Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 23 marca 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Krypto-coś tam mam » wtorek, 13 kwietnia 2021, 19:06

W końcu się odważyłem i sprzedałem Game,dwa dni za późno ale teraz zarabiam,jak stagnacja minie to wracam:)

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 13 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Medic » wtorek, 13 kwietnia 2021, 19:17

Ja właśnie zakupiłem GAME, mam nadzieje ze nie poleci jeszcze niżej

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Luczeq » wtorek, 13 kwietnia 2021, 19:19

Znając życie akurat teraz jak sprzedałeś to zacznie rosnąć :D

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 23 marca 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Krypto-coś tam mam » wtorek, 13 kwietnia 2021, 19:24

sprzedałem po 1,33-1,31 kupiłem XRP i juz wpadło ok 7k :D

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 marca 2020
Reputacja: -7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lamerczak » wtorek, 13 kwietnia 2021, 20:19

anagamidev pisze: wtorek, 13 kwietnia 2021, 14:52 Ale za to RSI 4h dość fajnie się schłodziło, więc można rozpoczynać śmiałe zakupki jakieś :D
Mało który post się potwierdza w realu :)
Zwyczajna manipulacja na forum 😁

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 31 marca 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Marwel » wtorek, 13 kwietnia 2021, 20:27

U mnie poszedł w sobotę 4 tyś straty wsadzone w sobotę w xrp i dziś strata odrobina plus 2 tyś na plus . Nerwow troche bylo ale transfer udany

Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: laki666 » wtorek, 13 kwietnia 2021, 20:42

widzę że znowu marudzenie jak stał po 20 groszy ale jak wystrzelił jak strzala na 2zł to super coin
trochę cierpliwości
do końca roku da zarobić
jak ktoś gra dniówkami to raczej nie game ale innym tylko też moze stracić wszytko w jeden dzień
tak jak na XRP dziś wysztrzelił ale jutro może być 2 zł mniej ryzyk fizyk jak kto lubi

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 23 marca 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Krypto-coś tam mam » wtorek, 13 kwietnia 2021, 20:58

To nie jest marudzenie,tylko chęć zarobku,ile można czekać i oglądać wykresy które nic nie dają,pójdzie do góry to będzie pełno mądrali,teraz zaryzykowałem(tak jak pisałem 2 dni za późno) i wpadło dzisiaj 8,5k sprzedałem po 7.10 i teraz spada :D zaraz kupie i czekam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 13 kwietnia 2021, 21:05

lamerczak pisze: wtorek, 13 kwietnia 2021, 20:19Mało który post się potwierdza w realu
Mylisz się, tzn. ja tylko mówię, że warto wejść po RSI 4h, a na efekt trzeba czekać nieraz kilka dni, aż to RSI 4h się przegrzeje najlepiej :D Chociaż jak tam spadło na 480 sat, a ja pisałem na 500 sat to już jest 520 sat, przez chwilę było 550 sat, więc na plus, czyli miałem zajebiście rację i się opyliło zebrać panikę :D

Poza tym na GAME to ja już pisałem we wrześniu, że do zgarnięcie kilkaset procentów :D
anagamidev pisze: sobota, 20 marca 2021, 10:12 @Cryptoman12 no i znowu miałem rację, złotóweczka prawie wbita :D Hossa trwa :D Jednak warto akumulować i uśredniać :D Oraz warto przywiązywać się do coin'ów i być bagholderem :D No było chwilowo -40k, a jest teraz -10 razy tyle :D Kurde tutaj 10PLN może być nawet :D Ciężki orzech do zgryzienia :D

Przypominajka :D
Spoiler:
anagamidev pisze: piątek, 13 września 2019, 11:49 No niestety ten GAME nie wygląda ciekawie :D W sumie ja już zacząłem mocne skupy od 1PLN ponad 90% spadku, liczyłem na odbicie do 2PLN chociaż, sądziłem, że ten projekt ma przyszłość, więc wszystko zrobiłem zgodnie ze sztuką i nie jestem zły na siebie czy coś, tym bardziej, że GAME jak na razie nie został zdelistowany :D Kupując gdzieś w okolicach 1PLN miałem niecałe 10k GAME'ów, a teraz mam ponad 100k GAME'ów, więc nawet się cieszę :D Bo teraz przy powrocie do 2PLN, mogę mieć nawet 200kPLN, a wcześniej miałbym tylko 20kPLN :D Wydałem pewnie z kilkadziesiąt tysięcy, mocna strata też w BTC, bo na tej parze grałem i uśredniałem, ale w pewnym momencie poszedł za duży dump(wywalenie Amerykanów) i niestety średnio się to sprawdziło, jedynie dokupowałem :D Zatem faktycznie jestem utopiony i jak coś to możecie sprzedawać, aczkolwiek, ja nadal skupuję i żeby @Wymazywanie nie miał pretensji, że kogoś naganiam :D Po prostu R/R na GAME nadal wydaje mi się dość ogromny, liczę na nowe ATH, a najlepiej 100PLN :D Ja tylko mówię, że warto zaryzykować 100PLN i mieć albo 0, albo 1000PLN i więcej :D I tak będziecie mieć lepszą średnią ode mnie :D Aczkolwiek ten projekt upadł :D Jeśli ktoś jest na zysku, to prosiłbym o zbicie ceny do 0.01PLN :D Ogólnie ja zawsze wszystko co zarabiam na giełdzie to reinwestuję po dużych spadkach, więc wszystko wraca, serio ja liczyłem, że większość tych kryptowalut to gamechanger i one jeszcze przetrwają z 10 lat co najmniej :D Pewnie kilka się wykruszy wiadome, ale co do zasady, to jestem mega kryptomaksymalistą :D I przyświeca mi sentencja "put your money where your mouth is", więc wszystko to co piszę, to piszę zgodnie z swoją grą w zasadzie :D I też trochę nie rozumiem czemu ktoś ma pretensję o akumulację i bagholding zważywszy na to, że bardzo trudno jest wyłapać dołek, a to czy będzie kolejna bańka, bo akurat rośnie nie ma nic do rzeczy :D I dzięki mnie też inni mają możliwość wyjścia na zysku czy ogólnie sprzedania, no ktoś komuś musi zawsze coś sprzedać, od kogoś odkupić :D Prosta matematyka :D No i to się sprawdziło na BTC, ETH, LTC, XMR, DASH, BTG, BSV, BCH, XRP, a wiadome, że taki feler jak GAME zawsze się może przytrafić :D Z drugiej strony "naganiając" wszystkich, czyli, że warto uśredniać i akumulować na 4k-6k$ na BTC i sprzedając na 11111$ jestem fair do wszystkich :D

A i proszę o minusy :D
anagamidev pisze: wtorek, 29 września 2020, 14:23
Nielog, ISHS :D +400% do zgarnięcia przy dobrych wiatrach :D

Aktualnie :D Rzeczywistość okazała się jeszcze piękniejsza niż najśmielsze moje przypuszczenia :D Długoterminowo cały czas hossa :D


BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: sampel444 » wtorek, 13 kwietnia 2021, 21:16

lamerczak pisze: wtorek, 13 kwietnia 2021, 20:19
anagamidev pisze: wtorek, 13 kwietnia 2021, 14:52 Ale za to RSI 4h dość fajnie się schłodziło, więc można rozpoczynać śmiałe zakupki jakieś :D
Mało który post się potwierdza w realu :)
Zwyczajna manipulacja na forum 😁
Gdzie tutaj widzisz manipulację? Przedstawił swój punkt widzenia. Po drugie każdy chyba ma swój rozum i decyduje sam za siebie.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 14 lutego 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: black_devil » środa, 14 kwietnia 2021, 08:56

Jak narazie to równia pochyła idzie

Dux
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 4 marca 2020
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Dąbrowa G

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dux » środa, 14 kwietnia 2021, 09:52

Bądźmy dobrej myśli że to ostatni dołek, na spadkach też da się zarobić, ale jest to duże ryzyko bo strzały w Game potrafią być mocne.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ddzimi » środa, 14 kwietnia 2021, 10:41

Dux pisze:Bądźmy dobrej myśli że to ostatni dołek, na spadkach też da się zarobić, ale jest to duże ryzyko bo strzały w Game potrafią być mocne.
Ja dobrej myśli jestem od 2017 ObrazekObrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lordzuk » środa, 14 kwietnia 2021, 14:15

Dobra jeśli dzienna zamknie sie na zielono ( byczy młoteczek )powinno być GIT +krypto na korekcie lubią dotykać MA50 na d1
Obrazek
+ kluczem jest zanegowanie DC na 4h (dead cross)
Obrazek

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 1 stycznia 2020
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dr coin » środa, 14 kwietnia 2021, 18:56

GAME wprowadza nowe funkcje dla twórców nft. Będzie można tworzyć i sprzedawać własne nft:
" Zarejestruj się i utwórz niestandardową stronę twórcy bez ponoszenia opłat za paliwo.
Twórz i sprzedawaj NFT bez płacenia za paliwo.
Mint NFT w różnych proporcjach i formatach plików, w tym: JPEG, PNG, GIF i MP4.
Prześlij pliki o rozmiarze do 50 MB.
Dołącz zawartość do swoich NFT, które można odblokować tylko po zakupie. "
Mam nadzieję, że prace zespołu zaczynają przyspieszać i zasypią nas dużą ilością wartościowych newsów.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 21 maja 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: quake20 » środa, 14 kwietnia 2021, 22:12


Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Błażej z krypty » czwartek, 15 kwietnia 2021, 10:54

Póki co nie widać, żeby te newsy miały jakiś wpływ na kurs, a już na pewno nie pozytywny ;) :(

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 lutego 2021
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Radosny » czwartek, 15 kwietnia 2021, 12:10

Przecież tutaj jest czysta akumulacja. Powolne wypłaszczanie wykresu, brak realnego wpływu BTC na kurs.
Podejrzewam, że za tydzień, może dwa tygodnie kurs się szarpnie nawet pod 2złote, leszczyna widząca wzrosty się załaduje, a akumulatory po 1,25zł zrealizują co najmniej 40% zysku. Albo zrealizuje się jakiś dziwniejszy scenariusz i GC efektem kuli śnieżnej zrobi dodatkowe x4 bo na całego wejdzie niezdecydowana ulica. Tutaj nie widziałbym większej korelacji między newsami, czy samym znaczeniem GC, a po prostu czystą spekułą.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 13 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Medic » czwartek, 15 kwietnia 2021, 15:49

Jak myslicie spadnie z powrotem do 50 groszy ?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Calvex » czwartek, 15 kwietnia 2021, 16:59

Jak nie zatrudnią kogoś do marketingu, to się nie zdziwię gdy spadnie poniżej 1 pln

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości