Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Owocowy_Jabol » czwartek, 15 marca 2018, 20:12

core pisze: Jabol co to znaczy musi ? Skoro taki pewny jesteś spadków to weź podstaw wszystko co masz na to że będą spadki ??? Eh.... Sami eksperci tutaj, co jeden to lepszy
Co rok sytuacja się powtarza. Wystarczy obserwować rynek i robić własne wykresy lub obserwować wykresy innych. Np wykres tego Pana jest bardzo prawdopodobny (jeżeli chodzi o ta gorsza wersję czyli spadki) https://pl.tradingview.com/chart/BTCUSD/BKrrME9h/

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: rybkins » czwartek, 15 marca 2018, 20:23

@Owocowy_Jabol,
rybkins pisze: Jestem tu nowy ale jak widzę większość postów jak jeden przekomarza się z drugim to nie wiem czy jest sens tu zaglądać. A trzymając się tematu jeśli GC odbiję się o linii wsparcia 1D (czerwona) to niebawem powinien pójść w górę.

Obrazek
Jakiś czas temu wrzucałem moją analizę, nie wymądrzałem się na podstawię analiz tego Pana z tradingview, który swoją drogą zawsze wroży, że albo poleci w dół albo odbije, to każy może wywróżyć! Ja też Ci mogę powiedzieć, że jutro albo poleci w dól albo się odbije. Poniżej jeszcze masz tą sama moją analizę, którą wrzucałem. Pisałem wtedy, że jeśli się odbije od czerwonej linni wsparcia to powinno pójść do góry, nie odbiło się i poleciało dalej w dół. Teraz twierdzę, że wzrosty będą dopiero jak przebiję żółtą linię oporu. pozdro

Obrazek

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Owocowy_Jabol » czwartek, 15 marca 2018, 20:38

Napiszę podbnie jak ty do mnie ;)
Dlaczego twierdzisz, że wzrosty będą dopiero gdy przekroczą żółtą linię ?
Twój wykres jest całkiem trafny lecz lepiej robić takie wykresy do BTC. Bo niestety ale on jest tutaj głównym kierującym rynkiem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » czwartek, 15 marca 2018, 20:45

Bo ta żółta linia to LT spadkowa. Tylko wykresy róbcie na tradingview, nie BB...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Vizardian » czwartek, 15 marca 2018, 22:09

Właśnie dobiliśmy do lini wsparcia, od której game odbił sie 18 grudnia. Jeśli ją przebije z duzym impetem to bedzie nieciekawie.


Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 252
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 257
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: CounterStrike » czwartek, 15 marca 2018, 22:59

Niedługo konferencja, wszyscy liczą na wzrosty. Może być jednak tak że zobaczymy coś takiego xD
[youtube][/youtube]

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: saszek » piątek, 16 marca 2018, 10:37

spodziewacie się jakiś na prawdę przełomowych ogłoszeń od GC, czy może znów obiecanki i plany ?

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rewetel » piątek, 16 marca 2018, 10:48

Bittrex and Livecoin have successfully updated their GameCredits wallets.

If you are sending $GAME to these exchanges, be sure that the wallet/exchange you send from is updated as well.

For further questions join our discord: https://discord.gg/TWpF2ar

#cryptocurrency

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » piątek, 16 marca 2018, 11:23

trochę odejdę od tematu ale moze ktoś mi wyjaśni jak to jest z tą walutą ? Rozumiem Game - waluta za którą mozna albo będzie mozna kupować gry obstawiać zakłady wygrywać zakłady i to wszystko w grach i szeroko rozumianym e sporcie. To dla mnie jasne i w to wierzę i inwestuję. Czy słusznie czy nie moja sprawa i mój wybór. Ale inne waluty ? Dla przykładu i tylko dla przykładu taki LSK (jest wiele innych podobnych) To platforma do pisania aplikacji w javie (chyba się nie pomyliłem). Co mozna lub będzie można zrobić z posiadanymi liskami? Do czego one mają służyć ? Trzeba będzie miec liski żeby napisać jakiś program ? Jak tak to ile tych lisków ? Jest ich nieograniczona ilość (Game ma 84mln) jeden lisek powiedzmy 50 zł czyli co ? 100 lisków do napisania programu ? Ale to było by 5tyś hm drogo. No chyba że do czegoś innego maja słuzyć. Oświećcie mnie do czego ?

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » piątek, 16 marca 2018, 11:31

Grubasy zawsze wykorzystują takie wydarzenia do jakiś ruchów na giełdzie, więc ja podejrzewam, że będą jakieś większe odchylenia od kursu.

Fajnie, że niedawno była konferencja Liska, z której Game może wyciągnąć wnioski, czego nie robić, żeby nie zbić jeszcze bardziej kursu :) Chociaż uważam, że porównywanie Game i Lisk to ogólnie słaby temat. Wspólny mianownik ich taki, że są na BB i są względnie tanimi krypto i to koniec podobieństw.
Mam właśnie nadzieje, że na dzisiejszym wydarzeniu wyjdzie jak bardzo Game jest inny od Lisk(pod względem planów, projektów, współpracy itp) i to może odbije się pozytywnie na kursie.
Ja tam wierze w wzrost, Ci którzy nie wierzą w GC powinni się wyprzedać do zera i nie wchodzić w ten temat. Bo gdzie tu logika? - nie wierze w Game'a, ale trzymam, do tego piszę w temacie, że ten projekt umrze, ale sam trzymam - tylko po ch*j wtedy?
Ostatnio zmieniony piątek, 16 marca 2018, 11:36 przez JohnnyFontane, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 5 maja 2015
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: polarnycafe » piątek, 16 marca 2018, 11:35

O której jest na konferencja ? Z góry dzięki za odpowiedź.

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » piątek, 16 marca 2018, 11:35

@fifipl,
Też o tym myślałem i dochodziłem do wniosku, że sporo projektów to lipa, ale dobry marketing i sztucznie wymyślony niby cel, np w przypadku liska. tak trochę zaczynam myśleć. W ogóle Lisk ucichł po konferencji i porażce - trochę źle to wygląda...

Ale np. LTC ma być alternatywą dla Paypala i to jest akurat spoko i wg. mnie ma sporą przyszłość.

btw. BTC służył na początku dokładnie do tego samego celu co GC teraz, czy się mylę?

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » piątek, 16 marca 2018, 11:51

@JohnnyFontane,
no własnie. Te waluty które nie są walutami to nie wiem po co są ? Taki REP np. Niby do badań statystycznych i analiz. W teorii będziesz mógł sobie wymyślic jakieś pytanie za rep i dostaniesz odpowiedz. Ale zastanówmy się jesli to tak ma działać to dostaniesz odpowiedz od grupy osób używających rep a więc nie dostaniesz od pana Zdzisia co hoduje świnie bo pan Zdzisio nie wie jak włączyć komputer nawet. A więc STATYSTYKA bierze w łeb. Na PIS np głosują panie w beretach i jak one mają odpowiedzieć na pytanie o wyborach w rep ? No i są setki projektów które z zasady mozna przekreślić bo to tylko marketing. To już pizzacoin szybciej by weszła bo jest typową walutą jak GAME ;)

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: elleshar » piątek, 16 marca 2018, 12:12

JohnnyFontane pisze: @fifipl,
Też o tym myślałem i dochodziłem do wniosku, że sporo projektów to lipa, ale dobry marketing i sztucznie wymyślony niby cel, np w przypadku liska. tak trochę zaczynam myśleć. W ogóle Lisk ucichł po konferencji i porażce - trochę źle to wygląda...

Ale np. LTC ma być alternatywą dla Paypala i to jest akurat spoko i wg. mnie ma sporą przyszłość.

btw. BTC służył na początku dokładnie do tego samego celu co GC teraz, czy się mylę?
Bardzo ciekawie piszesz Johnny. Zgadzam się w 100%
BTC miało byc do tego samego co GAME tylko wtedy popularniejsza była farma na Naszej Klasie itp. (tak z lekkim humorem)
Transfer i deale BTC bardziej odbywały się po za grami niż wewnątrz systemu, a GAME chce to wszystko zmienić i waluta będzie integralną częścią zabawy i jednoczesną możliwością czerpania korzyści na różnych platformach.
Mam też wrażenie, że przez okres GRUDZIEŃ-LUTY teraz po za kilkoma pompkami będzie raczej schemat NAJPIERW PROJEKT/EFEKTY, później my (gracze, właściciele coinów) wycenimy i ustalimy cenę/wartość. A nie jak na LSK, BCC, ECN itp. Nawet IOTA przy tylu zbliżających się wydarzeniach stoi w miejscu. Dlatego uważam, że GAME nie śpieszy się z ogłaszaniem wszystkiego przy takim dramacie jaki jest na giełdach. Będzie dobrze z GAME, potrzeba stabilizacji rynku (szkoda, że tak duża jest zależność od BTC) no i nikt nie zatrudnia takiego Teamu na kilku piętrach, żeby oszukać ludzi jak niektórzy tutaj piszą. Plusem też jest możliwość pojawienia się w najbliższym czasie na kolejnych giełdach :) Czego wszystkim życzę.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » piątek, 16 marca 2018, 13:02

polarnycafe pisze: O której jest na konferencja ? Z góry dzięki za odpowiedź.
Tu masz licznik: https://thegnation.org/unity-gdc-event/#gdc-event-more

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: benq » sobota, 17 marca 2018, 20:01

Bardzo ważny moment obecnie - wyrównaliśmy dołek z 16.07.2017 - pisałem o tym jakiś czas temu.
Jesteśmy bardzo blisko dobrego miejsca do odbicia, albo zmiany trendu.
Przy 1,20 wchodzę za 5%.
Kolejny ważny przystanek - 1$. Tam kolejne 5% no i jeżeli w tych okolicach nie zawrócimy, to stop-loss i ewakuacja.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: wojtasxx4 » sobota, 17 marca 2018, 20:18

Niestety game umiera i nic z tego już nie będzie, przekracza wartości, które powodują, że wiara w projekt umiera, a co za tym idzie nikt w to nie inwestuje - oprócz dużych graczy, którzy zarabiają na mniejszych

Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomek1705 » sobota, 17 marca 2018, 20:24

Przecież game nie potrzebuje inwestorów jak ruszy w użytecznej formie.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Owocowy_Jabol » sobota, 17 marca 2018, 20:29

Spokojnie i cierpliwości. Nic nie umiera po prostu jesteśmy w okresie spadków. 3-4 tygodnie i będzie powoli wszystko rosło. Ja czekam na większe spadki i dokupie jeszcze GC. Osobiście mam dużą ilość zakupioną po 9.50 zł, potem dokupilem po 8zł. Nie ma co panikować tylko jak ma się coś pieniędzy to dokupić za kilka dni jak będzie BTC w większym dołku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: benq » sobota, 17 marca 2018, 20:31

Wiara w projekt nie ma za wiele do rzeczy, jeśli gramy na krótki strzał-odbicie ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości