Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » sobota, 23 września 2017, 19:23

Sam zakupiłem sobie drobne gamecreditsy bo zauwazylem ze zdecydowanie podąża on za BTC więc w terminie paru miesiecy czy pół roku nie wyglada dla mnie ten coin tak źle jak Wymazywanie go opisuje :) poza tym idea walut w grach jest też bardzo rozwojowa ale to już zależy od parcia ekipy GC na szkło :). Nie wiem czy jest sens prowadzić jakieś skomplikowane analizy techniczne czy oprzeć sie na kanałach , punktach oporu i wsparcia itp ??

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » poniedziałek, 25 września 2017, 19:01

Widzę że chętnych do rozmowy póki co.brak ;) to.
pochwale się wykresem który narysowalem na tradingview. Co Wy na to ?

https://www.tradingview.com/chart/GAMEB ... p-or-down/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 339
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: aprojection » poniedziałek, 25 września 2017, 20:45

Na ten moment wrzucilem w GAME calosc fiatow ktore mi pozostaly [czyli nieduzo ;D]

Taka ciekawostka: na ich twitterze przez kilkanascie? minut wisial wpis, zapowiadajacy szereg informacji majacych pojawic sie w tym tygodniu (nie wiem czemu, ale szybko zostal zdjety).

@rosa1990, twitt:
Hang in there! There will be a couple of announcements this week.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 25 września 2017, 21:50 przez aprojection, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 28 czerwca 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: rosa1990 » poniedziałek, 25 września 2017, 21:43

a było coś więcej tam napisane ? jakie to były informacje ?czego dokładniej dotyczyły ?

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » wtorek, 26 września 2017, 08:55

Najnowszy tweet

"Looking forward to seeing @gnationglobal expand the adoption of $MGO and $GAME. Keep an eye out for upcoming announcements! #cryptocurrency"

Czy ktoś z Was dotarł do informacji czy będzie ograniczona liczba Game ?
Bo wydaje mi się że raczej nieograniczona podaż skoro ma to być waluta rozliczeniowa w grach.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: 14 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Szrx » wtorek, 26 września 2017, 09:44

splatt91 pisze:Sam zakupiłem sobie drobne gamecreditsy bo zauwazylem ze zdecydowanie podąża on za BTC więc w terminie paru miesiecy czy pół roku nie wyglada dla mnie ten coin tak źle jak Wymazywanie go opisuje :) poza tym idea walut w grach jest też bardzo rozwojowa ale to już zależy od parcia ekipy GC na szkło :). Nie wiem czy jest sens prowadzić jakieś skomplikowane analizy techniczne czy oprzeć sie na kanałach , punktach oporu i wsparcia itp ??
Problem w tym, że oni chcą te walutę zintegrować z tym swoim mobilnym shopem z grami który, no najbardziej delikatnie mówiąc jest tragiczny, tak samo gry na nim dostępne. A raczej wątpie, że jakaś większa firma wprowadzi GAME do swoich gier po po prostu gdyby miały taki zamiar to by same sobie taka walutę zrobiły.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » wtorek, 26 września 2017, 12:41

Szrx pisze:
splatt91 pisze:Sam zakupiłem sobie drobne gamecreditsy bo zauwazylem ze zdecydowanie podąża on za BTC więc w terminie paru miesiecy czy pół roku nie wyglada dla mnie ten coin tak źle jak Wymazywanie go opisuje :) poza tym idea walut w grach jest też bardzo rozwojowa ale to już zależy od parcia ekipy GC na szkło :). Nie wiem czy jest sens prowadzić jakieś skomplikowane analizy techniczne czy oprzeć sie na kanałach , punktach oporu i wsparcia itp ??
Problem w tym, że oni chcą te walutę zintegrować z tym swoim mobilnym shopem z grami który, no najbardziej delikatnie mówiąc jest tragiczny, tak samo gry na nim dostępne. A raczej wątpie, że jakaś większa firma wprowadzi GAME do swoich gier po po prostu gdyby miały taki zamiar to by same sobie taka walutę zrobiły.
Mozliwe ze masz rację bo jednak po co brac od kogos jak moza samemu ale game ma za cel stac sie jakby centralna walutą dla wszystkich gier. A ludzie zawsze wola miec w portfelu np Game'sy niz 30 różnych krypto dla 30 gier generalnie chodzi o.wygodę.
Ale może być tak że np kupi ich taki microsoft czy jakis duzy dystrybutor gier i wprowadzi to do swoich gier.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 339
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 184
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: aprojection » wtorek, 26 września 2017, 13:15

splatt91 pisze:
Szrx pisze:[quote="splatt91Mozliwe ze masz rację bo jednak po co brac od kogos jak moza samemu ale game ma za cel stac sie jakby centralna walutą dla wszystkich gier. A ludzie zawsze wola miec w portfelu np Game'sy niz 30 różnych krypto dla 30 gier generalnie chodzi o.wygodę.
Ale może być tak że np kupi ich taki microsoft czy jakis duzy dystrybutor gier i wprowadzi to do swoich gier.
Czyli spekulujemy ;-) Ja po cichu licze na jakies konkretne wiadomosci i powrot w granice 0.001-0.0015

Czy ktos wie ile ma byc dokladnie tokenow? Gdzies wyczytalem ze 80 milionow to maks?

Offtop:
Spoiler:
I dla wszystkich wiazacych nadzieje z tym coinem, polecam zapoznac sie z ENJ, ktory po presale (~38 000 ETH) wchodzi niedlugo w faze crowdsale. Maja ogromna baze uzytkownikow (pochodzaca z ich ENJ CMS, polecam poczytac) i pierwsze co planuja to "integracja" z Minecraft. Zreszta wiecej tutaj: https://enjincoin.io

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » wtorek, 26 września 2017, 13:17

aprojection pisze:
splatt91 pisze:
Szrx pisze:[quote="splatt91Mozliwe ze masz rację bo jednak po co brac od kogos jak moza samemu ale game ma za cel stac sie jakby centralna walutą dla wszystkich gier. A ludzie zawsze wola miec w portfelu np Game'sy niz 30 różnych krypto dla 30 gier generalnie chodzi o.wygodę.
Ale może być tak że np kupi ich taki microsoft czy jakis duzy dystrybutor gier i wprowadzi to do swoich gier.
Czyli spekulujemy ;-) Ja po cichu licze na jakies konkretne wiadomosci i powrot w granice 0.001-0.0015

Czy ktos wie ile ma byc dokladnie tokenow? Gdzies wyczytalem ze 80 milionow to maks?

Offtop:
Spoiler:
I dla wszystkich wiazacych nadzieje z tym coinem, polecam zapoznac sie z ENJ, ktory po presale (~38 000 ETH) wchodzi niedlugo w faze crowdsale. Maja ogromna baze uzytkownikow (pochodzaca z ich ENJ CMS, polecam poczytac) i pierwsze co planuja to "integracja" z Minecraft. Zreszta wiecej tutaj: https://enjincoin.io
Dzięki za news ;) a co do tematu to wydaje mi sie ze 70% wzrostu zalezy od wzrostu BTC. A 30% od ich newsow ale news musialby sie pojawic taki ktory wykreuje nowe mozliwosci. Poki co jestem na zysku. Moze rysuje sie na wykresie cup&handle ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: 14 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Szrx » wtorek, 26 września 2017, 13:38

I dla wszystkich wiazacych nadzieje z tym coinem, polecam zapoznac sie z ENJ, ktory po presale (~38 000 ETH) wchodzi niedlugo w faze crowdsale. Maja ogromna baze uzytkownikow (pochodzaca z ich ENJ CMS, polecam poczytac) i pierwsze co planuja to "integracja" z Minecraft. Zreszta wiecej tutaj: https://enjincoin.io
Czytałem o tym już wcześniej i generalnie osobiście z tych dwóch coinów właśnie bardziej celowałbym w ENJ. Nawet strona jakoś bardziej do mnie przemawia :mrgreen:
Dzięki za news ;) a co do tematu to wydaje mi sie ze 70% wzrostu zalezy od wzrostu BTC. A 30% od ich newsow ale news musialby sie pojawic taki ktory wykreuje nowe mozliwosci. Poki co jestem na zysku. Moze rysuje sie na wykresie cup&handle ?
No ja własnie sprzedałem. Pewnie będę żałować ale 10% do przodu jestem a uważam, że to taka waluta że tutaj wszystko może się zdarzyć, poza tym boje się, że z tymi newsami to będzie jak w przypadku ostatniej konferencji DASHa. Wszyscy myśleli, że będzie lambo a jak zaczeli ogłaszać nowości to nagle kurs w dół i wielkie rozczarowanie.

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 2 sierpnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Robsonek » wtorek, 26 września 2017, 13:46

Sprzedałem połowę swoich Lisków i wszedłem w GC na bitbay. Z racji że jest to nowa waluta na giełdzie to userzy szybko będą pompować kurs chcąc wrzucić co nieco do kieszeni. Wszedłem przy 8.11 a kurs już jest na poziomie 9zł i leci w górę. :)

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » wtorek, 26 września 2017, 14:18

Robsonek pisze:Sprzedałem połowę swoich Lisków i wszedłem w GC na bitbay. Z racji że jest to nowa waluta na giełdzie to userzy szybko będą pompować kurs chcąc wrzucić co nieco do kieszeni. Wszedłem przy 8.11 a kurs już jest na poziomie 9zł i leci w górę. :)
Mi sie udalo wskoczyc po jakies 6.8. Zastanawiam sie tylko czy czasem BB nie ogranicza tych.wzrostow jakimis botami bo przeciez zeby wykres się namalowal to musi byc popyt i podaz hehe a spodziewalem sie wlasnie wystrzalu ma BB w gore jak to mialo miejsce w momencie pojawienia sie BCC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 26 września 2017, 15:09

ktoś sprzedał komuś game po 45 i 49 DOLARÓW :D

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » wtorek, 26 września 2017, 15:10

splatt91 pisze:
Robsonek pisze:Sprzedałem połowę swoich Lisków i wszedłem w GC na bitbay. Z racji że jest to nowa waluta na giełdzie to userzy szybko będą pompować kurs chcąc wrzucić co nieco do kieszeni. Wszedłem przy 8.11 a kurs już jest na poziomie 9zł i leci w górę. :)
Mi sie udalo wskoczyc po jakies 6.8. Zastanawiam sie tylko czy czasem BB nie ogranicza tych.wzrostow jakimis botami bo przeciez zeby wykres się namalowal to musi byc popyt i podaz hehe a spodziewalem sie wlasnie wystrzalu ma BB w gore jak to mialo miejsce w momencie pojawienia sie BCC.
Porównywanie BCC i Game trochę nie bardzo.. bo Game już był na giełdach a bcc dopiero wchodził na giełdy.
Ale na pewno wprowadzenie Game'a na BB mocno podbiło kurs dzięki nowym kupującym.

Sam wlazłem all in z liska na game po 5.8. Teraz oczekują na robienie nowego ath. Oczywiście obserwując na bieżaco sytuację na btc.

Zaraz w 24h wolumen game'a przerośnie liska. A lisk przez swoje niekompetencje będzie tańszy od game'a - na to liczę :D

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 2 sierpnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Robsonek » wtorek, 26 września 2017, 15:25

Dovakhiin pisze: ktoś sprzedał komuś game po 45 i 49 DOLARÓW :D
Zawsze mnie zastanawia jak to się dzieje, że ludzie robią takie niekorzystne "dile". Do tego wyobraźmy sobie ile ktoś musi mieć kasy na giełdzie aby być w stanie kupić po takiej cenie wysokowolumenową walutę.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: torkiet » wtorek, 26 września 2017, 15:26

Ja tam licze na ~10$ dolarów w przeciagu kilku miesiecy. Co z tego będzie? Zobaczymy na ile będą potrafili sie wypromowac i sprzedać. Oby sie udało..

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » wtorek, 26 września 2017, 15:49

Kurde moze wystawie 1 game po 100zl i ktos lyknie ?:D Generalnie jak dla mnie rynek graczy jest obiecujacy bo jest ogrommy , i ciagle jest tam miejsce na nowy kapitał a wszystkie.nowinki są mile widziane, tyle z fundamentow ;) a od strony wykresów to przebijamy kolejne sufity wg wyrysowanego przeze mnie trójkąta pare postow wcześniej jeszcze mamy potencjał zajechac nawet pod 0.0008xxx

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: szlagaag » wtorek, 26 września 2017, 16:16

To co spadek do 61.8% aktualnych wzrostow czyli 000578 i next? :)
Bitek się trzyma więcej nie widzę przeciwwskazań :mrgreen:

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Plewiska » wtorek, 26 września 2017, 16:25

Game leci jak szalony :O

Dodano po 5 minutach 58 sekundach:
Przy kursie 2.32 na BB 9.48 a przy 2.44 8 zł

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: splatt91 » wtorek, 26 września 2017, 16:28

Spokojnie Game praktycznie odwzorowuje wykres BTC tylko czasem ma gwaltowniejsze ruchy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości