Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lordzuk » środa, 12 maja 2021, 12:02

@socjolog2008 Nie rób zamieszania , sprzedaż giełdy to nic nadzwyczajnego, może BB lepiej na tym wyjdzie i da np fjuczersy :) Co do game to np mój plan się nie zmienia dalej target jest 6-10 zł :)

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 7 kwietnia 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: michalachim » środa, 12 maja 2021, 12:12

Ktoś mi powie o co chodzi dokładnie z tym info o game na BB?

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » środa, 12 maja 2021, 12:27

socjolog2008 Bitbay nie robi największego volemenu tylko Bittrex także nie siej paniki. Bitbay został sprzedany inwestorowi z USA co ma wspólnego z tym Game?? Dlaczego Sylwek sprzedał swoje dziecko i czy wog to prawda tego nikt z nas się nie dowie :lol: fakt jest taki że sezon na alty z odległej pozycji w CMC się jeszcze nie zaczął więc cierpliwie czekamy a ci co chcą się mega wzbogacić kupują na doleczkach Game żeby za jakiś czas opylic po 10 zł :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: socjolog2008 » środa, 12 maja 2021, 12:41

Cryptoman12 pisze: środa, 12 maja 2021, 12:27Bitbay nie robi największego volemenu tylko Bittrex także nie siej paniki.

Obrazek
lordzuk pisze: środa, 12 maja 2021, 12:02Nie rób zamieszania , sprzedaż giełdy to nic nadzwyczajnego, może BB lepiej na tym wyjdzie i da np fjuczersy

Albo wjedzie w to Musk i fundusze inwestycyjne. Ok rozumiem.
Bawcie się ,bez odbioru. Napisałem posta i więcej nie robię tutaj zamieszania.
Shortować się tego nie da ,wieć nic tu po mnie.
Nie chcę psuć zabawy
Cryptoman12 pisze: środa, 12 maja 2021, 12:27Bitbay został sprzedany inwestorowi z USA co ma wspólnego z tym Game??

Schiz w oczach ludzi trzymających tam kasę tu i teraz, wypłata środków ,zmiana płynności ..
viewtopic.php?f=55&p=700105#p700105
i wystarczy ale nie rozgrzebujmy tego może BB zrobi lewar u siebie na Game i będzie opcja S :twisted:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » środa, 12 maja 2021, 13:00

socjolog2008 jestem na BB od 2017 i nigdy nie miałem z tą giełda żadnych problemow . Na Game można shortowac mając setki tys coinow i jest to wtedy bardzo dobry zarobek oczywiście jak ktoś kupował Game po parę gr :lol: z doświadczenia wiem że najlepiej kupić i trzymać a sprzedać na bance jak już byle co będzie roslo tys % przeanalizuj sobie wykres każdej banki wtedy przyznasz mi racje :lol:

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 18 listopada 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Il69li » środa, 12 maja 2021, 17:47

Ostatnie wyleszczanie 😁

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Irek303 » środa, 12 maja 2021, 18:03

BB sprzedane na 100%za 6,5mld(?) dolarów- faktycznie, nie wiadomo komu. Przekazanie potrwa około roku. Jest o tym pełno na stronach i yt, wiec podaruję sobie odnośniki.
Ale sraczka widać jest bo cena schodzi poniżej 1złego. Teraz rozumiem po co był wrost. Dodał wiarygodności i stabilności portwela. No ale gra wciąż trwa.

Dux
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 4 marca 2020
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Dąbrowa G

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dux » środa, 12 maja 2021, 21:53

Wielka szkoda, że została sprzedana, bo sam od wielu lat korzystam z Bitbaya i nigdy się nie zawiodłem. Mam tylko nadzieję, że nowy właściciel będzie Ok.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GCmoney » czwartek, 13 maja 2021, 12:17

Cryptoman12 przestań już sprzedawać te swoje miliony coinów, bo cena spada :cry:

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » czwartek, 13 maja 2021, 12:42

GCmoney ja teraz ładuje się ponownie na fula :lol: Elon miesza na rynku Tesle już nie kupisz za BTC i wszystko z automatu w dół ale ja się cieszę bo to mega okazja i promocyjka :lol: Game cały czas byczo z drogą otwartą na 10 ziko :lol:

Dodano po 16 minutach 42 sekundach:
Hossa powinna potrwać jeszcze do jesieni a szczyty mogą być nawet pod koniec roku także bez paniki alty typu Game jeszcze odpalą i będą tak rosły że wszyscy będą łapać się za głowę :lol: :lol: :lol:

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: birtus » czwartek, 13 maja 2021, 18:52

To the moon 😂

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Irek303 » czwartek, 13 maja 2021, 21:11

😂😂😂😂😂😂😂😂

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 31 marca 2021
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Do4got » sobota, 15 maja 2021, 12:21

zobaczycie panowie po mem coinach przyjdzie czas na blockchainy gamerskie i wtedy game credits skoczy poprzez swoją chwytliwą nazwę ! 8-)

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 18 lipca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: omega-projekt » sobota, 15 maja 2021, 16:05

🤦🤣🤦🤣🤦
Ło matko dawno tu nie zagladalem i jestem w szoku... namnożyło sie ty nastepcow czolowego naganiacza i bajkopisarza..kuzwa ludzie ocknijcie się.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Irek303 » niedziela, 16 maja 2021, 02:25

Zainwestowałem 4200złego po 1, 58 za GC. Mam w dupę połowę. Na przecenie PGNIG zarobiłem 1200 złego w zeszłym roku. W wejsciuna BB przyciąłem 1600 na ETH, potem korekta- plecy, panika- wejscie DASH- odrobiłem do 4600- znów korekta plecy do 4360złego. Coż sraczka i szybkie rączki.
Ale...!!! Game po 1, 7złego- petarda- wchodzę- korekta- czekam- gorka- ufff. - inwestycja- ło cie qurła maść- wajcha i wieczna korekta.
Tyle doświadczenia. Nie sppdziewałem się nawet przez chwilę, że to jest tak dynamicznie zmieniające się miejsce. Ale zauwazylem też, że takie coiny jak to nasze GC to taka swoista zamrażarka. Jeszcze miesiac temu można było pociupać na krótko tak teraz bez ultrakapiału zapomnij.
Czy to coś się podniesie?- huj wie- nie obracam sie w nadziejach i perspektywach- nie czuję wzrostu na dzisiaj. Ale nie wycofuję się póki co- nie za te pieniądze. Jeśli stracę?- no coż... Kupiłem od Poszwy ( tak nauczyciel w- fu, ze Świdnicy samochód nie wymagający wkładu własnego (ponad 8k pleców)- więc 4200 też przełknę. Huj tam zaproszę dzieciaki na lody za resztę. Lecz póki co zaglądam czasem i nic się nie zmienia. To martwy coin- nie wiem tylko dlaczego- wygląda na wydmuszkę. Mam jednak odczucia które zaczekają na swoj sukces.

Dodano po 4 minutach 39 sekundach:
...a tak przy okazji, bańka jebnie dopiero na przełomie lipiec - sierpień. Jest jescze chwila na zysk.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 26 kwietnia 2021
Reputacja: -9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: gocha » niedziela, 16 maja 2021, 11:13

Na razie masz połowę w d.... Będzie jeszcze gorzej. Ale nie, zaraz pojawi sie tu naczelny gejmboy z 12 w loginie (to wiek czy iq-pytam ponownie!), ze akumulowac i tu de mun. Ja wierze,ze to koniec tego szita i tylko czekam na lot ku 20 gr,a potem czerwony pik w dol :evil:

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 14 kwietnia 2021
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tajken » poniedziałek, 17 maja 2021, 08:20

@Irek303 do krypto trzeba podchodzić bez emocji, korekty i spadki takie jak ta są zawsze a wręcz cyklicznie. BTC a zanim alty są mocno podatne na takie sytuacje jak ta z Elonem, który manipuluje rynkiem, to nie pierwszy i nie ostatni raz. Jeśli chcesz coś tutaj zarobić to się przyzwyczaj. Zasada jest prosta, kupujesz na dołku sprzedajesz na górce, nie odwrotnie. Opieraj się na danych z blockchain i bardziej doświadczonych osobach i ich analizach, przepływy na BTC dużych graczy i poprzednie cykle pokazują, że to nie żaden krach tylko normalna korekta, wstrzymaj nerwy i panic sell, bo Ci którzy sprzedają na dołku a później są obrażeni na cały świat, zachowują się dokładnie tak jak gocha, która już tylko może kibicować aby wszystko spadło.

DZM
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 maja 2021
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: DZM » poniedziałek, 17 maja 2021, 09:07

Moglo by spasc na 30-40 groszy nie obrazil bym sie, zobaczymy jak to bedzie, trzeba czekac, da jednych dolek to gorka a dla innych... Wszystko zalezy jak lezy.

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: wolfski54 » poniedziałek, 17 maja 2021, 11:17

Tajken pisze: poniedziałek, 17 maja 2021, 08:20bo Ci którzy sprzedają na dołku a później są obrażeni na cały świat, zachowują się dokładnie tak jak gocha, która już tylko może kibicować aby wszystko spadło.
moge tylko napisać +1 byczq :D

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 18 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Irek303 » poniedziałek, 17 maja 2021, 12:14

Ten rynek jest dla mnie zupełnie nowy- tak: leszcz z ulicy. Jestem zaskoczony dynamiką i dopiero zaczynam rozumieć relacje między światem a coinami.
Masz rację Tajken, tylko ja musiałem nauczyć się tego na swoim garbie- ponoć najlepsza nauka- ha ha ha.
Już nie przeżywam tego tak jak na początku. Kiedy wchodziłem w GC byłem przekonany, że to początek drogi to the moon.
Teraz mogę już tylko zaczekać.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości