę np. ze swojego konta bankowego na Bitbay, kupić BTC, następnie przelać kasę z Bitbay na Bitrrex i tam zamienić BTC na ADA. Czy nie ma możliwości aby obejść konieczność zakupu BTC? Z tego co się zorientowałem to przy obecnej bańce jest dosyć duża prowizja za wypłatę BTC z Bitbay (ok. 28zł), podczas gdy wypłata ETH to zaledwie niecałe 3zł (wszystko w przeliczeniu oczywiście). Jak mogę zrobić to najtaniej? Czy giełda Bitrrex będzie optymalna do zakupu Cardano i innych altów? Zarejestrowałem się też na Bitfinex, ale mam problem z przeprowadzeniem weryfikacji, bo chcą strasznie dużo dokumentów i ciągle wyskakuje mi jakiś błąd, podczas ich wysyłania. Dzięki za odpowiedź.
Możesz zrobić tak jak piszesz czyli przelew na BitBay zakup BTC i przelew na Bittrex. Również możesz zrobić tak samo z ETH jednak dużo ludzi narzeka na czas, przelewy idą długo itd. Co do samej giełdy jest na niej bardzo dużo altów więc jak najbardziej znajdziesz coś dla siebie nie tylko ADA :) I odrobisz szybko nawet te 28 zł za prowizje, o której pisałeś.

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: snajp » środa, 13 grudnia 2017, 11:03

Zarejestruj się na Abucoins https://abucoins.com (wpisz kod promocyjny "FORUM" do końca marca prowizje 0%. Kup ETH i przelej na Binance. Jeśli nie masz tam konta to zakładasz konto bez weryfikacji https://www.binance.com ewentulanie z mojego reflinka to bedzie mi miło https://www.binance.com/?ref=11188760
A na Binance wymieniasz ETH na IOTE
bl4ckmind pisze: Witam, jestem nowy na forum, więc liczę na wyrozumiałość. Zamierzam kupić trochę Cardano (za powiedzmy 1000PLN) na longterm i chciałbym się dowiedzieć w jaki najszybszy, a zarazem najtańszy sposób można to zrobić? Założyłem konto na Bitbay i na Bitrrex. Z tego co się zorientowałem to najpierw muszę wpłacić kasę np. ze swojego konta bankowego na Bitbay, kupić BTC, następnie przelać kasę z Bitbay na Bitrrex i tam zamienić BTC na ADA. Czy nie ma możliwości aby obejść konieczność zakupu BTC? Z tego co się zorientowałem to przy obecnej bańce jest dosyć duża prowizja za wypłatę BTC z Bitbay (ok. 28zł), podczas gdy wypłata ETH to zaledwie niecałe 3zł (wszystko w przeliczeniu oczywiście). Jak mogę zrobić to najtaniej? Czy giełda Bitrrex będzie optymalna do zakupu Cardano i innych altów? Zarejestrowałem się też na Bitfinex, ale mam problem z przeprowadzeniem weryfikacji, bo chcą strasznie dużo dokumentów i ciągle wyskakuje mi jakiś błąd, podczas ich wysyłania. Dzięki za odpowiedź.
Zarejestruj się na Abucoins https://abucoins.com (wpisz kod promocyjny "FORUM" do końca marca prowizje 0%. Kup ETH i przelej na Binance. Jeśli nie masz tam konta to zakładasz konto bez weryfikacji https://www.binance.com ewentulanie z mojego reflinka to bedzie mi miło https://www.binance.com/?ref=11188760
A na Binance wymieniasz ETH na IOTE

edit: Co do ETH to tylko podobno na Bitbayu sa problemy z przelewami,na innych giełdach dochodzą normalnie

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: bl4ckmind » środa, 13 grudnia 2017, 11:06

Super, dzięki za pomoc.

EDIT: dałeś mi wskazówkę do zakupu IOTY, a ja prosiłem o ADA, ale w przypadku ADA tez sie to sprawdzi?

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: miso20 » czwartek, 14 grudnia 2017, 23:48

@Wymazywanie jeszcze raz cię wołam i męczę, bo cenię twoje zdanie. Cardano jak widać wybiło. Możesz coś powiedzieć na jego temat?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 45
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: BioHay » piątek, 15 grudnia 2017, 16:28

bl4ckmind pisze: Super, dzięki za pomoc.

EDIT: dałeś mi wskazówkę do zakupu IOTY, a ja prosiłem o ADA, ale w przypadku ADA tez sie to sprawdzi?
Dokładnie tak samo jak kolega wyżej Ci wytłumaczył !

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: boguslav » piątek, 15 grudnia 2017, 18:24

No cóż, ADA wydaje się być bardzo stabilnym, rosnącym wciąż coinem. Od jakiegoś czasu nie ma żadnych większych dołków, oprócz skokowych wzrostów. Pomimo dużych wahnięć na innych altach, utrzymywał się twardo w okolicach 0,10 - 0,13$. Teraz wzrósł do ok. 0,2$ i nic nie wskazuje, żeby spadł niżej. Moim zdaniem będzie tylko droższy...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 13
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Kazuk » sobota, 16 grudnia 2017, 20:52

ADA leci w kosmos, a obserwowałem i zastanawiałem się od 0,15 ... no i się nie zdecydowałem :?

Jak wysoko waszym zdaniem poleci zanim zacznie spadać? :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: _det » sobota, 16 grudnia 2017, 21:06

Nawet jak zacznie spadać, to ja się nie wyprzedam - wierze w tego coin'a ... tym bardziej że Japońce mają ją u siebie, a jeszcze nie mają jej na swoich giełdach. Do tego Japońce z tego co wyczytałem mają problem z rejestracją na bittrex'ie. Ja kiszę. Czekam aż wejdzie do nich.. i wtedy zacznie się dziać :) Myślę że kredyt na mieszkanie spłacę w ciągu roku ;) Przy obecnym wzroście stawiam na 1$ do końca roku. Tym bardziej, że na giełdzie jest od AŻ 2,5 miesiąca i z 0.02$ zrobiło się 0.38$ - a nie jest jakoś super promowana. Będę tylko dokupywał - w odpowiednim momencie.

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: odoja » niedziela, 17 grudnia 2017, 00:43

Dla mnie ada to jakaś bajka, nie wiem co mam myśleć, tym bardziej , że kupowałem po 0,02 $...Ale staram się wejść w głowę świeżego posiadacza ady, czyli liczyć dalej na zarobek bez wpadania w panikę, że to przecież nie może ąż tak wysoko rosnąć...;)

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: bl4ck » niedziela, 17 grudnia 2017, 01:32

Dexahs pisze: nadchodzi czas mocnych altów pretendujących do tronu, może nie w przyszłym roku, ale tak czy inaczej najbliższa przyszłość rysuje się ciekawie
Wiesz od kiedy takie tak ludzie piszą? od początku powstania altcoinów...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości