Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Kutalisk » piątek, 5 listopada 2021, 15:01

dawno tu nie zaglądałem. Widzę, że emocje jak wątku o LISK. JA tylko baghodlerom przypomnę, ze emocjonalne przywiązywanie się do aktywa najczęściej nie wychodzi na dobre.

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » piątek, 5 listopada 2021, 15:11

To tylko nazwa nic więcej. Bardzo dużo nowych projektów bazuje na pięknych nazwach po czym bardzo szybko się zawijają . Jak narazie jest cisza o tym projekcie jest tylko nazwa nic więcej. Ale fakt że promowany jest przez naganiaczy jest bezcenny

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » piątek, 5 listopada 2021, 15:21

Cryptoman12 pisze: piątek, 5 listopada 2021, 15:11Ale fakt że promowany jest przez naganiaczy jest bezcenny
Tak się uaktywniłeś w odpieraniu alternatyw GAME, używasz ciągle epitetu "naganiacz" mimo że o naganianiu mowy nie ma , przez to sprowokowałeś do oglądania Twojej metryki forumowej i okazało się przewrotnie , że faktycznie przyłapałem naganiacza, który się tu zarejestrował wyłącznie! w celu naganiania na GAME, zerknijcie, klikając w Jego nick:
Najaktywniejszy w temacie: Gamecredits - spekulacja na temat ceny (Posty: 171 / 104.91% wszystkich postów użytkownika)

104% (włącznie z usuniętymi) ! czyli nie napisał ani jednego posta poza tematem GAME. Zakładam że jest związany z lobbowaniem GAME tu na forum lub jest jednym z większych holderów tego tokena, jego wypowiedzi skłaniające do trzymania lub kupowania tokenów Game są z pewnością nieobiektywne.

Edit
@Cryptoman12 pogrążasz się próbując dyskutanta dyskredytować epitetem "naganiacz" lub sugestią że ma jakiś interes pozostawiając tutaj wpis, toż to mówisz o samym sobie! czystym przypadkiem włączyłem się w dyskusję w tym wątku, nie ma to związku z ceną , nie mam GAME. Obyś zarobił x10 na tym hazardowym zagraniu.
---

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » piątek, 5 listopada 2021, 15:33

Możesz nazywać mnie naganiaczem ale wez pod uwagę bardzo duży fakt ze pisze o projekcie który istnieje prawie 7 lat na rynku crypto pisze o projekcie który ma ogromny potencjał w świecie NFT żaden naganiacz typu zukiewicz nie promował Game natomiast Ty ujawniłeś sie na forum jak już Game zaczął rosnąć jak zaczęło się robić głośno o Game a czemu? Bo chcesz skupić uwagę na tokenie w którego Ty zainwestowałeś a jest nim ATRI chcesz odciągnąć inwestorów Game i pompować wydmuszkę ATRI.

Dodano po 2 minutach 2 sekundach:
To ze inwestuje w Game jest oczywiste pisałem o tym na forum od dłuższego czasu . Jakbyś był na bieżąco na forum to bys wiedział

Dodano po 1 godzinie 23 minutach 41 sekundach:
A co innego możesz teraz powiedzieć oczywiście że przypadkiem wszedłeś i na spontana napisałeś o ATRI . Tak nie masz Game ale posiadasz ATRI co dzisiaj udowodniles twardo trzymając się ze jest to ciekawszy projekt chcąc nagonić trochę społeczności. Obyś zarobił razy 20 na tej wydmuszce w świecie crypto to bardzo możliwe.

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: miedzia » piątek, 5 listopada 2021, 17:28

Ceyptoman12 ty trochę wyluzuj. Jak ktoś mówi o innej walucie to nie znaczy że ja ma i nagania. W ogóle co to zacznijmy od tego że jakie nagania. Ty myślisz że jak choćby kilkanaście osób by kupiła to kurs by się coś zmienił? Nie sadzę. Tu trzeba inwestorów z większym kapitałem żeby się kurs zmienił a jak ktoś inwestuje duże pieniadze to napewno się nie sugeruje tym forum no chyba że jest głupi i nie ma własnego mózgu.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 1 stycznia 2020
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dr coin » piątek, 5 listopada 2021, 18:19

Na farmie genesis jest już ponad 25 mln GAME. Wygląda na to, że część osób kupuje z myślą o farmingu, co dobrze wróży bo będą holdować swoje coiny. Jeśli tempo się utrzyma kurs musi rosnąć.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » piątek, 5 listopada 2021, 19:34

@dr coin to kolejne obok Cryptoman12 konto zarejestrowane na forum w celu animowania wątku GAME, 100% wpisów forumowych i wszystkie wyłącznie w tym temacie . tworzy się tu pozory szumu na temat tego trupa ale nie są to osoby postronne, to jest taka trochę akwizycja. Jeśli ktoś jest nowym niedoświadczonym inwestorem to przypominam o rozwadze w słuchaniu animatorów wątku. oby Wam wzrosło x10 nic mi do tego ale proszę mieć chłodną głowę słysząc o farmingu lub metaverse kojna z lokaty nr 700 w rankingu CMC

edit
okazuje się że jest takich kont (100% pozytywne wpisy o GAME ) tutaj pełno, znalazłem dwa kolejne, sami sobie przeanalizujcie jaki tu w wątku zaczarowany świat pozorów ;)
---

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » piątek, 5 listopada 2021, 19:59

Świetne uczucie widząc płacz moderatora forum że nie kupił Game w dołeczku :lol: widząc co projekt teraz robi ma straszny ból dupy że nie kupił Game jak kosztował 0.4 gr :lol: przez tyle lat byla cisza z jego strony aż tu nagle się pojawił i zaczyna straszyć :lol: człowieku ludzie którzy zainwestowali dokładnie sprawdzili ten projekt pod każdym kontem ! Game rosnie a potężne wzrosty juz w krótce! Uważam że Game będzie w czołówce NFT bo na to zasługuje patrząc na pracę zespołu śmiało to mogę powiedzieć. Żyjesz w ciągłym strachu boisz się dlatego tak płaczesz a w zyciu czasami trzeba zaryzykować żeby coś mieć!

Dodano po 1 minucie 9 sekundach:
I przestań sam sobie łapki dawać bo jest to żenujące

Dodano po 16 minutach 52 sekundach:
Dla wszystkich zainteresowanych Game polecam Twitter Gamecredits Genesis tam zespół informuje na bieżąco o każdych newsach.

Dodano po 33 minutach 34 sekundach:
koparki pozostaje Ci tylko mnie minusować ponieważ nie masz żadnych konkretnych argumentów ;)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6334
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: maxi82 » piątek, 5 listopada 2021, 21:24

Ogłoszenie parafialne

Użytkownik "Cryptoman12" pożegnał się na na stałe z forum.

Osobiste wycieczki, zaczepki, buractwo. Jak bym post na wykopie czytał.. Stety/niestety ww. pomylił portale.. BAN!

Dziękuję za uwagę.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 1 stycznia 2020
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dr coin » piątek, 5 listopada 2021, 21:53

koparki pisze: piątek, 5 listopada 2021, 19:34@dr coin to kolejne obok Cryptoman12 konto zarejestrowane na forum w celu animowania wątku GAME
Nikogo na kupno nie namawiam, a projekt uważam po prostu za ciekawy. Cena do jakości i perspektyw(być może nigdy się nie uda) jest moim zdaniem warte zainteresowania. Nigdy nie pisałem żeby ktoś to kupił, poza tym wątpię, żeby ktoś kupował krypto na podstawie wpisów na forum.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » piątek, 5 listopada 2021, 22:22

@dr coin wszystko gra , sprawa dotyczyła głównie zbanowanego użytkownika, masz prawo do opinii na temat w odpowiednim wątku.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » sobota, 6 listopada 2021, 10:57

ekonokomik pisze: piątek, 5 listopada 2021, 09:03 Poniżej 40 zł to nawet mi się nie chce zerkać na kurs :P
Ale liczę na kilkaset zł. do końca 2023 (czy też raczej do końca bańki na Bitcoinie).

I tak, wybuchy śmiechu przyjmę ze zrozumieniem :) Tyle, że ja nie patrzę na wykres GAME/fiat tylko GAME/BTC. A tu jest kilka rzędów wielkości do nadrobienia w porównaniu do poziomów ostatniej bańki :)

A jeśli GAME już się nie podniesie do oczekiwanych poziomów - trudno, niech zarasta mchem w portfelu.
ekonokomik pisze: piątek, 5 listopada 2021, 09:58
dr coin pisze: piątek, 5 listopada 2021, 09:21Przy tej cenie w Polsce byłby wysyp milionerów.


Niestety nie. Bo po kilku latach turlania się Game po dnie, 99% możliwych milionerów sprzeda po 5 - 10 zł i odetchnie z ulgą, że wyszli z dobrym zyskiem.
Popatrz na datę mojej rejestracji na forum i uwierz człowiekowi, który pierwsze bity kupił wtedy, a mimo to nie został milionerem ;)
Bardzo pozytywne nastawienie, technicznie, gdyby przebić szczyty z tego roku to szansa na 5PLN, czyli jeśli ktoś chce zostać milionerem, to wystarczy teraz zainwestować 100k-200kPLN, bądź milion złotych i na wiosnę powinno być multimilionerstwo :D Z drugiej strony jeśli BTC jedzie na 300k$ to też będzie x5 z obecnych poziomów, chociaż to faktycznie może zająć aż rok lub 2 lata jeszcze, ale dużo bezpieczniejsza opcja :D Także nigdy nie jest za późno :D To jest tylko początek crypto :D 10-20 lat co najmniej przed nami :D Nasdaq wskazuje jeszcze up do tego czasu BTC powinien wbić 122k-133k$ i nastąpi głęboka korekta ok. 50% raz jeszcze :D Co do GAME to liczę na 2888 sat w długim terminie(wiosna?) :D



Spoiler:
anagamidev pisze: czwartek, 2 września 2021, 12:20 No blisko przebicia 51111$ ponownie :D Tutaj może być lokalny double bottomik, albo double topik :D


### edited: 2021-09-02 12:27 ###
Warto również obserwować nasdaq'a :D Ciekawe miejsce, 115666 wbite, powinna być korekta, ewentualnie kolejny up do 16k-16111 wkrótce :D A BTC no teoretycznie powinien śmigać już na 100k$, więc jest niedowartościowany długoterminowo :D





BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ekonokomik » sobota, 6 listopada 2021, 22:37

@koparki co do tokena Atari, to jest on wypuszczony faktycznie przez obecną firmę Atari. Łatwo to sprawdzić. Zresztą w innym wypadku nie mogliby używac na stronie projektu logo firmy.
Nikt też specjalnie nie wykupił tej nazwy by wypuścić token jako scamm podszywający się pod "stare Atari".

Marka Atari przechodzila kilkukrotnie z rąk do rąk, ale obecna firma posługująca się tą nazwą wciąż wydaje gry, a nawet wypuściła niedawno cos w rodzaju konsoli bazując na nostalgii (taki linuxowy PC w obudowie podobnej do Atari 2600). Są też właścicielem praw do wielu tytułów gier Atari z lat 70/80.
Oprócz tego wystartowali z projektem sieci hoteli skierowanych dla graczy (https://atarihotels.com/vision/).
Widzę też na twitterze, że próbują podpiąć się pod najmodniejsze dziś słówko: metaverse ;)

Więc tak, nie jest to ta sama firma co Atari sprzed 40 lat, ale też nie można powiedzieć że to jakaś firma krzak czy oszuści, a wypuszczenie przez nich swojego tokena nie powinno budzić zdziwienia, skoro robią w rozrywce, grach i nowoczesnych technologiach.

Przepraszam milośników GAME za offtop w wątku.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 18 lipca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: omega-projekt » niedziela, 7 listopada 2021, 16:59

Czy ktos moze podeslac jakis link albo opisac jak sprawdzic ile game jest juz na farmie genesis?

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 18 lutego 2021
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cyklonus » poniedziałek, 8 listopada 2021, 07:05

https://genesis.game/farming

Farma ładnie rośnie.

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: maly_ZE » poniedziałek, 8 listopada 2021, 07:11

Ktoś w skrócie może napisac o co chodzi z tą farma? W jaki niby sposób miałby się przyczynić do wzrostu ceny GAME?

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 1 stycznia 2020
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dr coin » poniedziałek, 8 listopada 2021, 07:41

maly_ZE pisze: poniedziałek, 8 listopada 2021, 07:11Ktoś w skrócie może napisac o co chodzi z tą farma? W jaki niby sposób miałby się przyczynić do wzrostu ceny GAME?
Najprościej pisząc to deponujesz swoje GAME na farmie, a w zamian za trzymanie ich na farmie otrzymujesz tokeny genesis. Im więcej GAME na farmie tym mniej w obiegu. Im mniej w obiegu, tym cena wyższa(teoretycznie). Na farmie jest już ponad 31 mln.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Pqtryk94 » poniedziałek, 8 listopada 2021, 08:44

https://genesis.game/farming
Tu masz ilość tokenów na farmie prawie 32 mln

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: miedzia » poniedziałek, 8 listopada 2021, 08:50

Widzę że już oficjalnie bitbaya nie ma. Ktoś mi powie gdzie jest teraz opcja logowania? Widzę tylko załóż darmowe konto.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Pqtryk94 » poniedziałek, 8 listopada 2021, 08:51

Biorąc pod uwagę maksymalna ilość tokenów około 180 mln i to że na farmie jest ich już ponad 31 mln praktycznie po nie całych dwóch tygodniach daje to ogromną szansę na spore zyski. Czekać tylko aż na farmie znajdzie się około 100mln sztuk co pewnie za jakiś czas się stanie a cena sukcesywnie rośnie w miarę wzrostu ilości tokenów na farmie

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: blink i 11 gości