Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 19 kwietnia 2020
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Apogeum » poniedziałek, 20 kwietnia 2020, 16:58

Kolejny raz zdecydowalem sie zagrac na game i zaluje, sklonilo mnie to, ze target jaki byl do zrobienia to 0.28 PLN, przeslalem kilka BTC na BB, bo zwykle gram na finie i kupilem 500k tego gowna liczac na szybki zysk, kiedy juz "pompka" ruszyla BB zatrzymal sie chyba na 22 groszach :roll:

Kolejna nietrafiona inwestycja na game, ktora byc moze sie zwroci, ale do tego potrzeba sporo czasu, liczylem na szybki zysk pojawienie sie scianki w BID'ach na 100k w okolicach przynajmniej powyzej kilku groszy od zakupu 0.19 PLN

A teraz czesc kapitalu wisi, bo chetnych na zakup brak, dlatego nie wyobrazam sobie tego, ze Game mialby kiedys osiagnac chociazby 1 PLN jest to zwyczajnie nierealne ze wzgledu na odplywajacy kapital z rynku kryptowalut. A gracze, ktorzy sa od hossy wiedza, ze takie shitcoiny potrafia w dzien zrobic i 500% po czym po chwili spasc na minus.

Grac na tym mozna, ale jest to wymeczajacy zysk.

Jesli chodzi o AT tego gowna to wyglada to nastepujaco:
maxymalny wzrost, jaki moze przyjsc to pozioma fioletowa (moze 0,08$), poki co nadal mamy lokalny trend wzrostowy, wysokie RSI i slabiacy popyt, na GC mozliwy niewielki impuls w gore, a pozniej kolejne spadki.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 21 kwietnia 2020, 16:59

Apogeum pisze: poniedziałek, 20 kwietnia 2020, 16:58przeslalem kilka BTC na BB, bo zwykle gram na finie i kupilem 500k
Widzę, że grubo grasz :D To jest jest ponad 1/200 supply :D Trzymaj trzymaj, jeszcze paru takich i braknie coin'ów na giełdzie i wtedy rakieta w kosmos bez oporów :D Future is bright :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 25 kwietnia 2020
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: VetzOfficial » wtorek, 28 kwietnia 2020, 18:16

Na 1M faktycznie niezle to wyglada, ale jesli chodzi o zarabiania na fluktuacjach to odradzam dlatego, ze na spredzie 0.01PLN z 0.19 przy wkladzie 100k od 09.04 do 27.04 tyle trwala sprzedaz na poziomie 0.21, pozniej 0.20 profit okolo 5k.

Poczatkowo ustawilem na 0.25 kiedy ruszyla pompa bo liczylem na szybki TP w jeden dzien na poziomie 30%, jednak po tym, jak mizernie BB gonil za rynkiem, wiedzialem, ze zamrozilem niepotrzebnie czesc kapitalu.

To pokazuje, jak kapitalizacja i zainteresowanie kryptowalutami zmalalo i choc struktura swiec pokazuje, ze GC moze siegnac 0.24PLN a byc moze przy dobrych wiatrach 0.30 to odradzam, ale kto co woli.

Dla mnie niemozliwoscia jest zasieg nawet 0.50 PLN a jak ktos wierzy, ze zobaczy wiecej nawet przy kolejnej hossie na BTC duzo wiekszy kurs no to wspolczuje, dlatego, ze wg AT na GC mozliwy jest skok do 0.24 a pozniej znowu wraca na dno.

Trafilem z analiza LSK, poki co sie sprawdza, ale czekam na zamkniecie L na finie i byc moze calym kapitalem podlacze sie pod ruch do 2$ na LSK, ba razie maksymalny zasieg na LSK widze do 1,4$ i korekte.

Planowalem wziac dlugi urlop bo od poczatku roku zrobilem wykurwiscie wielki dodatni bilans, wiele osob bez namyslu inwestuje w krypto nie rozumiejac rynku, kiedy juz powoli lapie o co chodzi i zaczyna analizowac widzi, jak ciezki to jest kawalek chleba, bo pochlania ogromna ilosc czasu, mniej niz praca na etacie, ale i bardzo uzaleznia i wypala czlowieka, nie dlatego, ze jest meczace, ale chce sie wiecej i wiecej. Nie wiem, jak wyglada to z perspektywy kogos komu gra nie wychodzi, ale skoro mnie mecza ogromne zyski to gonienie za marzeniami albo straty na pewno nie wplywaja dobrze na czlowieka.

Obecnie BTC zmierza do 7,9, dzisiaj prawdopodobienstwo wybicia do 7,9 jest bardzo wysokie, w zasadzie to wybicie 7,73 powinno zapoczatkowac impuls w tym kierunku, choc patrzac na to jak silny jest RZ od 7,8 bardzo mozliwa zawrotka z 7,8 na 7,6-7,5

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 28 kwietnia 2020, 20:37

@VetzOfficial no i bardzo ładnie 5% w miesiąc? To świetny wynik. Zauważ, że mały gracz grający kapitałem 1kPLN, żeby osiągnąć taki wynik musi wykręcić ROI 500%. Jeśli jesteś grubasem musisz grać jak grubas szczególnie na tak mało płynnym rynku, czyli długa akumulacja i długa dystrybucja, grasz na dużych falach :D Przecież Buffett jako największy grubas on cieszy się z wyniku 20-30% na rok :D Nie da się pomnażać bilionów rok rocznie, bo inny grubas musiałby tyle samo tracić, a ilość FIAT'ów też w pewien sposób jest ograniczona, trzeba to zrozumieć oraz jak działa rynek i czym rynek jest w istocie. Zresztą z tak dużym kapitałem to Ty powinieneś inicjować ruchy. Poza tym jak już zauważyłeś, teraz jest bardzo mała płynność, mało osób na giełdach, więc musisz uważać, ale jak wiadomo morze przed uderzeniem tsumami na chwilę się cofa, patrz keynesowska pułapka płynności :D Musisz być cierpliwy, take it easy :D GAME on :D
Spoiler:
Pułapka płynności to konsekwencja motywu spekulacyjnego (popytu na pieniądz), podczas dużych depresji stopa procentowa spada tak nisko, że każdy będzie postrzegał ją jako wzrost wartości pieniądza, a to zawsze powoduje trzymanie ilości gotówki jaka będzie najbardziej możliwa do zdobycia. Efektem jest wpadanie gospodarki w pułapkę płynności, a w tych warunkach zachowanie jakiejkolwiek dobrej płynności finansowej przez podmioty gospodarcze jest trudne, a czasami nawet niemożliwe. Często w takiej sytuacji dochodzi do paradoksu, kiedy to przedsiębiorca ma zasoby gotówki, jednak przetrzymuje je w obawie i następnie traci wiarygodność płatniczą, nie regulując zobowiązań bieżących terminowo. W teorii preferencji płynności stopa procentowa to zjawisko pieniężne.
https://mfiles.pl/pl/index.php/Pu%C5%82 ... no%C5%9Bci
Na giełdzie jest to samo, ludzie mają gotówkę, ale boją się jej użyć, bo myślą, że zaraz wszystko spadnie do zera i tak nakręca się spirala nadpodaży aktywów a niedopodaży pieniądza :D Ale w pewnym momencie sytuacja się odwraca :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 30 kwietnia 2020, 11:14

GAME/BTC, 4h :D RSI ładnie się schłodziło :D


### edited: 2020-05-03 03:34 ###

@greg_ no w tym momencie risk/reward jest dość dobry, ja to widziałbym tak, że jeśli przebijemy 900 sat to jest szansa na 1500 sat, czyli gdzieś powinna być wkrótce pompka do 0.50-1PLN :D A jak nie to pewnie powrót na 0.10PLN i tam dopiero pompka na 500% :D Tak czy siak promocja :D Docelowo 10k sat :D

GAME/PLN, 1d, bo dzisiaj ma największy wolumen :D


Na 1w być może three green soldiers - bullish pattern :D
Ostatnio zmieniony niedziela, 3 maja 2020, 03:52 przez anagamidev, łącznie zmieniany 5 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » niedziela, 3 maja 2020, 00:47

anagamidev pisze: czwartek, 30 kwietnia 2020, 11:14GAME/BTC, 4h :D RSI ładnie się schłodziło

BTC do góry, bo halving, to shitcoiny w dół. Ot i co.
RSI 1 D to obecnie około 50, ale:
14 stycznia było 27
26 października to 18
Zatem RSI spokojnie jeszcze może nurkować, jeśli kurs będzie spadał.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Antrepair » niedziela, 3 maja 2020, 08:28

Najbardziej mnie śmieszy w tym moonboysie, że nie wróci do swoich poprzednich "analiz" z poprzedniej strony wątku i nie weźmie pod uwagę, że obecne spadki game negują jego przewidywania. Widzę usilne próby wetknięcia jakiegoś shitu reszcie, jeszcze żaden admin, moderator nie reaguje na ten spam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » niedziela, 3 maja 2020, 15:01

Spoiler:
@Antrepair no niestety wg mnie to takie osoby jak Ty, które nie wstawią żadnej analizy i kompletnie piszą nie ad rem, ad personam, z faszystowskimi zapędami, czyli banowaniem tylko dlatego, że ktoś gra na rynku, ryzykuje swoim kapitałem i ma inne predykcje co do ceny są mega zakałą tego forum. Ja z kolei mam polewkę z takich jak Ty, bo uosabiasz hipokryzję w najczystszej postaci. Nikogo nie obrażam, do niczego nikogo nie namawiam, ot jestem optymistą co do tego rynku, a przynajmniej próbuję jakoś rozgrywać tego coin'a czy to ma sens czy nie, okaże się za jakiś czas. Nie popełnia błędów ten co nic nie robi. Ale skoro i tak 90% osób traci, to szansa, że ktoś z nas zarobi i tak jest bardzo mała, więc nie dziwota jeśli moje analizy się nie sprawdzają, bo trzeba by było usunąć 90% postów i 90% użytkowników zbanować. Zero logiki, śmieszne :D Nie wstawią żadnej analizy, bo boją się krytyki, a mają najwięcej do powiedzenia :D
Spoiler:
anagamidev pisze: poniedziałek, 18 listopada 2019, 11:59 @Stanley90 cały czas uśredniam trochę sprzedaję i odkupuję :D Teraz RSI na 4h mocno przegrzane, ale 2000 sat może w późniejszym okresie dobije :D
Spoiler:
Ogólnie mieliśmy pompkę na 1000% na GAME ostatnio to i też po takiej bańce musi znowu nastąpić dłuższe wychłodzenie i reakumulacja :D Być może będzie znowu jakaś pompa na 500-1000% i na to liczę, a jak twierdzisz, że GAME spadnie do 0, to wyprzedaj się i tyle, ja nie mam z tym problemu :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: laki666 » niedziela, 3 maja 2020, 15:12

witam
a możesz powiedzieć kiedy ta pomka była bo chyba nie jestem na bieżąco

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Antrepair » niedziela, 3 maja 2020, 17:02

anagamidev pisze: niedziela, 3 maja 2020, 15:01@Antrepair no niestety wg mnie to takie osoby jak Ty, które nie wstawią żadnej analizy

Przejżyj moje posty i zobacz, że pisałem kilka analiz. ANALIZ, czyli przewidywań sytuacji które mogą nastąpić- i te zgodne z moją pozycją i przeciwne.

Ty natomiast piszesz o wszystkim biorąc pod uwagę jedyny słuszny kierunek. Zgodnie z
anagamidev pisze: niedziela, 3 maja 2020, 15:01z faszystowskimi zapędami
rozumiesz czy oceniasz przez swoje okulary ?

To co próbujesz tutaj robić, to nie zanalizowanie sytuacji. To naganianie. Zaniżasz poziom tego forum.
anagamidev pisze: niedziela, 3 maja 2020, 15:01banowaniem tylko dlatego, że ktoś gra na rynku
Gdzie o tym napisałem ?
anagamidev pisze: niedziela, 3 maja 2020, 15:01Nie wstawią żadnej analizy, bo boją się krytyki, a mają najwięcej do powiedzenia
Zanim się wypowiesz, może sprawdź jakie są fakty.

Dobra, szkoda czasu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » niedziela, 3 maja 2020, 20:46

GAME/BTC, 4h, chwila prawdy :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Antrepair » niedziela, 3 maja 2020, 21:53

GAME MOOOON :lol: :lol: Kupujcie, kupujcie :lol: zaraz to wyciągną :lol: Jesteśmy przy historycznym low :lol: teraz już :lol: tylko w górę ! :lol:

/// a tak serio wiadomo gdzie SL ustawić :lol:
/// Na załączonym niżej obrazku widać próbę zmiany trendu lokalnego na świecach 1W. Jednak próba zmiany trendu 1W zakończyła się fajnym pinbarem/spadającą gwiazdą.
/// Zamknięcie tego 1W w taki sposób będzie super krokiem do dalszych spadków.
Obrazek


/// Patrząc z mniejszych interwałów 1D jak na obrazku niżej załączonym:
Obrazek
/// Widać obszar silnego oporu który próbowano pokonać w ostatnim czasie trzykrotnie.
/// Po ostatniej próbie widać spadek zainteresowania i powrót poniżej średnich kroczących.
/// Ostatnia próba przebicia TEGO oporu i zmiany trendu w sierpniu 2018 zakończyła się wyznaczeniem All Time Low.

/// Jeżeli zatrzymamy się na pierwszym wsparciu i będzie widoczna konsolidacja to jest szansa na próbę powrotu do oporu, ja jednak zdecydowanie widzę, że znajdziemy się w okolicy najniższego low i utworzymy nowe low.

/// No i spójrzmy na tak istotne wskaźniki jakimi są CCI i MACD. Wskaźnik CCI przedstawia miejsca wyprzedania bądź wykupienia aktywa. W całej historii tego shitu nie było aż tak dużego poziomu wyprzedania.
Obrazek

No :lol: ale wracając do sedna :lol: nie ma co się zastanawiać :lol: tylko kupować :!: :!:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 4 maja 2020, 03:19

Antrepair pisze: niedziela, 3 maja 2020, 21:53tylko w górę !
Ty to powiedziałeś :D Ja długoterminowo jestem byczy, ale nie twierdzę, że już nie będzie spadać :D Ogólnie na takiej niskiej płynności wahania plus minus 10-100% to nic nadzwyczajnego :D A można sobie pięknie uśredniać rozsądnym kapitalikiem z potencjalnie ogromnym ROI za jakiś czas o ile GAME nie zostanie zdelistowany, ale regularnie obserwując telegram'a GAME stwierdzam, że jest dużo osób wierzących, hodlujących, akumulujących. 1800 osób to nie jest tak mało, każdy wrzuci po 1000$ i robi się z tego 1 800 0000$, fiu fiu :D
Antrepair pisze: niedziela, 3 maja 2020, 21:53Jeżeli zatrzymamy się na pierwszym wsparciu i będzie widoczna konsolidacja to jest szansa na próbę powrotu do oporu, ja jednak zdecydowanie widzę, że znajdziemy się w okolicy najniższego low i utworzymy nowe low.
Czyli spadniemy poniżej 150 sat? Fajnie :D Znowu będzie GAME po parę groszy. To nawet dobrze, bo z tych groszowych na BB lubią robić fajne pompki, wczoraj np. BCP z 1 grosza wybił do 9 gorszy +800%, wrzucasz tysiaka i masz 4k-9kPLN przy dobrych wiatrach :D

A tak poza tym to fajnie, że w końcu coś analitycznego i spekulacyjnego z Twojej strony, poza karkołomną próbą naśladowania mnie to wszystko spoko, ale w zasadzie nic odkrywczego nie napisałeś poza tym co napisałem w swoim poście wcześniej :D
anagamidev pisze: czwartek, 30 kwietnia 2020, 11:14@greg_ no w tym momencie risk/reward jest dość dobry, ja to widziałbym tak, że jeśli przebijemy 900 sat to jest szansa na 1500 sat, czyli gdzieś powinna być wkrótce pompka do 0.50-1PLN A jak nie to pewnie powrót na 0.10PLN i tam dopiero pompka na 500% Tak czy siak promocja Docelowo 10k sat
Na razie 500 sat trzyma i jak to puści to polecimy na 350 sat co widać na rysunku wyraźnie :D


A tak w ogóle to lepiej jednak analizować parę GAME/PLN, bo tam masz największy wolumen i grubaśne ściany. Zauważ, że grubasy z 100kPLN grasują na tym coin'ie na BB. To jest ok. 3 BTC, jakbyś zrobił market buy na bittrex to spompowałbyś GAME na 100-200%, obkupienie się za 1 BTC na jednym poziomie tam graniczy z cudem. Chyba, że jest większa panika to może, ale to raczej pół dnia zbierania i tak później mocno idzie w gorę kilka procent kilkanaście. Masz tam ścianki po 0.1-0.2 BTC max z odstępami co 10 sat to jest jakieś 2.5%, razy 5 to wychodzi 10-15% różnicy :D Czyli na kapitał 100kPLN to to jest minus 10k-15kPLN jeśli pójdzie akurat chwilowo w dół :D Ja akurat na GAME'ie gram 10k-50kPLN, w zależności ile uda mi się zakumulować przed lokalną pompką.

Zauważ pewną perspektywę, jeśli przykładowo cena 100 sat wydaje się atrakcyjna i widzę potencjał w dłuższym terminie na 200 sat, to kupując na 100 sat wiem już, że skupuję w dobrych cenach, zrobiłem analizę jakąś tam i pod nią gram. Jeśli spada niżej to dokupuję dalej, bo wiem, że im więcej kupię to później na 200 sat będę miał większy zysk, czyli to co kupiłem na 100 sat daje mi potencjalnie zysk 100%, a skupowanie poniżej 100 sat daje mi zysk 100%+ i np. gdyby spadało do 50 sat, to skupowałbym dalej i przy powrocie do 100 sat, mógłby realizować część zysków skupionych poniżej, a reszta kupiona w okolicach 100 sat czekałaby grzecznie na 200 sat :D I zwykle koniec końców na wielu shitach się to sprawdza :D Nawet tutaj można wziąć za przykład BTC też z 9200$ ciągu kilku dni znalazł się na 4000$, a po kilku tygodniach przebił tą cenę wbijając 9400$ i dzisiaj mnóstwo osób marzy o korekcie, bo wyprzedali się za wcześnie. I też na takiej panice trudno jest wyłapać idealnie dołek, ktoś kto kupił na 5000$ pewnie w tamtym czasie byłby lżony, bo przecież chwilowo był na stracie -20%, a w ostatnich dniach już mógł mieć niemalże +100% zysku. Oraz na jednej giełdzie dołek to był 4000$, a na innej 3800$, gdzie jest to duża różnica procentowa na tak niskich poziomach. A właśnie skupując w miarę spadania tylko mógł sobie potencjalnie więcej zarobić w dłuższym terminie. Dlatego ja powiadam, analiza, analizą, jakieś wsparcia opory, ale też zdroworozsądkowe podejście, tanio drogo, gdyż nie każdy gra z lewarem i nie musi być perfekcyjny :D Zresztą to też jest kwestia uśredniania, spada do 4000$ odbija do 6000$, zawsze po mocny spadku jest taki lekkie odbicie i powrót do dołka, jak to mówią rynek chodzi na dwa razy, zatem ktoś kupując znowu na 5000$ mógł sobie uśrednić cenę do 3000$ i miał bezpieczny zapas,
Buy: 1 BTC -4000$ | saldo: 1 BTC, -4000$ => średnia: 4000$, zysk na 9k$ wynosi 125%
Sell: 1 BTC +6000$ | saldo: 0 BTC, +2000$
Buy: 1 BTC -5000$ | saldo: 1 BTC, -3000$ => średnia: 3000$, zysk na 9k$ wynosi 200%[dlatego warto akumulować i uśredniać]
I właśnie na takich panikach warto korzystać, tzw. risk on, bo nawet niewielkie odbicie daje spory procent, a długoterminowo mamy zapas mocniejszych wzrostów, czyli tak jak teraz nie ma problemu ze sprzedażą na 8000$+. Dlatego mnie trochę dziwi takie podejście, żeby uważać, właśnie od tego są przeceny, żeby kupować ile wlezie :D A w takich momentach jak teraz po wzrostach właśnie wejść w tryb risk off :D

Ostatnio chciało mi się śmiać z tych analityków od GPW, tzw. chłodne głowy, jeszcze w tamtym roku były mega dobre prognozy, ludzie cieszyli się jak stabilnie rosło w miesiąc po 10%, a tutaj na panice mieliśmy przeceny 80-90% i nagle było ostrzeganie przed ryzykiem i że koniec świata, recesja i takie tam, że jeszcze może być pogłębienie dołków, że jeszcze nie ma sygnału do odwrócenia trendu, gdzie wiele spółek odbiło w krótkim czasie 50-100%, można było właśnie zaryzykować, bo przecież po całej panice większość tych spółek nie upadnie, a ich akcje wrócą znowu do stabilnych wzrostów i pewnie za kilka lat będą kilkaset procent wyżej niż dzisiaj, a przecież wiadomo, że nie da się kupić idealnie w dołku, zrobi to 5% osób max, bo każda transakcja to tak naprawdę jest kupno i sprzedaż, czyli sprzedający sprzedają w panice tym którzy skupują w nadziei na lepsze jutro i trwania cywilizacji, państwa i spółek działających w nim :D Skupowanie przecen to tak naprawdę inwestowanie w swój własny kraj, w swoje lepsze jutro i swoich współobywateli :D

To samo może być z GAME będzie mulił jeszcze rok dwa na tych poziomach, a za rok/dwa może gdzieś tam śmigać na cenach 10k sat :D Tak jak dzisiaj dość długo utrzymuje się powyżej 500 sat, a jeszcze w tamtym roku było toporne mulenie na 200 sat :D Czy jest problem ze sprzedażą nie sądzę, a jest +100% wyżej :D Ja też tutaj sobie akumuluję na spokojnie i może za jakiś czas GAME wbije 10k sat, a później opadnie na 2k sat i będzie sobie konsolidował spokojnie, a ja już będę miał zysk 400% :D Kto to wie :D To nie jest takie hop siup, nie da się być milionerem w dwa dni, przynajmniej statystycznie, bo gdyby to było takie łatwe, to każdy by nim był i wartość bycia milionerem byłaby taka sama jak bycie złotówkowym milionerem 30 lat temu :D Ostatnio mamy dużo milionerów, a nawet miliarderów zaczyna szybko przybywać :D A BTC i crypto przybywa coraz mniej z każdym halvingiem :D

Warto też brać pod uwagę charakterystykę tego rynku, teoretycznie jeśli coś tam ma target na 1000% to może go wbić albo długim uptrendem trwającym kilka dni/tygodni, albo jednym mocny bullrun'em bez większych korekt w kilka dni/godzin i stety niestety jest to drugie, czyli warto właśnie mieć pewną ilość coin'ów na HODL do zakładanego targetu, pozwolić zyskom rosnąć, bo często też wyprzedaję się z dużej ilości za wcześnie licząc na większą korektę, a to jak na złość pędzi jak szalone niemalże w linii prostej :D To samo jest ze spadkami :D Dlatego ja lepiej czuję się na konsolidacjach i sobie uśredniam, ogólnie dużo osób nie zdaje sobie z tego sprawy, że jak jakiś coin robi w ciągu dnia wahania po 5-10% to po kilku dniach takiego uśredniania można mieć +100%, czyli coin'y za friko na właśnie taki bullrun :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 18 kwietnia 2020
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Shaka91 » wtorek, 19 maja 2020, 22:42

W samym GameCredits cały czas spore zmiany. Na FB coraz lepsza aktywność i nowe twarze w grupie.
Na stronie co kilka dni pojawiają się jacyś nowi "developerzy" ze swoimi grami.
Jakaś śmieszna gra w obstawianie na stronie (nie wiem od kiedy, ale coś jest chyba końca kwietnia) i chyba tylko jakiś testowy model chyba, gdzie można niby zarobić GAME.
Jakiś czas temu (2-3tyg?) ogłaszali, że mają się odbywać niedługo pierwsze turnieje E-SPORTOWE z pulą nagród w "GAME"
Dzisiaj Dyrektor naczelny poinformował o podwyższeniu kapitału własnego.

Mimo tego wszystkiego, GAME stoi jak stoi. Więc, albo zostanie już na tym poziomie co jest, albo nie znając dnia ani godziny. Jakieś info sprawi ładny %. Teraz pytanie czy wiadomość podniesie wartość czy zniszczy...

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Antrepair » wtorek, 19 maja 2020, 23:08

O ja całkiem zapomniałem,jakieś punkty skupu ustawiłem,ciekawe czy cos wejszło. Jakby coś to amagameidev zwróci mi za straty :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 25 maja 2020, 14:05

Coś się święci...
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 18 kwietnia 2020
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Shaka91 » poniedziałek, 25 maja 2020, 14:11

Tak rynek gameexchange wkrótce startuje. Newsy na FB co 2/3 dni nowe, ale cena ani drgnie po takich newsach.
Spekulujesz z wykresu czy masz jakieś informację wewnętrzne?

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 4 marca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: WOTrue » wtorek, 26 maja 2020, 02:16


Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 18 kwietnia 2020
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Shaka91 » wtorek, 26 maja 2020, 11:41

Czy ktoś wie o co chodzi w GameRewards na stronie? To tylko testowe, czy jak to działa?

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 4 marca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: WOTrue » wtorek, 26 maja 2020, 16:25

Zastanawia mnie czy po przejsciu na Ethereum bedzie możliwe trzymanie Game na portfelu Leger live??

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości