Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: leniart1986 » piątek, 23 lutego 2018, 16:49

ros666 pisze: 30gr na większych kwotach robi już niezła kasę, niby mało 30gr, czy tam 1pln, ale jak przez ilość na kilku tyś game to niezły zarobek :mrgreen: , przed spadkiem btc też był taki wyskok z 9 na ponad 10,50 jakoś tak.
To się nieprecyzyjnie wyraziłeś ....
Ja i chyba większość zrozumiała, że mówisz o tym że wczoraj był w tych godzinach wyskok cenowy taki sam jak dzisiaj :D
To prawda 30 gr na sztuce robi swoją robotę jak u mnie przy kilunastu k game na kółko :D Chociaż dzisiaj więcej wyszło in plus jak wczoraj

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kuros » piątek, 23 lutego 2018, 16:50

Moze czuje dobry wybór pod SDK , sam dokupie 2500 gamów jutro/pojutrze za LTC które powinno mieć wzrost
Ostatnio zmieniony piątek, 23 lutego 2018, 16:53 przez kuros, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 lutego 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ros666 » piątek, 23 lutego 2018, 16:52

tylko panowie, BTC obserwować, bo jak BTC pada to i game leci ostro

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » piątek, 23 lutego 2018, 16:57

Masa ludzi ma zakupionego Game za kwotę +16 zł. Game przez bardzo długi czas stał powyżej 15 a był moment że pod 25 zł skoczył. Teraz mamy bardzo ważne wydarzenie za 5 dni czyli SDK. Na nowe ATH nie liczę ale skok powyżej 16 zł napewno nie jest nie możliwy do zrobienia. Tym bardziej że Game naprawdę coś robi. Ostatnio coś z IBM rozmawiali, Word of Tank być może. A do tego Game jest na małej ilości giełd a to się może też zmienić w najbliższym czasie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » piątek, 23 lutego 2018, 17:15

Bardzo długi czas stał powyżej 16zł? A to ciekawe, bo mi sie wydaje że to były jakieś 2-3 tygodnie.
Inwestor, po raz kolejny pisze Ci, odstaw forum i ogarnij temat, bo średnio masz pojęcie jak to wszystko działa, piszesz pierdoły. Ty kupiłeś za alty te kilka mieszkań, bo coś sie chwaliłeś, dodatkowo chwaląc sie że masz po 150 sztuk tego i tego, identyczny post jak Twój przewinął mi sie gdzieś na grupie fb. Jeśli to byłeś Ty, to weź sie za nauke i skończ najpierw szkołe, a potem próbuj zgrywać mądrego na forach, bo Ci to nie wychodzi.

Ontop: Duży napływ ludzi i na polską grupe GC (https://t.me/GameCreditsPolska) i co ciekawe napływ koreańców na oficjalny kanał mGo.
Wzrasta zainteresowanie przed wydarzeniami.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » piątek, 23 lutego 2018, 18:08

reaktywa pisze: Bardzo długi czas stał powyżej 16zł? A to ciekawe, bo mi sie wydaje że to były jakieś 2-3 tygodnie.
Inwestor, po raz kolejny pisze Ci, odstaw forum i ogarnij temat, bo średnio masz pojęcie jak to wszystko działa, piszesz pierdoły. Ty kupiłeś za alty te kilka mieszkań, bo coś sie chwaliłeś, dodatkowo chwaląc sie że masz po 150 sztuk tego i tego, identyczny post jak Twój przewinął mi sie gdzieś na grupie fb. Jeśli to byłeś Ty, to weź sie za nauke i skończ najpierw szkołe, a potem próbuj zgrywać mądrego na forach, bo Ci to nie wychodzi.



Ontop: Duży napływ ludzi i na polską grupe GC (https://t.me/GameCreditsPolska) i co ciekawe napływ koreańców na oficjalny kanał mGo.
Wzrasta zainteresowanie przed wydarzeniami.
Co Ty człowieku piszesz ? 2-3 tygodnie to wcale nie jest mało. Zresztą z takim mędrcem jak Ty nie warto dyskutować. Szykujemy się na 28 lutego i zobaczymy co dalej z Game. Kto wie może cena rzeczywiście pójdzie do góry i tam już zostanie.

Nano dzisiaj ponad 42% wzrostu w 24 godziny pomimo że BTC stoi w miejscu. Po cichu liczę że SDK na Game które jest za 5 dni sprawi że cena 10-15 zł za Game będzie marzeniem

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: nolik790 » piątek, 23 lutego 2018, 20:06

Sugerujesz inwestor, że cena tak pójdzie w górę że za 15 już nie kupimy czy w drugą stronę ? Ciężko Cię zrozumieć czasami... a co do tych wydarzeń to jestem pełen nadziei, ale czuję też, że BTC nam nie pozwoli zbytnio się nacieszyć "drogim" GAME'm ...

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
-4
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » piątek, 23 lutego 2018, 20:16

nolik790 pisze: Sugerujesz inwestor, że cena tak pójdzie w górę że za 15 już nie kupimy czy w drugą stronę ? Ciężko Cię zrozumieć czasami... a co do tych wydarzeń to jestem pełen nadziei, ale czuję też, że BTC nam nie pozwoli zbytnio się nacieszyć "drogim" GAME'm ...
15 zł to jest zaledwie 4.4 dolara tak więc w świecie krypto jest to śmieszna kwota. Ja liczę na wzrosty, bo firma widać że coś robi. SDK wejdzie, może współpraca np. z IBM, na marzec mają jakąś niespodzianke przygotowana. Dużo osób mówi po cichu że chodzi o grę Word of Tank.

ATH na poziomie 25 zł, tak jak mówisz kwestia tego co zrobi BTC. Dzisiaj można powiedzieć że bez szału. Ale gdyby BTC przebił próg 12k to może być naprawdę ciekawie.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: bert » sobota, 24 lutego 2018, 01:03

inwestor2018 pisze:
nolik790 pisze: Sugerujesz inwestor, że cena tak pójdzie w górę że za 15 już nie kupimy czy w drugą stronę ? Ciężko Cię zrozumieć czasami... a co do tych wydarzeń to jestem pełen nadziei, ale czuję też, że BTC nam nie pozwoli zbytnio się nacieszyć "drogim" GAME'm ...
15 zł to jest zaledwie 4.4 dolara tak więc w świecie krypto jest to śmieszna kwota. Ja liczę na wzrosty, bo firma widać że coś robi. SDK wejdzie, może współpraca np. z IBM, na marzec mają jakąś niespodzianke przygotowana. Dużo osób mówi po cichu że chodzi o grę Word of Tank.

ATH na poziomie 25 zł, tak jak mówisz kwestia tego co zrobi BTC. Dzisiaj można powiedzieć że bez szału. Ale gdyby BTC przebił próg 12k to może być naprawdę ciekawie.

4.4 dolara to nie jest smieszna kwota, dziesiatki walut kosztuje centy, w wielu kregach legendarny dragon dzis kosztuje ok 1,5$, na kucoin.com jest ponad setka coinow, tylko co czwarty z nich ma cene wyzsza od game...nie napinaj sie tak, to w niczym nie pomaga...i pamietaj btc w gore, alty w dol...;)

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » sobota, 24 lutego 2018, 06:37

Zwróć uwagę że jednak Game przez kilka tygodni trzymał cenę około 15-16 zł a ponadto potrafił w sumie bez żadnego powodu skoczyć na te 25 zł i zrobić swoje ATH. SDK to dość ważne wydarzenie. Za 4 dni się przekonamy czy poprawi pozycje Game czy też nie. Druga sprawa w sumie również bardzo ważna to mała ilość giełd na której jest Game. Nasza Polska giełda ma duży udział w jego sprzedaży a co by się stało gdyby np Game trafił na Binance ?

Dodano po 1 minucie 50 sekundach:
PS: Rynek krypto jest tak nieprzewidywalny że nic mnie nie zdziwi. Nano zrobiło wczoraj 55% wzrostu :)

Dodano po 6 minutach 20 sekundach:
Tutaj najnowszy film związany z Game i wersją beta:


Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: phowiec » sobota, 24 lutego 2018, 11:16

Mam pytanie co do kopania GameCredits. Były już osobne wątki na tym forum, ale umarły, a tu ludzie żyją tematem Game :). Chciałem kopać na próbę GC. Komputer z i3 2100, 4 Gb ram, Win 7 64 bit, kopie na ustawionych 4 wątkach. Komputer nic innego nie robi. Przez dobę mam zero.zero. Myślałem, że przynajmniej jakiś tysięczne części ukopie. Coś robię nie tak? A może patrzę w złym miejscu ma moje wykopane złoże :).

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » sobota, 24 lutego 2018, 11:28

Kopanie procesorem, w dodatku(bez urazy) tak słabym może Ci faktycznie nic nie dawać. Lepiej kopać grafiką.
Ew. Restart.
Możesz też sprawdzić prędkość kopania w konsoli.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: motylas » sobota, 24 lutego 2018, 12:09

4.4 dolara to nie jest smieszna kwota, dziesiatki walut kosztuje centy, w wielu kregach legendarny dragon dzis kosztuje ok 1,5$, na kucoin.com jest ponad setka coinow, tylko co czwarty z nich ma cene wyzsza od game...nie napinaj sie tak, to w niczym nie pomaga...i pamietaj btc w gore, alty w dol...
Mogłeś doprecyzować bo jak BTC w górę to alt w stosunku do BTC idą w dół a w stosunku do USD idą w górę ;]

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 24 stycznia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: rejestracyjny » sobota, 24 lutego 2018, 12:13

phowiec pisze: Chciałem kopać na próbę GC. Komputer z i3 2100
Próżny trud. GC jest na scrypcie, więc tylko koparki asic przyniosą zysk, Ty zaś będziesz dopłacał do prądu. To jak w piosence Kazika "Całe życie tyrał w hucie, a do huty dokładali. Cała jego ciężka praca, wszystko było ch**a warte, Gdyby leżał całe życie, mniejszą czyniłby on stratę".

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kuros » sobota, 24 lutego 2018, 15:28

sam kopałem na gforsie1080 i i8 i słabo wychodzi , komp wyje a dziennie wchodzi może 3zl
znów najmocniej , gryziemy glebę ...

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Merson » sobota, 24 lutego 2018, 17:42

Zastanawia mnie jedno. Jak wiemy BTC wyznacza kierunek całego rynku kryptowalut a samo BTC jest manipulowane przez tzw. grube ryby, które grają pod kontrakty na spadki, co widać praktycznie na każdym kroku. Moje pytanie jest więc następujące: Czy w obecnych realiach, w których BTC ciągle spada, jest jakakolwiek szansa na to, by GAME choć w części zbliżył się do swojego ath? Wiemy, że na dniach ma się pojawić SDK, ale zanim do niego dojdzie BTC może być już poniżej 9k$, a wtedy GAME może kosztować coś koło 7,5-8zł. Osobiście nie wierzę w to, że po tym wydarzeniu game nagle magicznie wskoczy ponad 15zł, może na 10 przy dobrych wiatrach, nie wiem mogę się mylić.

Przed oczami mam taki scenariusz, że grubasy będą grały teraz cały czas na spadki tzn BTC urośnie do 12-13k po czym zjazd i tak w koło.Kontrakty futures i te całe Wall street stało się zarazą tego rynku. Co w takim przypadku z projektami typu game, mają szansę na wyjście spod buta?

Podkreślam, że to są tylko moje przemyślenia, które mogą znacząco odbiegać od rzeczywistości. Proszę podejść do tego postu z dystansem :)

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Matematyk » sobota, 24 lutego 2018, 17:58

Game bardzo lubi niespodzianki i SDK może zostać wypuszczone wcześniej. Prawdopodobnie poniedziałek. Zobaczymy jak to wpłynie na kurs ale wcześniejsze posty typu 15 zł są słabo trafione. Game może kosztować tyle co jedna gra. Droższe np. 2 game komentujcie jak chcecie ale w marcu ponad 20 zł to pewniak

Dodano po 7 minutach 20 sekundach:
Game będzie żyło własnym życiem i kurs będzie wysoki. Gracze będą używali tej waluty. Niektórzy się śmieją ale game ma przyszłość przed sobą.

Dodano po 1 minucie 50 sekundach:
Zauważcie że gracze z dużą ilością game nie sprzedają. Dlaczego? Odpowiedź zobaczycie w przyszłym tygodniu

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » sobota, 24 lutego 2018, 17:59

@Merson, btc może kosztować 5k a game 100zł, to żadna zależność.
Patrz na kurs w parze game/btc a nie game/usd.
Jeśli tam poleci w góre to dźwignie kurs w usd nawet jakby btc spadał.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Matematyk » sobota, 24 lutego 2018, 19:25

Dokładnie. Niedługo wszystko się zmieni. Game w ciągu kilku miesięcy przebije pewnie liska. Game się rozkręca

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: leniart1986 » sobota, 24 lutego 2018, 19:29

Matematyk pisze:
Zauważcie że gracze z dużą ilością game nie sprzedają. Dlaczego? Odpowiedź zobaczycie w przyszłym tygodniu
Kolejny weekend i matematyk wrócił ze swoimi wróżbami która żadna się nie sprawdza jak do tej pory....
Pewniaki i wróżenie tego laika i jego ohy i ahy najlepiej brać przez palce bo u niego coś gdzieś dzwoni, tylko nie wiadomo gdzie, kiedy i co :P
W zeszłym tygodniu w sobotę polecał iść na piwo a w poniedziałek oglądać wylot :D :D :D
W sumie wylot w dół był widziany i może o takim wylocie mówił tylko nie sprecyzował co ma na myśli.


Co do tej waluty to wzrosty pewnie zobaczymy ale czy zaraz po sdk czy po czymkolwiek innym to jego już nie wiemy.
Możemy tylko zakładać i przypuszczać oraz domniemywać, a kiedy to nastąpił to zweryfikuje rynek bo prawo popytu i podaży mogą wspomóc nadchodzące wydarzenia, ale również i nie.
Czas zweryfikuje wszystko

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości