Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: nolik790 » środa, 14 marca 2018, 12:04

Panie i Panowie jak widać btc nurkuje, a za nim wszystko inne. Żadna nowość, jednak chyba jeszcze tak nisko jak obecnie z gamem nie byliśmy. Oczywiście jestem już sporo w plecy, przypuszczam, że nie tylko ja, ale płakać nie zamierzam. Zastanawiam się natomiast czy się jeszcze podniesiemy, czy jednak zostaniemy tu gdzie jesteśmy teraz. Przed nami konferencja, reklamowana jako ważne wydarzenie. Pytanie jednak, czy to spotkanie coś zmieni na plus ? Wiadomo dokładnie co zostanie tam zaprezentowane ? Czy jakaś mądra głowa by mogła fachowo ocenić sytuację ? Będę wdzięczny :).

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » środa, 14 marca 2018, 12:12

Ja ocenie.

Uważam że skoro Game kosztuje dzisiaj około 5 zł a mamy zbliżającą się konferencje a jak wiadomo przed wydarzeniami kurs idzie zazwyczaj do góry to moim zdaniem jest szansa że po konferencji kurs Game spadnie poniżej 4 zł

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: benq » środa, 14 marca 2018, 12:22

nolik790 pisze: chyba jeszcze tak nisko jak obecnie z gamem nie byliśmy.
Rozumiem, że o game credits usłyszałeś dopiero, kiedy się zarejestrowałeś tu na forum?
Włącz sobie starszy wykres 1D/3D/1W.
16.07.2017 - cena 1,20$, 16.09.2017 - cena 0,95$.
A przed 12.05.2017 cena NIE przekraczała 1$.
Spokojnie, dopóki rynek się nie ustabilizuje, nie licz na jakieś szalone wzrosty czy ATH na game, bez względu na konferencje, wydarzenia czy współprace.
Jednak dopiero spadek poniżej 1,20$ jest według mnie niepokojącym sygnałem (już tu o tym pisałem), a trwały spadek poniżej 1$ oznaczałby totalne odwrócenie up-trendu long term.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
-4
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GAME » środa, 14 marca 2018, 14:26

Czyli mamy sytuację o której długo ostatnio myślałem. Niektóre projekty przy spadkach BTC będą mocno spadać a niektóre mogą całkowicie upaść. Widząc to co się dzieje z Game które tylko na naszej giełdzie ma cenę około 5,80 zł a na Poloniex czy Bit-Z tylko 4,65 zł a YoBit to zaledwie 4.30 zł.

Mogę stwierdzić że Game obok BTG to dwie krypto z naszej giełdy które raczej polecą na samo dno.

Jeszcze nie tak dawno ludzie kupowali Game po 20-24 zł a dzisiaj jest warty nieco ponad 4 złote. BTG płacili po ponad 1200 zł a dzisiaj to zaledwie 248 zł.

To tylko pokazuje jak można w szybkim czasie stracic ogromne pieniądze inwestując w zle projekty.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » środa, 14 marca 2018, 14:31

Równie dobrze można powiedzieć to samo o większości projektów na ten moment. Nie dawno ludzie kupowali lsk po 145zł, a teraz ledwie 40.
Bch sprzedawałem po 14k pln, teraz warty jest 3, korekta, życie.
Wartościowe projekty z produktem przetrwają tą krwawice, wydmuszki pójdą do grobu.
Czas zakupów, a nie płaczu i lamentu.
Fanboye innych krypto, czy tam wyznawców, bo ciężko to inaczej nazwać, za rajdy po innych wątkach wygrają sowite -

Ontop dla odmiany w tym wątku: Jak giełdy zaaktualizują portfele, to wypuszczą zaległe newsy jak sdk czy wejście na platforme. W czasie forka nie miało to wg. Nich sensu, z czym sie zgadzam.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Autosa » środa, 14 marca 2018, 14:46

GAME pisze: Mogę stwierdzić że Game obok BTG to dwie krypto z naszej giełdy które raczej polecą na samo dno.

Jeszcze nie tak dawno ludzie kupowali Game po 20-24 zł a dzisiaj jest warty nieco ponad 4 złote. BTG płacili po ponad 1200 zł a dzisiaj to zaledwie 248 zł.

To tylko pokazuje jak można w szybkim czasie stracic ogromne pieniądze inwestując w zle projekty.
Lisk jeszcze nie dawno kosztował 140zł teraz jest w okolicach 40-50zł - strata 90-100zł na jednej sztuce.
Game kosztował 24zł dziś jest po 4zł czyli strata 20zł na jednej sztuce ;)

Kończ waść, wstydu oszczędź tymi swoimi wypowiedziami które cały czas się powtarzają i nic nie wnoszą do tematu bo to po ile było game czy lisk każdy może sam sobie sprawdzić.

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GAME » środa, 14 marca 2018, 14:57

25zl na 5 zł spadek Game. Żeby wróciło do ATH to musi iść w górę aż o 500%

Lisk 45 zł ATH 140 zł więc około 300% musi iść do góry.

Game bez żadnych wydarzeń ciekawych za wyjątkiem konferencji.

Lisk przed Core 1.0 i przed SDK.

Powiem wam tylko tyle ja wszystkie swoje Game sprzedałem bo moim zdaniem projekt leci na dno.

A zakupiłem sobie potężna liczbę Lisków, naprawdę spora ilość bo wiem że w tym roku ATH będzie zrobione moim zdaniem kilka razy na Lisku :)

Powodzenia w inwestycji na Game :) :) jak spadnie na 2-3 zł to wtedy tutaj wrócę

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » środa, 14 marca 2018, 15:19

Przed sdk i core to jesteśmy według bajek cordka od ponad pół roku, także „rozwojowy” projekt.

Game wydaje produkty i wszedł już do użytku dla normalnych ludzi, także faktycznie „nic” ciekawego. To tylko platforma z kilkoma mln aktywnych graczy, uderzając w rynek azjatycki.
Idź sobie pozachwycaj kordkiem razem z resztą naganiaczy lsk,czy tam sie pomódl bo takie rzeczy też tam w wątku można zobaczyć ( :lol: :lol: ), a nie plątaj sie po innych wątkach bo gówno wnosisz, dosłownie, jak widzi sie wasze stulejarskie posty to aż śmierdzi. Zero wiedzy tylko pierdolenie. Ani raz u was nie zauważyłem AT, kompletnie żadnej analizy, oprócz „bedzie sdk to urosnie hehehe ath moon soon” . Jak Ty nawet nie wiesz jakie jest rozwinięcie skrótu SDK i po jaką cholere to jest. Czyste januszowe inwestowanie.
Łykacie jak pelikany to co sprzedaje wam dział PR.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GAME » środa, 14 marca 2018, 15:23

Ale Ty jesteś śmieszny. Masz swojego Game po 5 zł sorry już nawet nie po 5 zł bo są giełdy gdzie jest taniej :) hehe

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » środa, 14 marca 2018, 17:31

GAME pisze:Ale Ty jesteś śmieszny. Masz swojego Game po 5 zł sorry już nawet nie po 5 zł bo są giełdy gdzie jest taniej :) hehe
Game po prostu ma realny produkt. Zobaczymy czy Game bedzie smieszny po konferencji, jezeli pozostanie nie zauważona to masz racje nie ma co jest śmieszny

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GAME » środa, 14 marca 2018, 18:20

Realny produkt który potrafił kosztować w szczycie 25 zł a obietnica czyli Lisk 140 zł.

:)

Nie oszukujmy się konferencja za kilka dni a mamy ogromne spadki na giełdzie i raczej Game nie będzie tutaj wyjątkiem.

Przypomnę tylko że na zagranicznych giełdach Game kosztuje około 4,30 zł a na jednej nawet 3,60 zł :) tylko Bit Bay trzyma jeszcze kurs powyżej 5 zł

Jak to wytłumaczysz ?

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lisk-2207 » środa, 14 marca 2018, 18:23

1,27 mamy na POLO na dniach powinniśmy zobaczyć odreagowanie, ci co mieli się wyprzedać już się wyprzedali ;) Ja wyszedłem z Game tydzień temu i czekam na rosnący marcet cap, pamiętajcie dobry trader nigdy nie wchodzi idealnie w pozycje ale wychodzi w najlepszym momencie ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 109
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Gracz » środa, 14 marca 2018, 18:29

Kurcze dokupię jeszcze 2k game :D 8-)

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » środa, 14 marca 2018, 18:29

GAME pisze:Realny produkt który potrafił kosztować w szczycie 25 zł a obietnica czyli Lisk 140 zł.

:)

Nie oszukujmy się konferencja za kilka dni a mamy ogromne spadki na giełdzie i raczej Game nie będzie tutaj wyjątkiem.

Przypomnę tylko że na zagranicznych giełdach Game kosztuje około 4,30 zł a na jednej nawet 3,60 zł :) tylko Bit Bay trzyma jeszcze kurs powyżej 5 zł

Jak to wytłumaczysz ?
Tlumacze to.sobie narazie brakiem marketingu. Mogliby bardziej o to zadbać.
Aczkolwiek.jesli spadki beda sie pogłębiać na BTC do 22.03 to konfa z fajerwerkami i tortem nic nie da :(

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lisk-2207 » środa, 14 marca 2018, 18:38

Nie rozumiem ludzi którzy kupują Gamy na BB teraz przecież jak portfele odblokują to to jebnie wszystko :D

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » środa, 14 marca 2018, 18:40

@marcos pisze:"ci co mieli się wyprzedać już się wyprzedali"-ile razy już to słyszałem...A cena dalej sobie spada jak liście na jesień :D
Ja np przy 7 plnach wyskoczylem z mala strata resztą game co mi zostały. Więc zastanawiam się gdzie ustawić się z koszykiem xd

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Vizardian » środa, 14 marca 2018, 18:45

@GAME normalnie leje z twoich postów. Tydzien temu naganiałeś wszystkich na game, dawales sobie reke uciąć ze po konferencji game bedzie tu de moon. W dziale liska siałeś zamęt i krytykowales projekt. Co się z tobą dzieje? Rozdwojenie jaźni? Co się stało, że sprzedales swoje game, zapewne ze strata... No chyba, ze z tego konta korzystają 2 różne osoby. :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 109
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Gracz » środa, 14 marca 2018, 18:48

@GAME normalnie leje z twoich postów. Tydzien temu naganiałeś wszystkich na game, dawales sobie reke uciąć ze po konferencji game bedzie tu de moon. W dziale liska siałeś zamęt i krytykowales projekt. Co się z tobą dzieje? Rozdwojenie jaźni? Co się stało, że sprzedales swoje game, zapewne ze strata. No chyba, ze z tego konta korzystają 2 różne osoby. :)
Łapie go od tego wszystkiego shiza, juz nie wie gdzie pupcią siadać :P

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JohnnyFontane » środa, 14 marca 2018, 19:18

@GAME to troll, który sieje zamęt i zamieszanie, myślę, że admin zgodnie z zapowiedzią da mu bana na dłużej. Po postach można wnioskować, że ten troll sprzedał na sporej stracie, bo raz się obkupił, kurs spadł i teraz pisze, że sprzedał wszystko, ale rozumiem emocje...

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lisk-2207 » środa, 14 marca 2018, 19:22

Najlepsze jest to że ostatnio Game pisał że ma 200 GC a dziś napisał że kupił ogromną liczbę lisków :mrgreen: :mrgreen: (czyt. 20 :D )

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości