Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 26 września 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Niko » piątek, 10 kwietnia 2020, 12:18

anagamidev pisze: piątek, 10 kwietnia 2020, 00:01@Niko coś się dzieje, nowy dev team GAME wkracza w nową erę
Dzieję się cena leci w dół zamiast w górę niestety :(

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 30 stycznia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: arkadiuusss » piątek, 10 kwietnia 2020, 13:28

Manipulacja na zbicie ceny. Czekamy aż się wyprzedaje towarzystwo. Potem tylko podröż na księżyc. GAME CREDITS zrobi dobrą robotę w tym roku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » niedziela, 12 kwietnia 2020, 23:07



### edited: 2020-04-14 21:15 ###
Nowe high :D Slowly, but surely :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 kwietnia 2020, 21:15 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » wtorek, 14 kwietnia 2020, 17:48

sprawdzcie czy mozecie wyplacic game z konta biedabaj? bo cos mi sie wydaje, ze posidacze moga miec z tym problem :ugeek:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 26 września 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Niko » wtorek, 14 kwietnia 2020, 17:57

Hamas pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 17:48sprawdzcie czy mozecie wyplacic game z konta biedabaj? bo cos mi sie wydaje, ze posidacze moga miec z tym problem
Nie można była o tym informacja na giełdzie

Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: laki666 » wtorek, 14 kwietnia 2020, 22:22

witam
mam pytanie dlaczego giełda bitbay
tak slabo reaguje na kurs game

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » środa, 15 kwietnia 2020, 04:08

GAME bardzo ładnie dziś, znowu został wyróżniony na Bittrex :D @laki666 no też się dziwię, cena momentami na bittrex to było w okolicach 24 groszy :D

Ale co by nie mówić piękny wzrost :D Warto sobie uśredniać na GAME non stop pompki na 100%+, a takich +10-30% to jest bez liku :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 26 września 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Niko » środa, 15 kwietnia 2020, 10:11

Bittrex a Bitbay nadal różnica ponad 2 gr :shock: pamietam że podczas wzrostu po ogłoszeniu tych, niby amerykańskich inwestorów którzy się wycofali , różnica dochodziła nawet do ok 15 gr :lol: Także nie jest źle ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » środa, 15 kwietnia 2020, 11:21

@Niko arbitrażyk można sobie robić ewentualnie jak ktoś lubi :D Chwila przerwy tymczasem :D Wg. mnie GAME teraz powinien gdzieś iść do 0.50-1PLN w średnim terminie do kilku tygodni/miesięcy :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 26 września 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Niko » środa, 15 kwietnia 2020, 11:51

anagamidev pisze: środa, 15 kwietnia 2020, 11:21@Niko arbitrażyk można sobie robić ewentualnie jak ktoś lubi Chwila przerwy tymczasem Wg. mnie GAME teraz powinien gdzieś iść do 0.50-1PLN w średnim terminie do kilku tygodni/miesięcy
Chciałbym bardzo zobaczyć te 1 PLN :D Liczyłem na wzrost do okolicy 0.50 PLN już po tym jak ogłosili że do 10 dni podadzą info a tu nic :P

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » środa, 15 kwietnia 2020, 14:22

No to teraz czekamy z rok lub dwa na następna banieczkę i GAME powinien chodzić za 10 zł.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 1 stycznia 2020
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dr coin » środa, 15 kwietnia 2020, 14:58

Ja obstawiam że po 10 pln będzie znacznie szybciej. Za rok dwa GAME może być po 10-20 $

Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: laki666 » środa, 15 kwietnia 2020, 15:06

witam
jak dla mnie zróbmy najpierw 30-50 groszy a nie mażmy o kilku dolarach
bo jak na tą chwile to nie wyglada jak na takie kwoty ,szkoda bo tez myślałem że po 10 będzie dużo lepiej a fakty są takie że marnie to wygląda ,większe pompy były na samych spekulacjach o nowym właścicielu niż teraz jak się wszystko zaczyna układać w całość

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » środa, 15 kwietnia 2020, 18:23

Niko pisze: wtorek, 14 kwietnia 2020, 17:57Nie można była o tym informacja na giełdzie


widocznie juz slepy na dwa oczy jestem :mrgreen:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 26 września 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Niko » środa, 15 kwietnia 2020, 18:24

Hamas pisze: środa, 15 kwietnia 2020, 18:23no widocznie przeoczylem , albo juz slepy na dwa oczy jestem
masz już odblokowane :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » środa, 15 kwietnia 2020, 19:20

@Niko nie mam, bo nie mam game :twisted: od zeszlego roku nie dotykam, bacznie obserwuje, ale nie dotykam :)
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » czwartek, 16 kwietnia 2020, 13:26

Jakiś czas temu Jason Cassidy odpowiedział i mnie:

"It is indeed true that my company has acquired the GameCredits network
We will be launching very soon so stay tuned and feel free to come to me in the future with any questions you may have"

Zaś jeśli chodzi o artykuł w medium o GAME to brak mi konkretnych informacji jak to będzie miało wyglądać, tzn. co z obecnymi GAME. Czy z automatu staną się "nowymi GAME"? Po jakim kursie? 1:1?

Zaś zostawiając na razie przyszłość na boku, to ostatnimi czasy GAME ładnie pracuje. Miałem go już nie tykać. To co miałem (przeniesione z Poloniex-a) sprzedałem w listopadzie na Bittrex, wychodząc z założenia, że to exit-pump. Wykres obserwowałem chyba z przyzwyczajenia i wróciłem do GAME w lutym. Uważam (jak na razie), że był to dobry ruch. Gra na "górkach" i "dołkach" okazała się bardzo korzystna. Gra, a nie żadne "uśrednianie".

Sam GAME od lutego jest w trendzie wzrostowym i gdyby w takowym pozostał, to faktycznie za kilkanaście tygodni może objawi się wieszczone tu przez anagamidev 0.50-1 PLN.
Kluczowe jest natomiast czy GAME w takim trendzie pozostanie. Bo oczywiście może, ale wbrew pobożnym życzeniom, wcale nie musi. A widzę, że niektórym już się nawet $ 20 i inne "księżyce" śnią...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 16 kwietnia 2020, 18:25

greg_ pisze: czwartek, 16 kwietnia 2020, 13:26Gra na "górkach" i "dołkach" okazała się bardzo korzystna. Gra, a nie żadne "uśrednianie".
Co kto lubi, aczkolwiek jak od listopada zeszłego roku sobie właśnie tak uśredniam, że kupuję trochę na górkach trochę na dołkach i mam kilkadziesiąt GAME'ów za friko, plus jakiś tam urobek w BTC :D Zakładając, że GAME wbije te 0.50PLN-1PLN to albo zarobię bardzo dużo, albo stracę jedynie zysk :D
Spoiler:
Pomnóż sobie to przynajmniej przez 20 różnych coin'ów to będzie gdzieś ze 100kPLN urobku w kilka miesięcy, a potencjalnie przy kolejnej hossie może być to x10-100 więcej warte wszystko shit'ostwo :D GAME jeszcze przecież może zostać zdelistowany, ja tam więcej niż kilka stówek/tysiaków bym nie ryzykował, dlatego zalecam właśnie uśrednianie, skoro GAME robi regularnie 100% to zakładając, że raz wyłapie się taki ruch i odkupi na dołku to ma się za friko coin'y, na altach to normalka w ostatnich miesiącach :D Pamiętajmy też, że shity cały czas robią nowe low, albo mulą na tych samych poziomach, jest więc tendencja może się odwrócić i może rosnąć, rosnąć, rosnąć, rosnąć i korekty jakiejś większej będzie można szukać ze świecą, a najlepszy czas na akumulację minie niepostrzeżenie :D
Na giełdzie wszystko jest możliwe :D Ja uważam, że jest bardzo dobry czas na akumulację po prostu :D

Spoiler:
Ogólnie przebicie 0.15555$ może być błogosławieństwem na GAME, a na razie taki szwendanie się pod bez celu :D Dlatego dobrze jest uśredniać i akumulować pod właśnie przebicie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » poniedziałek, 20 kwietnia 2020, 00:11

anagamidev pisze: czwartek, 16 kwietnia 2020, 18:25Co kto lubi, aczkolwiek jak od listopada zeszłego roku sobie właśnie tak uśredniam, że kupuję trochę na górkach trochę na dołkach i mam kilkadziesiąt GAME'ów za friko, plus jakiś tam urobek w BTC :D Zakładając, że GAME wbije te 0.50PLN-1PLN to albo zarobię bardzo dużo, albo stracę jedynie zysk
Co Ty rozumiesz przez to swoje "uśrednianie"? Skoro kupujesz i... kupujesz, to jakim cudem masz "kilkadziesiąt GAME'ów za friko"?
Ja staram się sprzedawać na górkach i kupować w dołkach. I od lutego ilość GAME przemnożyłem przez trzy, podobnie BTC. I nie piszę o ilości rzędu "kilkadziesiąt GAME".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 20 kwietnia 2020, 01:51

@greg_ sorry, pisałem chyba na szybko, tam oczywiście miało być kilkadziesiąt tysięcy GAME'ów za friko :D No chodzi mi o to, że skupuję te wypłaszczenia(w domyśle dołki) i staram się wyłapywać te ruchy na większy procent :D Docelowo staram się wyprzedawać na tych szczytach lokalnych :D Mi chodzi, że jak masz ruchy na 100%, to jeśli praktycznie po każdym takim wystrzale ostrym spada do poziomów sprzed pompy to masz dość sporą gwarancję, że odkupisz wszystko niżej :D Czyli jeśli masz 1000 GAME idzie pompa na 100% tzn. mierzysz od ostatniego dołka, że sporo odbiło, więc zaczynasz sprzedawać, więc później jeśli znowu wraca do tych dolnych wartości to teoretycznie możesz odkupić 2000 GAME, a zakładasz, że jest bessa(bo chyba zgodzisz się ze mną, że jest, prawda?) i lepiej trzymać(akumulować) GAME który na parze z BTC jest mocno zdołowany od niepamiętnych czasów i zakładasz, że kiedy przyjdą lepsze czasy i GAME będzie śmigał na 10k+ sat :D Skupujesz, uśredniasz na tych konsolkach 10-20% i czekasz na większe wybicie :D Późnej znowu sprzedajesz tym razem 2000 GAME i na kolejnym odkupie stać Cię już na 4000 GAME :D Dodatkowo możesz na mocniejszych spadkach zaangażować dodatkową ilość BTC/FAIT'ów na szybką akcję np. kupujesz 10000 GAME odbija 5-10% i i masz 1000 GAME za friko :D Nie trzymasz tego kapitału na grę za długo, bo może przyjść jeszcze większy spadek :D Grasz takim kapitałem defensywnie :D Dodatkowo jeśli np. ktoś ma 10k GAME np. ze średnią 2000 sat, to np. wyłapanie takiego mocnego wybicia może spowodować, że jeśli wtedy sprzeda tez 10k powiedzmy na 400 sat i cena spadnie do 200 sat, to może odkupić 20k GAME i ma teraz średnią 1000 sat bez angażowania dodatkowego kapitału :D Ostatnio mieśmy wybicie do 1500 sat i spadek do 400 sat to jeśli ktoś zaryzykował wyprzedał się wtedy to z 10k GAME o średniej wartości 2000 sat to otrzymał 0.15 BTC, a później wyczekując spadek i schłodzenie wykresu mógł odkupić na 400 sat za to 0.15 BTC aż 37500 GAME'ów :D Czyli bez angażowania dodatkowego kapitału powiększył ilość GAME i teraz ich średnia wynosi 533.33 sat :D Czyli uśredniliśmy z 2000 sat do 533 sat i np. dzisiaj już gostek na tych cenach może być nawet na plus, a cały czas uśrednia i akumuluje na kolejną hossę to z czasem jeszcze może tą średnią obniżyć :D Jednak trzeba uważać, bo jak zacznie się hossa, to może już nie być ponownego zejścia a grubasy jak już wykupią rynek to mogą podnieść podłogę o 300-1000% i już trzeba będzie grać z trendem do nowego ATH :D No ale jak trwa już bessa 2 lata ponad to zawsze dało się odkupić niżej :D Np. to samo ostatnio było na STEEM zobacz sobie 200-300% pompeczka i już wróciło do tego samego miejsca co wybicie i właśnie odkupiłem 3x razy więcej coin'ów, a liczę akurat tam na 5-40$ jak już się kolejna mega hossa rozkręci :D
Spoiler:
Warto też zwrócić uwagę w jakim miejscu jesteśmy długoterminowo, wtedy mamy większy komfort skupowania i uśredniania na tak niskich poziomach :D Ja tam aktualnie na cuda nie liczę, ale 10k sat z obecnych cen to już jest +1000% :D A 10k sat to trochę tak samo ze struktury wykresu jak na Lisku 10PLN, faktycznie skupowanie Liska się opłaciło i faktycznie Lisk wbił ostatnio te 10PLN ponad :D Może tutaj będzie podobnie i pod to gram na ten moment :D I tutaj też przebicie 10k sat może odpalić jakiś bullrun jeśli cena się utrzyma :D
Spoiler:
LSK/PLN, iście podobna struktura wykresu :D
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Ogólnie myślę, że jeśli GAME nie upadnie i będzie miał kolejną hossę to może dać jedno z najlepszych ROI podczas jakiegoś mega altseason'u, który pewnie zacznie się dopiero za rok skoro w tym roku się nie zaczął :D Aczkolwiek dla mnie takie wyskoki i powroty do tych samych cen to są mi na rękę tak szczerze powiedziawszy, jeśli chodzi o pomnażanie ilości coin'ów/BTC/FIAT'ów to teraz dużo łatwiej mi to idzie tym bardziej, że myślę, że z czasem, doświadczeniem skill rośnie i coraz mniej błędów popełniam, chociaż nadal je popełniam w dużych ilościach, ale taki jest rynek nie da się być perfekcyjnym raczej :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 33 gości