Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: cyberdzik » piątek, 16 listopada 2018, 12:37

elleshar pisze:
Carvi pisze: Tak się zastanawiam osobiście projekt mi się podoba ale nie jestem przekonany czy ma przyszłość. Ostatnio przerzuciłem wszystko po 65centow na BCh. Widząc co się teraz dzieje wygląda na to że dobrze zrobiłem. Miałem Game 3.5k także nie mało ale i nie dużo ale jeśli przepowiednie się spełnią i spadnie do kilku groszy to obawiam się realnie że trzeba będzie iść z inwestycją w inny projekt. Chętnie przeczytam co myślicie.
@Carvi Był taki gościu na Twitterze Great Profits, który publikował cynki oraz prognozy zarówno WZROSTÓW jak i SPADKÓW. Gość miał skuteczność 90%. Konto mu zawiesili ( https://twitter.com/stefwas ), pewnie komuś przeszkadzał, bo dawał to publicznie. Jednym z jego ostatnich postów był właśnie dotyczący GAME jak na przełomie lipca/sierpnia tak przyszorował przez jazdę z Sholomami (chyba to było 70 groszy na dołku). Napisał BUY AND LONG TERM HODL! Dzięki niemu nie miałem dużych strat w bessie, a nawet część środków odrobiłem, a traderem jestem beznadziejnym bo emocje ciężko ogarnąć ojjjj ciężko :/ Może to Ci pomoże przy sprzedaniu ze stratą albo kupieniu/dokupieniu za kilka stówek sporej liczby coinów i przy małym ryzyku może być dobry zysk podczas HOSSY.
Dziwe się, że jeszcze ktoś "inwestuje" w ten projekt.
Pozytywne komentarze na jego temat piszą albo ci, którzy siedzą na kupie game i chcą jeszcze sprzedać, albo ci, którzy dobrze grają na spadach. Nie warto kupować game na hodlowanie. to jest martwy projekt, na którym sie dorobili Sholomowie i Kuveke. Tak, Kuveke zrobił setki ludzi w chu***.

Dodano po 57 sekundach:
Carvi pisze: Qrcze ma ktoś dostęp do timemachine....bo jestem ciekaw ile spadnie jeszcze game. Bo jakby co to w sumie po forku będę miał troszkę środków i w sumie poszerzylbym ilość game. Tylko ostatnie cięcie wygląda jak skok na twarde i obawiam się że roknwalescencja po połamaniu zajmie parę m-cy. A może tam jest materac tylko rynek jeszcze nie doleciał...idą święta hehe przydało by się jakieś wybicie tak ogólnie na rynku....
Będzie gówno wart.

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kondzio » piątek, 16 listopada 2018, 12:56

Nie chcialem sie udzielac, ale to zrobie. Piszecie tu takie farmazony, ze sie slabo robi.
Game to gownocoin i nic tego nie zmieni. Inwestujac w to pieniadze jest wieksza szansa straty niz zysku. Mowa o ksiezycu jest tylko popożnym życzeniem. Ci co kupili na gorce najprawdopodobniej umoczyli hajs.

Teraz do tych co chca to gowno kupic..... Jest kilkanascie projektow o niebo lepszych od game ktore rowniez stracily. Sa to projekty o w miare realnym zastosowaniu i w nie bym zainwestowal.
Nazwy i ch nie wymienie, bo naciagac nie mam zamiaru.

Do tych co sa zaslepieni w game....Mozecie mnie minusowac zwisa mi to, ale nie naciagajcie innych na to gowno

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: elleshar » piątek, 16 listopada 2018, 14:13

Zaznaczam, że nikomu nie każę kupować. Nie pisze też, że projekt cudowny, że będą miliony chętnych (ale może takim być bo nigdy nie wiadomo co się wydarzy jak będzie zielono jak w lesie na wykresach). Prosił o przemyślenia... Każdy szuka zarobku. Bardziej mi chodziło, że to takie wysłanie kuponu lotto z nieskończoną ilością losowań. Ludzie tracą codziennie mnóstwo pieniędzy na forkach, ICO i innych wydarzeniach. Więc jak pasuje mu taka opcja to niech przemyśli jak zakupi to poczeka chociażby do 2020.02.20 (2 lata to dobry czas po roku bessy) i się okaże :) można zainwestować głupie 1500 zł i wyciągnąć przy kursie 5-6 zł ok 20000 zł. za jakiś czas. A 1500 zł to dzisiejszy miesięczny ZUS + księgowy :) z których też nic nie ma ;)

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » piątek, 16 listopada 2018, 14:17

elleshar pisze:Zaznaczam, że nikomu nie każę kupować. Nie pisze też, że projekt cudowny, że będą miliony chętnych (ale może takim być bo nigdy nie wiadomo co się wydarzy jak będzie zielono jak w lesie na wykresach). Prosił o przemyślenia... Każdy szuka zarobku. Bardziej mi chodziło, że to takie wysłanie kuponu lotto z nieskończoną ilością losowań. Ludzie tracą codziennie mnóstwo pieniędzy na forkach, ICO i innych wydarzeniach. Więc jak pasuje mu taka opcja to niech przemyśli jak zakupi to poczeka chociażby do 2020.02.20 (2 lata to dobry czas po roku bessy) i się okaże :) można zainwestować głupie 1500 zł i wyciągnąć przy kursie 5-6 zł ok 20000 zł. za jakiś czas. A 1500 zł to dzisiejszy miesięczny ZUS + księgowy :) z których też nic nie ma ;)
Zależy kto ma jaki ZUS :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » piątek, 16 listopada 2018, 14:33

Wolumen ostatnich dni rośnie :D Kapitalizacja już tylko 6.5M$ i nowe low'y :D Cena -98.59% od szczytu w PLN'ach :D Przy ewentualnym powrocie na ATH +7000% :D Jeśli przeznaczeniem tego coin nie jest śmierć, to biggest financial opportunity :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » sobota, 17 listopada 2018, 10:18

Dziwne te forum. Jak jest panik sell to wszyscy na nie a zobaczymy co napiszecie za kilka dni bo już dziś tendencja się zmienia. 1600sat to takie grosze że każdy chce mieć trochę gamę w portfolio ,bo czemu nie. Jak dla was zabraknie i fomo poniesie to wspomnę wasze Nicki co pisaliscie. Najebałem się i musiałem wyrzucić chodź miałem nie pisać w tym temacie. Cena okazja moim zdaniem. Projekt funkcjonuje i ma 7 czy 8 mln kapitalizacji... A co z projektami które mają 70 i nie funkcjonują a są? Hmm i kilka droższych by się nie znalazło i nie działają ? Morał? Czas wam pokażę. Sami zweryfikujecie. Wasze zdrowie wypije za wasze włożone siano w gamę. Cze

Dodano po 10 godzinach 37 minutach 5 sekundach:
Haa nie było ostatniego posta. Nie nawiązywać do niego . Alko to zło :twisted: :twisted: co nie zmienia faktu ,że może to już dno osiągnięte.

Weteran
Posty: 13345
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ekonokomik » sobota, 17 listopada 2018, 10:29

Przy altach innych niż górna dycha, patrzę prawie wyłącznie na wykres, obroty i na ilu giełdach jest notowany. Nie mam czasu na żadne analizy projektu czy "fundamentów".

Kupowałem GAME chyba przy kursie 2700 i spokojnie trzymam. Kupowałem bez dźwigni i z myślą o long, więc spadek o 50% nie spędza mi snu z oczu. Czekam aż trend na BTC i altach się odwróci i (jeśli nie zdarzy się jakaś losowa katastrofa), oczekuję kilkusetprocentowych zysków.

Tyle. O czym tu gadać? 8-)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 listopada 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: SIKAKA25 » sobota, 17 listopada 2018, 11:22

Pamietacie adresy portfeli Maxima i Sergieja.
Zaczynaja sprzedawac po pol miliona, przy tym beznadziejnym kursie. :ugeek:

GfNpG2GVsVP9YLZUbNTPcariZ9nq4gxJvu
GKuutWZJ52sn3Lm35u4ntS1zUYZD9faPxt

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 31 sierpnia 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rich father$ » sobota, 17 listopada 2018, 16:05

greg będę musiał Cię zasmucic poniewaz będę aktywny do końca z Game :) w kolko to Ty płaczesz ze cena leci w dół ze to koniec i śmierć tej waluty popatrz na rynek i zacznij w końcu myslec. CRYPTO To nie jest miejsce dla mięczaków a z Twoich wypowiedzi można wywnioskowac ze do takich należysz. Inwestujesz tyle ile możesz stracić zapewne jak byłoby zielono na rynku pisałbyś zupełnie co innego. Sytuacja w projekcie może się zmienić jak rynek zacznie świecić na zielono teraz nawet cudowne info nie zmieniłoby ceny. greg nigdy nikogo nie naciągalem na kupno waluty stwierdzam fakty iż wielokrotnie coś rosło potem mocno pikowalo a następnie znowu roslo :)

Dodano po 4 minutach 26 sekundach:
I nie potrzeba tu żadnej analizy technicznej ktoś kto pisze o czymś takim nie rozumie tego rynku także greg nie popisałes się w swoich wypocinach :)

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Harmony » sobota, 17 listopada 2018, 16:27

@Rich father$, wystarczy, że twórcy tego shita wyprzedają się na takim dołku. a ten shit potrafi jeszcze zlecieć o prawie 50% w ciągu tygodnia, to już wystarczający powód, by nie być nim zainteresowanym. Ja bym sprzedał tego gównokojna i ewentualnie się załadował jak będzie cena jeden grosz :) Zresztą, pisałem tu jak Game był po złoty chyba osiemdziesiąt, że ja w niego wejdę* jak będzie po groszu i jak widać coraz bliżej jest do tej ceny :) Miejsce w CMC powyżej 400 i dalej traci na pozycji. Owszem, to gówno może jeszcze urosnąć i dać nieźle zarobić, ale pod warunkiem, że punkt wejścia będzie odpowiednio nisko, bo szczerze wątpie w to, że do ceny kilku złotych dojdzie. Nic nie przemawia za tym projektem, ani nie zachęca. A to, że spadł i to ma być powód do wzrosów? :roll: Ja tu obserwuje powolną śmierć. Czekać tylko na exit scam. Chociaż trzymam kciuki za wszystkich hodlerów, żeby projekt wypalił i dał zarobić. Ale to takie pobożne życzenia.

*Oczywiście maksymalna moja inwestycja w to coś to będzie 10zł, bo szkoda tracić kasy na gówna :)

@Rich father$, jak czytam Twoje wypowiedzi, to widzę, jak próbujesz siebie oszukać i czuję od Ciebie element wyparcia złej inwestycji :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » sobota, 17 listopada 2018, 18:03

@Harmony, na wstępie napiszę ,że też mogę być ślepo zmanipulowany. Może to coś na podobe jak gra w maszyny. Niby wrzucisz dużo kasy i pomimo ,że przegrywasz nie chcesz od niej odejść ,bo ciągle masz nadzieję ,że zaraz odda więcej. I tak tracisz cała wypłatę i nie masz nic lub pożyczasz jeszcze od ziomków . Nie grałem w maszyny nigdy mnie to nie kręciło ,ale może właśnie to ja też teraz stoję dorzucam setki i myślę ,że kiedyś mi da.
Może to być zgubne ,ale jest też druga strona medalu. Bid na bittrex ciągle rośnie i spore ilości gamę stałe zmienia swoich właścicieli. Obczailem top 100 wszystkich portfeli gamę i w ciągu kilku dni robią się tam dziwne ruchy. Tak jakby był jakiś podział lub rozdzielenie na wiele mniejszych portfeli. Może to tylko jakiś nic nie znaczący manewr lub głębsza sprawa nad którą trzeba jeszcze rozkminic. A może to tylko moja chora podświadomość podpowiada mi ,że coś za tym stoi ,żeby dalej się oszukiwać . Czas pokaże. Nie sprzedam do końca. Nawet gdy nastanie Game Over

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Syl_Cze » sobota, 17 listopada 2018, 18:32

KryptoWujek pisze:@ A może to tylko moja chora podświadomość podpowiada mi ,że coś za tym stoi ,żeby dalej się oszukiwać . Czas pokaże. Nie sprzedam do końca. Nawet gdy nastanie Game Over
:D trochę mnie dziwią te opinie, dlaczego większość co chwilę zmienia zdanie? Jak kurs rośnie- wszystko jak najbardziej ok, super projekt, kupować :D jak spada- ja pierd.. co za shit trzeba się tego pozbyć , projekt do du..y :) Na swoim przykładzie mogę powiedzieć że rok temu popełniłem ten sam błąd co setki innych graczy. Kupiłem drogo, sprzedałem tanio. Teraz tego błędu nie popełnię, ładuje wszystkie możliwe środki jakie mam do stracenia w Game, dlatego że moim zdaniem to coin który może zaliczyć największe % wzrosty, jeżeli znów nastanie hossa na crypto, BTC zacznie rosnąć to większość nowych graczy przejdzie z BTC na LSK lub GAME co spowoduje mega wystrzał ceny. Myślę że to może być interes życia zwłaszcza przy kwotach jakie obecnie włożyłem w game. zaczełem inwestować od kiedy game był po 62 gr, była po drodze mała pompka na 84 gr a potem stabilizacja i spadek do poziomów obecnych. 15742 Game udało się zgromadzić więc w przyszłośći zyski mogą być konkretne.

