Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » sobota, 24 lutego 2018, 19:49

Matematyk pisze: Dokładnie. Niedługo wszystko się zmieni. Game w ciągu kilku miesięcy przebije pewnie liska. Game się rozkręca
Matematyka jak masz coś pisać to się zastanów dwa razy. Dlaczego Game miałby przebić Liska ? Wiesz o tym że Game kosztuje 8 zł obecnie a Lisk 70 ? Game ATH na poziomie 25 zł a Lisk 140 zł. Game ma SDK za 4 dni ale BTC daje popalić znowu

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 13
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: InwestTBG » sobota, 24 lutego 2018, 20:15

leniart1986 pisze:
Matematyk pisze:
Zauważcie że gracze z dużą ilością game nie sprzedają. Dlaczego? Odpowiedź zobaczycie w przyszłym tygodniu
Kolejny weekend i matematyk wrócił ze swoimi wróżbami która żadna się nie sprawdza jak do tej pory....
Pewniaki i wróżenie tego laika i jego ohy i ahy najlepiej brać przez palce bo u niego coś gdzieś dzwoni, tylko nie wiadomo gdzie, kiedy i co :P
W zeszłym tygodniu w sobotę polecał iść na piwo a w poniedziałek oglądać wylot :D :D :D
W sumie wylot w dół był widziany i może o takim wylocie mówił tylko nie sprecyzował co ma na myśli.


Co do tej waluty to wzrosty pewnie zobaczymy ale czy zaraz po sdk czy po czymkolwiek innym to jego już nie wiemy.
Możemy tylko zakładać i przypuszczać oraz domniemywać, a kiedy to nastąpił to zweryfikuje rynek bo prawo popytu i podaży mogą wspomóc nadchodzące wydarzenia, ale również i nie.
Czas zweryfikuje wszystko
matematyk ma pewnie przed sobą dwa sześciopaki z czego połowa już w organizmie i znowu widzi wszystko w barwach tęczy 8-)

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wezuwiusz » sobota, 24 lutego 2018, 20:22

Ja w postach Matematyka zauważam pewną periodyzację zachowań i korelację przyczynowo-skutkową. Im bliżej weekendu Matymatyk się uaktywnia. Między sobotą a niedzielą następuję punkt kulminacyjny jego "pozytywnych" prognoz. Niedziela popołudnie i wieczór oraz poniedziałek następuje weryfikacja i otrzeźwienie. Niestety wykresu do tego zachowania nie potrafię rozrysować 8-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 13
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: InwestTBG » sobota, 24 lutego 2018, 20:46

Wezuwiusz pisze: Ja w postach Matematyka zauważam pewną periodyzację zachowań i korelację przyczynowo-skutkową. Im bliżej weekendu Matymatyk się uaktywnia. Między sobotą a niedzielą następuję punkt kulminacyjny jego "pozytywnych" prognoz. Niedziela popołudnie i wieczór oraz poniedziałek następuje weryfikacja i otrzeźwienie. Niestety wykresu do tego zachowania nie potrafię rozrysować 8-)
zrobiłem za ciebie wykres zachowania :D
Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 11
Rejestracja: 24 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: młody90 » sobota, 24 lutego 2018, 21:02

Śledzę ten temat od jakiegoś czasu, zacząłem swoją zabawę w krypto i od początku bawię się gejmikiem. Trochę zarobiłem, ale przespałem też kilka okazji. Ale nie o tym. Chciałem zapytać o jakieś Wasze realistyczne prognozy na najbliższe dni?? Nastroje na BTC i pozostałych altach lekko zmącone, ja bym obstawiał i pod to gram, że pobujamy się nadal na wzlotach i upadkach +/- 10%. Te nadchodzące wydarzenia średnio mnie przekonują, ale oczywiście kibicuje, żeby przepowiednie kolegi powyżej się ziściły.

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: saszek » sobota, 24 lutego 2018, 22:26

nie jest na 100 % powiedziane że będzie SDK do konca Lutego. Tak ważna rzecz, na pewno byłaby wcześniej nagłośniona

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » sobota, 24 lutego 2018, 23:31

Kłóciłbym sie, ich polityka jest taka że trzymają praktycznie wszystko w ukryciu, zero reklamy.
Jakieś przecieki dot. Współpracy z wargaming.net teraz wychodzą, ale to są ploty bez potwierdzenia. Wejścia na giełde? Zero info wcześniej, tak samo współpraca z unity.
Prawdziwe wzrosty zaczną sie po konferencji w marcu. Dlaczego? Bo wtedy ruszają pełną parą z reklamą, chcą do tego czasu wydać produkty i informacje, tak, żeby projekt był przejrzysty, bo na ten moment to odstrasza inwestorów.
Do tego czasu nie licze osobiście na więcej niż ath, z uważnym obserwowaniem btc.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » niedziela, 25 lutego 2018, 12:05

BTC dzisiaj spokojnie zaczyna dzień a Game ostro w dół. Ciężko mi uwierzyć w to ATH w tym miesiącu. Nawet SDK może nie pomoc

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ahr » niedziela, 25 lutego 2018, 12:50

GC idzie w dol, bo stalo sie to, co przypuszczalem, ze ma sie stac, na 2 tygodnie temu widnial wpis, w ktorym wyraznie bylo napisane cos o SDK, jakos od tygodnia jest tylko "Public beta release" wzbudzilo to u mnie podejrzenie. Jesli chodzi o AT GC to w okolicach 2$ mamy silne wsparcie, trend mamy spadkowy, wiec jesli BTC poleci o kilka stowek powinnismy spokojnie spasc nizej, przebicie lini bialej przerywanej bedzie sygnalem do dalszych spadkow Obrazek

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » niedziela, 25 lutego 2018, 13:16

Czyli jest szansa, że game spadnie w okolice 1,5 $ ?

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wezuwiusz » niedziela, 25 lutego 2018, 13:58

Szansa jest zawsze. Tego Ci nigdy nikt nie powie. Wszystko zależy od kursu BTC. Jak kurs BTC będzie leciał to Game również i tutaj nie pomoże żadne wydarzenie, ale w long term Game może mieć przyszłość. Patrząc na wykresy Game to wahania był niewielkie i jest to raczej w miarę stabilna waluta, ale to tylko wykres i nikt nie ma szklanej kuli żeby przewidzieć przyszłość. Jedyne co martwi to niewielki market cap i volume. Nie jest to popularna waluta.

ArZ
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ArZ » niedziela, 25 lutego 2018, 14:02

jak wszystko będzie spadać to 1,8$ jest realne.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kuros » niedziela, 25 lutego 2018, 14:08

Jak stabilna , jak game najbardziej ucierpiał po styczniu z 25 do 5 (5 razy)
lsk z 140 do 40(3,5)
eth z 5000 do 1850 (2,7)

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » niedziela, 25 lutego 2018, 14:09

To się tak wydaje, że wahania były niewielkie, bo game jest względnie tani, przeliczając jednak te wahania na procenty wahania są całkiem niemałe. Zauważ, że game potrafił kosztować niedawno jakieś 4$, a teraz jest dwa razy tańszy, a może to zejść jeszcze niżej, to jest spore wahanie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » niedziela, 25 lutego 2018, 14:31

reaktywa pisze: Prawdziwe wzrosty zaczną sie po konferencji w marcu.
Jeżeli będzie info i nagłośniona konferencja to wzrosty zaczną się najprawdopodobniej przed (kupuj plotki sprzedawaj fakty). Jeżeli oczywiście takie wzrosty nastąpią.
Dzisiaj około południa pozbyłem się już całkowicie GC kupionych na dołku i czekam na rozwój sytuacji.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » niedziela, 25 lutego 2018, 14:35

Jak rośnie, to byście chcieli żeby leciało chyba w nieskończoność.
Jak spadło już TYLE, to myślicie że nadal będzie leciało, chyba do 0. A przy tej kwocie każde 0.1usd to już spory procent.
Teraz musiałoby zjechać kolejne 30%, żeby wynosiło 1.5 usd.
Dla mnie dzisiejsze mocne wachania na polo to wynik zabawy kogoś z troche grubszym portfelem. Zbliża sie deadline i mamy niedziele, masa ludzi przy komputerze, łatwo wywołać panic sell. A na odbiciu na przykładowe 5 usd, z 2.5usd mamy 100% a z dzisiejszego 1.7 z polo?
Prawie 200% zysku.
Tak jak pisałem wielokrotnie wcześniej, to jest płytki rynek.
Po kanałach widze że ludzie są zdezorientowani, nie wiedzą czy sprzedawać, trzymać, czy dokupywać. Czyli pełna dezorientacja, nikt nie wie co ma robić ;)
Co do teamu, pracują i to po nocach, nie od dzis wiadomo że można sobie wbić do ich głównej siedziby i ją pozwiedzać i zobaczyć jak pracują, ostatnio ktoś był u nich i wrzucał zdjęcia na telegramie.
@Areck1 nie mówie o pompie 1-2 dni, tylko długotrwałe wzrosty, bo ruszają z promocją, w którą jest pakowana cała kasa zdobyta na ICO.
Jesteśmy jakby nie patrzeć po kilkumiesięcznej bessie, projekt nie umarł tylko się rozwija więc nie widze powodów żeby zleciało do 0, tylko prędzej do odwrócenia trendu.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 lutego 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ros666 » niedziela, 25 lutego 2018, 14:57

jawnie ktoś zbija game, już kilka krotnie widziałem jak podbijana była cena o np 1pln a potem po chwil spadek, teraz ewidentnie ktoś jak najtaniej chce się obkupić i czeka na marzec..

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » niedziela, 25 lutego 2018, 15:04

Game dzisiaj ma największy spadek obok Nano z całego top 200 Market Cap.

Na chwilę obecną mamy już prawie - 18% w ciągu zaledwie jednej dobry. A BTC dość stabilnie, nawet LTC lekko do góry. Zbliża się SDK a Game leci na łeb na szyję

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Areck1 » niedziela, 25 lutego 2018, 15:09

@reaktywa,
Też liczę na długofalowe wzrosty bo w przypadku szybkich pomp nigdy nie wychodzi to na dobre dla coina.
Rynek faktycznie jest płytki i np na marketcup na BB trudno sprzedać/kupić większą ilość bez ruszenia kursu.
Promocja napewno pomoże:-)
reaktywa pisze: A przy tej kwocie każde 0.1usd to już spory procent.
Mamy już mamy spadek o około 30% i obecnie każdy cent "waży więcej".
Wyszedłem, aby na spokojnie obserwować bo BTC jest w bardzo trudnym momencie.
Najważniejsza jest ochrona kapitału.
Ostatnio zmieniony niedziela, 25 lutego 2018, 16:41 przez Areck1, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » niedziela, 25 lutego 2018, 15:59

Obecnie Poloniex stanowi aż 52% całego obrotu Game. Aż dziwne że tak nisko zjechał Game z cena skoro BTC stoi ciągle na podobnym poziomie od kilku dni.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości