Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Naganiacz » niedziela, 5 grudnia 2021, 21:19

Ładne logo. Ładniutkie. Podoba mi się. To oko w trójkącie, szczególnie. Daje do myślenia.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 1 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: vego » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 12:02

Game leci tak jak większość altów, ale na farmie przez ten weekend nie dość, że nie ubyło, to jeszcze przybyło 1 mln GAME. Można więc moim zdaniem zaryzykować wniosek, że spora część tego, co zostało sprzedane, kupujący przetransferowali na farmę. Czyli generalnie twardy elektorat GAME trzyma się póki mocno i nie pęka :) Generalnie patrząc na Zonde, orderbook jest bardzo słabo obsadzony, czyli małym kapitałem można bujać kursem +/- 15 gr. Tak więc nie ma co przeżywać, że spadnie w krótkim czasie np. na 60 gr, bo jutro może być 80 gr przez raptem kilka transakcji kupna za małe pieniądze.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 1 stycznia 2020
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dr coin » środa, 29 grudnia 2021, 06:37

18 stycznia rusza projekt metaverse. Myśle, że to może ruszy trochę kursem. Wiele jak zwykle będzie zależeć od bitcoina. Najważniejsze, że zespół cały czas tworzy i rozwija swój pomysł. Nadchodzi nowa moda na metaświaty i mam nadzieje że GAME znajdzie tam swoje miejsce i stworzy dużą społeczność. Wiele małych projektów może mieć za trochę swoje 5 minut.
Ja z tych małych projektów metaverse stawiam na GAME i HERO choć zdaje sobie sprawę, że mogę stracić wszystko co w nie zainwestowałem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » środa, 29 grudnia 2021, 13:28

dr coin pisze: środa, 29 grudnia 2021, 06:3718 stycznia rusza projekt metaverse. Myśle, że to może ruszy trochę kursem. Wiele jak zwykle będzie zależeć od bitcoina. Najważniejsze, że zespół cały czas tworzy i rozwija swój pomysł. Nadchodzi nowa moda na metaświaty i mam nadzieje że GAME znajdzie tam swoje miejsce i stworzy dużą społeczność. Wiele małych projektów może mieć za trochę swoje 5 minut.
Ja z tych małych projektów metaverse stawiam na GAME i HERO choć zdaje sobie sprawę, że mogę stracić wszystko co w nie zainwestowałem.
Oby, oby :D Ostatnio duże ruchy w jedną i drugą stronę na parze z BTC :D Ogólnie rok 2022 i chyba 2023 powinny być rokiem wielkiego pompowania :D Wszystko up, oczywiście bez chwilowych dramaturgii się nie obędzie trzeba pamiętać :D
Obrazek

### edited: 2022-01-18 19:17 ###



### edited: 2022-01-19 08:19 ###

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 13 maja 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Szczypiorek2019 » piątek, 21 stycznia 2022, 20:03

Siemka Wszystkim :D

Dodano po 11 minutach 54 sekundach:
Mam pytanie , w jaki sposób mogę zrobić transfer ( po jakiej sieci ) GC z BitBay do Metamask żebym mógł dołączyć do Generis Farming .
Mam już adres GC na Metamask ale na sieci ETH . Mam zsynchronizowany zimny nano S z Metamask
GF wymaga do połączenia z Metamask sieci Polygon ale czy to zrobić przed transferem GC z BB czy po transferze ???
Nie chcę narobić sobie problemów , straty czy nadmiaru płacenia fee za transfer .
Poproszę o pomoc Wiedzących jak to przepilotować :D :D :D

Pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: michok » poniedziałek, 7 lutego 2022, 18:48

@Szczypiorek2019 możesz użyć polygon bridge albo sprzedać GAME np. do XRP, następnie wysłać XRP np. do Binance, wymienić XRP na USDC albo MATIC i następnie przesłać USDC lub MATIC do metamask, ale na sieć polygon.
Później wystarczy zrobić swapa MATIC/USDC na GAME na quickswapie.
Wydaje się skomplikowane, ale tak naprawdę to 10 minut roboty.

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: michok » wtorek, 8 lutego 2022, 15:34

W projekcie dzieje się ostatnio naprawdę sporo, dla zainteresowanych polecam zapoznać się z ich White Papers, które jest przygotowane również w języku polskim. https://docs.genesis.game/genesis-world ... per-polish

Ponadto Discord aby być na bieżąco: https://discord.com/invite/GjpYfqZj7H

Projekt idzie ostro w Metaverse. Ponadto już teraz można mnożyć ilość swoich GAME, ponieważ projekt umożliwa farmienie (obecny APR ~42%) oraz mining za pomocą Mining Claims (APR nawet 300% jeżeli uda się kupić Mining Claims taniej w dniu premiery)
Polecam się zainteresować, bo obecny team wydaje się być ogarnięty. Fakt, że po przejęciu GAME za bardzo nie wiedzieli w którą stronę iść z projektem, ale odkąd obrali drogę w Metaverse, ich poczynania wydają się być przekonujące, co najlepsze wywiązują się z terminów.

Początkujący
Posty: 446
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: łabondź2020 » wtorek, 8 lutego 2022, 16:02

@michok Jak to przeczytałem co trzeba zrobić aby przesłać GC na Metamask, to naszła mnie taka myśl-przeciętny kowalski patykiem nie dotknie krypto dopóki nie będzie to proste, w każdym względzie

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: adiqq » wtorek, 8 lutego 2022, 16:04

Dla przeciętnego Nowaka zrobi sie CBDC - będzie prosto, nic się nie bój 😉
A póki co...trzeba korzystać
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: michok » wtorek, 8 lutego 2022, 16:43

@łabondź2020 jeśli masz GC np. na Zondzie, to wymień je na XRP, a następnie wyslij XRP np. na Binance. Na Binance wymień XRP na np. USDC albo MATIC i wyślij po sieci polygon. Wtedy wystarczy zrobi swapa na quickswap. Całość operacji potrwa 10 minut, stracisz na tym niewiele, a przy dobrych wiatrach nic, a zamiast kisić te coiny, to możesz liczyć na BARDZO dobry zwrot.

Korzystajcie, bo rozgłosu platforma jeszcze nie nabrała, im będzie większy hype, tym trudniej będzie kupic Mining Claims w dobrej cenie.

Początkujący
Posty: 446
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: łabondź2020 » czwartek, 10 lutego 2022, 12:09

@michok Nie mam GC. Chodziło mi tylko o taką sytuację, trudną do ogarnięcia dla kogoś kto wchodzi w krypto. Dla nas to żaden problem, ale co poniektórzy nie potrafią się nawet przekonać do metamaska, bo to zbyt skomplikowane. A co do GC, to w sumie je mam, 5tys szt. na Coinomi. Niestety nie do odzyskania. Była jakiś czas temu zmiana łańcucha, czy jakaś aktualizacja, pamiętacie? Ja tego nie śledziłem, kierując się zasadą kup i zapomnij i teraz widzę, że są nadal na portfelu, ale już nic z tym nie mogę zrobić, ot taka pamiątka pozostała :D

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: michok » wtorek, 15 lutego 2022, 07:52

Stworzyłem osobny wątek poświęcony Genesis Worlds. viewtopic.php?f=45&t=36632

@łabondź2020 był czas na zmigrowanie coinów na chain ETH, teraz faktycznie jest za późno :(

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: xazek » środa, 23 lutego 2022, 12:16

@michok Możesz mi powiedzieć czemu lepiej wymienić na XRP potem na Binance potem na MATIC i dopiero na METAMASK a nie na Zonda wymienić GAME na PLN i za to kupić MATIC i z Zondy wysłać na METAMASK?

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 18 lutego 2021
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cyklonus » środa, 23 lutego 2022, 18:12

xazek pisze: środa, 23 lutego 2022, 12:16@michok Możesz mi powiedzieć czemu lepiej wymienić na XRP potem na Binance potem na MATIC i dopiero na METAMASK a nie na Zonda wymienić GAME na PLN i za to kupić MATIC i z Zondy wysłać na METAMASK?


Koszty przelewu XRP z Zondy na inną giełdę są pomijalnie małe, a przelewy matic i innych krypto już takie tanie nie są ... Po za tym na portfel metamask najlepiej już jest zrobić przelew po sieci Polygon. Z Zondy bodajże nie jest to możliwe.

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: michok » środa, 23 lutego 2022, 20:27

@xazek dokładnie tak jak napisał @Cyklonus

oprócz MATIC można również kupić USDC i wysłać USDC na metamask, oczywiście po chainie Polygon :)

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lordzuk » środa, 23 marca 2022, 21:40

Ja dokupiłem na 36 gr możemy powoli odbijać 8-)

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Naganiacz » czwartek, 21 kwietnia 2022, 18:32

@lordzuk .... a może dokupisz jeszcze trochę za 29 gr? Może przyczynisz się do ubicia dna i wtedy ruszymy z dołka, co? Jak sądzisz?

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 18 lipca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: omega-projekt » niedziela, 24 kwietnia 2022, 14:13

A to nie mialo byc po 10 zl czy tam 10$. Gdzie sa ci pelni optymizmu dziecioki🤣armagedon daj no jakis wykres 🤣🤣🤣

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 marca 2020
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: jackinson » wtorek, 26 kwietnia 2022, 11:24

Jak to widzicie? Ktos jeszcze wierzy?

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 18 lipca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: omega-projekt » wtorek, 26 kwietnia 2022, 19:12

Tu nie ma co sie łudzic . Game jako krypto to juz skonczone(w sumie bylo juz dawno). Przy najbliszej pompie na gownach cieszyc sie jakimkolwiek zyskiem i spieprzac z tego projektu.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości