Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GameCash » niedziela, 21 stycznia 2018, 22:18

Powiem tak Silny i dobry gracz sprzedaje gdy miał to zaplanowane i chce. A słaby gracz musi się dostawać i sprzedaje z emocjami i w stracie. Tak samo z kupnem. A co do spadków zaczynają się gdy silni gracze sprzedają a kończą gdy ostatnie najsłabsze ogniwo sprzedaje.

Dodano po 53 sekundach:
saszek pisze: może spadać już tylko, nie jest przesądzone czy jeśli Bitcoin nie spadnie, to my nie ujrzymy 8 zł za Game....

wie ktoś czemu nic nie zostało ogłoszone po konferencji??? dlatego, że nic nowego nie powiedzieli a jedynie błahe paplanie o planach ?
Nie bądź dziecko nie ma nic powiedziane że może spadać tylko. Kurs tak urósł że jest git. Cierpliwości.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kartonikpl » niedziela, 21 stycznia 2018, 22:27

Dla slabszych psychicznie graczy polecam webinary tradera Piotra
http://akademiatradera.pl/author/piotrlabuz/

Dodano po 5 minutach 27 sekundach:
Guru Im

Dodano po 1 minucie :
Dolowanie sie to polska mentalnosc pozdrawiam

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Amitowisi » niedziela, 21 stycznia 2018, 22:32

Zainteresowanych dyskusją na temat kryptowaluty Game zapraszam do polskiej grupy na telegramie. Jest to grupa tylko i wyłącznie do dyskusji dla Gamecredits :)
https://t.me/joinchat/GaJMsUiSvBBwt03Y1hIh-Q
Ostatnio zmieniony niedziela, 21 stycznia 2018, 23:23 przez Amitowisi, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 5 maja 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Veres » niedziela, 21 stycznia 2018, 22:33

Co roku płacz jest, a pod koniec roku tu de moon, określcie się. Gracie twardo albo w ogóle, po co tu jesteście jak gracie tylko na wzrosty? W połowie roku, będzie płacz bo wywaliło kurs w przestworza... a większość sprzedała za 12zł.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kartonikpl » niedziela, 21 stycznia 2018, 22:37

ok dzisiaj mam dla Was slabość macie tu gotowca kto tego nie widzial i mowcie mi wujo
https://www.youtube.com/watch?v=5be33VwhZh0

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » niedziela, 21 stycznia 2018, 22:44

Tylko sie nie uduś ;)

Nie uważacie że gdyby wystarczyło kupić i zostać bogatym to byłoby zbyt proste?
Ten rynek jest piękny na swój sposób i sprawiedliwy. Bogacą sie cierpliwi i rozsądni.
Emocje waszym wrogiem.
Wszyscy myślą że to już czas wzrostów, to robią trzepanie i zjazd w dół, a gdy wszyscy myślą o dołku i na niego czekają... to zaczynają się wzrosty. Polecam poobserwować jak wyglądały posty w tym wątku pare miesięcy temu, gdy Game zaliczył dołek i zaczynał rosnąć, albo w czasie wrześniowej korekty btc i porównajcie sobie to z wykresami.
Ja pisać na forum nie musze, bo żebym był na - btc musiałby zjechać chyba do 3k usd, pisze tylko po to żeby nowi mogli złapać gdzieś podstawy, bo sam je na tym forum zdobyłem. Tylko żebyście chcieli tą wiedze zdobywać... :lol:

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kartonikpl » niedziela, 21 stycznia 2018, 22:51

reaktywa

Dodano po 5 minutach 31 sekundach:
przestan palic

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: DavidCoin » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 07:26

@marcos pisze:I gdzie te 30zł? Padam ze śmiechu... :D
"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Następnie wygrywasz" - Gandhi Mahatma.
Jeśli mam powtórzyć, to zrobię to kolejny raz. GAME bedzie wart 30 zł już niebawem. Powiem więcej. Kto się nie spali zarobi duże pieniądze. I to nie po kursie 30 zl. I naprawdę życzę Wam wytrwałości i często również dużo pokory.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reader13 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 08:08

Kupiłem po 22.80 bo miałem nadzieję że zaraz konferencja to kurs skoczy do 30/35, aktualnie jest po 14 i nie przeszkadza mi czekać bo zainwestowałem tyle ile mogę stracić. Kwestią czasu jest przebicie 20 czy nawet 30 zł. Jaki sens twórców GAME było by tworzyć walutę której nie chciało by rozwijać? Na pewno cały czas szukają sposobu na zwiększenie popularności a co z tym idzie w końcu wszystko ruszy ;)

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: michok » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 08:23

Ja kupiłem po kursie 17,50, mimo, że miałem okazję kupić po 12. No ale dopiero się uczę.. Trzeba być spokojnym ;)
Mimo, że jestem tutaj nowy, to od razu rzucił mi się w oczy trend wśród wielu forumowiczów, że jeśli cena spada, to od razu zakładają korektę lub najgorszy scenariusz.

Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: sspshmm » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 10:53

Macie tu też wam napiszę (chociaż ostatnio niektórzy atakują tu (na forum game) za analizy, a spamuje do woli)...

Czy, to nie jest klin zwyżkujący, kształtujący się w krótkich wzrostach, przy "długotrwałych" spadkach, lub w ostatniej fazie hossy??? Który "zawsze" zapowiada spadek cen? Z dalszej perspektywy (ale wtedy to był chyba trend wzrostowy) weszliśmy do niego od góry - i to też by się zgadzało. Potem była chorągiewka (przynajmniej takie miałem wrażenie) i wtedy po niej wchodzimy do klinu od dołu? Chyba, że ten ostatni moment nie bierze się pod uwagę? Ja już teraz mam mętlik...

1. https://pl.tradingview.com/x/Y7QEQ9se/

2. https://pl.tradingview.com/x/jRzOniUq/


PS. w dalszej perspektywie wyrysowałem cos takiego:
https://pl.tradingview.com/x/PdQrSf7j/


Póki co mi się zgadza i tak grałem, ale teraz już nie wiem... W moim scenariuszu, możemy jeszcze odbić się od poziomu 12k (ewentualnie lekko przekroczyć i wtedy powinno się wyjaśnić coś więcej, przynajmniej dla mnie). Zresztą, wtedy możemy przenieść się np na poziom 13k i później scenariusz jest możliwy, tylko rozszerzony do poziomu 13k?

PS. W sobotę, przy takich małych wahaniach była zmiana trendu ze wzrostowego na spadkowy. Może sytuacja się powtarza?

Z drugiej strony jak popatrzeć na kliny (jeżeli to rzeczywiście uformowały się kliny - w sobotę i dziś), to wcześniej weszliśmy od dołu i poszło w dół, dzisiaj od góry i może pójdie w górę (tylko są to sytuacje odwrotne od "książkowych", gdzie przy tego typu klinach powinno się wychodzić w druga stronę)

Jakby ktoś z was nie wiedział jeszcze, to 26 stycznia wygasa pierwszy kontrakt CME’s na BITCOINA, tylko nie wiadomo czy grali na spadek, czy też zysk... Pierwszy grali na spadek, zamknął się wtedy we wtorek 17 stycznia przez Chicago Board Options Exchange (CBOE)’s.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 22 stycznia 2018, 11:31 przez sspshmm, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 11:02

reader13 można powiedzieć że kupiłeś na największej górce Game

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Tomsonek » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 11:03

reader13 pisze: Kupiłem po 22.80 bo miałem nadzieję że zaraz konferencja to kurs skoczy do 30/35, aktualnie jest po 14 i nie przeszkadza mi czekać bo zainwestowałem tyle ile mogę stracić. Kwestią czasu jest przebicie 20 czy nawet 30 zł. Jaki sens twórców GAME było by tworzyć walutę której nie chciało by rozwijać? Na pewno cały czas szukają sposobu na zwiększenie popularności a co z tym idzie w końcu wszystko ruszy ;)
Ogólnie jeśli mowa o grze na giełdzie to wszystkie podręczniki uczą, że trzeba grać mając wolne środki - oszczędności które można stracić. Uparłem się na tego Gamesa i go kupiłem, chyba muszę najzwyczajniej przestać śledzić forum i zerkac dzień w dzień na kurs. Zostawię to na pół roku i dopiero potem sprawdzę :mrgreen: :mrgreen: jakaś strategia to też jest

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pionty » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 11:08

inwestor2018 pisze: reader13 można powiedzieć że kupiłeś na największej górce Game
Zawsze jest szansa, ze to nie będzie ostatnia górka w życiu Game'a :roll:
Długoterminowo te 22,80zł wcale nie muszą być najgorszym rozwiązaniem. Sam siedzę na 21,00zł, ale pakowałem w to pieniążki z myślą o całym 2018r.

Ufam, ze projekt wypali.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 11:12

Ciekawy jestem tego projektu również, na dzień dzisiejszy pokładam w nim większe nadzieje niż w Lisku który jest niesamowicie pompowany w sieci, nawet przez ludzi którzy nie mają bladego pojęcia o kryptowalutach

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kartonikpl » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 11:37

Podpinam sie do wątku i pragne przypomnieć że max Game to tylko 84,000,000 monet więc inflacji tu nie widzę

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: TSD_WWA » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 11:52

Chciałbym wyrazić swoje zdanie odnosnie kryptowaluty Game. Otoz uwazam, ze game jest altem jak kazdy inny alt. To moneta majaca ulatwic zycie graczom, uzytkownikom platformy. Projekt jak kazdy inny w swojej dziedzinie. Nie mozna tu liczyc na ceny rzedu 200-300 czy chociazby 100 zł. Ta waluta nie odmieni rynku kryptowalut , a jedynie rynek gier, a takie waluty nie osiagaja cen rzedu 100$ np. Takze jak ktos nie oblowil sie na ico albo tuz po nim, to nie zrobi na tym spektakularnej kasy, bez ogromnego kapitalu poczatkowego. Projekty, ktore ulatwiaja obracanie sie w swiecie kryptowalut, wprowadzaja alternetywe dla BTC, te maja szanse osiagac duze ceny. Patrz eth, ltc itp.IOTA, LSK maja szanse na podobny sukces. GAME jest mini altem jakich wiele ale w naszym kraju rozslawiony, bo na jakich altach u nas ludzie maja grac na naszej polskiej gieldzie? wybor jest zaden. Pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kartonikpl » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 12:00

ok inwestuj w espers to twoja przyszlosc my wierzymy w projekt Game

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: TSD_WWA » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 12:11

@kartonikpl, to nie ma znaczenia w co kto inwestuje tylko trzeba miec swiadomosc jaki jest potencjal do pomnozenia kapitalu i jaki potencjal cenowy ma dana waluta. Ja mam swoj kapital w 6 roznych walutach, gdyz moje nieduze doswiadczenie, juz pozwolilo mi stwierdzic, ze kapitalu calego nie moge miec w jednej walucie bo to bardzo ryzykowne i w dodatku jestes wiezniem jednego projektu i mozesz stac miesiacami w miejscu.
ja zainwestowalem w espers cos pomiedzy 400-500 zł i na koniec roku moge osianac 50-100 krotny zysk a cena tego coina wtedy i tak moze oscylowac w granicach 1 centa. Game jest teraz warty 15 zl i nawet jak osiagnie te 100 zl o co bedzie bardzo trudno, to i tak wzbogacisz sie jedynie pieciokrotnie. Zauwaz tez ze w swojej wypowiedzi nie wspomnialem nawet o tym ze mam espers bo nie temu miala sluzyc moja wypowiedz aby kogos przekonywac do jakies waluty ale uzmyslowic jak trzeba patrzec na waluty takie czy inne.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GameCash » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 12:20

TSD_WWA pisze: @kartonikpl, to nie ma znaczenia w co kto inwestuje tylko trzeba miec swiadomosc jaki jest potencjal do pomnozenia kapitalu i jaki potencjal cenowy ma dana waluta. Ja mam swoj kapital w 6 roznych walutach, gdyz moje nieduze doswiadczenie, juz pozwolilo mi stwierdzic, ze kapitalu calego nie moge miec w jednej walucie bo to bardzo ryzykowne i w dodatku jestes wiezniem jednego projektu i mozesz stac miesiacami w miejscu.
ja zainwestowalem w espers cos pomiedzy 400-500 zł i na koniec roku moge osianac 50-100 krotny zysk a cena tego coina wtedy i tak moze oscylowac w granicach 1 centa. Game jest teraz warty 15 zl i nawet jak osiagnie te 100 zl o co bedzie bardzo trudno, to i tak wzbogacisz sie jedynie pieciokrotnie. Zauwaz tez ze w swojej wypowiedzi nie wspomnialem nawet o tym ze mam espers bo nie temu miala sluzyc moja wypowiedz aby kogos przekonywac do jakies waluty ale uzmyslowic jak trzeba patrzec na waluty takie czy inne.
A jakie ma znaczenie czy Krypto kosztuje 1 centa czy 10 k dolarów? Bo nie wiem. Game był kiedyś top 20 w marketcap więc ma potencjał wzrosnąć 15 razy. Po wydaniu sdk a twoja randomowa Krypto jakie masz szanse? Bliskie 0? A i ripple np kosztuje 1.5 to by urósł do 3 dolarów potrzebuje 60 mld dolarów. A do game nawet Jak 6 miliard przyjdzie to masz wzrost ceny razy 20. Masz racje jesteś nowy więc się nie znasz to nie kłam ludzi.

Dodano po 1 minucie 41 sekundach:
Cofnij się do gimnazjum czy tam podstawki i zrozumiesz że wartość Krypto to ilość razy cena. Wgl wstyd mi ze takie osoby się tu wypowiadają nie wiedzą co to marketcap..

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości