Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: matik0109 » piątek, 27 kwietnia 2018, 09:12

benq pisze: @Damian__, z czystej ciekawości, co Tobą kierowało, żeby włożyć 20k akurat w game credits, ze wszystkich krypto do wyboru?
Damian__ pisze: wszedłem w GC niestety w szczytowym momencie
obstawiam na to, że zauważył jak Game leci mocno do góry i postanowił spróbować szczęścia i mocno zarobić ale nie wyszło. Zapewne takich osób jest dużo więcej

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » piątek, 27 kwietnia 2018, 09:27

benq pisze: Pisałem kilka tygodni (a może miesięcy :roll: ) temu, że 1,20$ to dobry przystanek zakupów, ze stop-lossem przy mocnym wsparciu ok. 1$. Wsparcie pięknie wybroniło kurs, kto wszedł, obecnie jest nawet 50% na plus. To może być dobry moment, do realizacji zysków (dla miśkowych scenariuszy). Kolejne dwa opory na drodze to ok. 2$ oraz ok. 2,4$. W razie dużych spadków, 1,20$ oraz 1$ powinny dać mocny opór i bezpieczną przystań do ochłonięcia.
Konkurencja w postaci game.com (GTC) miota się jak szatan, po pompce kilkaset % w górę, ostry spadek w dół - normalna rzecz. Jednak wzrosty nie zostały zniesione w całości, spadki zatrzymały się o ponad 250% powyżej ceny przed wystrzałem.

@Damian__, z czystej ciekawości, co Tobą kierowało, żeby włożyć 20k akurat w game credits, ze wszystkich krypto do wyboru?

To źle że tyle włożył ? Może miał włożyć w jakiś bezsensowny Coin ?Bez perspektyw ?Licząc tylko na pompe ?która może być a może nie być ? Aby Stracić całość Jak zniknie z rynku ?
W GameCredits ja jak i pewnie kolega co włożył 20k widzimy że Warto zainwestować a w dłuższej persepktywie myślę że nie stracimy.
Ja Tak skromnie myślę że w tym roku spokojnie zobaczymy 50zł
Patrząc co kiedyś robili a teraz widać że ruszyli mocno. Jeśli będzie sporo gier ,będzie popyt na GC.A większość bedzie Zakupy za Fiat co dość mocno uzależni od Bitcoin .
Cierpliwości ;)

Dodano po 3 minutach 56 sekundach:
pokavb pisze:
benq pisze: Pisałem kilka tygodni (a może miesięcy :roll: ) temu, że 1,20$ to dobry przystanek zakupów, ze stop-lossem przy mocnym wsparciu ok. 1$. Wsparcie pięknie wybroniło kurs, kto wszedł, obecnie jest nawet 50% na plus. To może być dobry moment, do realizacji zysków (dla miśkowych scenariuszy). Kolejne dwa opory na drodze to ok. 2$ oraz ok. 2,4$. W razie dużych spadków, 1,20$ oraz 1$ powinny dać mocny opór i bezpieczną przystań do ochłonięcia.
Konkurencja w postaci game.com (GTC) miota się jak szatan, po pompce kilkaset % w górę, ostry spadek w dół - normalna rzecz. Jednak wzrosty nie zostały zniesione w całości, spadki zatrzymały się o ponad 250% powyżej ceny przed wystrzałem.

@Damian__, z czystej ciekawości, co Tobą kierowało, żeby włożyć 20k akurat w game credits, ze wszystkich krypto do wyboru?

To źle że tyle włożył ? Może miał włożyć w jakiś bezsensowny Coin ?Bez perspektyw ?Licząc tylko na pompe ?która może być a może nie być ? Aby Stracić całość Jak zniknie z rynku ?
W GameCredits ja jak i pewnie kolega co włożył 20k widzimy że Warto zainwestować a w dłuższej persepktywie myślę że nie stracimy.
Ja Tak skromnie myślę że w tym roku spokojnie zobaczymy 50zł
Patrząc co kiedyś robili a teraz widać że ruszyli mocno. Jeśli będzie sporo gier ,będzie popyt na GC.A większość bedzie Zakupy za Fiat co dość mocno uzależni od Bitcoin .
Cierpliwości ;)

Cena też w znaczącej mierze ma znaczenie z ilością dostępnych Coinów . A ich Circulating Supply
64 355 352 GAME
Max Supply
84 000 000 GAME
Cena Spokojnie może przewyższyć LISK .Ale to wszystko zależne od Popytu .
Pozdrawiam

Dodano po 9 minutach 30 sekundach:
pokavb pisze:
benq pisze: Pisałem kilka tygodni (a może miesięcy :roll: ) temu, że 1,20$ to dobry przystanek zakupów, ze stop-lossem przy mocnym wsparciu ok. 1$. Wsparcie pięknie wybroniło kurs, kto wszedł, obecnie jest nawet 50% na plus. To może być dobry moment, do realizacji zysków (dla miśkowych scenariuszy). Kolejne dwa opory na drodze to ok. 2$ oraz ok. 2,4$. W razie dużych spadków, 1,20$ oraz 1$ powinny dać mocny opór i bezpieczną przystań do ochłonięcia.
Konkurencja w postaci game.com (GTC) miota się jak szatan, po pompce kilkaset % w górę, ostry spadek w dół - normalna rzecz. Jednak wzrosty nie zostały zniesione w całości, spadki zatrzymały się o ponad 250% powyżej ceny przed wystrzałem.

@Damian__, z czystej ciekawości, co Tobą kierowało, żeby włożyć 20k akurat w game credits, ze wszystkich krypto do wyboru?

To źle że tyle włożył ? Może miał włożyć w jakiś bezsensowny Coin ?Bez perspektyw ?Licząc tylko na pompe ?która może być a może nie być ? Aby Stracić całość Jak zniknie z rynku ?
W GameCredits ja jak i pewnie kolega co włożył 20k widzimy że Warto zainwestować a w dłuższej persepktywie myślę że nie stracimy.
Ja Tak skromnie myślę że w tym roku spokojnie zobaczymy 50zł
Patrząc co kiedyś robili a teraz widać że ruszyli mocno. Jeśli będzie sporo gier ,będzie popyt na GC.A większość bedzie Zakupy za Fiat co dość mocno uzależni od Bitcoin .
Cierpliwości ;)

Dodano po 3 minutach 56 sekundach:
pokavb pisze:
benq pisze: Pisałem kilka tygodni (a może miesięcy :roll: ) temu, że 1,20$ to dobry przystanek zakupów, ze stop-lossem przy mocnym wsparciu ok. 1$. Wsparcie pięknie wybroniło kurs, kto wszedł, obecnie jest nawet 50% na plus. To może być dobry moment, do realizacji zysków (dla miśkowych scenariuszy). Kolejne dwa opory na drodze to ok. 2$ oraz ok. 2,4$. W razie dużych spadków, 1,20$ oraz 1$ powinny dać mocny opór i bezpieczną przystań do ochłonięcia.
Konkurencja w postaci game.com (GTC) miota się jak szatan, po pompce kilkaset % w górę, ostry spadek w dół - normalna rzecz. Jednak wzrosty nie zostały zniesione w całości, spadki zatrzymały się o ponad 250% powyżej ceny przed wystrzałem.

@Damian__, z czystej ciekawości, co Tobą kierowało, żeby włożyć 20k akurat w game credits, ze wszystkich krypto do wyboru?

To źle że tyle włożył ? Może miał włożyć w jakiś bezsensowny Coin ?Bez perspektyw ?Licząc tylko na pompe ?która może być a może nie być ? Aby Stracić całość Jak zniknie z rynku ?
W GameCredits ja jak i pewnie kolega co włożył 20k widzimy że Warto zainwestować a w dłuższej persepktywie myślę że nie stracimy.
Ja Tak skromnie myślę że w tym roku spokojnie zobaczymy 50zł
Patrząc co kiedyś robili a teraz widać że ruszyli mocno. Jeśli będzie sporo gier ,będzie popyt na GC.A większość bedzie Zakupy za Fiat co dość mocno uzależni od Bitcoin .
Cierpliwości ;)

Cena też w znaczącej mierze ma znaczenie z ilością dostępnych Coinów . A ich Circulating Supply
64 355 352 GAME
Max Supply
84 000 000 GAME
Cena Spokojnie może przewyższyć LISK .Ale to wszystko zależne od Popytu .
Pozdrawiam
matik0109 pisze:
benq pisze: @Damian__, z czystej ciekawości, co Tobą kierowało, żeby włożyć 20k akurat w game credits, ze wszystkich krypto do wyboru?
Damian__ pisze: wszedłem w GC niestety w szczytowym momencie
obstawiam na to, że zauważył jak Game leci mocno do góry i postanowił spróbować szczęścia i mocno zarobić ale nie wyszło. Zapewne takich osób jest dużo więcej


Co kto i ile włożył to indywidualna sprawa .Dla jednego 20k to dużo dla drugiego 2k .Każdy wkłada ile chce.
Temat dotyczy spekulacji ceny a nie kto ile włożył i kiedy .

Ja myśle że nie Straci .Ale musi mieć dużo cierpliwości. Ten rok pokaże ;)

Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: matik0109 » piątek, 27 kwietnia 2018, 09:32

pokavb pisze: Ja myśle że nie Straci .Ale musi mieć dużo cierpliwości. Ten rok pokaże
Straci jedynie jak Game się zawinie, a to mało prawdopodobne więc każdy kto choć trochę ma rozumu by nie sprzedać na stracie to zarobi :)

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: nolik790 » piątek, 27 kwietnia 2018, 09:53

Ja tam czekam na wypowiedź kogoś kto jest bliżej teamu niż my. Jak team się zapatruje na działanie konkurencji, jakie plany na najbliższe miesiące no i najważniejsze - co z wejściem na nowe, znaczące giełdy, bo to by nam dało kopa, jestem o tym przekonany.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » piątek, 27 kwietnia 2018, 10:46

Ja taka jeszcze uwaga kto ile i dlaczego włożył. Ja włożyłem dużo wiecej niż 20k Mógłbym z gemów spora ściankę ustawic. A dlaczego ? Bo fajny projekt bo fajna grupa docelowa. Zastanówcie sie, który coin po za game ma szanse ? I jaka jest grupa docelowa ? Nawet taki BTC, pieniądz dla wszystkich. Moja teściowa nie potrafi wypłacić pieniędzy z bankomatu a co dopiero mówić o crypto. Game działa i osiągnął co chciał osiągnąć a teraz tylko pozostaje rozszerzać odbiorców. Jakakolwiek inna waluta nie działa póki co. Pokażcie mi crypto które jest masowo wykorzystywane? żaden. jest sporo skończonych projektów. np golem ale kto go używa po za czystą spekulacją. Crypto jest za dużo i szanse przebicia mają tylko proste waluty, a nie jakieś wydumane projekty. A game jest prosty i działa i będzie działał.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: xazar » piątek, 27 kwietnia 2018, 11:45

pokavb pisze:Uważacie Game.com jako konkurencje ? Zobaczcie co za szit mają .Jedynie co im dobrze idzie to pompa co kończy się ostrym spadkiem.
Game Credits Jest w lepszym położeniu ma więcej w ofercie. Czekam Na Konkretny Marketing i wejście na nowe giełdy
Oczywiście że game.com to konkurencja i trzeba ich traktować poważnie. Wchodzenie na potężne giełdy oznacza że mają hajs na reklamę. Projekt może być nie wiadomo jak świetny ale jak mało kto o nim będzie wiedział to nie będzie miał wartości. Ekipa GC może sobie mówić że dla nich kurs nie ma znaczenia ale jeżeli aktualnie to udział tokenów jest ich największym zyskiem to można włożyć sobie to między bajki. Aktualne porównanie dziennych volumenów game.com 46 mln $ a Game Credits 0,6 mln S a więc w ostatnim dniu obroty tokenami game.com są 80 razy większe !!! Ładnie wskoczyłem na tej korekcie kolejne 200 tokenów wpadło. Teraz tak kolejne wzrosty powinny zatrzymać się na 2.4 $ jeżeliby nie brać pod uwagę bitka ale to jest bez sensu lepiej zakładać sobie pozycję w oparciu o zestawienie bitcoin/game i bitcoin/usd . Przy korektach w tym 2 tygodniowym interwale były bardzo mocne wsparcia co może oznaczać że paru większym graczom zależy na na wzrostach. Uważam że znowu się na 2$ zatrzyma to wszystko zależy od tego jak bedzie wyglądać zestawienie bitcoin/game a to wygląda niemrawo. Ktoś tu napisał że kupił na górce i nie zamierzał jak inni janusze sprzedać :) jeżeli zainwestowales 20 tysi to miałeś około 1000 gemów :) ja wtedy na tej górce zainwestowałem 4 klocki i na wachaniach wyszło mi 220 gemów które na tych spadkach mogły mieć znikomą wartość więc byłem tym januszem i sprzedawałem. Potem na wsparciach kupowałem i kolejnych wachaniach wykonywałem jakieś tam ruchy i mam teraz 1630 tokenów wiec wychodzi na to że inwestując w tą samą krypto moje 4k zł jest wiecej warte niż twoje 20k . Na Game fajnie gra się na spadkach bo strasznie nurkuje. Tak dla jasności włożyłem tą mała ilość bo również wierzę w projekt ale nie mam zamiaru nic nie robić kiedy sprzedających jest x razy wiecej jak kupujących po prostu chronię mój kapitał

ps jeszcze jedno. Ktoś kiedyś zastanawiał sie czemu te ściany np na BB się tak dziwnie poruszają np są taką blokadą ale nagle znikają. Otóż bardziej doświadczeni gracze korzystają np z takich narzędzi jak Fill or Kill które na bitbay są dostępne zalecam do korzystania z tych narzędzi ale odradzam dźwigni które na BB podobno niedługo będą dostępne bo skończycie pod mostem :)

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: neologistyczny » piątek, 27 kwietnia 2018, 16:41

Ja to was nie kumam, czemu nie gracie na Binance albo Yobit, tam codziennie są ustawki na pompowanie różnych krypto. Wzrosty są nawet po 50% w ciągu kilku godzin. To są specjalne ustawki żeby każdy coś zarobił. Ja w ciągu 2 tygodni podwoiłem swoją ilość ETH, w moim przypadku na Binance. Wrzuciłem tam 0.076 ETH, a wyjąłem 0.169 ETH. Co prawda uczę się, stąd mała kwota, ale widzę tam potencjał na zarabianie, a raczej dobrą taktykę na zarobek. Jestem obecnie na 5 otwartych grupach na Telegramie, na każdej wyszukiwałem pompowań na Binance.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » piątek, 27 kwietnia 2018, 18:12

Nowe giełdy koniecznie potrzebne lub sposób płatności za token w państwowej walucie. Tak jak na bb można kupić za pln. Gdyby można było kupić tylko za bitcoin to zainteresowanie 95%mniejsze. A wystarczyłoby tylko na takim upbit wprowadzić możliwość kupna za ich KRW a volumen wystrzelił by w kosmos.

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: saszek » piątek, 27 kwietnia 2018, 20:03

ktoś wie czemu markety na których GC jest handlowany maleje ? jest 14 , spadło o 2 w tydzien.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Damian__ » sobota, 28 kwietnia 2018, 10:39

Panowie. Dlaczego zainwestowalem? Bo myślę że to dobry projekt i sam chciałem jeszcze trochę podnieść swój budżet. Niestety. Teraz musimy wszyscy czekać. Ktoś może jeszcze zadawać mnóstwo pytań. Ale nie siedzę w krypto na codzień, bo jak każdy ma mnóstwo obowiązków. Ale lepiej się rozwijac każdego dnia i się uczyć, niż siedzieć 2 domu i składać kasę na koncie, jak typowy Janusz. Takie moje zdanie.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: xazar » niedziela, 29 kwietnia 2018, 16:16

Game cały czas traci do bitcoina jest to jedna z najszybciej spadających względem bitcoina kryptowalut w pierwszej 200. Z drugiej strony game.com mega straciło market capem dorównując GC . Wniosek jest jeden. Potencjał tej branży jest ogromny wystarczy rzucić GC na jakieś koreańskie giełdy typu bithumb. Zobaczymy jak będzie z turniejami to wyglądać

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » niedziela, 29 kwietnia 2018, 22:43

Coś mi się wydaje że jutro Atak na 2$

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Owocowy_Jabol » poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 14:59

Szykuje się atak ale do wnętrza ziemi. Lada dzień będzie mega spadek na BTC. A Games poleci za nim myślę że do 4.5zł albo niżej wtedy się doładuje.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 15:06

Owocowy_Jabol pisze:Szykuje się atak ale do wnętrza ziemi. Lada dzień będzie mega spadek na BTC. A Games poleci za nim myślę że do 4.5zł albo niżej wtedy się doładuje.
Skąd takie czarne.myśli ??

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 16:59

Game już długo krąży poniżej 2$ w marketcap widać że niektóre giełdy już 1,9$ coś mi się wydaje że nawet przy lekkim spadku BTC Wskoczymy powyżej 2$

A co do wizji 4,5zł tej ceny już nie zobaczysz.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: bazyli » poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 17:13

Owocowy_Jabol pisze: Szykuje się atak ale do wnętrza ziemi. Lada dzień będzie mega spadek na BTC. A Games poleci za nim myślę że do 4.5zł albo niżej wtedy się doładuje.
Banować.

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Daro » poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 18:55

Przelew na bitrexa puszczony 18:12 zatrzymało się na 46 potwierdzeniach (wymagane 60) z sieci i zawieszka ...eh kiedyś arbitraż był skuteczniejszy

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Owocowy_Jabol » wtorek, 1 maja 2018, 06:15

bazyli pisze:
Owocowy_Jabol pisze: Szykuje się atak ale do wnętrza ziemi. Lada dzień będzie mega spadek na BTC. A Games poleci za nim myślę że do 4.5zł albo niżej wtedy się doładuje.
Banować.
Za co? Temat o spekulacjach i jak do tej pory wszystko co pisałem się sprawdza. Staram się pomagać za darmo w dodatku ja za te analizy muszę płacić.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » wtorek, 1 maja 2018, 13:21

Kurs dolara ladnie rosnie:) od kilku dni to juz kilka %. Od duzych kwot ladnie sie uzbiera. Przy tym kursie jak game dobije do 2dolarow to na pln 7.12

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Studniarz100 » wtorek, 1 maja 2018, 17:43

Panowie, którego Maja jest dokładnie ten turniej ??
Ma ktoś z was jakieś info na ten temat ? jakieś ogłoszenie, artykuł itp ??

Chciał bym sobie mniej więcej uświadomić czy to wydarzenie może mieć jakiś wpływa dla Gamecredits, ojj przydał by się ten marketing, mogli by jakoś zachęcić.

Nie było mnie chwilę tutaj i troszeczkę jestem do tyłu ale jak widzę nic za wiele nie straciłem.

Ogólnie myślałem co by było gdyby tak powiedzmy nasza ekipa weszła w współpracę z Epic Games .
wykorzystywanie zdobytych monet w grach takich jak Fornite.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości