Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: torkiet » środa, 30 sierpnia 2017, 10:09

Otwieram temat spekulacji ceny dla gamecredits. W ciagu miesiaca wejdzie na bitbay, wiec wydaje mi sie, ze taki watek bedzie potrzebny, a nie bylo go na forum do tej pory.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 80
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: TheKubizz » środa, 30 sierpnia 2017, 12:31

torkiet pisze: W ciagu miesiaca wejdzie na bitbay
Ceikawa informacje, a skąd ją masz? Bo ja chyba przegapiłem. Na pewno wejście na giełde, jaka by nie była często powoduje wzrosty które później lecą na łeb na szyje. Aktualnie wydaje mi się, że coin jest odrobine przecieniony - więc warto się nim zainteresować. Co do zespołu, mało o nim słychać. Jeśli będą chcieli i mają ambicje to projekt można pociągnąć na prawdę wysoko (zacząc organizować turnieje e-sportowe, sponsorować drużyny etc). Pomysł jest ciekawy i mi osobiście bliski, przez co przyjrzę się bliżej dla tego projektu. Tylko jakbyś podrzucił jakieś źródła które mówi, że ten coin wchodzi na bitbay.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: torkiet » środa, 30 sierpnia 2017, 16:12

Bitbay na tym forum to opisuje, ma wejsc wersja 3.0 bitbay ktora sie troche opoznila i w przeciagu miesiaca powinno wejsc. Sam do nich tez napisalem i odpisali ze miesiac.
Mnie sens tej platformy wydaje sie swietny. Rynek gier jest wielki, platforma ponoc jest dopracowana i z pomysłem, cena coina jest niewielka (w momencie pisania posta 2.09$). Ma wejść na bitbay, a polacy maja juz pewne udziały w rynku kryptowalut, tak wiec chce zakupić gamecredits przed wejsciem game na bitbay. Czy dobrr rozumowanie? Zycie pokaze.
Polecam wpisac gamecredits w wyszukiwarce na tym forum :)

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Truth » czwartek, 31 sierpnia 2017, 07:09

To prawda - game wchodzi w skład nowych krypto Bitbay. Indie to 18% populacji świata, więc przy dobrej reklamie/promocji powinno być up, szczególnie, że na razie jest stosunkowo tanie i dostępne dla przeciętnie zamożnego inwestora.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 80
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: TheKubizz » czwartek, 31 sierpnia 2017, 11:11

Truth pisze: To prawda - game wchodzi w skład nowych krypto Bitbay. Indie to 18% populacji świata, więc przy dobrej reklamie/promocji powinno być up, szczególnie, że na razie jest stosunkowo tanie i dostępne dla przeciętnie zamożnego inwestora.
Zdecydowanie tak, szczególnie, że to pierwszy coin z takim założeniem. Ja jak najbardziej zakupiłem kilka sztuk żeby zobaczyć jak to dalej wyjdzie. No i teraz tylko liczyć na loty :))

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Truth » poniedziałek, 4 września 2017, 14:40

Dzisiaj wiem z przecieków, że ma się pojawić nowy film na kanale pirata i ma być o gamecredits coś - czuwajmy

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: torkiet » poniedziałek, 4 września 2017, 18:57

i co on zmieni? xd Ten gość ma 70 subów, nie ma specjalnej siły przebicia wobec blokady Chin i tych potęznych spadków które aktualnie są na rynkach. Poki co zostawiam, liczę tylko że nie spadnie więcej niż 40-50% ...... i czekać potem czy wrócą te krypto do swojej kondycji, bo takiego ciosu nie było dawno ..

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 25 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dziadeck » piątek, 8 września 2017, 20:26

Jest jakiś paper wallet do gamecredits?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 80
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: TheKubizz » sobota, 9 września 2017, 23:46

torkiet pisze:i co on zmieni? xd Ten gość ma 70 subów, nie ma specjalnej siły przebicia wobec blokady Chin i tych potęznych spadków które aktualnie są na rynkach. Poki co zostawiam, liczę tylko że nie spadnie więcej niż 40-50% ...... i czekać potem czy wrócą te krypto do swojej kondycji, bo takiego ciosu nie było dawno ..
Co prawda to prawda, nie zapominajmy jednak o sytuacji sprzed 3 (?) lat, kiedy to spadek był znacznie większy niż teraz a jednak wszystko wróciło do jak najlepszej normy. Osobiście trzymam GAME tylko ze względu na to, że jestem na nich aktualnie stratny. Jak wyjdę chociaż na zero to się tego wyzbywam i zdaje mi się, że trzeba dorzucić do OMG bo baaardzo fajny dev team i cały projekt. Pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: sodom2000 » niedziela, 10 września 2017, 10:56

Na której giełdzie najlepiej kupić GAME??

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: amneziahaze » niedziela, 10 września 2017, 14:31

To ma jakiś portfel w ogóle? Czy znowu trzymajmy najlepiej na giełdzie? Chyba głupi pomysł.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Nozib » niedziela, 10 września 2017, 16:32

amneziahaze pisze: To ma jakiś portfel w ogóle? Czy znowu trzymajmy najlepiej na giełdzie? Chyba głupi pomysł.
https://wallet.gamecredits.com/landing

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: malycom » niedziela, 10 września 2017, 16:35

amneziahaze pisze: To ma jakiś portfel w ogóle? Czy znowu trzymajmy najlepiej na giełdzie? Chyba głupi pomysł.
Owszem portfel jest -https://gamecredits.com/investors/ Nie wiem jak u innych ale u mnie synchronizacja sieci w tym portfelu trwa wieki (realnie jakieś 10h) i jeszcze zostało z 15% TRAGEDIA!!
Czy ten coin ma jakiś potencjał.. ? zobaczymy na razie rynek jest mocno nie stabilny z wiadomych przyczyn- BTC pikuje w dół i nikt nie wie kiedy odbije :(

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Początkujący81 » sobota, 16 września 2017, 13:40

Założyłem portfel na GameCredits przelałem 10 Game na próbę szybko doszły ale jest problem z wypłatą nie wiem dlaczego ale mogę wypłacać tylko po 1 Game :(

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rahimologik » czwartek, 21 września 2017, 16:07

Czy ktoś wie coś więcej o tym coinie? Mam na myśli jakieś info odnośnie planów itd. Coś poza ich stroną i kontem na twitterze (niezweryfikowym)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 21 września 2017, 16:49

@Rahimologik, Tak, to shitcoin po dużej bańce i adekwatnym crashu. Subiektywnie 4. liga poloniexa, w porywach 3. liga.
BB tego nie uratuje, ale dzięki BB powstanie wielu nowych bagholderów Game. 8-) :twisted:
Cap nadal niemały, może spadać i kilkadziesiąt % w dół: https://coinmarketcap.com/currencies/gamecredits/
Mam nadzieję, że pomogłem. :)
Oczywiście grać można, ale trzeba pamiętać, że miedź to nie złoto a papier to nie kamień.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Rahimologik » czwartek, 21 września 2017, 18:41

@Wymazywanie Dzięki za odpowiedź ;) W odpowiednich warunkach ta miedź może się zamienić w złoto :o Przy tak niskiej cenie, ruchy o 2-3 zł i odpowiednim kapitale dają już przyzwoity zysk. Pomysł mają trafiony moim zdaniem, bardziej przeraża mnie znikoma ilość informacji na ich temat. No nic obserwujemy:

https://www.tradingview.com/chart/GAMEB ... is-coming/

Aha, to ponoć ulubiony alt Sylwka Suszka, ale czy to prawda?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 21 września 2017, 19:18

Rahimologik pisze: Aha, to ponoć ulubiony alt Sylwka Suszka, ale czy to prawda?
Plótł coś o nim, że fajny coin - z naciskiem na PLÓTŁ, jak to u S.S. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 192
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: x157 » czwartek, 21 września 2017, 20:42

Ich strona to porażka, nic tam nie ma. Ani kto ani co, żadnych terminów. Poza tym game coinów już się sporo narobiło. Czemu ten ma być lepszy ? Nie wiem. No i podobno mają jakieś biuro w Polsce ! ? ! Dużym plusem jest to, że coin powstał w Serbii :D

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 7 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: damianzag » sobota, 23 września 2017, 16:11

Myślicie, że dojdzie do 10 pln ?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości