Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ramzes84 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 20:31

Widzę że narazie stoi na wsparciu.
Btc trochę nas przegonił bo do tego ostatniego dołka jeszcze trochę ma.
Zapewne zechce go testować.
Kwestia tego typu czy nas tym ściągnie niżej, czy grzecznie tutaj poczekamy az swoje zrobi.

Przegonił w sensie wiecie jakim :)

Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: trakol » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 20:33

sam mam kupionego duzo game, a liska 0. Natomiast calkiem realnie:

1. Lisk od wakacji caly czas szedl do gory i zrobil wzrost z kilku zlotych do 140+
2. Game od wakacji w zasadzie caly czas ucieka w marketcapie, nie liczac chwilowego wybicia 2-3x
3. O lisku wszedzie mowia, jak zesrani, nawet w telewizji mowiac o btc wspominaja "lisk", a game ja nigdzie nie slyszalem nic, zero
4. Nie ma go nawet na binance, ktory wrzuca na swoja gielde wszystko jak leci jesli tylko spelnia jakiekolwiek standardy
to tak na szybko

Natomiast, wlasnie dlatego jesli cos mialoby sie odmienic to tu bedzie mocny strzal

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ramzes84 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 20:42

Ale spójrz na wykres lisk czy czegokolwiek.
Pisalem to już jakiś czas temu.
Zawsze jak jest korekta to zjazd na +/- 50%
Przejrzyj sobie samego liska.
Ludzie pewnie na nim podobnie pod siebie robili ze strachu.
I kolejny raz przypominam.
15 grudzień 8.20 po niecałym miesiącu prawie 25.
I korekta okolo 50%
Sam już jestem pod kreską, ale patrząc po hostorii takie zjazdy są niby normalne.
Dla mnie to kosmos, ale widocznie tak to tutaj działa.
Po każdym mega wzroście wypada sprzedać i odkupić po 50% spadku :)

I zauważcie że game jeszcze miesiąc temu bujał się w okolicach 1 zł dziennie.
Dziś juz nie ma problemu żeby przesuwać sie o kilka złociszy.
Takie 5 czy 10 w górę może się wydarzyć w ciągu jednego dnia.
Lub w dół.
Ale w tej chwili nie mam dostępu do szklanej kuli.
Żona pogodę na jutro sprawdza ;)

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GameCash » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 21:44

Ramzes84 pisze:
GCmoney pisze: Panowie, jeszcze spadnie w nocy do 11! Sprzedawać teraz, i później dokupić z zyskiem!
17 stycznia pisałeś że do 11 spadnie. Póki co takiej ceny nie bylo, więc się nie nakręcaj tą swoją kulką. Nie twierdzę że nie zejdzie dzieciaczku...
Lecz twoja wizja się nie sprawdziła.
Mamy 22 stycznia i 11 dalej nie ma.
Testujemy ostatnie wsparcie i chyba czekamy aż btc też to zrobi.
Ja mogę ci powiedzieć iż będzie jutro 20 i odezwę się tutaj jak będzie 20
Jak nie jak było poniżej 10. Tylko nie na bitbay to zależy jaka giełda a na bb 2 złote ponad średnia przeważnie.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GCmoney » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 21:46

Ramzes84 pisze:
GCmoney pisze: Panowie, jeszcze spadnie w nocy do 11! Sprzedawać teraz, i później dokupić z zyskiem!
17 stycznia pisałeś że do 11 spadnie. Póki co takiej ceny nie bylo, więc się nie nakręcaj tą swoją kulką. Nie twierdzę że nie zejdzie dzieciaczku...
Lecz twoja wizja się nie sprawdziła.
Mamy 22 stycznia i 11 dalej nie ma.
Testujemy ostatnie wsparcie i chyba czekamy aż btc też to zrobi.
Ja mogę ci powiedzieć iż będzie jutro 20 i odezwę się tutaj jak będzie 20
Wcześniej pisałem, że spadnie. Druga sprawa, spójrz może na wykres i dopiero później pisz posty, zamiast robić z siebie głupka ;) Naprawdę polecam powrót do szkoły, giełda to nie miejsce dla Ciebie najwidoczniej, jeśli uważasz że wszystko się dzieje na przestrzeni tylko kilku dni, pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GameCash » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 21:51

saszek pisze: Wydaje mi się ze Game nigdy nie dogoni Liska w cenie, nawet game jest slabo reklamowany, a pozatym maly biznes ten e sport w porownaniu do programowania Java.

Dodano po 1 minucie 34 sekundach:
Ramzes84 pisze: Ja mogę co powiedzieć iż będzie jutro 20 i odezwę się tutaj jak będzie 20
Przypuszczasz, czy coś konkretnego zaplanowane jest na jutro u krypto Bitcoin lub Game ?
W starczych czasach piłkarzy wysmiewano od dziwakow i patrzyli dziwnie wytykano palcami i krytykowano że nie chcą robić na roli a jak dziś wygląda świat.? Tak samo z esportem krytykowano graczy a teraz gracz wysoki poziom zarabia te pół mln złotych rocznie.

Dodano po 4 minutach 2 sekundach:
Przepraszam za błędy. Piszę z smartphone.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 21:53

E sport małym biznesem, to żeś dojebał gościu :lol: :lol:
To co, gotowi na nocny rajdzik w dół? ;)
Polecam postawić alarmy bo będą kluczowe ruchy.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GCmoney » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 21:55

reaktywa pisze: E sport małym biznesem, to żeś dojebał gościu :lol: :lol:
To co, gotowi na nocny rajdzik w dół? ;)
Polecam postawić alarmy bo będą kluczowe ruchy.
Następny mądry bez żadnych konkretów.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: reaktywa » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 21:59

Zakładam że nie jesteś debilem i obserwujesz jak wygląda dziś wykres BTC. Tak więc możesz zaobserwować pewne rzeczy, jak szybkie zrzuty po 1000 btc, ktoś pcha kurs w dół, a żeby sie to opłaciło to kurs musi zjechać znacznie niżej. Wolumen.Testowanie rynku. Zobacz na wątek z btc, pełno analiz z kreskami. Chcesz więcej?

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pionty » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 22:02

reaktywa pisze: E sport małym biznesem, to żeś dojebał gościu :lol: :lol:
To co, gotowi na nocny rajdzik w dół? ;)
Polecam postawić alarmy bo będą kluczowe ruchy.
Gdybym mial cos "piniondzuw" to chetnie :D Panowie i Panie- jesli maja sie ostac solidne projekty to niech juz ten BTC je*nie i niech rosnie to co ma rosnac. Fajnie byloby juz widziec wzrosty, ale to niestety niemozliwe. Nie teraz kiedy krypto krwawia. BEDZIE DOBRZE!!! Siedzimy w tej kupie razem. DO KONCAAAAA!!! :twisted:

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ramzes84 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 22:04

GCmoney pisze:
Ramzes84 pisze:
GCmoney pisze: Panowie, jeszcze spadnie w nocy do 11! Sprzedawać teraz, i później dokupić z zyskiem!
17 stycznia pisałeś że do 11 spadnie. Póki co takiej ceny nie bylo, więc się nie nakręcaj tą swoją kulką. Nie twierdzę że nie zejdzie dzieciaczku...
Lecz twoja wizja się nie sprawdziła.
Mamy 22 stycznia i 11 dalej nie ma.
Testujemy ostatnie wsparcie i chyba czekamy aż btc też to zrobi.
Ja mogę ci powiedzieć iż będzie jutro 20 i odezwę się tutaj jak będzie 20
Wcześniej pisałem, że spadnie. Druga sprawa, spójrz może na wykres i dopiero później pisz posty, zamiast robić z siebie głupka ;) Naprawdę polecam powrót do szkoły, giełda to nie miejsce dla Ciebie najwidoczniej, jeśli uważasz że wszystko się dzieje na przestrzeni tylko kilku dni, pozdrawiam.
Już dawno temu ostrzegali przed korektą szklana kulko.
I nie patrzę na przestrzeni kilku dni. To ty w 3/4 korekty wieszczysz że zejdzie do 11. Leci w pizdu od grudnia. Filozof sie znalazł. Ja twierdze że bedzie 150 i nie patrz na przestrzeni kilku dni :D
Giełda nie jest dla mnie ? Czlowieku na forex siedzę okolo 13 lat. Od okolo 10 sie z tego utrzymuje. A w wolnych chwilach kopie klocki w maincraft bo lubie.
Na krypto jestem nowy i są tu inne zasady.
Gdyby nie bylo tego 10 gdzieś tam u Ciebie, to slowem byś sie nie odezwał.
I ja dopiero odezwę się do Ciebie jak bedzie 150 dzieciaku :)

Niechcący dwóm na raz odpisałem.
Sorry ale te dwa posty byly identycznie głupie :)
I idę spać. Nie mam potrzeby siedzieć po nocach. Więc jak sklecisz kolejne pierdoły, odpowiem ci dopiero po 6:00

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: saszek » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 22:42

już prawie prawie dochodzimy do 50 % korekty na Bitcoinie, co może zwiastować wybicie na nowe ath w któtkim czasie.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GCmoney » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 23:02

Ramzes84 pisze:
GCmoney pisze:
Ramzes84 pisze:

17 stycznia pisałeś że do 11 spadnie. Póki co takiej ceny nie bylo, więc się nie nakręcaj tą swoją kulką. Nie twierdzę że nie zejdzie dzieciaczku...
Lecz twoja wizja się nie sprawdziła.
Mamy 22 stycznia i 11 dalej nie ma.
Testujemy ostatnie wsparcie i chyba czekamy aż btc też to zrobi.
Ja mogę ci powiedzieć iż będzie jutro 20 i odezwę się tutaj jak będzie 20
Wcześniej pisałem, że spadnie. Druga sprawa, spójrz może na wykres i dopiero później pisz posty, zamiast robić z siebie głupka ;) Naprawdę polecam powrót do szkoły, giełda to nie miejsce dla Ciebie najwidoczniej, jeśli uważasz że wszystko się dzieje na przestrzeni tylko kilku dni, pozdrawiam.
Już dawno temu ostrzegali przed korektą szklana kulko.
I nie patrzę na przestrzeni kilku dni. To ty w 3/4 korekty wieszczysz że zejdzie do 11. Leci w pizdu od grudnia. Filozof sie znalazł. Ja twierdze że bedzie 150 i nie patrz na przestrzeni kilku dni :D
Giełda nie jest dla mnie ? Czlowieku na forex siedzę okolo 13 lat. Od okolo 10 sie z tego utrzymuje. A w wolnych chwilach kopie klocki w maincraft bo lubie.
Na krypto jestem nowy i są tu inne zasady.
Gdyby nie bylo tego 10 gdzieś tam u Ciebie, to slowem byś sie nie odezwał.
I ja dopiero odezwę się do Ciebie jak bedzie 150 dzieciaku :)

Niechcący dwóm na raz odpisałem.
Sorry ale te dwa posty byly identycznie głupie :)
I idę spać. Nie mam potrzeby siedzieć po nocach. Więc jak sklecisz kolejne pierdoły, odpowiem ci dopiero po 6:00
Chwilę temu chciałeś wkręcić wszystkim że moje "11 złotych" jest wyssane z palca, teraz nagle "oh korekta trwa już od dawna i było wiadomo" haha. Panie inwestorze z Forex, niezłe bajki.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: maciejokop » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 23:27

Żenada, dzieciarnia śmietnik zrobiła z tego tematu, na początku była kultura, odzywali się ludzie z konkretami, a teraz syf, osoby piszące posty bezpośrednio nade mną pokazujecie duży syf, znajdźcie sobie inne miejsce na ubliżanie sobie, żaden z was nie ma ani wiedzy ani kultury co pokazaliście swoimi wypowiedziami. Tylko zaczęły się spadki nagle macie dużo do powiedzenia, powtarzam, znajdźcie sobie inne miejsce.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: mk123 » wtorek, 23 stycznia 2018, 00:51

Moze moderacje ktos powinien zawolac

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 56
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: -17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Zeus81 » wtorek, 23 stycznia 2018, 05:20

A pomyśleć, że wcześniej ceniłem te miejsce za właśnie kulturę porównując do Liska.
Dobrze, ze wyszedlem przy tych 17zl bo tutaj widze przeciwne myślenie tych co mają akcje ze strata i puszczajace nerwy chlopcom, ktorzy kupili pow.20zl i teraz pluja jadem na znanych mi forumowiczow.
Jak jest trend spadkowy na BTC to sie dzieciaki nowe nie ma co dziwic i rzucac wyzywajac przy tym. Starsi wciaz sa na plusie i sie pocieszają wymieniajac informacjami a wy kupiliscie akcje i nie chcieliscie oddac z mala strata bedac pazernym i zaprzeczajac wykresowi BTC jako wciaz lini spadkow przy ktorych zawsze sa wybicia ale brak jest przelamania tej linii.
Pisałem o spadkach w czasie i po konferencji to nie sluchaliscie a teraz pretensja do calego swiata.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » wtorek, 23 stycznia 2018, 07:03

maciejokop pisze: Żenada, dzieciarnia śmietnik zrobiła z tego tematu, na początku była kultura, odzywali się ludzie z konkretami, a teraz syf, osoby piszące posty bezpośrednio nade mną pokazujecie duży syf, znajdźcie sobie inne miejsce na ubliżanie sobie, żaden z was nie ma ani wiedzy ani kultury co pokazaliście swoimi wypowiedziami. Tylko zaczęły się spadki nagle macie dużo do powiedzenia, powtarzam, znajdźcie sobie inne miejsce.
Przejrzałem Twoje posty, bo masz wyższą reputację niż liczbę postów, myślałem, że coś mądrego prawisz, ale wszystkie Twoje posty, to narzekanie, że jest śmietnik lub żebranie o plusiki, nawet jednej analizy nie ma.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GameCash » wtorek, 23 stycznia 2018, 07:07

Spoiler:
ChomiczyPlan pisze:
maciejokop pisze: Żenada, dzieciarnia śmietnik zrobiła z tego tematu, na początku była kultura, odzywali się ludzie z konkretami, a teraz syf, osoby piszące posty bezpośrednio nade mną pokazujecie duży syf, znajdźcie sobie inne miejsce na ubliżanie sobie, żaden z was nie ma ani wiedzy ani kultury co pokazaliście swoimi wypowiedziami. Tylko zaczęły się spadki nagle macie dużo do powiedzenia, powtarzam, znajdźcie sobie inne miejsce.
Przejrzałem Twoje posty, bo masz wyższą reputację niż liczbę postów, myślałem, że coś mądrego prawisz, ale wszystkie Twoje posty, to narzekanie, że jest śmietnik lub żebranie o plusiki, nawet jednej analizy nie ma.
Takich użytkowników należy banować masz racje też teraz to zrobiłem gościu ani jednej analizy nic tylko narzeka i prosi o plusy. Jak jesteś żebrakiem i narzekaczem to na ulice a nie forum . Bo żadnego pożytku z Ciebie nie ma . Zero info i brak analiz .

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » wtorek, 23 stycznia 2018, 07:17

Ludzie spekulacja to na pewno nie wyzwiska i obrazanie innych ludzi. Jak macie inny pogląd na sprawę to go przedstawcie, uargumentujcie a personalne wycieczki róbcie na Privkach. W temacie nie chodzi o to kto jest lepszy w trejdowaniu tylko o spekulacje .

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: widz » wtorek, 23 stycznia 2018, 07:37



2 cz. wywiadu z Sergeyem w czasie jego wizyty w Japonii. Mówi m. in. o tym, że od marca chcą rozpocząć beta testy SDK oraz, że mają w Japoni swojego partnera który pomaga im wejść na tamtejszy rynek na dużą skalę m.in. giełdę.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości