Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 31 marca 2018
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: nowym » sobota, 2 czerwca 2018, 13:15

KryptoWujek pisze: bo przez to ,ze nie bylo ich wiecej duzo polakow wplatalo sie w tego typu projekty.
Jak czytam takie wypowiedzi, to zaczynam się zastanawiać, czy krypto dla niektórych nie powinno być zakazane. Jak można argumentować wybór danego projektu czymś na zasadzie"bo nie było nic innego"? :shock: Czyś ty rozum stracił? A może by tak najpierw zasięgnąć odpowiedniej wiedzy na ten temat a dopiero potem inwestować? A jak ci, i tobie podobnym, się nie chce to idź do kasyna albo zagraj se w lotto, na jedno wychodzi, może wygrasz, może nie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » sobota, 2 czerwca 2018, 14:22

nowym pisze:
KryptoWujek pisze: bo przez to ,ze nie bylo ich wiecej duzo polakow wplatalo sie w tego typu projekty.
Jak czytam takie wypowiedzi, to zaczynam się zastanawiać, czy krypto dla niektórych nie powinno być zakazane. Jak można argumentować wybór danego projektu czymś na zasadzie"bo nie było nic innego"? :shock: Czyś ty rozum stracił? A może by tak najpierw zasięgnąć odpowiedniej wiedzy na ten temat a dopiero potem inwestować? A jak ci, i tobie podobnym, się nie chce to idź do kasyna albo zagraj se w lotto, na jedno wychodzi, może wygrasz, może nie.
Jesli chodzi o projekty w ktore wchodze obczajam jakie sa szanse. Na temat game nie zaskoczysz mnie zadnym info ,bo jestem na biezaco. Od jakiegos czasu im nie wychodzi. A jesli robi sie coraz wiecej konkurencji to zaczynam byc zaniepokojony ,bo czemu akurat ten a nie inny. Trzeba realnie podchodzic do sprawy. Tym bardziej jesli wiekszosc tych projektow kiedys padnie. A co jesli gieldy by sie zbuntowaly? Tez nie chca miec problemow raczej a coinegg ewidentnie juz ma. ze duzo osob jest niezadowolonych tak jak teraz trzymaja kogos kase i nawet wyplacic nie moga 3 tygodnie. Zle to wplywa i na kurs i przyszlych inwestorow. Na innych altach tego nie widze. Jesli zainwestowales za duza cene to raczej nie odbijesz predko a pisanie pozytywnie zeby tylko nie odstraszac potencjalnych inwestorow duzo nie da. Trzeba kierowac sie swoim zdaniem Janusz :) pozdrow Grazyne

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 22 marca 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Lith » sobota, 2 czerwca 2018, 15:01

Game to jakis jest uposledzony, jak sie cieszeze z zyskiem z tego wyszedlem.
Moze to i dobry projekt, ale leci na ryj.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6407
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1681
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: maxi82 » niedziela, 3 czerwca 2018, 12:09

Ogłoszenie parafialne.
"nowym" - poleciał na 7 dniowy urlop
bajzel posprzątany
Dziękuję za uwagę.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: xazar » niedziela, 3 czerwca 2018, 12:22

Aktualnie 90% volumenu trzyma coinegg która nie dość że nie ma możliwości wypłacania Game to jeszcze trzyma kurs po 4-krotnie niższej cenie. Mimo że cały czas powtarzałem że gram pod powiększenie ilości to natychmiast uciekłem z Game jak na bittrex zamknięto parę game/btc i wcale nie musi to być jakaś logiczna przyczyna. Ważniejsza jest psychologia tłumu i niestety mówimy tu o potężnej giełdzie która sama mogłaby trzymać volumen całej kryptowaluty na dużo wyższym poziomie niż teraz

poniżej macie wykres game/BTC na aktualnie już jedynej liczącej się giełdzie której z resztą nie jestem zwolennikiem(pomijam coinegg)
Spoiler:
Obrazek
pokazałem w których momentach wyszedłem. Ten pierwszy to był spontan

uważam że te ruchy na poloniexie które wzbudziły zainteresowanie niektórych z was z 2 tygodni temu to była zwykła dystrybucja tokenów przez poważniejszych graczy i ucieczka traderów z tego instrumentu (podobnie zrobiłem ja z tym że na bb bo na bitrexie nie posiadałem game) teraz strefa konsolidacji i niestety jest to aktualnie najniższy poziom w historii kryptowaluty do bitcoina. Pomijając giełdy z zablokowaną możliwością wypłaty tokenów volumen również jest najniższy w historii. Z punktu widzenia spekulanta (mógłby sie jeszcze bawić w arbitraż ) czy tradera Game przestał być atrakcyjny. Projekt sam z siebie mnie interesował ale ja spekuluje i nie bawie się w dłuższe inwestycje a spekulować można tylko na projektach gdzie zainteresowanie jest spore a nie na kryptowalucie gdzie potencjał obrotu dziennego to wartość wszystkich moich posiadanych kryptowalut.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 16 kwietnia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: cryptomaniak » środa, 6 czerwca 2018, 00:05

Witam, dotychczas inwestowałem w game na platformie bitbay, czy moglibyście polecić mi dobrą giełdę, gdzie znajdę wiele kryptowalut ? patrze na binance, ale czy polecicie tą giełdę? czy lepiej coś innego? z góry dzięki za odpowiedzi.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: PanSmith » środa, 6 czerwca 2018, 07:29

Witam, czy ktoś może wie co to za nagły skok ceny? Czym spowodowany?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: bronek » środa, 6 czerwca 2018, 07:32

Być może tym, że na bittrex przywrócono handel GAME.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: PanSmith » środa, 6 czerwca 2018, 08:23

A wiadomo coś kiedy będzie można wypłacać GAME z Yobita?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » środa, 6 czerwca 2018, 09:33

Ruszyla sprzedaz na bittrex i upbit. Na cmc jeszcze nie ma w rynkach. Za to lepiej lukac na coinpaprika.com. o delikatnym skoku po otworzeniu tych gield pisalem jakis czas temu. Pewnie teraz ustabilizuje sie troche i czekamy co dalej. Bb trzymal duza cene to u nas slaby skok w%. Na innych gieldach w moment minimum 25% zysku kto w pore zadzialal.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 187
Rejestracja: 23 lutego 2017
Reputacja: 194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dreimore » środa, 6 czerwca 2018, 11:45

Delikatny skok? Całość wyglądała jak fuckup z krwi i kości. Plus minus 16-to krotny spadek wartości :D
bittrex, skala 1D
Obrazek

Generalnie od 11 maja widać, że ktoś z kapitałem wszedł do gry. Dystrybucja to to raczej nie jest. Pytanie czy to gruby insider, który coś wie lub coś szykuje czy też bot, który kupuje i sprzedaje wyleszczając w dołku. Całość wygląda nienaturalnie. Volumen constans jak od linijki jak przy działającym bocie i same czerwone pinbary. Zrzut i skupowanie na zmianę.
bittrex skala 4h
Obrazek

Po dzisiejszej cegle myślałem, że wygląda wszystko bardzo fatalnie tym bardziej, że wykresy się "rozkalibrowały" ;) ale na rysunku miesięcznym maluje się coś takiego. Sam jestem ciekaw i nie mam pojęcia co się wydarzy, obserwuję sobie :D
Obrazek

Pozdrawiam
amat victoria curam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Oshel » środa, 6 czerwca 2018, 13:48

@dreimore,
Napiszę to jeszcze raz- nie ma takiej pary jak GAME/USD. Bittrex był wyłączony prawie miesiąc. Patrząc na taką parę robisz sobie krzywdę.

Po drugie- to, że świeczka dzienna zaczęła się na bardzo niskim poziomie to też niezawiele znaczy- po prostu handel rozpoczął się od takiej oferty, nie było innych sprzedaży, pojawiło sie za 1200 satoshi- ktoś kupił.

Jak dla mnie to dobry znak- Bittrex nie zaczal sie wyprzedawac po uruchomieniu gieldy.

Dodano po 1 minucie 16 sekundach:
Btw- zobacz sobie jak wygląda GAME/BTC na TV- nie dziwi Cie ze po 7 maja następuje 6 czerwca? :P

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Oshel » piątek, 8 czerwca 2018, 15:02

Dla osób nie czytających discorda:
jackkuveke
@everyone GameCredits is working with fantasy sports giant Fanduel to provide $GAME tournaments throughout the whole 2018 Fifa World Cup! In total 100k USD worth of GAME to players from June 14th to the end of the tournaments July 15th. During this entire period of time the tournaments will be promoted by Fanduel (and of course the GameCredits team). Our team has been interested in working in the Fantasy Sports industry for a long time, and we are excited to be taking one step closer to adoption. Thank you for all of your support, and check out our full post on Medium here:
W poniedziałek zaczyna się E3- będzie tam też Enjin Coin:
https://blog.enjincoin.io/enjin-coin-is ... 0d1cdafae6

Ciekawe kto i czy w ogóle zaliczy większe wzrosty ;o

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Slowwik » piątek, 8 czerwca 2018, 16:13

https://medium.com/gamecredits/

Działający link do postu powyżej.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » piątek, 8 czerwca 2018, 16:57

Game jak spadał tak spada konsekwentnie dalej. Brak jakiegokolwiek zainteresowania. Każdy chyba obserwuje z boku i czeka na dalszy rozwój. Zapowiada się interesujący tydzień. E3 i ten turniej. Co dziwne- od turniejów to miałbyć Mobilego. za to on jeszcze chyba bardziej upadł a właściwie nigdy się nie wzbił. Może chcą chociaż ratować jeden project i padło na GC. Enjincoin wczoraj weszła pompa ,bo wszedł w pare enj/bnb na binance. Można było zarobić z 20%. Dziś wrócił do normy. Moim zdaniem jedyna poważna konkurencja. Za to gamingowych coinów coraz więcej się tworzy. Powoli się to zaczyna nudne robić. Jak zespół kupił już sobie tych Game to powinien pompować coina co by mało ich oddać musieli :D Co innego po $ a co innego po 2 w ilości :) Nie zaniudzam dalej swoimi przemyśleniami. Pozdro

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: KryptoWujek » niedziela, 10 czerwca 2018, 14:45

To chyba wszyscy co mieli się obkupić to kupili :D Może całkiem UP. Gorzej jak nie będzie "karmienia" inwestorów pozytywnymi informacjami zwłaszcza po e3. Na bb warto dokupić ,bo cena stale podobna nawet jak na innych giełdach było poniżej $(nikogo nie namawiam). Rok wcześniej GC był 10xsilniejszy niż teraz (w stosunku do bitcoina). Tylko jak btc poszedł w góre to game zmienił kierunek. Gdy zwiększy się popyt to i cena będzie wieksza. W sumie co to jest 64miliony monet...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: benq » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 09:11

Nie wiem czy ktoś wrzucał, bo to info sprzed miesiąca, ale jakby co:

To jest lista oficjalnie bezpiecznych giełd.
UNSAFE LIST
-YoBit (deposit/withdrawal still enabled on old chain - irresponsible behavior)
-CoinEgg: while they may be up to date on software, they are operating a fractional reserve.
-any others

As an example: Do not send from YoBit to Bittrex - your funds won't arrive. Funds will arrive safely between Livecoin and Bittrex.
QT Wallet users: You MUST upgrade to the 0.9.6 0.15.1 client in order to remain part of the official GameCredits network. Instructions to update can be found here:

Także nie sugerujcie się cenami z YoBita czy CoinEgg, nie próbujcie wysyłać tam swoich gejmów - bo nie dotrą. Również odpada arbitraż - tanio kupione game na Yobicie nie dojdą na Bittrexa.

p.s.
Ciekawostka nr 2, bo może nie wszyscy wiedzą:
Game jest kopią litecoina (LTC) przed SegWitem.
https://coinsutra.com/gamecredits-game/

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: pokavb » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 09:44

Dobrze sobie radzi GC przy obecnych spadkach .W marketcap obecnie 132 miejsce.
Myślę że to co złe już za nami. Przy znaczących wzrostach BTC możemy znów pojawić się w top 100 marketcap.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 13:28

pokavb pisze: Dobrze sobie radzi GC przy obecnych spadkach .W marketcap obecnie 132 miejsce.
Myślę że to co złe już za nami. Przy znaczących wzrostach BTC możemy znów pojawić się w top 100 marketcap.
ale skrajności na tym forum. Co złe za nami ? po kilku dniach wzrostów ? Oby tak było ale nie chwalmy za bardzo. Jeszcze tydzień temu wszyscy psy wieszali na projekcie że teem nic nie robi że projekt upada że scam że kłamią oszukują. A teraz hura optymizm. Moze i się pojawi w 100mc ale jeszcze długa droga do tego. E3 pewnie nic wielkiego nie wniesie bo niby dlaczego miało by wnieść. Są tam żeby się pokazać. Jeśli ktoś pracuje w firmie która wystawia się na targach to wie o czym mówię. To nic nie wnosi ale musisz tam być żeby nie zniknąć z rynku. Może za kilka miesięcy to zaowocuje. Game to na dziś jedyna waluta która ma rację bytu oczywiście po za BTC. Reszta to naganiacze i marketing. Z Game zrobiła się firma zatrudniająca sporo ludzi i po prostu działają. Nie wszystko wychodzi jak to w życiu. Za rok może dwa powinniśmy być zadowoleni z ceny ale nie szybciej. I taki wzrost wartości był by zdrowy. Wzrost o 50% w miesiąc nic dobrego nie wróży.

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: fifipl » czwartek, 21 czerwca 2018, 10:16

Niestety ludzie za dużo potracili na game a w tej walucie to akurat bardzo młodzi ludzie siedzą przeważnie. Liczą na szybki zarobek nie potrafią opanować emocji. I dlatego każdy wzrost to natychmiastowy zrzut i cena w dół. Nerwowe ruchy i skakanie między walutami i coraz większy minus i coraz większa niechęć do game. Jeśli btc faktycznie ruszy w co wątpię to game będzie ostatnią walutą która odbije. Ale jak już odbije to pożądanie. Myślę że jeszcze spadki przed nami a stabilizacja za rok albo dwa. Jak się firma nie zwinie bo nie wiemy czy nie przeinwestowali i czy mają odłożone na ciężkie czasy. Ten ich biurowiec musiał sporo kosztować. A dziś nie zarabiają tylko tracą. Ja niestety jestem już dobry nowy samochód do tyłu na game. Ale cóż kasa na portfel żeby nie kusiła i czekamy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości