Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: piax88 » czwartek, 28 grudnia 2017, 22:13

VooCash pisze:Cały czas mam connecting to network. Już od 4 tygodni. Jakieś pomysły dlaczego? Win10
Spróbuj na innym komputerze lub zrób synchronizacje czasu z internetem. Na stronie Daedalus'a masz faq i tam na pewno znajdziesz odpowiedź.
https://daedaluswallet.io/faq/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: _det » piątek, 29 grudnia 2017, 13:50

shaddy21 pisze: Aktualna cena 0,40 dolara, jak myślicie , warto wchodzić po takiej cenie ?
Jeśli chcesz "kisić" to myślę że każdy moment jest dobry do wejścia. Projekt się dalej rozwija i porównaj na ilu giełdach ADA się znajduję z innymi monetami. Zobacz co teraz się dzieje gdy Ripple ma wejść na jakąś giełdę (nie pamiętam teraz jaką) ... pompa.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Marthu1990 » sobota, 30 grudnia 2017, 00:06

Cos specjalnego się wydarzyło wokół Cardano? Dzisiaj ładnie kurs idzie do góry, w chwili obecnej prawie 30% na plus i jest nad Litecoinem w rankingu :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: _det » sobota, 30 grudnia 2017, 08:38

Zauważyłem jedną zależność... Ripple ciśnie w górę i ciągnie za sobą Cardano. Nie wiem jak, ale obie te monety w jakiś sposób są połączone. Drugi taki przypadek - możecie sprawdzić w wykresach. Dzisiaj posiedzę i poczytam czy są w jakiś sposób połączone. Co do jakiś wiadomości.. pewnie za jeden może dwa dni wypłynie na jaw co się wydarzyło. Póki co grubasy dostały pewnie jakiś cynk... a plankton "na szarym końcu".

ADA -

e/ Tak sobie myślę (teoria spiskowa), czy to nie jest przypadkiem jakaś "zasłona dymna - z tego Rippla". Cardano - Taki zespół (na starcie) nikt nic nie wiedział o tej monecie, pompowana jest razem z Ripple - może ktoś z banksterki macza w tej monecie "łapki"? To że Ripple należy do Bankowej korporacji - każdy wie, może mają "swoich" ludzi w Cardano i chcą pod inną marką robić robotę, a Ripple będzie ... bo będzie ... ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 13
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Kazuk » sobota, 30 grudnia 2017, 09:57

A to czasem nie poniższe info o planach wprowadzenia Cardano na Ledgera podpompowało kurs?

https://www.reddit.com/r/cardano/commen ... nano_s_is/

Swoją drogą, liczę że jednak trochę ludzie ochłoną, bo wczoraj odsprzedałem za 0,5 żeby odkupić trochę taniej ... :roll: :oops:

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: miso20 » sobota, 30 grudnia 2017, 10:57

@_det, cardano przecież niedawno wystrzeliło, a ripple ciagle rośnie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: _det » sobota, 30 grudnia 2017, 11:12

Zgadza się, ostatnio jak Cardano miało wystrzał to też z opóźnieniem, po ripplu.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Mi-ko » sobota, 30 grudnia 2017, 12:33

Przypuszczam że dzisiejszy wzrost Cardano bierze się też z dodania pary ADA/USDT na bittrexa, ADA jest teraz 1 z 15 innych crypto które można wymieniać na USDT

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Marthu1990 » sobota, 30 grudnia 2017, 20:02

Na razie to może i teorie spiskowe ale wiele osób zastanawia się nad tym skąd tyle pieniędzy napłynęło do Cardano. Moneta niby kierowana na rynek azjatycki a jest tylko na Coinnest który posiada około 3% udziałów. Możliwe że są osoby które wiedzą więcej na ten temat i utrzymują kurs. Ja na razie nie znalałem powiązania z Ripplem. Na papierze są zupełnie różne chociaż trzeba być ostrożnym... Na razie pozostaje nam obserwować Rippla i czy ten schemat się dalej powtarza.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: _det » sobota, 30 grudnia 2017, 20:22

Skopiowane z innego tematu - dotyczącego BTC
Znalezione na reedicie przez użytkownika forum - ziemny
"Do you know what people are buying Ripple with?

USD? No. ETH and BTC.

Do you know who holds most of the ripple in this world? Who's selling it? Banks.

What we're witnessing is the reversing of the massive wealth transfer.

The banks KNOW that they can't kill ETH and BTC, now they need to get as much of it as possible. They don't want to pay full price.

Their plan?
Develop XRP, hold most of it…artificially manipulate the price by bidding it up, $2, $3…
When retards think it will keep going $4, $5... they are trading precious LIMITED decentralised Ethereum and BTC…for a shitcoin that can be printed on a whim.

In the end the banks will win. They will end up holding most of the Ethereum and BTC and you will end up holding most of the XRP..

And that's when Macafee's prophecy will occur. BTC will head to 1M, ETH to $500k per coin... and you'll be holding Ripple, basically pegged to the USD valued from $0.5 to $1.50 per coin."

Jak wiadomo, gość w Cardano to człowiek z ETH - może ... mają jakiś konkretny pomysł na tego coina. Grubasy pompują... a nikt nic oficjalnie! nie wie. To jest bardzo zastanawiające - kiedy się "podzielą" tą nowinką...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 26
Rejestracja: 8 stycznia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: mgrobel » niedziela, 31 grudnia 2017, 01:33

Trwa transmisja live (wywiad z CEO Cardano):

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 242
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: VooCash » niedziela, 31 grudnia 2017, 03:32

_det pisze: Skopiowane z innego tematu - dotyczącego BTC
Znalezione na reedicie przez użytkownika forum - ziemny
"Do you know what people are buying Ripple with?

USD? No. ETH and BTC.

Do you know who holds most of the ripple in this world? Who's selling it? Banks.

What we're witnessing is the reversing of the massive wealth transfer.

The banks KNOW that they can't kill ETH and BTC, now they need to get as much of it as possible. They don't want to pay full price.

Their plan?
Develop XRP, hold most of it…artificially manipulate the price by bidding it up, $2, $3…
When retards think it will keep going $4, $5... they are trading precious LIMITED decentralised Ethereum and BTC…for a shitcoin that can be printed on a whim.

In the end the banks will win. They will end up holding most of the Ethereum and BTC and you will end up holding most of the XRP..

And that's when Macafee's prophecy will occur. BTC will head to 1M, ETH to $500k per coin... and you'll be holding Ripple, basically pegged to the USD valued from $0.5 to $1.50 per coin."

Jak wiadomo, gość w Cardano to człowiek z ETH - może ... mają jakiś konkretny pomysł na tego coina. Grubasy pompują... a nikt nic oficjalnie! nie wie. To jest bardzo zastanawiające - kiedy się "podzielą" tą nowinką...
Bitstamp XRP/EUR/USD
Mit obalony

Dodano po 1 godzinie 45 minutach 9 sekundach:
mgrobel pisze: Trwa transmisja live (wywiad z CEO Cardano):
Dwa podsumowania dla tych co nie oglądali:
  • - ADA chcą współpracować z Ledgerem i deadalusem zeby wejść na Ledger wallet. Początkowa faza współpracy. Kilka miesiecy na kolejny update.
  • - Charles twierdzi że ADA jest o wiele lepszy niż ETH i zostawi go w tyle.
  • - Team ADA wg tego co powiedział podchodzi poważnie do sprawy i nie rzuca słów na wiatr. Wszystkie teorie i technologie nie są wyjete z palca i są potwierdzane przez jakieś tam komisje i weryfikowane wiele razy. Czasami aż mu się rzygać chce ile muszą pracować zeby wszystko było jak należy.
  • - I że Charls nie zna EOS ale z tego co mu wiadomo to shitcoin i nie poleca
  • - Pochwalił ETC za coś tam, że mu się podoba że to jego dziecko etc. Nie wiem dokładnie ocb bo nie słuchałem uważnie ;)
Połowy nie słuchałem bo coś innego robiłem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 26
Rejestracja: 8 stycznia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: mgrobel » środa, 3 stycznia 2018, 15:22

mgrobel pisze: Wierzę bardzo w ten projekt. Może będzie jeszcze jedna pompa pod koniec tego roku żeby dobrze wejść w Nowy Rok? :D Te 0,8-0,9$ jest realne. Zobaczcie jak urósł MarketCap Cardano w ostatnim czasie. Wrzucono ponad 10 mld $. Warto marzyć, a co tam :D
ADA pięknie :) Nie pomyliłem się pisząc wcześniej posta o cenie ok. 1$. Dzisiaj ten dolar ADA osiągnęła. Zapowiada się nieźle, ponieważ czeka nas na pewno wiele ciekawych newsów np. odnośnie wprowadzenia ADA na Ledger Nano S, powstanie wallet paper itd. itp. To the moon w 2018? :D

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: MateuszKL » środa, 3 stycznia 2018, 15:37

hej, szukam informacji i nie moge znalezc zadnego konkretu. Jestem stosunkowo nowy w swiecie kryptowalut i szukam jakiegos dobrego walleta na cardano. Nie jestem geekiem komputerowym wiec przydaloby sie cos bezpiecznego ale stosunkowo latwego w obsludze.

Edit: Czytam o Deadalus ale widze ze ludzie czesto pisza o problemach wystepujacych z tym portfelem. Nie chcialbym zeby moj hajsik rozplynal sie gdzies w internecie ;]

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Martinez » środa, 3 stycznia 2018, 21:32

a jest deadalus na systemy 32 bitowe? znalazłem tylko 64 i nie mogę zainstalować...

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: snajp » środa, 3 stycznia 2018, 21:37

Martinez pisze: a jest deadalus na systemy 32 bitowe? znalazłem tylko 64 i nie mogę zainstalować...
Nie ma

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Martinez » środa, 3 stycznia 2018, 21:38

a jakiś inny portfel obsługujący ADA?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 169
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: Marthu1990 » środa, 3 stycznia 2018, 22:22

Pamiętam jak wiele osób pisało o tym że osiągnięcie 1$ w 2018 jest mało możliwe :D Ta cena może się nie utrzymać długo bo na pewno będzie korekta ale w dłuższej perspektywie na pewno będzie goniło Ethereum i za 2-3 miesiące może być 5$.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: MateuszKL » środa, 3 stycznia 2018, 23:49

Co powiecie o portfelu deadalusie? Uwazacie go za bezpieczny portfel? Z tego co widze to chyba wystepuja z nim czesto jakies problemy. Czy komus sie zdarzylo ze przelal tam pieniadze i ze wzgledu na jakis bug, problem stracil je? Bardzo zalezy mi na odpowiedzi poniewaz zainwestowalem gruba sumke a nie mam jeszcze portfela. Ciezko znalezc jakies konkrety bo na kazdej stronie ktos placze ze mu w jakis sposob zginely pieniadze a to z jednego walleta a to z drugiego. Prosilbym o jakas konkretna odpowiedz osob ktore maja juz spore doswiadczenie w krypto swiecie

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Cardano (ADA) - spekulacja na temat ceny

Postautor: miso20 » czwartek, 4 stycznia 2018, 01:01

Podbijam pytanie poprzedników. Ktoś bardziej obeznany podpowie coś w kwestii portfeli cardano? Płacę w punktach reputacji ;P

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości