Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » piątek, 22 czerwca 2018, 20:37

pisalem 10 maja ze konkurencja nie spi i preznie dziala - wiec dzis odpalili petarde taka ze weszli na 71 pozycje w cmc , kto byl tego swiadom ten przytulil ladnie ;)

niestety o game tego napisac sie nie da :|

ale moze jego czas jeszcze nadejdzie :roll:

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: xazar » sobota, 23 czerwca 2018, 13:48

W stosunku do bitka game poprzebijał wszystkie wsparcia więc nawet jak trend na krypto sie odwróci a myślę (i wiele poważnych ludzi również) że to niedługo nastąpi to w game już bym nie wszedł. Przy spadkach Game miał problemy z zatrzymywaniem sie na wparciach jedyny pozytywny ruch jaki widziałem to ten z początku kwietnia. Wiedziałem że game.com ma potencjał do wystrzału wystarczyło kierować się czymś tak prymitywnym jak volumen i w przypadku gdzie krytpo czekają na nowych inwestorów i dawców gotówki Game bedzie miało mniejsze szanse niż jego konkurent na pozyskanie nowych ludzi i kapitału. Dla ścisłości na tych wczorajszych spadkach mało która krypto poradziła sobie w stosunku do bitka dobrze

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 13:37

Ja spodziewam sie silnego wybicia z poziomu 0.0001btc. Tak jak to bylo w grudniu 2017. Jak spadnie ponizej to dopiero bedzie zle. Czekamy na info od zespolu a przeczuwam ,ze czekaja na dogodny moment . Ps. Sprzedawajcie dalej za te grosze a ja z checia jeszcze dokupie taniej. Pozdro

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: xazar » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 18:13

Kupuj. Ja juz dawno po 6.2 i 5.5 dwa zrzuty sprzedalem. Zysk na gc byl ale sama krypto w stosunku do ath stracila 90% wiec nie bylo to latwe i zaluje ze na tym instrumencie spekulowalem

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: matik0109 » wtorek, 26 czerwca 2018, 00:46

Miętkie p.... sprzedają za bezceny a my będziemy zbierać zyski już zaniedługo po 38zł. Pzdr

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: xazar » wtorek, 26 czerwca 2018, 08:44

Piszesz jak pewien naganiacz :) Kupuj marzenia . Ale jak to pewnien vloger mówi marzenia są za darmo nie trzeba ich kupować. GC miałby potencjał gdyby nie volumen. Może się odbić czemu nie

na bitrexie nie widzę wykresu więc wziąłem z poloniexa. Tak jak napisał mój poprzednik bariera 10k satoshi jest taką psychologiczną barierą jak to nie wytrzyma to wasze marzenia będą odległymi fantazjami. Tu nie chodzi o to że marcet cap sie skurczył. Wy nawet nie macie pojecia jak bardzo bo powiedzmy od stycznia połowe marcetcapu zajmują aktualnie projekty których wczesniej nie było. Taka bessa zawsze eliminuje słabsze projekty.
Spoiler:
Obrazek

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » sobota, 30 czerwca 2018, 21:42

matik0109 pisze: Miętkie p.... sprzedają za bezceny a my będziemy zbierać zyski już zaniedługo po 38zł. Pzdr
Projekt ewidentnie zdycha, ale płatne trolle w rodzaju matik0109 będą innych wyzywać od miękkich p...

Niechże matik0109 napisze kiedy nastąpi owo "zaniedługo" i co będzie jego przyczyną.

Nawet żenujący niczym polska reprezentacja Jack Kuveke pisze na bitcointalk, że cena nie jest ich priorytetem. A co ma niby napisać żeby, choćby rozpaczliwie i nieudolnie, próbować ratować upadający do reszty wizerunek kiepskiej monety?

Wykres z ostatniego miesiąca.

Obrazek

Wykres z ostatniego tygodnia.

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » niedziela, 1 lipca 2018, 10:53

Moim zdaniem bardzo ryzykowny projekt. Kto by pomyslał ,że spadnie do 2 zł... Gdzie w kwietniu 3,5 było szokiem. Podejscie ekipy jest dziwne. Strasznie bagatelizujące ,ale z drugiej strony zdrowe odnośnie dalszego funkcjonowania. Jack piszę ,że na dłuższą mete coiny nie będą napędzane przez giełdy. Mają do czegoś służyć. Jak zaczną być do czegoś wykorzystywane to cena podskoczy. Przecież to tylko 64miliony monet. GC dużo komninowali nad bezpieczenstwem monety itp. Myśle ,że jak już mają wszystko to wezmą się za robote. Tym bardziej ,że konkurencji jest coraz wiecej. Nawet ethereum pcha się w branże.

Nie namawiam nikogo do wejścia. Ja dalej zostaje w projekcie. Uśredniam i śledze poczynania na bieżąco. Jak wyżej ktoś napisał o 38 złotych to przesada. Niech osiągnie 8-10 to będzie dobrze ,bo o ath raczej nie będzie już mowy chyba ,że kolejnym atl . Na zdrowy rozum 400-500% wydaje się zbyt wiele. Pozdro

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » niedziela, 1 lipca 2018, 11:40

KryptoWujek pisze: Moim zdaniem bardzo ryzykowny projekt. Kto by pomyslał ,że spadnie
to możemy powiedzieć o większości projektów. Czy ja wiem czy taki ryzykowny ? Znaczy czy bardziej ryzykowny niż inne? Zobaczymy za rok albo dwa. Nie można go porównywać do liska ale on też poleciał na pysk. Uważam że teraz dobre newsy to ekipa powinna odkładać do szuflady a nie pokazywać. Żaden news nie poruszy teraz kursu. Niech sobie spadnie, będzie można dokupić a potem góra. jak się trend rynku zmieni. No i nie ma co narzekać na Jacka. Jak by BTC szedł w górę to takie newsy jak Komodo czy Fanduel odpalały by dopalacze w rakiecie. I wtedy Jack by był super gość a jak BTC w dół to nieudolny i żenujący. Poczekajmy, bez nerwów. Jeszce pół roku temu wszyscy wychwalali Game a teraz to zły projekt ? Przez pół roku straciliście wiarę ? Ludzie 17 lat ciężko się uczą żeby zdobyć porządne wykształcenie i godnie zarabiać. Czekają tyle czasu a nie potrafią poczekać 2 lat na odwrócenie trendu. Uważam że podejście Game jest słuszne, nie chcą żeby giełdy napędzały cenę. Giełdy mają być tylko odzwierciedleniem kondycji firmy. To zyski firmy a nie spekulacja na giełdach mają być ważne. W przeciwnym razie taka firma staje się kolosem na glinianych nogach i bańka potrafi go zabić. Jak ruszą z e sportem z implementacją coinów do gier jak rozszerzą sklep jak może bardziej pójdą w fantasy sport to będzie ok. Ale do tego to kilka lat potrzeba. Jak ktoś trzyma od ceny 8-10 zł to wychodzenie teraz było by głupotą. Przecież z tej ceny zostały grosze. Trudno najwyżej straci się wszystko. Ale jestem dobrej myśli.

Dodano po 11 minutach 25 sekundach:
greg_ pisze: Projekt ewidentnie zdycha
Przejrzałem wszystkie Twoje posty i od momentu kupna wiecznie narzekasz. Zastanawiam się po co kupiłeś i dlaczego nie sprzedałeś skoro to takie gówno ? A jak sprzedałeś to po co się udzielasz na forum. W listopadzie Reaktywa napisał Tobie to samo. Dziwny jesteś.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » niedziela, 1 lipca 2018, 12:57

W temacie liska też mam duże nadzieje. Nie udzielam się w dyskusjach o lisku choć mam ich za większą kwote(pln) niż game. Jeśli chodzi o mnie nawet nie przewiduje opcji na wyjście. Trudno jeśli nie wypali będę gruby hajs do tyłu. Za to jeśli wypali i GC przejmie kilku większych partnerów to morda będzie się cieszyć. Wczoraj na hitbtc kupno za kilka tysiecy spowodowało skok o prawie 100% (tylko u nich). Licze jak trend się zmieni to rzucą jakieś ciekawe info i bd db :)

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: balu1988 » poniedziałek, 2 lipca 2018, 22:18

KryptoWujek pisze: Moim zdaniem bardzo ryzykowny projekt. Kto by pomyslał ,że spadnie do 2 zł... Gdzie w kwietniu 3,5 było szokiem. Podejscie ekipy jest dziwne. Strasznie bagatelizujące ,ale z drugiej strony zdrowe odnośnie dalszego funkcjonowania. Jack piszę ,że na dłuższą mete coiny nie będą napędzane przez giełdy. Mają do czegoś służyć. Jak zaczną być do czegoś wykorzystywane to cena podskoczy. Przecież to tylko 64miliony monet. GC dużo komninowali nad bezpieczenstwem monety itp. Myśle ,że jak już mają wszystko to wezmą się za robote. Tym bardziej ,że konkurencji jest coraz wiecej. Nawet ethereum pcha się w branże.

Nie namawiam nikogo do wejścia. Ja dalej zostaje w projekcie. Uśredniam i śledze poczynania na bieżąco. Jak wyżej ktoś napisał o 38 złotych to przesada. Niech osiągnie 8-10 to będzie dobrze ,bo o ath raczej nie będzie już mowy chyba ,że kolejnym atl . Na zdrowy rozum 400-500% wydaje się zbyt wiele. Pozdro
były coiny które potrafiły i 700% wyskoczyć...

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » wtorek, 3 lipca 2018, 08:52

balu1988 pisze: były coiny które potrafiły i 700% wyskoczyć...
I myślisz że to dobre ? Ja bym sobie życzył i ekipa Game także aby cena coina był odzwierciedleniem faktycznej kondycji firmy a nie czystą spekulacją. Większość coinów to niestety tylko obietnice i spekulacje na giełdach. Kto ma większy i lepszy marketing ten ma lepszą cenę. Kondycja firmy nie rośnie 700% tak sobie tylko pomału pnie się do góry jak firma się rozwija. A niech sobie inne alty pompują i dołują. Ja bym chciał po kilka procent na miesiąc ale stabilnie w górę. Zainwestowałem w firmę a nie w monetę. A inwestycja w firmę to inwestycja wieloletnia.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » wtorek, 3 lipca 2018, 10:52

Kto kupil na samym dolku po 2 zl po kilku dniach ma 50% bite :) mialem nosa i ja ;)

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » wtorek, 3 lipca 2018, 11:05

no ja niestety nie kupiłem. Tylko tak patrząc to musiał bym sprzedać żeby te 50% mieć. Ja trzymam i nie sprzedaję. Dopóki nie sprzedasz nic nie zarobiłeś ani nic nie straciłeś.

Dodano po 35 sekundach:
No i czy to faktycznie "sam dołek" ? ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » wtorek, 3 lipca 2018, 11:33

Mozliwe ,ze atl w 2018 jeszcze bedzie kto wie. Oby nie . Poki co to 1.98 pln(bb). Tez nie sprzedaje. Licze na wiecej. Takie male volumeny a jakie skoki. To co by sie dzialo gdyby kapital duzy wszedl...

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: xazar » czwartek, 5 lipca 2018, 10:18

fifipl pisze: no ja niestety nie kupiłem. Tylko tak patrząc to musiał bym sprzedać żeby te 50% mieć. Ja trzymam i nie sprzedaję. Dopóki nie sprzedasz nic nie zarobiłeś ani nic nie straciłeś.

Dodano po 35 sekundach:
No i czy to faktycznie "sam dołek" ? ;)
Oczywiscie ze straciles. Nie miales pieniedzy zeby na dolku kupic bo kisisz straty. Straciles rowniez czas bo mija sporo czasu odkad zainwestowales a nic z tego nie masz. Ja kupilem prawie na samym dolku ale nie game i moglem to zrobic bo kiedys sobie na spadkah cialem straty i takim torem moge gromadzic pare razy wiecej tokenow niz ty posiadasz. Co do game nadal wyglada to mega slabo. Bylo szaprniecie przy wzroscie bitka ale mimo wszystko volumen slaby. Przy szaprnieciu powinien zdrowo skoczyc. Stymulowanie ceny

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » czwartek, 5 lipca 2018, 11:42

Swoje BTC kupowałem po 2tyś 4tyś i 5tyś zł. W lutym wszystko sprzedałem. Straciłem ? Nie. Ale pomiędzy kupnem a sprzedażą były momenty gdzie pozornie traciłem jak twierdzisz. Dla mnie jednak liczy się różnica między kupnem a sprzedażą i wtedy mogę mówić o starcie lub zysku. Nie interesują mnie spadki i wzloty monety bo założyłem sobie okres inwestycji 4-5 lat lub wzrost wartości o 200% zależy co będzie szybciej ;) Wiem mogę wszystko stracić i liczę się z taką możliwością.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: xazar » piątek, 6 lipca 2018, 10:12

No coz pozostaje mi tobie pogratulowac. Problem w tym ze w czasie 2017 roku zarabiali wszyscy nawet ci ktorzy nie maja pojecia o takich podstawach jak ochrona kapitalu. Rynek zweryfikowal ich pozniej. Co do game ostry spadek wiekszy niz inne krypto. Za chwile wyleci poza 200 zadnyh sygnalow do kupna

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Don8000 » piątek, 6 lipca 2018, 14:06

GameCredits Game Over
W ciągu paru dni w tym tempie spadnie do 15, 20 groszy bez znaczenia po ile będzie BTC.

Na giełdach popyt bliski zeru, wsparcia nie ma i ciągłe czerwone wodospady niezależne już od BTC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » piątek, 6 lipca 2018, 14:11

Don8000, czyli czas zacząć jakąś akumulację :D Może kiedyś odbije :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości