Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 5 maja 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Veres » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 17:32

greg_ pisze:
layra pisze:Z całym szacunkiem dla twojej wypowiedzi.
Nie możesz obwiniać ekipy GC że kurs spada , większość krypto ma teraz dołek a winny jest niestabilny BTC.
Nie wiem czy GC osiągnie miliony czy dno , ale nazywanie kogoś patałachami bo ich waluta w dużym stopniu uwarunkowana jest od innych czynników niż ich praca jest słabe.
Nie w tym rzecz.
Pisze się tutaj, że GAME to dobre crypto, bo w przeciwieństwie do innych nie jest napompowane (co jest postrzegane jako "złe"). Cena GAME ma rzekomo wynikać za "stabilnego rozwoju" czy też "spokojnego rozwoju" opartego na wzroście użyteczności.
Gdyby tak było to cena GAME byłaby niezależna od ceny BTC, bo byłaby warunkowana właśnie przez ową użyteczność. A jednak tak nie jest. Gdy inne krypto lecą w dół to GAME również. Jest oznaką, że (przynajmniej jak na razie) używany jest wyłącznie do spekulacji jak inne crypto. Zatem na dzisiaj GAME nie jest użyteczny.

A piszę o nieudolności, bo zespół nie potrafi nawet napompować GAME jak innych crypto. Zatem na dzisiaj w praktyce nie ma ani użyteczności, ani nawet napompowania.
Teraz ceny mocno spadły. Czy ktoś z tu obecnych, którzy zainwestowali w tę walutę środki obraziłby się, gdyby cena GAME wzrosła np. do 60 zł w wyniku napompowania, a na fali obecnych spadków zeszła do 40 zł? Strzelam w ciemno, że nie.
DavidCoin pisze:Jeśli mam powtórzyć, to zrobię to kolejny raz. GAME będzie wart 30 zł już niebawem. Powiem więcej. Kto się nie spali zarobi duże pieniądze. I to nie po kursie 30 zl. I naprawdę życzę Wam wytrwałości i często również dużo pokory.
Byłoby to miłe. Nie zaprzeczam. Chciałbym jednak abyś napisał na czym opierasz ten optymizm. "Czucie i wiara" czy coś bardziej konkretnego?

Po drodze mamy kilka ciekawych wydarzeń, które mogą podpompować cenę GAME do tych 30zł, pierwsze to SDK w lutym co jest według mnie istotnym wydarzeniem dla dalszych losów projektu a kolejnym wielka niespodzianka jaką szykuje zespół dla wszystkich posiadaczy GAME. Możliwe, że to będzie wejście na Binance, co da ostry zastrzyk gotówki do spekulacji i wzrostu ceny.

UP:

Słabe rączki się wyprzedają tyle w temacie, wiele amatorów mamy na tej walucie i boją się, że wtopią cały hajs i kroją stracy do minimum.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 17:33

Veres kiedy dokładnie jest SDK ? Skąd te pogłoski o niespodziance od Game ? Kiedy ma zostać ona ogłoszona ?

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GameCash » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 17:49

greg_ pisze:
layra pisze:Z całym szacunkiem dla twojej wypowiedzi.
Nie możesz obwiniać ekipy GC że kurs spada , większość krypto ma teraz dołek a winny jest niestabilny BTC.
Nie wiem czy GC osiągnie miliony czy dno , ale nazywanie kogoś patałachami bo ich waluta w dużym stopniu uwarunkowana jest od innych czynników niż ich praca jest słabe.
Nie w tym rzecz.
Pisze się tutaj, że GAME to dobre crypto, bo w przeciwieństwie do innych nie jest napompowane (co jest postrzegane jako "złe"). Cena GAME ma rzekomo wynikać za "stabilnego rozwoju" czy też "spokojnego rozwoju" opartego na wzroście użyteczności.
Gdyby tak było to cena GAME byłaby niezależna od ceny BTC, bo byłaby warunkowana właśnie przez ową użyteczność. A jednak tak nie jest. Gdy inne krypto lecą w dół to GAME również. Jest oznaką, że (przynajmniej jak na razie) używany jest wyłącznie do spekulacji jak inne crypto. Zatem na dzisiaj GAME nie jest użyteczny.

A piszę o nieudolności, bo zespół nie potrafi nawet napompować GAME jak innych crypto. Zatem na dzisiaj w praktyce nie ma ani użyteczności, ani nawet napompowania.
Teraz ceny mocno spadły. Czy ktoś z tu obecnych, którzy zainwestowali w tę walutę środki obraziłby się, gdyby cena GAME wzrosła np. do 60 zł w wyniku napompowania, a na fali obecnych spadków zeszła do 40 zł? Strzelam w ciemno, że nie.
DavidCoin pisze:Jeśli mam powtórzyć, to zrobię to kolejny raz. GAME będzie wart 30 zł już niebawem. Powiem więcej. Kto się nie spali zarobi duże pieniądze. I to nie po kursie 30 zl. I naprawdę życzę Wam wytrwałości i często również dużo pokory.
Byłoby to miłe. Nie zaprzeczam. Chciałbym jednak abyś napisał na czym opierasz ten optymizm. "Czucie i wiara" czy coś bardziej konkretnego?
A Jaki cel ma pompowanie ? Bo nie wiem ? by gimnazjalista z 50 zl zrobil 75? XD Ja inwestuje long term i wierze w Esport Ba jest szansa ze dzieki game bd milionerem . Ale stawiam cel realny tak 2025. A wy msc spadkow a juz sracie zalosne. Dzieci jakbyscie mieli nieruchomość pod wynajem to nawet 1 czynszu jeszcze nie było

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:02

GameCash milionerem ? To na jaki Ty kurs liczysz że masz takie marzenia ?

Kilkanaście dni temu jak cena Game przekroczyła 20 zł to wielu z was pisało że to była ostatnia szansa kupić go tak tanie, że pociąg odjeżdża a tutaj taka niespodzianka. Wczoraj Game po około 16,50 zł a dzisiaj już 11,80 zł i dalej leci w dół

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 5 maja 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Veres » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:09

inwestor2018 pisze: GameCash milionerem ? To na jaki Ty kurs liczysz że masz takie marzenia ?

Kilkanaście dni temu jak cena Game przekroczyła 20 zł to wielu z was pisało że to była ostatnia szansa kupić go tak tanie, że pociąg odjeżdża a tutaj taka niespodzianka. Wczoraj Game po około 16,50 zł a dzisiaj już 11,80 zł i dalej leci w dół
Masz na ich stronie jakie są przyszłe wydarzenia a o niespodziance sami pisali chyba na tweecie, a plotki krążą wokół Binance co jest prawdopodobne, bo repostowali posty skojarzone z tym.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:10

Plotki ?

Korea Południowa myśli o opodatkowaniu inwestycji kryptowalutowych.

Indie: Największe banki zawieszają rachunki giełd kryptowalutowych

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 5 maja 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Veres » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:17

inwestor2018 pisze: Plotki ?

Korea Południowa myśli o opodatkowaniu inwestycji kryptowalutowych.

Indie: Największe banki zawieszają rachunki giełd kryptowalutowych

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 48
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Gama » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:22

Jakie binance? Ludzie, Game na binance nie wchodzi. Kto ma discorda ten wie.
Jack napisał - "@spiker Just to confirm what R3D and Tilman said, they retweeted something that simply had a binance name in it but didn't have anything to do with binance. Just showing appreciation of this twitter users support."


Obrazek
Tańczymy jak nam BTC zagra. Może to trwać bardzo długo. Nawet do czerwca. Jak widać jednak bańka pękła. Cóż trzeba to przeczekać.... :?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:29 przez Gama, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 5 maja 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Veres » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:24

Gama pisze: Jakie binance? Ludzie, Game na binance nie wchodzi. Kto ma discorda ten wie.
Jack napisał - "@spiker Just to confirm what R3D and Tilman said, they retweeted something that simply had a binance name in it but didn't have anything to do with binance. Just showing appreciation of this twitter users support."

Obrazek

Tańczymy jak nam BTC zagra. Może to trwać bardzo długo. Nawet do czerwca. Jak widać jednak bańka pękła. Cóż trzeba to przeczekać.... :?
Noi bardzo dobre sprostowanie, trzeba było tak od razu napisać :)

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: saszek » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:26

kiepskasprawa że game przestał robić cokolwiek, chyba to jednak scam. Wychodze i nie wracam.
PS. to nie jest porada finansowa.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:28

Veres post jest z 20.01 i jakoś nikt tej ,, niespodzianki " nie ogłosił

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GCmoney » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:30

GameCash pisze:
Kryształowa kula? :d
Januszturysta004 pisze: Ja sądzę że w noc bardziej skoczy do góry niż spadnie no ale kuli nie mam jak Pan Gcmoney więc :idea:
Januszturysta004 pisze: Pan od szklanej kuli się jednak mylił. Korekta moim zdaniem już się skończyła a btc pomału wróci i przebije swój poprzedni stan jak to zwykle z nim bywało. To info że bank otwiera giełdę widziałem wczoraj ale zapomniałem tu wrzucić. Jest to bardzo dobra informacja o ile się sprawdzi
Jeszcze coś dzieciaczki? Trochę rozgarnięcia polecam, nie znacie się na temacie wiec nie wiem czemu się udzielacie na forum. Proponuję wam wrócić do szkoły z waszym myśleniem, i nie łapać się za poważne finansowe sprawy, pozdrawiam.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 48
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Gama » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:31

saszek pisze: kiepskasprawa że game przestał robić cokolwiek, chyba to jednak scam. Wychodze i nie wracam.
PS. to nie jest porada finansowa.
Nic nie robią? Proszę garść info (rozmowa z discorda):

jackkuveke - @josheslife we are working to have credit cards back in the coming weeks. There isn't a cut timeline because development depends on factors we will explain in the near future. However, we are close to the end. Manual transactions will be around the same time, possibly sooner. You will hear more on both in February.

cryptonoob - Wczoraj o 20:52
Hello, are their a chance that game turnout like steam ? With game available at the release date ?
josheslife - Wczoraj o 21:01
@jackkuveke thanks jack. This price slump is a bitch but long term nothing has changed
n64 - Wczoraj o 21:01
yes of course there is that chance, GAME solution has to mature a bit for it tho @cryptonoob
jackkuveke - Wczoraj o 21:37
@josheslife I know how it feels. But these things come in waves. Development is strong, we're continuing to push out application updates and will have plenty more announced in the coming future

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: inwestor2018 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:41

Gama a jakieś konkretne terminy ?

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GameCash » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:54

W lutym chcą wydać sdk a taki lisk może w przyszłym roku bo nawet core 1. 0 nie mają. Są rok przed liskiem a narzekacie.

Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: trakol » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:55

ale w kwestii ceny 100 lat do tylu

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Januszturysta004 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 19:40

GCmoney pisze:
GameCash pisze:
Kryształowa kula? :d
Januszturysta004 pisze: Ja sądzę że w noc bardziej skoczy do góry niż spadnie no ale kuli nie mam jak Pan Gcmoney więc :idea:
Januszturysta004 pisze: Pan od szklanej kuli się jednak mylił. Korekta moim zdaniem już się skończyła a btc pomału wróci i przebije swój poprzedni stan jak to zwykle z nim bywało. To info że bank otwiera giełdę widziałem wczoraj ale zapomniałem tu wrzucić. Jest to bardzo dobra informacja o ile się sprawdzi
Jeszcze coś dzieciaczki? Trochę rozgarnięcia polecam, nie znacie się na temacie wiec nie wiem czemu się udzielacie na forum. Proponuję wam wrócić do szkoły z waszym myśleniem, i nie łapać się za poważne finansowe sprawy, pozdrawiam.
Ten co wyciaga cytaty z przed ilus tam dni xd. Weź jeszcze zacytuj posta z przed 2 miesięcy jak btc też spadło. Była korekta, skończyła się i znowu spadek widzisz w tym coś dziwnego dzieciaczku?

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GameCash » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 20:11

trakol pisze: ale w kwestii ceny 100 lat do tylu
jakie 1000 lat jak ja liska 5msc temu kupowałem po 8zl czyli 3 Msc do tyłu to pokazuje jakie szansę na wzrosty ma game.

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Ramzes84 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 20:21

GCmoney pisze: Panowie, jeszcze spadnie w nocy do 11! Sprzedawać teraz, i później dokupić z zyskiem!
17 stycznia pisałeś że do 11 spadnie. Póki co takiej ceny nie bylo, więc się nie nakręcaj tą swoją kulką. Nie twierdzę że nie zejdzie dzieciaczku...
Lecz twoja wizja się nie sprawdziła.
Mamy 22 stycznia i 11 dalej nie ma.
Testujemy ostatnie wsparcie i chyba czekamy aż btc też to zrobi.
Ja mogę ci powiedzieć iż będzie jutro 20 i odezwę się tutaj jak będzie 20
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 22 stycznia 2018, 20:22 przez Ramzes84, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: saszek » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 20:24

Wydaje mi się ze Game nigdy nie dogoni Liska w cenie, nawet game jest slabo reklamowany, a pozatym maly biznes ten e sport w porownaniu do programowania Java.

Dodano po 1 minucie 34 sekundach:
Ramzes84 pisze: Ja mogę co powiedzieć iż będzie jutro 20 i odezwę się tutaj jak będzie 20
Przypuszczasz, czy coś konkretnego zaplanowane jest na jutro u krypto Bitcoin lub Game ?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości