[ICO] SmartBillions

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 166
Rejestracja: 29 września 2012
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[ICO] SmartBillions

Postautor: minerfuture » wtorek, 26 września 2017, 15:11

Lead z INNPOLAND:
Największa rewolucja w świecie loterii – tak na całym świecie określany jest projekt Smart Billions. Chodzi o pierwszą na świecie loterię, która będzie grać z klientami według jasnych, przejrzystych zasad, a na dodatek gra będzie się toczyć o najwyższą w historii stawkę: pula nagród dla użytkowników loterii ma sięgnąć 2,5 miliarda dolarów. I co równie ważne, nie mówimy o jakiejś odległej idei do realizacji za kilka lat. Na początku października odbędzie się spektakularny test nowej technologii: twórcy zaryzykowali niemal pół miliona dolarów z własnych pieniędzy, by dowieść, że ich kod gwarantuje bezpieczeństwo. Wkrótce później – 9 października – wystartuje publiczna oferta tokenów SmartBillions, a już dwa tygodnie później będzie można kupić pierwszy los.
Artykuł o SmartBillions tu: http://innpoland.pl/137589,narodzil-sie ... blockchain
Strona projektu tu: http://www.smartbillions.com/
WhitePaper: http://www.smartbillions.com/docs/Smart ... tpaper.pdf?

Co myślicie o tym projekcie?
"Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości." - Ludwig Von Mises

Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 12 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[ICO] SmartBillions

Postautor: coincircut » środa, 27 września 2017, 16:49

Dziś natknąłem się na te ICO. Zapowiada się dość ciekawie, ale warto poczekać na Hackaton ;)

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 28 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[ICO] SmartBillions

Postautor: listek » wtorek, 10 października 2017, 20:01

Mógłby ktoś napisać w zrozumiały dla początkującego sposób jak można kupić tokeny? czy można je kupować już teraz czy dopiero po 16.10?

Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 8 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[ICO] SmartBillions

Postautor: mistique » piątek, 13 października 2017, 12:36

Też chcę nabyć to ICO i wydaje mi się, że w poniedziałek pojawi się adres na który przelewamy ETH i już.

Edit: https://coins.newbium.com/post/2582-rec ... wallet-com

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 28 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[ICO] SmartBillions

Postautor: listek » poniedziałek, 16 października 2017, 18:12

ICO dzisiaj ruszyło . Pomysł fajny ale czy opłaca się w to wchodzić? Można liczyć na jakiś zysk kupując tokeny za 1 ETH na przykład? Nie mam doświadczenia, chętnie posłucham zaprawionych w ICO weteranów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[ICO] SmartBillions

Postautor: domator » poniedziałek, 16 października 2017, 20:01

Ja kupilem za pare ETH. Raczej sie nie straci. Szczegolnie ze timeline jest ciasny i za miesiac bedzie na gieldach.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 28 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[ICO] SmartBillions

Postautor: listek » poniedziałek, 16 października 2017, 21:02

@domator - a jak wyglądają zarobki z takiej inwestycji? Stajemy się posiadaczami tokenów które mogą zwiększyć wartość - to wydaje mi się oczywiste. O co chodzi z dywidendami? Dostają je posiadacze tokenów nabytych w ICO czy po prostu wszyscy posiadacze (np Ci co kupią potem tokeny na giełdzie?).

Wiadomo na jakich giełdach będą dostępne tokeny?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[ICO] SmartBillions

Postautor: domator » poniedziałek, 16 października 2017, 21:17

listek pisze: @domator - a jak wyglądają zarobki z takiej inwestycji? Stajemy się posiadaczami tokenów które mogą zwiększyć wartość - to wydaje mi się oczywiste. O co chodzi z dywidendami? Dostają je posiadacze tokenów nabytych w ICO czy po prostu wszyscy posiadacze (np Ci co kupią potem tokeny na giełdzie?).
Wiadomo na jakich giełdach będą dostępne tokeny?
Nie wiadomo nic o zarobkach. Dywidende dostaje wlasciciel tokena - jak go sprzedasz to nie dostaniesz (nie bedziesz dostawal). Nie mam pojecia jak ta dywidenda bedzie wyplacana ale napewno bedzie wyplacana temu, kto ma token a nie kto kupil w ICO.
Na jakich gieldach? Tego rowniez nie wiem. Ale projekt jest dosc znany wiec licze na bittrexa. Szczerze - to mam zamiar sprzedac jak sie uda w dobrej cenie i zapomniec ;-)
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 16 sierpnia 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[ICO] SmartBillions

Postautor: Heimer » wtorek, 17 października 2017, 00:53

Nie zagłębiałem się zbytnio ale pewnie klasycznie dywidendę dostaje się automatycznie przez smart contract

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 28 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[ICO] SmartBillions

Postautor: listek » wtorek, 17 października 2017, 15:40

Aktualnie za tokena zapłacimy ok 33 centy. Pomijając fakt, że podobno 90% ICO upada na starcie, bując w obłokach załóżmy że to nie upadnie. Ile jest w stanie osiągnąc taki token po wejściu na giełdę ?(chodzi mi wyłącznie o analizę podobnych projektów które mialy miejsce w przeszłości)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[ICO] SmartBillions

Postautor: domator » wtorek, 17 października 2017, 15:44

listek pisze: Aktualnie za tokena zapłacimy ok 33 centy. Pomijając fakt, że podobno 90% ICO upada na starcie, bując w obłokach załóżmy że to nie upadnie. Ile jest w stanie osiągnąc taki token po wejściu na giełdę ?(chodzi mi wyłącznie o analizę podobnych projektów które mialy miejsce w przeszłości)
Takie analizy to nie w tej branzy :-)
Od 1% do 10.000%
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 1 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[ICO] SmartBillions

Postautor: Specjalista » piątek, 15 grudnia 2017, 21:29

Ma ktoś z was tokeny smarbiliions ? Kupiłem podczas ico i nie wiem jak się dobrać do tokenów, żeby je gdzieś przelać i sprzedać.

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 4 stycznia 2014
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[ICO] SmartBillions

Postautor: JanBatory » sobota, 24 lutego 2018, 18:50

"SmartBillions first Dividend payout
How to claim your Dividend:
1. You can just simply send 0 ETH to the contract address from your wallet where you keep your SMART Tokens. Contract address: 0x6F6DEb5db0C4994A8283A01D6CFeEB27Fc3bBe9C
You will receive your dividend automatically."




Niestety zagapiłem i nie dostałem pierwszej dywidendy. Ktoś z Was się załapał? Jaki % się otrzymuje?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości