Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: GCmoney » czwartek, 22 kwietnia 2021, 12:01

Niesamowite, że zawsze po takim poście kurs spada jeszcze niżej, brakuje jeszcze tylko pięknego wykresu, na którym jak czarno na białym widać, ze teraz to już napewno „to the moon” :lol: i kilku pięknych słów.
Szkoda tylko, że nie widać w tej sytuacji naczelnych ekspertów o nickach lordzuk i Cryptoman12 :lol:

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » czwartek, 22 kwietnia 2021, 13:05

GAME Credits z radością ogłasza 2021 Nova Blitz World Tour.
W pierwszym turnieju wezmą udział 32 graczy z całego świata. Odbędzie się w sobotę 1 maja 2021 r. O godzinie 17:00 czasu wschodniego, a pula nagród w wysokości 1000 $ zostanie wypłacona w Game
Przyszłe turnieje zostaną ogłoszone w późniejszym terminie, przy czym ostatni z nich to specjalny „Turniej dla zwycięzców”, zawierający LEGENDĘ wszystkich nagród LEGENDARIES.
W tym turnieju zmieszczą się TYLKO 32 wejścia, a płatne będzie 8 najlepszych miejsc.
Piękna okazja żeby teraz się załadować i zagrać pod wydarzenie :lol: Słabe rączki się wyprzedały widzac jak BTC korekci piękna klasyka teraz tylko to the moon :lol: :lol: :lol:

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 18 lutego 2021
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cyklonus » czwartek, 22 kwietnia 2021, 13:42

Kiedy pojawiło się to ogłoszenie?

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 lutego 2021
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Radosny » czwartek, 22 kwietnia 2021, 14:07

Aż mi się źle czyta takie zaklinanie rzeczywistości. Zobacz co zrobili teraz ze stroną GC. W NFTki zaczęli się bawić XD.
Facet, ty serio wierzysz w to truchło?

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » czwartek, 22 kwietnia 2021, 14:19

Ogłoszenie parafialne pojawiło się 20 kwietnia ;) Radosny na NFT będą cały czas bazować ponieważ NFT to przyszłość masa inwestorów pcha właśnie kasę w ten rynek bo jest to lokata która będzie procentowac :lol: Game cały czas daje zarobić można na nim kręcić ładne kółeczka :lol: 2 zł już w krotce :lol:

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 marca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Błażej z krypty » czwartek, 22 kwietnia 2021, 17:35

Cryptoman12 pisze: czwartek, 22 kwietnia 2021, 13:05GAME Credits z radością ogłasza 2021 Nova Blitz World Tour.
W pierwszym turnieju wezmą udział 32 graczy z całego świata. Odbędzie się w sobotę 1 maja 2021 r. O godzinie 17:00 czasu wschodniego, a pula nagród w wysokości 1000 $ zostanie wypłacona w Game
Cryptoman12 pisze: czwartek, 22 kwietnia 2021, 13:05Piękna okazja żeby teraz się załadować i zagrać pod wydarzenie
Wydarzenie w grze, o której mało kto słyszał. Niech wejdą w jakąś popularną grę, wtedy będzie wydarzenie. Teraz to jest jedynie ciekawostka.

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 25 stycznia 2021
Reputacja: -14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Cryptoman12 » czwartek, 22 kwietnia 2021, 18:59

Błażej z krypty każde wydarzenie jest ważne mniejsze czy większe i właśnie w taki sposób Game umacnia swoją pozycję na tym rynku. Zespół Game jest solidny w swoich działaniach tak naprawdę nikt z nas nie wie czym nas zaskoczą w tym roku być może duże giełdy bądź partnerstwa z potężnymi firmami :lol:

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 1 stycznia 2020
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dr coin » czwartek, 22 kwietnia 2021, 22:38

Błażej z krypty pisze: czwartek, 22 kwietnia 2021, 17:35Wydarzenie w grze, o której mało kto słyszał. Niech wejdą w jakąś popularną grę, wtedy będzie wydarzenie. Teraz to jest jedynie ciekawostka.
Pule nagród 1000 $ to nawet ja bym mógł ufundować. Jeśli nie wezmą się szybko za konkretną robotę to czarno to widzę. Na ich stronie jest kilka ogłoszeń o pracę. Oto jedno z nich:
"Game Credits poszukuje dyrektora ds. Rozwoju biznesowego, który będzie kierował codziennymi działaniami naszych zespołów biz dev.Rola dyrektora ds. Rozwoju biznesowego jest kluczową rolą w GAME Credits, a wybrany kandydat będzie kierował codziennymi działaniami zespołów biz dev. Znajdowanie, wdrażanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi partnerami, a także określanie kluczowych wskaźników wydajności dla platform to integralne elementy tego stanowiska."

Przecież oni już dawno powinni mieć kogoś takiego. O specjaliście od marketingu nie wspomnę. Ja wprawdzie kupiłem dawno po 20gr, ale jak tak dalej pójdzie to sprzedam ze stratą :( . Najważniejsza rzecz to nowe giełdy bo mało kto słyszał o tym coinie a konkurencja nie śpi.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 7 kwietnia 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: michalachim » piątek, 23 kwietnia 2021, 11:25

Dramat co się dzieje

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lordzuk » piątek, 23 kwietnia 2021, 11:28

Dobra , wyszło z klina dołem i mamy flagę+ dump na BTC zrobił swoje+ był testowany poprzedni szczyt+ RSI na dziennej już gryzie glebę , jeśli ktoś poważnie myśli tu o zakupach to mamy dobry moment a najlepszy byłby w okolicach średniej 200 (dziennej ) ale czy będzie dane tam się zapakować nie wiem :)
Obrazek

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwietnia 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dark616 » piątek, 23 kwietnia 2021, 12:44

W przypadku Game zawsze tak było, góra, potem długo na maxa w dół. Cierpliwość, cierpliwość, cierpliwość. Tylko warto kupić na dole, czyli zapewne jakoś teraz. I wkładać tyle kasy, aby można było pozwolić sobie na jej stratę. Wtedy można czekać bez nerwów i może się to bardzo opłacić.

Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Przemko » piątek, 23 kwietnia 2021, 13:22

Do tych co nie wiedzą co zrobić, to powiem, że zróbcie co uważacie ale z mojego doświadczenia:

1. jeżeli zastanawiasz się czy kupić to z wykresu widać ze to może być dobry moment, jednak tego shita proponuje za część kapitału, ponieważ jak padnie dokupi/uśredni niżej nie będzie takich straty, po drugie jak pójdzie do góry to też może kupować, zysk będzie mniejszy ale pewniejszy,
2. jeżeli kupiłeś i nie wiesz co zrobić to w przypadku małej straty, można wywalić. Jeżeli strata jest już duża to osobiście bym zostawił (jeżeli stosowałeś zasadę że kupujemy tylko za to co możemy stracić) i czekamy, czekamy, sądzę że to nie ostatnia górka na game, choć nikt nie wie. Jeżeli mamy trochę kasy którą możemy stracić to możemy uśrednić aby móc szybciej wyjść na zero lub na plus.

Decyzja należy do Was, z doświadczenia wiem że najlepiej podejmować takie decyzji z którymi najszybciej się pogodzimy :) decyzje zawsze są trudne bo nie znamy przyszłości ale wiemy co możemy zaakceptować :), (np. stratą lub niezrealizowanym zyskiem).

Co do kursu to mój target zakupu (który wyznaczyłem sobie z tyłka) za 0,6x zł się zrealizował, teraz zostawiam te kilka sztuk i czekam na 2,xx zł i później kupuje jakąś gorzałę :).
Ostatnio zmieniony piątek, 23 kwietnia 2021, 13:33 przez Przemko, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 marca 2020
Reputacja: -7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lamerczak » piątek, 23 kwietnia 2021, 13:31

lordzuk pisze: piątek, 23 kwietnia 2021, 11:28 Dobra , wyszło z klina dołem i mamy flagę+ dump na BTC zrobił swoje+ był testowany poprzedni szczyt+ RSI na dziennej już gryzie glebę , jeśli ktoś poważnie myśli tu o zakupach to mamy dobry moment a najlepszy byłby w okolicach średniej 200 (dziennej ) ale czy będzie dane tam się zapakować nie wiem :)
Obrazek


hahahah, a ten dalej swoje ^^ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dodano po 3 minutach 24 sekundach:
Cryptoman12 pisze: czwartek, 22 kwietnia 2021, 13:05 GAME Credits z radością ogłasza 2021 Nova Blitz World Tour.
W pierwszym turnieju wezmą udział 32 graczy z całego świata. Odbędzie się w sobotę 1 maja 2021 r. O godzinie 17:00 czasu wschodniego, a pula nagród w wysokości 1000 $ zostanie wypłacona w Game
Przyszłe turnieje zostaną ogłoszone w późniejszym terminie, przy czym ostatni z nich to specjalny „Turniej dla zwycięzców”, zawierający LEGENDĘ wszystkich nagród LEGENDARIES.
W tym turnieju zmieszczą się TYLKO 32 wejścia, a płatne będzie 8 najlepszych miejsc.
Piękna okazja żeby teraz się załadować i zagrać pod wydarzenie :lol: Słabe rączki się wyprzedały widzac jak BTC korekci piękna klasyka teraz tylko to the moon :lol: :lol: :lol:
co to jest turniej dla 32 graczy z nagrodami 1000$? to jest NIC. Zero wpływu na kurs coina. To moje przewidywania określane długotrwałym śledzeniem projektu i nie potrzebuję wykresów. Zwłaszcza tcyh które zawsze planowane są w odwrotną stronę ^^

Słabymi rączkami określałbym właśnie te osoby od felernych (najczęściej) wykresów.

Ale zaraz... HOSSA jest ;p

Sory, musiałem sie wyżyć. Nie wyprzedałem się , nie nie... jak już wspomniałem wczesniej, trzymam do 15 zł lub trace całość bo nie zainwestowałem pieniędzy na życie.


Ależ ten temat jest śmieszny ;D
Zaraz będą minusiki, kto wie... może i banik?

Buziaczki.

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
Przemko pisze: piątek, 23 kwietnia 2021, 13:22 Do tych co nie wiedzą co zrobić, to powiem, że zróbcie co uważacie ale z mojego doświadczenia:

1. jeżeli zastanawiasz się czy kupić to z wykresu widać ze to może być dobry moment, jednak tego shita proponuje za część kapitału, ponieważ jak padnie dokupi/uśredni niżej nie będzie takich straty, po drugie jak pójdzie do góry to też może kupować, zysk będzie mniejszy ale pewniejszy,
2. jeżeli kupiłeś i nie wiesz co zrobić to w przypadku małej straty, można wywalić. Jeżeli strata jest już duża to osobiście bym zostawił (jeżeli stosowałeś zasadę że kupujemy tylko za to co możemy stracić) i czekamy, czekamy, sądzę że to nie ostatnia górka na game, choć nikt nie wie. Jeżeli mamy trochę kasy którą możemy stracić to możemy uśrednić aby móc szybciej wyjść na zero lub na plus.

Decyzja należy do Was, z doświadczenia wiem że najlepiej podejmować takie decyzji z którymi najszybciej się pogodzimy :) decyzje zawsze są trudne bo nie znamy przyszłości ale wiemy co możemy zaakceptować :), (np. stratą lub niezrealizowanym zyskiem).

Co do kursu to mój target zakupu (który wyznaczyłem sobie z tyłka) za 0,6x zł się zrealizował, teraz zostawiam te kilka sztuk i czekam na 2,xx zł i później kupuje jakąś gorzałę :).
Taki post coś wnosi. A nie tylko mydlenie ludziom oczu, zwłaszcza tym którzy się na krypto nie znają a mimo wszystko kupują. Piona!

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lordzuk » piątek, 23 kwietnia 2021, 14:21

@lamerczak A ty dale swoje nic nie wnoszące posty co do ceny :) No ale wnioskując po postach jakie dodajesz i tak byś nic nie wniósł rzeczowego :) A i dokupiłem ten dołeczek i jesli zejdzie do 200MA to tez dokupię target mam niezmienny 6-10 zł , 1,8$ :) P.S ogarnij się i przestać zachowywać się jak dzieciak

Edit
Tak sobie luknełem na 21 MA( tygodniowa). Cały poprzedni bull run na game usilnie przyciągała i było kilka odbić od niej a dopiero jesteśmy blisko pierwszego :) i korekty tez były takie duże % , start banki jest trudny ruchy ''w tą i nazad'' są normalne
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9148
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6944
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » sobota, 24 kwietnia 2021, 00:18

lordzuk pisze: piątek, 23 kwietnia 2021, 14:21jesli zejdzie do 200MA to tez dokupię target mam niezmienny 6-10 zł
I prawidłowo :D Teoretycznie jeśli bańka nie pękła to teraz kolejne wzrosty powinny być mega dynamiczne na wszystkim :D Ogólnie już pojawiają się głosy, że bańka pękła, więc paliwko do wzrostów jest :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: miedzia » sobota, 24 kwietnia 2021, 09:07

A temu co się stało że tak wypierdzielil z samego rana ? Jakieś newsy ?

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: sampel444 » sobota, 24 kwietnia 2021, 11:07

miedzia pisze: sobota, 24 kwietnia 2021, 09:07A temu co się stało że tak wypierdzielil z samego rana ? Jakieś newsy ?
No news jest taki, że najpewniej ludzie skupowali te ostatnie spadki, była akumulacja i wybiło.

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: miedzia » sobota, 24 kwietnia 2021, 13:25

Szkoda tylko że nie potrafi nawet jeden dzień utrzymać wzrostu.

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: lordzuk » sobota, 24 kwietnia 2021, 14:17

Wybicie było na ponad 80% wiec i korekta wskazana :) na na razie dobrze wygląda, nowy trend zawsze rodzi się w bólach
Obrazek

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwietnia 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: JanIIIDrugi » niedziela, 25 kwietnia 2021, 11:44

Witam
Parę lat temu kupiłem trochę GAME i wysłałem je na paperwallet. Da się cos z tym zrobić czy już mogę zapomnieć o nich?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], lobor i 10 gości