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » sobota, 17 listopada 2018, 18:38

Syl_Cze pisze:
KryptoWujek pisze:@ A może to tylko moja chora podświadomość podpowiada mi ,że coś za tym stoi ,żeby dalej się oszukiwać . Czas pokaże. Nie sprzedam do końca. Nawet gdy nastanie Game Over
:D trochę mnie dziwią te opinie, dlaczego większość co chwilę zmienia zdanie? Jak kurs rośnie- wszystko jak najbardziej ok, super projekt, kupować :D jak spada- ja pierd.. co za shit trzeba się tego pozbyć , projekt do du..y :) Na swoim przykładzie mogę powiedzieć że rok temu popełniłem ten sam błąd co setki innych graczy. Kupiłem drogo, sprzedałem tanio. Teraz tego błędu nie popełnię, ładuje wszystkie możliwe środki jakie mam do stracenia w Game, dlatego że moim zdaniem to coin który może zaliczyć największe % wzrosty, jeżeli znów nastanie hossa na crypto, BTC zacznie rosnąć to większość nowych graczy przejdzie z BTC na LSK lub GAME co spowoduje mega wystrzał ceny. Myślę że to może być interes życia zwłaszcza przy kwotach jakie obecnie włożyłem w game. zaczełem inwestować od kiedy game był po 62 gr, była po drodze mała pompka na 84 gr a potem stabilizacja i spadek do poziomów obecnych. 15742 Game udało się zgromadzić więc w przyszłośći zyski mogą być konkretne.
Może też być tak że zysku nie będzie a będziesz się cieszyć że wycofales co mogłeś starcic.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » sobota, 17 listopada 2018, 18:40

@Syl_Cze, ja jestem wierny game . Wystarczy obczaic co wcześniej pisalem. W tym temacie wychodzę na naganiacza . Jak trochę game odbije to wszyscy będą inaczej pisać. Jestem z kurpi a poza tym cechuje się zawziętością i to może mnie do straty kasy z game doprowadzić lub?... Do grubego siana. Idę się napić %. Elo

Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomek1705 » sobota, 17 listopada 2018, 19:02

1 co to sama nazwa gamecredit..........jest warta tyle co sex.com.
Sholomy sie wyprzedają i dobrze tylko zastanawia mnie fakt ze cały czas ktoś to skupuje poniżej. Czy czasami nie robią tego oni ?


Pozatym mam to w dupie i tez siedze sobie i paczam

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Syl_Cze » sobota, 17 listopada 2018, 19:15

@Carvi

Oczywiście że może tak być, i tak bym przegrał to wszystko co władowałem w Game w jakiś inny sposób. Moim zdaniem tu ryzyko się naprawdę opłaca biorąc pod uwagę co się dzieje na tym rynku. Wydaje mi się że w styczniu będziemy obserwować poważne ruchy na tym rynku. Teraz jest okres wyprzedaży, wszyscy chcą sprzedać ( z zyskiem) to czego nie udało im się sprzedać przez cały rok, zauważ że w każdej dziedzinie handlu okres od listopada do połowy grudnia to okres gdzie są największe wyprzedaże, natomiast w styczniu/lutym każda firma prezentuje swoje nowy produkty, próbuje nakreślać plany na nadchodzący rok co może powodować wzrost zainteresowania ze strony kupujących dany produkt.

Dodano po 3 minutach 56 sekundach:
Tomek1705 pisze: 1 co to sama nazwa gamecredit..........jest warta tyle co sex.com.
Sholomy sie wyprzedają i dobrze tylko zastanawia mnie fakt ze cały czas ktoś to skupuje poniżej. Czy czasami nie robią tego oni ?


Pozatym mam to w dupie i tez siedze sobie i paczam
:D sam sobie przeczysz, chyba nie masz pojęcia rzędu wielkośći jakie nazwa sex.com może być warta. Klikanaście MLN dolarów może być mało:D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » sobota, 17 listopada 2018, 19:19

Jak ktoś jeszcze nie kupił, to bym się wstrzymał. BTC wisi na włosku. Zachęcam do prześledzenia analiz. Możliwe, że zobaczymy cenę $3000 za BTC, a w takim przypadku GAME będzie kosztował coś około 15-20 groszy. Ja osobiście zrzuciłem swoje GAME parę dni temu i czaję się z odkupem, ale też jeszcze nie wiem, czy w ogóle będę do tego projektu wracał, możliwe, że to co wycofałem z GAME właduję w coś innego, np. w TRON. Czas pokaże.

Pozdrawiam i życzę wszystkim szczęścia.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Harmony » sobota, 17 listopada 2018, 19:21

Syl_Cze pisze: BTC zacznie rosnąć to większość nowych graczy przejdzie z BTC na LSK lub GAME co spowoduje mega wystrzał ceny.
Trochę odleciałeś z tym stwierdzeniem. Nie większość nowych graczy, tylko większość nowych Januszy z Bitbaya. Poza tym nie istnieją tylko te trzy kryptowaluty, a jest ich 1500, z kolei Bitbay nie jest jedyną giełdą. Raczej ktoś kto zrobi własne badania nie wejdzie w Game, chyba, że interesuje go podwójne ryzyko i czysty hazard. Przepraszam, że tak szczerze i brutalnie.
ChomiczyPlan pisze: Możliwe, że zobaczymy cenę $3000 za BTC, a w takim przypadku GAME będzie kosztował coś około 15-20 groszy
Przy 3k$ za BTC, to Game będzie stał mniej niż 10 groszy. Z prostego powodu. Ludzie będą wychodzić z BTC i wychodzić z GAME, więc cena będzie lecieć podwójnie w dół. Nawet najtwardsi Hodlerzy będą mieli smród w gaciach, taki będzie panic sell. I wtedy dopiero rozważał bym jakiekolwiek wejście w tego deadcoina.

Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: 27 września 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Carvi » sobota, 17 listopada 2018, 19:30

Harmony pisze:
Syl_Cze pisze: BTC zacznie rosnąć to większość nowych graczy przejdzie z BTC na LSK lub GAME co spowoduje mega wystrzał ceny.
Trochę odleciałeś z tym stwierdzeniem. Nie większość nowych graczy, tylko większość nowych Januszy z Bitbaya. Poza tym nie istnieją tylko te trzy kryptowaluty, a jest ich 1500, z kolei Bitbay nie jest jedyną giełdą. Raczej ktoś kto zrobi własne badania nie wejdzie w Game, chyba, że interesuje go podwójne ryzyko i czysty hazard. Przepraszam, że tak szczerze i brutalnie.
ChomiczyPlan pisze: Możliwe, że zobaczymy cenę $3000 za BTC, a w takim przypadku GAME będzie kosztował coś około 15-20 groszy
Przy 3k$ za BTC, to Game będzie stał mniej niż 10 groszy. Z prostego powodu. Ludzie będą wychodzić z BTC i wychodzić z GAME, więc cena będzie lecieć podwójnie w dół.
Szczerze Game miało służyć do płacenia w grach online etc. Pokażcie mi service typu orgin, Battle net , a może pokroju steam czy bethseda albo noo niech tam GOG. Który kolwiek z tych serwisów planuje lub ma w użyciu Game. No nie.....spadek na game jest olbrzymi. Ja wycofałem się bo zwyczajnie jak wielu mówiło że sporo projektów a napewno sporo takich które coś sobą prezentują. Jestem graczem właściwie od dziecka i chciałem w Game uwierzyć ale niestety to co się dzieje wokoło game credits dzieje i co słychać. To jednak pozostawiam GAMe na watchlist ale posiadać będę jak zaliczy lądowanie.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Syl_Cze » sobota, 17 listopada 2018, 19:36

Harmony pisze:
Syl_Cze pisze: BTC zacznie rosnąć to większość nowych graczy przejdzie z BTC na LSK lub GAME co spowoduje mega wystrzał ceny.
Trochę odleciałeś z tym stwierdzeniem. Nie większość nowych graczy, tylko większość nowych Januszy z Bitbaya. Poza tym nie istnieją tylko te trzy kryptowaluty, a jest ich 1500, z kolei Bitbay nie jest jedyną giełdą. Raczej ktoś kto zrobi własne badania nie wejdzie w Game, chyba, że interesuje go podwójne ryzyko i czysty hazard. Przepraszam, że tak szczerze i brutalnie.

Można się kłucić ale niestety tak działa ludzka psychika której nie da się oszukać. Zwykłego kowalskiego który wchodzi na giełdę żeby sobie pograć nie będzie interesowało co dany projekt ma do zaoferowania. Jego będzie interesowało tanio kupić drożej sprzedać i mieć czegoś jak najwięcej.Zdecydowanie ludzi interesuje ryzyko i hazard 80% grających nie zrobi żadnych analiz tylko będzie wchodzić w to co najszybciej rośnie. Samo to że LISK i GAME są na liście 4 pierwszych walut BB będzie powodowało ogromne wzorsty. Zresztą popatrz na spadki BTC-10 % LISK I GAME również łeb na szyje, szybciej niż inne waluty. Oczywiscie że są inne giełdy ale BB jest jedną z najbardziej popularnych więc to też ma ogromne znaczenie. Nie wymyśliłem sobie tego tylko wyciągnełem wnioski z tego co już się działo i dzieje obecnie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 43 gości