Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 marca 2020
Reputacja: -7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lamerczak » piątek, 7 maja 2021, 10:29

dr coin pisze: środa, 5 maja 2021, 17:00
wolfski54 pisze: środa, 5 maja 2021, 15:36Nie wiem może niektórych boli dupa że kupili za 2zł a musieli sprzedać za 1zł. Teraz rosną najgorsze gówna które totalnie nic nie wnoszą, GC ma potencjał, ale czy zostanie wykorzystany to czas pokaże.
Masz 100 % racji. Jeśli ktoś nastawił się na szybki zysk i codzienny trading to niestety, ale dokonał złego wyboru. GAME to coin którego warto kupić na większym dołku i cierpliwie czekać. Moim zdaniem maj-czerwiec można się spodziewać sporych wzrostów. Potencjał jest, wolumen spory, trwa hossa, zaczął się sezon na alty, więc nawet ci co kupili po 2 zł przy odrobinie cierpliwości wyjdą z tej inwestycji z zyskiem. Zawsze najpierw rośnie BTC, potem największe alty, a na końcu shity. Tyle, że shity typu GC lubią robić spektakularne wzrosty. Na to liczę i trzymam cierpliwie. 1000% wzrostu byle coina podczas hossy to wcale nie jest dużo, a GAME zaskoczy jeszcze wielu optymistów(i nie tylko).
Bla bla bla.. pitu pitu, co chwile ktoś ze znawców pisze że za miesiąc dwa będzie niezła górka, i tak jest od paru lat. Bullshit.
GAME miał fajne chwile w 2017 i 2018 roku jak notował 15 i 22 zł przez chwilę. To co się dzieje teraz to padaka, a forumowicze próbują pompować cenę swoimi postami których większosć Januszy (jak ja) nie czai :)

Chcecie pompować?
Pokażcie jak zarabiacie na tym CIĄGLE DOSKONAŁYM GAME - gwaratuję wam że setki osób za Wami podąży, a cena wzrośnie ;)

Buziaczki.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9176
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6982
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » piątek, 7 maja 2021, 11:33

@lamerczak to prawda, ale też pierdolisz, bo paradoksalnie jak ktoś regularnie gra na GAME nie bał się skupić spadków 2019-2020 roku, to dzisiaj nie może narzekać na zysk :D Kolejny target 9-10PLN i pewnie wkrótce rakietka odpali, ale naprawdę GAME zrobił większy wzrost od dołka niż taki LTC, po prostu trzeba było realizować zyski kiedy był czas i kupować też kiedy jest czas, jeśli GAME ma wybić ATH czy jeszcze jakieś parę zyka, to i tak promocja trwa :D Co do tego co powiedział @ekonokomik cały to właśnie warto grać cały czas, ale z nastawieniem na akumulację i wyższe szczyty, nawet na shit'ach :D Ja tam na GAME się odkułem pięknie, pewnie gdybym nie był pod wodą, nie byłbym tak zmotywowany do uśredniania i akumulacji i mniej bym zarobił, a tak to nie dość, że zarobiony, to bogatszy o doświadczenie trading'owe :D GAME to the moon, 10PLN soon :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 marca 2020
Reputacja: -7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lamerczak » piątek, 7 maja 2021, 11:35

Żeby grać na tych spadkach i wzrostach jakie są obecnie, to trzeba na prawdę sporych budżetów.

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » piątek, 7 maja 2021, 11:52

Game zawsze idzie za liskiem pewnego majowego poranka obudzicie sie i zobaczycie 5 zł za Game :lol: to są ostatnie dni promocji :lol: kupiłem parę dni temu 20000 tys sztuk czuje po kościach że Game wypierdzieli i to grubo:lol:
Ostatnio zmieniony piątek, 7 maja 2021, 13:47 przez Cryptoman12, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 marca 2020
Reputacja: -7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lamerczak » piątek, 7 maja 2021, 11:55

pokaż

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: miedzia » piątek, 7 maja 2021, 11:59

Zawsze miałem game w swoim portfelu i kilka innych walut a teraz myślałem o kilku dniowym traydingu pod 2 zł ale się przeliczyłem. Teraz jest pytanie czy jeżeli nawet podjedziemy pod te ostatnie szczyty to trzymać z myślą że je przebijemy czy opierdzielać to. Bo trochę mnie to niepokoi że inne gówniane krypto lecą w górę a game prawie stoi w miejscu a nawet się lekko spada.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 14 kwietnia 2021
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tajken » piątek, 7 maja 2021, 12:28

@miedzia Musisz prześledzić wykresy, analizy i ustalić plan gdzie i ile % sprzedajesz, bo jak zacznie się jazda sprzedaż w emocjach to najgorsze co można zrobić, później będzie sprzedaż za nisko i dokupowanie na górce, a tak wychodzisz partiami zostawiasz część na jakieś progi które może osiągniemy jeśli hossa potrwa jeszcze z pół roku albo dłużej. Wyjście all in na górce jest niemożliwe.

Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Przemko » piątek, 7 maja 2021, 12:45

miedzia pisze: piątek, 7 maja 2021, 11:59Zawsze miałem game w swoim portfelu i kilka innych walut a teraz myślałem o kilku dniowym traydingu pod 2 zł ale się przeliczyłem. Teraz jest pytanie czy jeżeli nawet podjedziemy pod te ostatnie szczyty to trzymać z myślą że je przebijemy czy opierdzielać to. Bo trochę mnie to niepokoi że inne gówniane krypto lecą w górę a game prawie stoi w miejscu a nawet się lekko spada.



Nie rób podstawowego błędu nowicjuszy, nie sugeruj się tym co ktoś pisze, (ja też się kiedyś tak nagoniłem na różne projekty na górce), nikt nie wie jak będzie, każdy robi co uważa za słuszne, jeden codziennie kupuje i sprzedaje drugi trzyma latami, jeden sprzeda za 1zł a drugi kupi za 2 zł..... Każdy robi dokładnie inaczej, zrób jak Ty czujesz bo na game żadne analizy techniczne nie będą działać, to jest niestety shitcoin który może coś pokazać ale nie musi, czysta loteria, nie wierz tym co mówią że są jakieś działania i nagrody za gry... że to przyszłość..... może i przyszłość ale teraz tego nikt nie wie tylko zgaduje, ja też mogę zgadywać że taką przyszłością nie będzie i mam tyle samo racji co ten pierwszy, Nie wierzę w newsy typu nagroda 1000 bo dla przykładu w Pokera czy CS'a na internecie są nagrody rzędu miliona i nikt się tak nie podnieca jak nagrodą na game za 1000.

Jeszcze raz, moja opinia jest taka, ten coin to loteria jak 100 innych shitów, albo trafisz albo nie, dla przykładu Doge też był shitem ale kto trafił to trafił. Ja to widzę tak.... BTC sobie powiedzmy boczkiem leci, dobre coiny wybiły jak ETH, Dash, LTC i sporo innych, teraz zaczynają wybijać shity LSK i inne, jak tak dalej pójdzie to powinna przyjść już na ostatnie shity typu game, ja bym jeszcze chwile potrzymał bo jak ma wybić to dobry moment a później co zrobić to od Ciebie zależy. Moja strategia jest prosta.... kupiłem i trzymam... bo sie nauczyłem, że zawsze moje ruchy były odwrotne do ruchów rynku.... :D

Aaaa i to racja, że jak jest hossa to wszystko w odpowiedniej kolejności leci do góry, jedno co trzeba zrobić to kupić i nic nie robić ;)

Lubicie loterię i ryzyko ?, kupcie game i czekajcie, jak lubicie bardziej bezpiecznie to kupcie coś z Topki :). Jak kto lubi :).

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » piątek, 7 maja 2021, 13:25

Zaczyna się pompka na Game :lol:

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rutra0312 » piątek, 7 maja 2021, 13:46

Witam, jak by ktoś był tak miły i podał, opory w których cena moze na chwilę zawrócić to by było super 😎😁

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » piątek, 7 maja 2021, 13:50

Game już nigdy nie spadnie do 1 zł :lol: teraz tylko to the moon!! :lol: :lol:

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lordzuk » piątek, 7 maja 2021, 13:56

Tymczasem LT spadkowa przebita ;) Najpierw GC na h1 później na 4h i jazda UP :)
Obrazek

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » piątek, 7 maja 2021, 13:59

Tak jak wspomniałem wcześniej Game zawsze wzrasta zaraz po lisku tak też było w 2017 r :lol: rakieta odpalona :lol:

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: wolfski54 » piątek, 7 maja 2021, 14:28

no to teraz czekam na nowe ath GAME i LSK i lece do cieplych krajow na dlugo :D

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » piątek, 7 maja 2021, 14:34

wolfski54 zacznij już teraz rozglądać się za ofertami bo nowe ATH może nastąpić bardzo szybko :lol:
Każdy jest kowalem swojego losu ten kto chce coś w życiu mieć to inwestuje jak to mówią kto nie ryzykuje nie pije szampana :lol:

Dodano po 1 godzinie 6 minutach 21 sekundach:
Pięknie kordek pompuje lisa aż miło :lol:

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GCmoney » piątek, 7 maja 2021, 16:45

Uwaga game wzrósł o 11 groszy, czas krzyczeć „to the moon” :lol:

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » piątek, 7 maja 2021, 16:51

GCmoney zobacz co lisk w jeden dzień zrobił przyjdzie czas i na Game wtedy kupisz po 10 zl :D

Dodano po 2 minutach 4 sekundach:
Ode mnie :lol:

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GCmoney » piątek, 7 maja 2021, 16:59

Co zrobił? Wzrósł dwukrotnie? To chyba żaden wyczyn na kryptowalutach.
Swoją drogą krzyczałeś, że rakieta odpalona w chwili kiedy Game kosztował powyżej 2 złotych, teraz znowu krzyczysz, w taki sposób bardzo możliwe, że w końcu kiedyś trafisz na wzrost i zaczniesz pisać „a nie mówiłem”. Tylko czemu ma to służyć? Chyba podreperowaniu twojemu ego po kupieniu na górce ;)

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » piątek, 7 maja 2021, 17:05

Prawie 100% zysku w jeden dzień to duży wyczyn jeśli uważasz inaczej to nie wiem skąd Ty się urwales :D owszem pisałem tak bo właśnie w tym dniu Game przebił swoje najważniejsze opory i cały czas jestesmy w trendzie wzrostowym na Game korekta była bo BTC poleciał widzę że trochę słabo łapiesz ten rynek :lol: jakbyś śledził na bieżąco to forum wiedzialbys ze kupowałem Game po 10 gr więc nie wiem o jakiej górce piszesz :lol:

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 1 stycznia 2020
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dr coin » piątek, 7 maja 2021, 17:12

lamerczak pisze: piątek, 7 maja 2021, 10:29Chcecie pompować?
Pokażcie jak zarabiacie na tym CIĄGLE DOSKONAŁYM GAME - gwaratuję wam że setki osób za Wami podąży, a cena wzrośnie
Ja tam zabobię(kupiłem po 20 gr), a cena wzrośnie i to znacznie, tak jak pisałem maj-czerwiec spodziewam się silnych wzrostów na shitah(nie tylko GAME). Czekam na newsy od zespołu bo one mogą być katalizatorem tego wzrostu. Do ilu urośnie ? Tego nie wie nikt, ja obstawiam że 10 $ w szczycie hossy jest realne. Każdy ryzykuje swoje pieniądze. W shity inwestuje ttylko pieniądze które mogę stracić bez żalu zwykle sumy ok. 10 tys. pln więc albo grubo albo wcale.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BitJanusz i 15 gości